Jihlavský 1/2 maraton

Běh
DATUM :8.9.2019 MÍSTO :Jihlava

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno 1. úsek 2. úsek 3. úsek 4. úsek Kategorie Čas Ztráta Úsek 1 # Úsek 2 # Úsek 3 # Úsek 4 #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno 1. úsek 2. úsek 3. úsek 4. úsek Kategorie Čas Ztráta Úsek 1 # Úsek 2 # Úsek 3 # Úsek 4 #
1 542 detail závodníka DRACI NEZVEDA David MÍKA Petr --- --- 1. /  Muži dvojice 1:21:52.7 0:00:00.0 18:41.8 1 0:39:59.8 1 0:59:51.2 1 1:21:52.7 1
2 514 detail závodníka TJ SPARTAK TŘEBÍČ MAN Martin HANÁČEK Martin --- --- 2. /  Muži dvojice 1:23:53.7 0:02:01.0 20:26.1 8 0:44:44.3 9 1:03:09.7 3 1:23:53.7 2
3 525 detail závodníka FRAENKISCHE I. NOVOTNÝ Jiří ŠILHÁN Tomáš --- --- 3. /  Muži dvojice 1:25:08.7 0:03:16.0 19:56.0 3 0:42:28.1 2 1:02:49.7 2 1:25:08.7 3
4 534 detail závodníka SOKOLÍCI Svoboda Ondřej Mottl František --- --- 4. /  Muži dvojice 1:28:26.2 0:06:33.5 20:22.6 6 0:44:24.1 8 1:04:56.7 4 1:28:26.2 4
5 520 detail závodníka MST JIHLAVA VRÁBEL Pavel BÁRTÍK Michal --- --- 5. /  Muži dvojice 1:29:38.3 0:07:45.6 20:44.6 9 0:44:01.8 7 1:04:57.9 5 1:29:38.3 5
6 424 detail závodníka SPARTAK TŘEBÍČ MITISKA Stanislav CAHA Jan MITISKOVÁ Michaela AUF Jakub 1. /  MIX čtveřice 1:30:03.1 0:08:10.4 20:25.3 7 0:44:00.8 6 1:05:54.2 6 1:30:03.1 6
7 532 detail závodníka TORNÁDOS BROŽ Michal GEIST Petr --- --- 6. /  Muži dvojice 1:32:23.1 0:10:30.4 22:16.9 13 0:48:57.8 12 1:09:31.7 10 1:32:23.1 7
8 545 detail závodníka CYKLO KNĚŽICE František Boudný Alexandr Uhlíř --- --- 7. /  Muži dvojice 1:32:39.4 0:10:46.7 19:57.8 4 0:43:54.3 5 1:05:59.0 7 1:32:39.4 8
9 519 detail závodníka K+M KRÁČMAR Pavel MALÝ Milan --- --- 8. /  Muži dvojice 1:34:01.6 0:12:08.9 21:17.8 10 0:47:25.8 10 1:09:13.4 9 1:34:01.6 9
10 410 detail závodníka FANTASTICKÁ ČTYŘKA VAŠÍČKOVÁ Iveta HEŘMANSKÝ Jiří VRASPÍR Karel PECH Pavel 2. /  MIX čtveřice 1:34:46.1 0:12:53.4 24:22.6 21 0:50:02.1 16 1:10:33.5 11 1:34:46.1 10
11 544 detail závodníka KONICE 2000 HURYCH Jan VLČEK Dušan --- --- 9. /  Muži dvojice 1:35:13.3 0:13:20.6 24:23.8 22 0:51:46.2 23 1:12:44.9 14 1:35:13.3 11
12 540 detail závodníka KŘENKOVI Křenek Křenek --- --- 10. /  Muži dvojice 1:35:15.1 0:13:22.4 21:39.1 12 0:48:30.5 11 1:10:33.9 12 1:35:15.1 12
13 518 detail závodníka LANKA KALINA Vojtěch LANGPAUL Jakub --- --- 11. /  Muži dvojice 1:35:37.8 0:13:45.1 24:24.9 23 0:52:53.7 26 1:12:50.9 15 1:35:37.8 13
14 539 detail závodníka KRSIDUO KRSIČKA Lukáš KRSIČKA Pavel --- --- 12. /  Muži dvojice 1:36:18.3 0:14:25.6 19:58.1 5 0:42:40.8 3 1:08:19.4 8 1:36:18.3 14
15 508 detail závodníka HONZA A LUCKA DUNDYCH Jan FIEDLEROVÁ Lucka --- --- 1. /  MIX dvojice 1:38:18.6 0:16:25.9 23:16.3 15 0:50:09.3 17 1:13:08.9 16 1:38:18.6 15
16 511 detail závodníka OREL MORAVSKÉ BUDĚJOVICE JIČÍNSKÁ Lenka JIČÍNSKÝ Petr --- --- 2. /  MIX dvojice 1:41:07.8 0:19:15.1 25:47.5 35 0:55:56.9 35 1:17:13.0 21 1:41:07.8 16
17 523 detail závodníka #LUKYFOOD Popela Pavel Žáček Jan --- --- 13. /  Muži dvojice 1:41:18.5 0:19:25.8 23:46.9 19 0:51:03.7 18 1:15:18.7 17 1:41:18.5 17
18 524 detail závodníka SDH NOVÁ VES II VÁVRA Zdeněk SLEZÁK Martin --- --- 14. /  Muži dvojice 1:42:10.8 0:20:18.1 24:29.3 25 0:52:58.2 27 1:16:33.9 20 1:42:10.8 18
19 423 detail závodníka ŠIMON A ADÉLKA MALÍNKOVÁ Lucie MALÍNEK Jiří MUNDUCHOVÁ Petra MAREK Lukáš 3. /  MIX čtveřice 1:43:49.8 0:21:57.1 26:55.3 44 0:51:28.7 20 1:16:13.2 19 1:43:49.8 19
20 516 detail závodníka STARCI V POKLUSU SLÁMA Jiří SEEHOFNER Robert --- --- 15. /  Muži dvojice 1:45:37.2 0:23:44.5 24:27.3 24 0:53:14.7 28 1:18:22.5 25 1:45:37.2 20
21 541 detail závodníka KRUTOŘI Jonáš Manga --- --- 16. /  Muži dvojice 1:46:28.2 0:24:35.5 22:56.3 14 0:51:21.6 19 1:18:09.7 24 1:46:28.2 21
22 501 detail závodníka AMMERAAL BELTECH TEAM ZACH Lubomír NEMÉTH Andrea --- --- 3. /  MIX dvojice 1:47:03.4 0:25:10.7 23:16.6 16 0:49:45.8 14 1:15:22.7 18 1:47:03.4 22
23 531 detail závodníka FITPEOPLE Zemanová Stránský --- --- 4. /  MIX dvojice 1:47:39.5 0:25:46.8 25:15.6 30 0:55:28.0 32 1:19:47.4 28 1:47:39.5 23
24 420 detail závodníka ZKUSÍME TO VOTAVOVÁ Tereza LEXOVA Hana PROCHÁZKA Jaromír VOTAVA Milan 4. /  MIX čtveřice 1:48:25.2 0:26:32.5 27:42.4 47 0:55:38.5 33 1:20:15.8 29 1:48:25.2 24
25 547 detail závodníka VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM VALENTOVÁ Markéta MALČÍK Pavel --- --- 5. /  MIX dvojice 1:48:27.0 0:26:34.3 25:18.1 31 0:54:43.7 30 1:19:38.2 27 1:48:27.0 25
26 406 detail závodníka ĚLITA DOLÍHALOVÁ Radka VRÁNA Ondřej VRÁNOVÁ Barbora KARČMÁŘ David 5. /  MIX čtveřice 1:48:37.7 0:26:45.0 28:32.0 51 0:56:03.7 36 1:23:12.8 39 1:48:37.7 26
27 405 detail závodníka 4 Z CP4 MARŠÍKOVÁ Tereza NÁVOJSKÝ Radek PACLÍK Michal Marek Jiří 6. /  MIX čtveřice 1:48:50.7 0:26:58.0 27:45.4 48 0:59:52.9 52 1:28:03.0 53 1:48:50.7 27
28 526 detail závodníka FRAENKISCHE II. LOJEK Jan JANUŠKA Jiří --- --- 17. /  Muži dvojice 1:49:27.2 0:27:34.5 25:03.8 28 0:56:49.4 40 1:21:18.5 32 1:49:27.2 28
29 416 detail závodníka WILDCATS ZÍTKOVÁ Martina SVOBODOVÁ Petra ŠÍPKOVÁ Marcela ŠIMONOVÁ Barbora 1. /  Ženy čtveřice 1:49:40.7 0:27:48.0 30:19.6 59 0:57:54.7 46 1:22:24.2 37 1:49:40.7 29
30 522 detail závodníka UTRHLÉ ŠLAPKY PERNIČKA Martin PERNIČKA Lukáš --- --- 18. /  Muži dvojice 1:50:07.7 0:28:15.0 23:17.8 17 0:49:42.3 13 1:17:55.9 22 1:50:07.7 30
31 535 detail závodníka CVRČCI Cvrk Pavel Cvrková Zuzana --- --- 6. /  MIX dvojice 1:50:09.7 0:28:17.0 23:39.3 18 0:49:55.8 15 1:18:08.4 23 1:50:09.7 31
32 403 detail závodníka VELKÁ ČTYŘKA CHOUTKA Roman VONDRA Roman PETRUS Michael REZEK Luboš 1. /  Muži čtveřice 1:50:20.7 0:28:28.0 26:19.4 36 0:52:40.0 25 1:19:34.7 26 1:50:20.7 32
33 543 detail závodníka BROĎÁCI Doležal Jan Doležalová Kateřina --- --- 7. /  MIX dvojice 1:50:20.7 0:28:28.0 19:35.9 2 0:42:46.6 4 1:11:53.2 13 1:50:20.7 33
34 537 detail závodníka O+V Kunkela Pollaková --- --- 8. /  MIX dvojice 1:50:46.7 0:28:54.0 26:50.1 43 0:57:53.9 45 1:23:42.2 40 1:50:46.7 34
35 517 detail závodníka BLACK ROCKETS & SIGRS BRNO ŠABATKA Tomáš FORTELNÝ Tomáš --- --- 19. /  Muži dvojice 1:51:18.2 0:29:25.5 25:05.8 29 0:56:20.9 38 1:21:58.9 34 1:51:18.2 35
36 413 detail závodníka JIHLAVŠTÍ RETI PROCHÁZKOVÁ Tereza HABLE Filip HOLUB Jáchym PECKA Aleš 7. /  MIX čtveřice 1:51:18.5 0:29:25.7 25:31.1 33 0:51:42.5 22 1:22:13.7 35 1:51:18.5 36
37 404 detail závodníka RADOŠOVÁCI ROSECKÁ Pavla PISK Ondřej NOVÁČEK Radek SEMRÁD Petr 8. /  MIX čtveřice 1:51:45.7 0:29:53.0 25:23.8 32 0:56:45.7 39 1:22:15.9 36 1:51:45.7 37
38 408 detail závodníka VÍLEVY VÍTKOVÁ Petra VÍTEK Michal LEBRUŠKA Václav VYŠEHRAD Tomáš 9. /  MIX čtveřice 1:53:09.4 0:31:16.7 31:51.4 63 1:01:34.4 54 1:27:17.5 50 1:53:09.4 38
39 548 detail závodníka KAŠLAP Martin Kašiar Miroslava Lapčsová --- --- 9. /  MIX dvojice 1:53:34.7 0:31:42.0 24:16.1 20 0:51:36.5 21 1:20:20.2 30 1:53:34.7 39
40 502 detail závodníka ONĎÁCI ONDERKOVÁ Šárka ONDERKA Patrik --- --- 10. /  MIX dvojice 1:53:44.2 0:31:51.5 26:36.9 40 0:58:05.7 47 1:23:43.5 41 1:53:44.2 40
41 414 detail závodníka V&V VAVROUŠKOVÁ Kamila VAVROUŠEK Jakub VYTISKOVÁ Lenka VYTISKA Michal 10. /  MIX čtveřice 1:53:53.7 0:32:01.0 27:56.9 49 0:56:16.4 37 1:21:00.4 31 1:53:53.7 41
42 503 detail závodníka DAVID A MAGDA RYCHNOVSKÝ David RYCHNOVSKÁ Magda --- --- 11. /  MIX dvojice 1:54:33.4 0:32:40.7 25:42.6 34 0:57:05.2 41 1:24:22.5 44 1:54:33.4 42
43 401 detail závodníka PASEKA TEAM KLOUDA Tomáš MUSIL Patrik TOMANOVÁ Aneta PASEKOVÁ Pavla 11. /  MIX čtveřice 1:54:43.7 0:32:51.0 21:19.0 11 0:55:54.7 34 1:23:50.7 42 1:54:43.7 43
44 530 detail závodníka MONIKAČ HORÁKOVÁ Monika CHALOUPKOVÁ Kateřina --- --- 1. /  Ženy dvojice 1:54:47.7 0:32:55.0 28:09.9 50 0:59:55.2 53 1:26:03.0 48 1:54:47.7 44
45 513 detail závodníka VRBNO S JIHLAVOU PAUSER Miroslav DUDÍKOVÁ Petra --- --- 12. /  MIX dvojice 1:55:06.4 0:33:13.7 24:56.1 27 0:54:54.4 31 1:22:30.5 38 1:55:06.4 45
46 521 detail závodníka OTB ŠTOKY KREJČÍ Daniel BENDA Jiří --- --- 20. /  Muži dvojice 1:55:23.2 0:33:30.4 26:49.6 42 0:53:48.2 29 1:21:55.0 33 1:55:23.2 46
47 512 detail závodníka SDH NOVÁ VES I SLEZÁKOVÁ Lucie PRÁŠEK Jan --- --- 13. /  MIX dvojice 1:55:43.7 0:33:50.9 26:31.9 39 0:58:22.9 49 1:25:21.5 46 1:55:43.7 47
48 515 detail závodníka MZ RUNNERS SEDMÍK Zdeněk ŽATEČKA Milan --- --- 21. /  Muži dvojice 1:57:21.6 0:35:28.9 27:35.9 46 0:58:12.7 48 1:25:31.0 47 1:57:21.6 48
49 417 detail závodníka RUNNAŘKY HODÁSOVÁ Andrea BURIANOVÁ Jitka ZEMANOVÁ Andrea HAUBERTOVÁ Daniela 2. /  Ženy čtveřice 1:58:41.4 0:36:48.7 28:43.4 52 0:57:50.9 44 1:30:13.5 55 1:58:41.4 49
50 509 detail závodníka LEGO RUN SVOBODA Roman KLIKOVÁ Zdeňka --- --- 14. /  MIX dvojice 2:00:04.1 0:38:11.4 29:02.1 54 1:05:28.4 61 1:31:29.5 57 2:00:04.1 50
51 536 detail závodníka MELBERN 114 Voláková Vlasta Cabúková Miriam --- --- 2. /  Ženy dvojice 2:00:34.0 0:38:41.3 26:19.9 37 0:57:13.4 42 1:25:11.2 45 2:00:34.0 51
52 529 detail závodníka SAPELKY WASSERBAUEROVÁ Lenka SEDLÁKOVÁ Kateřina --- --- 3. /  Ženy dvojice 2:01:05.6 0:39:12.9 27:32.1 45 0:58:29.9 51 1:27:41.2 51 2:01:05.6 52
53 527 detail závodníka RITAS IN RUN BEDNÁŘOVÁ Rita BEDNÁŘOVÁ Rita --- --- 4. /  Ženy dvojice 2:01:27.6 0:39:34.9 28:49.1 53 1:03:10.6 59 1:30:07.5 54 2:01:27.6 53
54 418 detail závodníka DIVOKÉ KOČKY TOŠEROVÁ Lucie MORAVCOVÁ Veronika TOŠEROVÁ Petra SVOBODOVÁ Jana 3. /  Ženy čtveřice 2:02:00.3 0:40:07.6 32:03.6 64 1:03:00.6 58 1:31:14.0 56 2:02:00.3 54
55 505 detail závodníka DIVOČÁCI PAJER Tomáš PAJEROVÁ Lucie --- --- 15. /  MIX dvojice 2:02:09.4 0:40:16.6 24:32.6 26 0:51:47.3 24 1:23:56.7 43 2:02:09.4 55
56 546 detail závodníka RUM Petr Novák Radek Krédl --- --- 22. /  Muži dvojice 2:04:06.8 0:42:14.1 26:43.1 41 0:57:46.7 43 1:26:46.7 49 2:04:06.8 56
57 422 detail závodníka HORÁCKÉ DIVADLO JIHLAVA Remiáš Ondřej Skočovský Michal Šípek Ondřej Kundera Josef 2. /  Muži čtveřice 2:04:49.8 0:42:57.1 34:28.6 67 1:02:50.6 57 1:32:57.7 60 2:04:49.8 57
58 538 detail závodníka MAM Kunkelová Pulgretová --- --- 5. /  Ženy dvojice 2:04:56.8 0:43:04.1 30:00.9 58 1:08:17.3 67 1:34:22.5 61 2:04:56.8 58
59 510 detail závodníka ROZBĚHÁME JIHLAVU RAMPÍR Tomáš LÁTERA Robert --- --- 23. /  Muži dvojice 2:05:03.1 0:43:10.4 26:30.4 38 0:58:25.9 50 1:27:46.7 52 2:05:03.1 59
60 421 detail závodníka DREAMTEAM Vaňková Křížková Vampola Vampola 12. /  MIX čtveřice 2:05:42.1 0:43:49.4 33:05.6 66 1:02:15.9 56 1:32:12.0 58 2:05:42.1 60
61 506 detail závodníka VEČEŘOVIC VEČEŘOVÁ Denisa VEČEŘA Libor --- --- 16. /  MIX dvojice 2:06:38.6 0:44:45.9 29:58.6 57 1:04:10.9 60 1:32:42.7 59 2:06:38.6 61
62 411 detail závodníka BOŠÍ HRRRR VAMPOLOVÁ Kateřina LUKÁČIK Tomáš TELÍNOVÁ Manuela ALEXA Martin 13. /  MIX čtveřice 2:06:42.1 0:44:49.3 31:42.5 62 1:02:04.1 55 1:36:05.0 62 2:06:42.1 62
63 415 detail závodníka INVALIDOVNA BŘÍZA Josef JURÁNEK Miroslav VRZAL Tomáš JUREČKA Petr 3. /  Muži čtveřice 2:07:22.0 0:45:29.3 31:27.6 61 1:06:05.1 64 1:39:13.0 66 2:07:22.0 63
64 402 detail závodníka LAZAŘI BEDNÁŘOVÁ Markéta VÁLEK Jan GARBIER Martin NOVOTNÝ Karel 14. /  MIX čtveřice 2:08:15.0 0:46:22.3 36:38.4 69 1:06:38.4 65 1:39:20.7 67 2:08:15.0 64
65 407 detail závodníka SVIŽNÉ ŽELVY MEIEROVÁ Tereza HRON Jiří CAHOVÁ Šárka KITTLER Michal 15. /  MIX čtveřice 2:08:41.8 0:46:49.1 31:11.9 60 1:05:51.6 63 1:38:26.2 65 2:08:41.8 65
66 409 detail závodníka BOHEMIANS 1905 FANKLUB JIHLAVA RUTOVÁ Helena RUTA Pavlyk MARTIOVÁ Alena PAVLÍK Lubor 16. /  MIX čtveřice 2:09:09.5 0:47:16.8 32:10.3 65 1:09:23.1 68 1:43:00.2 68 2:09:09.5 66
67 533 detail závodníka 2 SPORT AMBULANCE CHYLÍKOVÁ Gabriela ŠIMLOVÁ Ilona --- --- 6. /  Ženy dvojice 2:09:33.5 0:47:40.8 29:23.4 55 1:05:49.8 62 1:36:19.2 63 2:09:33.5 67
68 412 detail závodníka BUBUYUNO BUBNOVÁ Denisa YU Hanghang NOVOTNÁ Žaneta BULANT Vlastimil 17. /  MIX čtveřice 2:09:59.8 0:48:07.1 36:05.1 68 1:11:20.1 69 1:43:04.7 69 2:09:59.8 68
69 507 detail závodníka LAM PAZOUREK Michal PAZOURKOVÁ Lucie --- --- 17. /  MIX dvojice 2:12:04.5 0:50:11.8 29:32.6 56 1:06:51.1 66 1:36:52.7 64 2:12:04.5 69
70 504 detail závodníka MTB MEL KOLÁTOROVÁ Pavlína KOLÁTOR Aleš --- --- 18. /  MIX dvojice 2:15:10.7 0:53:18.0 36:38.4 69 1:21:12.2 70 1:45:59.5 70 2:15:10.7 70
--- 419 detail závodníka SKORI ŽENY DUBOVÁ Zuzana Skořepa Bohuslav DUBOVÁ Radka HLADÍKOVÁ Denisa . /  MIX čtveřice DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 528 detail závodníka JSME TU OMYLEM KRUTIŠOVÁ Simona KLIMENTOVÁ Nikola --- --- . /  Ženy dvojice DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru