Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | 1 člen | 2 člen | 3 člen | 4 člen | Kategorie | Čas | Ztráta | Čistý čas | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 6306 | ADIDAS RUNNERS BRATISLAVA | Wahlandt Šimon | Lendvorský Leo | Verbovský Matúš | Švajda Gabriel | 1. / Polmaratónska štafeta | 1:11:56 | 0:00:00 | 1:09:41 | |
2 | diplom | 6368 | RUN FOR FUN A | Ďurica Peter | Kovač Michal | Kováč Peter | Schieber Matej | 2. / Polmaratónska štafeta | 1:12:22 | 0:00:26 | 1:10:07 | |
3 | diplom | 6465 | SPIEVANKOVO RUNNING TEAM | Kabina Andrej | Čačík Miroslav | Čačík Matej | Peško Miroslav | 3. / Polmaratónska štafeta | 1:21:01 | 0:09:05 | 1:18:45 | |
4 | diplom | 6391 | RUN FOR FUN X | Krizik Rudolf | Skanderova Jana | Mikus Miro | Salatek Pavol | 4. / Polmaratónska štafeta | 1:31:07 | 0:19:11 | 1:28:50 | |
5 | diplom | 6249 | BOMBIČKY AR BRATISLAVA | Štuková Alexandra | Záškvarová Ivana | Machánová Simona | Socháňová Kornélia | 5. / Polmaratónska štafeta | 1:31:10 | 0:19:14 | 1:28:24 | |
6 | diplom | 6492 | NAŠA ATLETIKA | Benda Jakub | Hatinová Klára | Paško Michal | Volko Ján | 6. / Polmaratónska štafeta | 1:34:30 | 0:22:34 | 1:32:09 | |
7 | diplom | 6498 | Komárňanská Romana | Kollárová Andrea | Kotian Albín | Bežedičová Ivana | 7. / Polmaratónska štafeta | 1:34:42 | 0:22:46 | 1:32:26 | ||
8 | diplom | 6011 | VEOLIA DREAM TEAM | Skalník Martin | Szabó František | Chrappa Bronislava | Kurilla Peter | 8. / Polmaratónska štafeta | 1:35:03 | 0:23:07 | 1:32:43 | |
9 | diplom | 6016 | MOBELIX 3 | Radil Šimon | Strelková Lucia | Grznáriková Renáta | Kožuchová Romana | 9. / Polmaratónska štafeta | 1:35:56 | 0:24:00 | 1:34:40 | |
10 | diplom | 6107 | MŠK KEŽMAROK | Špitková Kristína | Makara Vladimír | Šoltés Marek | Niedelský Šimon | 10. / Polmaratónska štafeta | 1:37:06 | 0:25:10 | 1:36:07 | |
11 | diplom | 6056 | PROFI TEAM | Matiašovič David | Kováč Michal | Feťko Damián | Demčák Daniel | 11. / Polmaratónska štafeta | 1:38:03 | 0:26:07 | 1:37:19 | |
12 | diplom | 6258 | ADIDAS RUNNERS PARENTS | Môcik Tomáš | Brychtová Nikola | Červeň Pavol | Červeňová Jana | 12. / Polmaratónska štafeta | 1:39:49 | 0:27:53 | 1:39:32 | |
13 | diplom | 6456 | TRIATLONISTI | Salazar Stefania | Salazar Francesco | Dubravík Šimon | Beke Ema | 13. / Polmaratónska štafeta | 1:40:01 | 0:28:05 | 1:37:43 | |
14 | diplom | 6248 | ITB RUNNING TEAM | Dorňák Marian | Rolný Ivan | Kovalčík Marek | Lelovská Linda | 14. / Polmaratónska štafeta | 1:40:09 | 0:28:13 | 1:37:53 | |
15 | diplom | 6405 | B&R TIM | Kušnirik Michal | Mašlani Marek | Veselý Ján | Szarka Pavol | 15. / Polmaratónska štafeta | 1:41:10 | 0:29:14 | 1:38:51 | |
16 | diplom | 6170 | ADIDAS RUNNERS BRATISLAVA AR COACHES | Hegedusova Kristina | Domeny Jan | Krizanova Silvia | Simonikova Zuzana | 16. / Polmaratónska štafeta | 1:41:22 | 0:29:26 | 1:41:04 | |
17 | diplom | 6477 | BIRELL CHUŤ ZÁŽITKOV | Imrichová Zuzka | Taliga Joži | Jalůvka Pepe | Mičianová Barbora | 17. / Polmaratónska štafeta | 1:41:23 | 0:29:27 | 1:39:05 | |
18 | diplom | 6446 | RAC-ING ROBOTS | Klement Tomas | Bilicky Andrej | Chudik Marek | Lehocky Robert | 18. / Polmaratónska štafeta | 1:41:39 | 0:29:43 | 1:39:16 | |
19 | diplom | 6313 | KRÁSKA A ZVERY Z ČSOBL | Andrej Bachár | Kačmárová Mária | Kalamár Ondrej | Kuťka Juraj | 19. / Polmaratónska štafeta | 1:41:56 | 0:30:00 | 1:39:40 | |
20 | diplom | 6169 | AR-RUNGERS | Masaryková Nina | Zemeníková Alexandra | Holečka Matej | Švabeková Natália | 20. / Polmaratónska štafeta | 1:42:12 | 0:30:16 | 1:39:24 | |
21 | diplom | 6132 | CO-IT | Čulák Ivan | Jadamec Juraj | Bagi-Kováč Marek | Valent Adam | 21. / Polmaratónska štafeta | 1:42:23 | 0:30:27 | 1:39:27 | |
22 | diplom | 6370 | RUN FOR FUN LADIES | Polanska Renata | Bird-Capkova Martina | Lukacova Mariana | Holičková Renata | 22. / Polmaratónska štafeta | 1:42:52 | 0:30:56 | 1:40:34 | |
23 | diplom | 6428 | BSG HYPO | Mészáros Michal | Branderský Roman | Rajnoha Martin | Palša Marek | 23. / Polmaratónska štafeta | 1:45:07 | 0:33:11 | 1:42:18 | |
24 | diplom | 6349 | SPEEDY GONZALES TEAM | Čierny Michal | Balucha Erik | Radošinský Tomáš | Kuchár Dominik | 24. / Polmaratónska štafeta | 1:45:36 | 0:33:40 | 1:44:11 | |
25 | diplom | 6333 | CHLAPCI Z KARLOVKY | Andrejšin Michal | Brachtl Ladislav | Brachtl Peter | Motyčka Martin | 25. / Polmaratónska štafeta | 1:45:57 | 0:34:01 | 1:43:00 | |
26 | diplom | 6379 | MOST RUN | Gramata Marcel | Balšan Peter | Sidó Jakub | Macháč Róbert | 26. / Polmaratónska štafeta | 1:46:18 | 0:34:22 | 1:43:43 | |
27 | diplom | 6387 | LAPAČI VZDUCHU | Zboran Daniel | Šiška Martin | Detko Miroslav | Babjaková Michaela | 27. / Polmaratónska štafeta | 1:47:02 | 0:35:06 | 1:44:43 | |
28 | diplom | 6455 | Matejovic Martin | Remiaš Ján | Barniak Adam | Bachar Dusan | 28. / Polmaratónska štafeta | 1:47:11 | 0:35:15 | 1:45:49 | ||
29 | diplom | 6476 | Sís Miloš | Gašparovič Ivan | Václavínek Jakub | Džubera Jaromir | 29. / Polmaratónska štafeta | 1:47:13 | 0:35:17 | 1:44:52 | ||
30 | diplom | 6419 | COLORSPOL | Buľáková Iveta | Jakubjak Milan | Mikolajčík František | Paták Ľuboš | 30. / Polmaratónska štafeta | 1:47:54 | 0:35:58 | 1:45:38 | |
31 | diplom | 6440 | HAPPY SOCKS | Resko Milan | Marochnič Dušan | Duran Miroslav | Orthova Michaela | 31. / Polmaratónska štafeta | 1:49:00 | 0:37:04 | 1:47:34 | |
32 | diplom | 6339 | SPECTRUMPOWER | Dikoš Peter | Ozimy Juraj | Kopecký Martin | Drobaň Filip | 32. / Polmaratónska štafeta | 1:49:20 | 0:37:24 | 1:46:18 | |
33 | diplom | 6426 | BSG HYPO | Adamec Jakub | Vandžurová Zuzana | Kristová Oľga | Adamec Martin | 33. / Polmaratónska štafeta | 1:49:27 | 0:37:31 | 1:46:38 | |
34 | diplom | 6029 | FYZIOKLINIK DREAM TEAM 1 | Laluhova Katarina | Adamik Marek | Menďan Dominik | Hajdu Nina | 34. / Polmaratónska štafeta | 1:49:28 | 0:37:32 | 1:46:41 | |
35 | diplom | 6390 | HLAVA XXII | Marková Lucia | Hašeková Slavomíra | Černák Matej | Marko Richard | 35. / Polmaratónska štafeta | 1:49:40 | 0:37:44 | 1:47:13 | |
36 | diplom | 6350 | HAPPY FEET | Szórad Dávid | Matiašovský Andrej | Zigo Ľubomír | Uherek Peter | 36. / Polmaratónska štafeta | 1:49:44 | 0:37:48 | 1:46:25 | |
37 | diplom | 6418 | ?JOHNSON CONTROLS RELAY HALFMARATHON (21,098KM) | Perez Flores Jair Ivan | Hromadka Pavol | Valachovic Michal | Stankovsky Matej | 37. / Polmaratónska štafeta | 1:49:47 | 0:37:51 | 1:46:27 | |
38 | diplom | 6048 | RÝCHLE ŠÍPY ZO SLNEČNÍC :) | Daubner Richard | Daubner David | Daubner Dominik | Trenčanová Ľubica | 38. / Polmaratónska štafeta | 1:49:56 | 0:38:00 | 1:47:34 | |
39 | diplom | 6461 | EUROVEA TEAM | Avram Jakub | Gregáňová Lucia | Urbaczková Lucie | Štubniak Svetozár | 39. / Polmaratónska štafeta | 1:50:16 | 0:38:20 | 1:47:23 | |
40 | diplom | 6134 | BEHÁME AKO #124 | Masaryk Marek | Harvanec Dominik | Jozefčáková Michaela | Sedileková Ela | 40. / Polmaratónska štafeta | 1:50:18 | 0:38:22 | 1:48:46 | |
41 | diplom | 6238 | H-TEAM | Horák Peter | Hladíková Claudia | Horakova Ludmila | Horák Martin | 41. / Polmaratónska štafeta | 1:50:37 | 0:38:41 | 1:48:16 | |
42 | diplom | 6174 | 2MUSE, PRIESKUMNÍCI | Sklenář Peter | Polačko Juraj | Grib Lukáš | Vyšinský Michal | 42. / Polmaratónska štafeta | 1:51:02 | 0:39:06 | 1:48:30 | |
43 | diplom | 6097 | NÚSCH READE2 RUN | Maďarič Juraj | Porubcová Slávka | Ručka David | Krajčovičová Kristína | 43. / Polmaratónska štafeta | 1:51:17 | 0:39:21 | 1:48:48 | |
44 | diplom | 6438 | GORAL TEAM | Mikolajčíková Jozefína | Mikolajčíková Barbora | Mikolajčíková Klára | Jakubjaková Pavlína | 44. / Polmaratónska štafeta | 1:51:25 | 0:39:29 | 1:49:08 | |
45 | diplom | 6221 | SHIP AS IS | Fekete Attila | Hubay Stefan | Kovacs Karol | Toth Peter | 45. / Polmaratónska štafeta | 1:51:28 | 0:39:32 | 1:48:39 | |
46 | diplom | 6398 | HERRYS1 | Obtulovič Viktor | Papcún Martin | Marušin Martin | Siman Jaroslav | 46. / Polmaratónska štafeta | 1:52:03 | 0:40:07 | 1:49:40 | |
47 | diplom | 6318 | KOKOSY NA BI | Tarjányi Richard | Sztyahula Tomáš | Orban Martin | Heinlein Peter | 47. / Polmaratónska štafeta | 1:52:11 | 0:40:15 | 1:51:41 | |
48 | diplom | 6375 | RUNNING SPARKS | Urcikánová Veronika | Krčmáriková Jana | Cvacho Peter | Polák Milan | 48. / Polmaratónska štafeta | 1:52:18 | 0:40:22 | 1:49:21 | |
49 | diplom | 6373 | DOBRY SKUTOK GOLEM | Kubiš Jakub | Lipovský Adrián | Pillár Matúš | Gerec Filip | 49. / Polmaratónska štafeta | 1:52:31 | 0:40:35 | 1:49:19 | |
50 | diplom | 6236 | EXTEAM | Brunclik Adam | Figurova Kristina | Zarevucka Zofia | Skopik Jan | 50. / Polmaratónska štafeta | 1:52:33 | 0:40:37 | 1:50:08 | |
51 | diplom | 6210 | BELOVCI | Belošicová Silvia | Belošic Peter | Belošic David | Belošic Milan | 51. / Polmaratónska štafeta | 1:52:37 | 0:40:41 | 1:50:18 | |
52 | diplom | 6180 | KUKKONIA | Kudla Martin | Kondakor Peter | Otiepka Marian | Kudla Martin | 52. / Polmaratónska štafeta | 1:52:45 | 0:40:49 | 1:51:24 | |
53 | diplom | 6098 | NÚSCH RUN FOR FUN | Záhorec Martin | Jelšíková Mária | Vařejka Petr | Labancová Mária | 53. / Polmaratónska štafeta | 1:52:49 | 0:40:53 | 1:50:20 | |
54 | diplom | 6100 | BIKING - BEKAERT | Hertel Pavol | Hrotka Robert | Cibulka Vladimír | Žampach Martin | 54. / Polmaratónska štafeta | 1:52:55 | 0:40:59 | 1:50:19 | |
55 | diplom | 6072 | I SEE WALKERS | Daniš Michal | Danišová Martina | Pobre Jazpher Jay | Mrva Martin | 55. / Polmaratónska štafeta | 1:52:59 | 0:41:03 | 1:50:31 | |
56 | diplom | 6462 | SPARTANS OF SILLEIN | Dupejová Ľubica | Jantoš Jakub | Tatarková Katarína | Čukanová Veronika | 56. / Polmaratónska štafeta | 1:53:11 | 0:41:15 | 1:50:18 | |
57 | diplom | 6244 | SURVIVING | Krizan Leonard | Boubacar Lombonna Bah | Dvorakova Michaela | Szkipala Silviu | 57. / Polmaratónska štafeta | 1:53:17 | 0:41:21 | 1:51:38 | |
58 | diplom | 6133 | EFCE NAM SA NECHCE | Rabajda Slavomir | Veselovska Denisa | Micka Matej | Szabo Michal | 58. / Polmaratónska štafeta | 1:53:25 | 0:41:29 | 1:50:38 | |
59 | diplom | 6126 | Môťovský Andrej | Bajnok Ervín | Hiadlovský Henrich | Grznár Michal | 59. / Polmaratónska štafeta | 1:53:32 | 0:41:36 | 1:51:10 | ||
60 | diplom | 6179 | PSEUDOBEŽCI | Kuciak Martin | Berec Ján | Hrmel Jaroslav | Čáni Dušan | 60. / Polmaratónska štafeta | 1:53:33 | 0:41:37 | 1:51:47 | |
61 | diplom | 6452 | GA DRILLING II. | Kamendy Marián | Plachá Andrea | Kasová Katarína | Dudík Michal | 61. / Polmaratónska štafeta | 1:53:40 | 0:41:44 | 1:51:12 | |
62 | diplom | 6617 | SAP SLOVENSKO | Mokosova Paulina | Briatka Martin | Petrovic Marek | Rotak Dusan | 62. / Polmaratónska štafeta | 1:53:42 | 0:41:46 | 1:51:23 | |
63 | diplom | 6471 | Orru Alberto | Guido Giovanni | D\'Alessandro Ernesto | Aguilar Pozo Angel | 63. / Polmaratónska štafeta | 1:53:45 | 0:41:49 | 1:50:58 | ||
64 | diplom | 6152 | PELIKANCI | Fajer Martin | Reháková Karolína | Regély Roland | Dudík Jakub | 64. / Polmaratónska štafeta | 1:53:47 | 0:41:51 | 1:50:27 | |
65 | diplom | 6432 | SLOVANET 2 | Gros Peter | Veres Bohus | Minarik Miroslava | Magdolen Martin | 65. / Polmaratónska štafeta | 1:53:57 | 0:42:01 | 1:51:05 | |
66 | diplom | 6487 | BUMBO NAMBO | Kan Matej | Reken Michal | Krupa Peter | Molnar Karol | 66. / Polmaratónska štafeta | 1:54:05 | 0:42:09 | 1:51:03 | |
67 | diplom | 6156 | VOLVO GROUP SLOVAKIA 2 | Mlynčok Zdenko | Štrbková Petra | Mazan Ladislav | Brychta Marcel | 67. / Polmaratónska štafeta | 1:54:23 | 0:42:27 | 1:52:56 | |
68 | diplom | 6431 | SLOVANET 1 | Nemec Patrick | Vaskanin Igor | Macaj Peter | Kubica Tomas | 68. / Polmaratónska štafeta | 1:54:32 | 0:42:36 | 1:51:40 | |
69 | diplom | 6119 | RIEŠIME BÝVANIE 1. | Čapo Martin | Meždej Peter | Annušová Lenka | Macinský Ján | 69. / Polmaratónska štafeta | 1:54:55 | 0:42:59 | 1:53:27 | |
70 | diplom | 6122 | RIEŠIME BÝVANIE 3. | Fortuna František | Rašková Silvia | Trajčov Zuzana | Kmeťová Šimona | 70. / Polmaratónska štafeta | 1:54:59 | 0:43:03 | 1:51:47 | |
71 | diplom | 6453 | GA DRILLING III. | Václavík Pavel | Balog Tomáš | Stankovičová Zuzana | Dlugoš Miroslav | 71. / Polmaratónska štafeta | 1:55:09 | 0:43:13 | 1:52:41 | |
72 | diplom | 6358 | PROFESIA | Štrba Michal | Štrbová Edita | Zigo Ladislav | Raschmanová Martina | 72. / Polmaratónska štafeta | 1:55:23 | 0:43:27 | 1:52:15 | |
73 | diplom | 6066 | BÖLÉNYEK | Fülöp Kristián | Múčka Adrián | Janik Tomáš | Gyűszű Kristián | 73. / Polmaratónska štafeta | 1:55:26 | 0:43:30 | 1:52:47 | |
74 | diplom | 6399 | MUW TRUE BLUE CHLAPCI | Kvas Matúš | Abrinko Lubomir | Kovarík Martin | Romanec Tomáš | 74. / Polmaratónska štafeta | 1:55:41 | 0:43:45 | 1:52:32 | |
75 | diplom | 6374 | DOBRY SKUTOK BB | Štefková Zdenka | Hriczišonová Miroslava | Potočňák Samuel | Tkáč Tomáš | 75. / Polmaratónska štafeta | 1:55:52 | 0:43:56 | 1:52:49 | |
76 | diplom | 6227 | DUSANS ANGELS | Huňady Dušan | Huňadyová Kristína | Petríková Mária | Petríková Veronika | 76. / Polmaratónska štafeta | 1:56:04 | 0:44:08 | 1:53:07 | |
77 | diplom | 6135 | TJ ŠTRUKTÚRA | Svorad Michal | Bratinka Peter | Rerich David | Tokolyi Marek | 77. / Polmaratónska štafeta | 1:56:08 | 0:44:12 | 1:52:59 | |
78 | diplom | 6092 | BEKAERT RAMBO TEAM | Cvoliga Tomáš | Ardon Peter | Janovič Matej | Kudela Jozef | 78. / Polmaratónska štafeta | 1:56:17 | 0:44:21 | 1:53:41 | |
79 | diplom | 6250 | HOKALE | Homola Ivan | Holiš Alena | Lenghardt Ivan | Kakaščík Jozef | 79. / Polmaratónska štafeta | 1:56:22 | 0:44:26 | 1:53:49 | |
80 | diplom | 6363 | KENYA | Ďuris Dušan | Ďuris Michal | Polonyová Zuzana | Jarábek Tomáš | 80. / Polmaratónska štafeta | 1:56:23 | 0:44:27 | 1:54:08 | |
81 | diplom | 6396 | WE RUN 4 MINIT | Gregušová Janka | Magátová Michaela | Tamáš Michal | Rosík Michal | 81. / Polmaratónska štafeta | 1:56:35 | 0:44:39 | 1:53:37 | |
82 | diplom | 6622 | ATRIOS TEAM | Jakša Vladimír | Brix Marko | Kubica Matej | Mészár Oskar | 82. / Polmaratónska štafeta | 1:56:40 | 0:44:44 | 1:53:38 | |
83 | diplom | 6414 | IKAR1 | Almanova Rachel | Buno Milan | Kacmar Peter | Synak Michal | 83. / Polmaratónska štafeta | 1:56:47 | 0:44:51 | 1:53:58 | |
84 | diplom | 6081 | CORPORATE RELAY RUN | Šarmír Matej | Závodný Igor | Hybášek Peter | Czúczor Dávid | 84. / Polmaratónska štafeta | 1:56:52 | 0:44:56 | 1:53:34 | |
85 | diplom | 6091 | Domok Martin | Katarina Pantakova | Zsolnai Marek | Vargova Zlatica | 85. / Polmaratónska štafeta | 1:56:53 | 0:44:57 | 1:54:04 | ||
86 | diplom | 6278 | Krajčovič Stanislav | Bartko Peter | Slovinec Peter | Ferencová Lívia | 86. / Polmaratónska štafeta | 1:56:55 | 0:44:59 | 1:54:09 | ||
87 | diplom | 6298 | Yoder Dagmar | Saleh Nidal | Grujbarova Katarina | Sustek Milan | 87. / Polmaratónska štafeta | 1:56:59 | 0:45:03 | 1:53:50 | ||
88 | diplom | 6286 | ZAJO/CREIDA | Zaujecova Zuzana | Zaujecova Zuzana | Bezakova Andrea | Bezakova Andrea | 88. / Polmaratónska štafeta | 1:57:02 | 0:45:06 | 1:54:05 | |
89 | diplom | 6189 | P&I ŠÚŠN | Diačik Michal | Chocholová Marianna | Kobida Michal | Kubov Milan | 89. / Polmaratónska štafeta | 1:57:04 | 0:45:08 | 1:54:40 | |
90 | diplom | 6468 | DIGITÁLNA ZVERINA | Handanovičová Ivana | Lancík Martin | Lukáč Michal | Kazakova Valentína | 90. / Polmaratónska štafeta | 1:57:10 | 0:45:14 | 1:54:10 | |
91 | diplom | 6055 | CROSSFIT TRNAVA | Žgančíková Ivana | Hudec Peter | Hrčka Richard | Hrčka Martin | 91. / Polmaratónska štafeta | 1:57:11 | 0:45:15 | 1:55:37 | |
92 | diplom | 6353 | LAPIN'S+1 | Lapin Boris | Lapinová Svetlana | Kandravý Martin | Lapin Jerguš | 92. / Polmaratónska štafeta | 1:57:14 | 0:45:18 | 1:54:57 | |
93 | diplom | 6028 | FYZIOKLINIK DREAM TEAM 2 | Struhárová Monika | Křemenová Zuzana | Hanuliakova Katarína | Granec Richard | 93. / Polmaratónska štafeta | 1:57:22 | 0:45:26 | 1:54:32 | |
94 | diplom | 6153 | VOLVO GROUP SLOVAKIA 1 | Toček Leonard | Mlynčok Róbert | Chudík Andrej | Chudík Tomáš | 94. / Polmaratónska štafeta | 1:57:24 | 0:45:28 | 1:55:56 | |
95 | diplom | 6094 | JOHNSON CONTROLS STAFETOVY POLMARATON / LUCKY RUNN | Jurek Petr | Nerecova Daniela | Bilasova Martina | Kocmundova Daniela | 95. / Polmaratónska štafeta | 1:57:27 | 0:45:31 | 1:54:09 | |
96 | diplom | 6138 | MODRÝ KONÍK | Andrášová Miroslava | Ilčišák Adam | Mego Ľuboš | Remeta Radovan | 96. / Polmaratónska štafeta | 1:57:27 | 0:45:31 | 1:54:23 | |
97 | diplom | 6125 | RSC 4 | Rubint Ivan | Vlckova Alexandra | Zajarosova Petronela | Herich Daniel | 97. / Polmaratónska štafeta | 1:57:28 | 0:45:32 | 1:56:10 | |
98 | diplom | 6104 | NA HENKEL RUNNERS | Bobenicova Miroslava | Jasurek Marek | Slobodova Barbora | Csenkeyova Monika | 98. / Polmaratónska štafeta | 1:57:30 | 0:45:34 | 1:54:35 | |
99 | diplom | 6143 | JOHNSON CONTROLS RELAY RUN | Dej Robert | Konopkova Iveta | Frajka Matej | Dohnalova Lenka | 99. / Polmaratónska štafeta | 1:57:30 | 0:45:34 | 1:55:07 | |
100 | diplom | 6078 | JOHNSON CONTROLS RELAY RUN | Hinkova Lucia | Drevenakova Marcela | Hodossy Peter | Valach Roman | 100. / Polmaratónska štafeta | 1:57:36 | 0:45:40 | 1:54:27 |