Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 6017 | BUSCHEK Tobias | 2005 | SC Furth im Wald | 1. / S14M | 0:17:54.5 | 0:00:00.0 | ||
2 | diplom | 6001 | KEHRER Kilian | 2004 | SU-Böhmerwald Haderer | 1. / S15M | 0:18:46.3 | 0:00:51.8 | ||
3 | diplom | 6029 | VYSKOČIL David | 2005 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 2. / S14M | 0:19:51.3 | 0:01:56.8 | ||
4 | diplom | 6011 | MÜLLER Jonas | 2006 | ATSV Gebirge/Gelobtland | 1. / S13M | 0:20:00.8 | 0:02:06.3 | ||
5 | diplom | 6003 | LÖW Jakob | 2005 | SG Klotzsche e.V. | 3. / S14M | 0:20:04.8 | 0:02:10.3 | ||
6 | diplom | 6043 | ELIÁŠ David | 2005 | Ski Sokol Stachy | 4. / S14M | 0:20:09.5 | 0:02:14.9 | ||
7 | diplom | 6019 | LOISTL Korbinian | 2004 | SC Furth im Wald | 2. / S15M | 0:20:32.7 | 0:02:38.2 | ||
8 | diplom | 6027 | HOFBAUER Tobias | 2006 | --- | 2. / S13M | 0:20:46.5 | 0:02:51.9 | ||
9 | diplom | 6044 | RANDÁKOVÁ Hanka | 2005 | Ski Sokol Stachy | 1. / S14W | 0:20:50.6 | 0:02:56.0 | ||
10 | diplom | 6009 | DOHNAL Rudolf | 2005 | TSV Leuna e.V. | 5. / S14M | 0:21:20.6 | 0:03:26.0 | ||
11 | diplom | 6025 | EISCHER Jakob | 2004 | USC Atomic St. Leonhard | 3. / S15M | 0:21:43.3 | 0:03:48.8 | ||
12 | diplom | 6032 | VACEK Bertil | 2005 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 6. / S14M | 0:22:03.8 | 0:04:09.3 | ||
13 | diplom | 6002 | SCHÄFER Arne | 2004 | SG Klotzsche e.V. | 4. / S15M | 0:22:04.1 | 0:04:09.5 | ||
14 | diplom | 6013 | REIDL Patrick | 2005 | SV Finsterau | 7. / S14M | 0:22:34.6 | 0:04:40.0 | ||
15 | diplom | 6023 | REIM Philipp | 2006 | FC Rinchnach | 3. / S13M | 0:22:42.7 | 0:04:48.2 | ||
16 | diplom | 6005 | KOCH Wilhelm | 2005 | ESV Nassau | 8. / S14M | 0:23:00.8 | 0:05:06.3 | ||
17 | diplom | 6039 | MAYR Jona | 2004 | SC Rettenberg | 5. / S15M | 0:23:19.3 | 0:05:24.8 | ||
18 | diplom | 6026 | MORGOTT Paul | 2005 | Skiclub Großberg | 9. / S14M | 0:23:29.8 | 0:05:35.3 | ||
19 | diplom | 6006 | MEDACK Arthur | 2004 | Skiverein Flügelradbaude | 6. / S15M | 0:24:04.8 | 0:06:10.3 | ||
20 | diplom | 6035 | BÖHM Jan | 2006 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 4. / S13M | 0:24:28.2 | 0:06:33.7 | ||
21 | diplom | 6014 | HACKL Hanna | 2006 | SV Finsterau | 1. / S13W | 0:24:37.6 | 0:06:43.0 | ||
22 | diplom | 6036 | ZUSKA Marcel | 2004 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 7. / S15M | 0:24:38.7 | 0:06:44.1 | ||
23 | diplom | 6022 | LOIBL Paul | 2006 | FC Rinchnach | 5. / S13M | 0:24:57.9 | 0:07:03.4 | ||
24 | diplom | 6004 | WEITZ Lysann | 2005 | SG Klotzsche e.V. | 2. / S14W | 0:25:22.8 | 0:07:28.3 | ||
25 | diplom | 6034 | VONDRAŠ Štěpán | 2004 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 8. / S15M | 0:25:34.2 | 0:07:39.6 | ||
26 | diplom | 6028 | JIROUŠKOVÁ Sabina | 2005 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 3. / S14W | 0:26:22.6 | 0:08:28.1 | ||
27 | diplom | 6024 | KUPFER Lena | 2004 | SV Trebsen | 1. / S15W | 0:26:36.7 | 0:08:42.1 | ||
28 | diplom | 6021 | DIEMER Pia | 2004 | TG 48 Schweinfurt | 2. / S15W | 0:27:11.4 | 0:09:16.9 | ||
29 | diplom | 6041 | LORENC Hannah | 2006 | SV Bayerisch Eisenstein | 2. / S13W | 0:27:51.4 | 0:09:56.8 | ||
30 | diplom | 6040 | VOIGT Nicole | 2004 | PSV Zittau e.V. | 3. / S15W | 0:28:26.1 | 0:10:31.6 | ||
31 | diplom | 6030 | ŠROUBOVÁ Adéla | 2005 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 4. / S14W | 0:28:36.9 | 0:10:42.4 | ||
32 | diplom | 6015 | FRÖHLICH Saskia | 2005 | Skizunft Dresden | 5. / S14W | 0:30:22.6 | 0:12:28.0 | ||
33 | diplom | 6010 | ALKHOUJA Abdulrahman | 2006 | TSV Leuna e.V. | 6. / S13M | 0:30:35.9 | 0:12:41.3 | ||
34 | diplom | 6038 | ESTRIN Gabriel | 2006 | WSV Skadi Junior Team | 7. / S13M | 0:30:38.6 | 0:12:44.1 | ||
35 | diplom | 6042 | MADEJCZYK Jan | 2005 | SC Motor Jena | 10. / S14M | 0:32:28.4 | 0:14:33.9 | ||
36 | diplom | 6016 | WALTER Oscar | 2005 | --- | 11. / S14M | 0:33:01.9 | 0:15:07.3 | ||
37 | diplom | 6007 | SCHÖNE Jonas | 2004 | SV Lok Eilenburg | 9. / S15M | 0:33:23.0 | 0:15:28.4 | ||
38 | diplom | 6020 | KAUFMANN Julia | 2005 | SC Furth im Wald | 6. / S14W | 0:34:42.1 | 0:16:47.6 | ||
--- | 6008 | LÖSCHKE Cora | 2004 | TSV Leuna e.V. | . / S15W | DNS | --- | |||
--- | 6018 | FRANZ Louis | 2006 | SC Furth im Wald | . / S13M | DNS | --- | |||
--- | 6033 | NAROVCOVÁ Beata | 2005 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | . / S14W | DNS | --- | |||
--- | 6037 | WALTMAN Jeffrey | 2005 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | . / S14M | DNS | --- |