Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 256 | MANDÁK Alex | 2007 | ŠK Atóm Levice | 1. / Žiaci mladší | 0:14:57.0 | 0:00:00.0 | |
2 | 231 | DRAHOVSKÁ Eliška | 2007 | ŠBR Piešťany | 1. / Žiačky mladšie | 0:15:19.4 | 0:00:22.4 | |
3 | 234 | MORAVSKÁ Debora | 2007 | ŠK Atóm Levice | 2. / Žiačky mladšie | 0:15:19.6 | 0:00:22.6 | |
4 | 252 | KOVÁČ Adam | 2006 | Prestigio Realiz team Bratislava | 2. / Žiaci mladší | 0:15:22.2 | 0:00:25.2 | |
5 | 253 | SALAZAR Francesco | 2006 | 3NITY Triathlon team Bratislava | 3. / Žiaci mladší | 0:15:33.0 | 0:00:36.0 | |
6 | 244 | GAJDOŠOVÁ Žaneta | 2007 | ŠK Atóm Levice | 3. / Žiačky mladšie | 0:15:44.5 | 0:00:47.5 | |
7 | 259 | MIKLENČIČ Jakub | 2006 | Športový Triatlonový Klub Pezinok | 4. / Žiaci mladší | 0:15:47.8 | 0:00:50.8 | |
8 | 246 | LAKTIŠOVÁ Simona | 2007 | ŠK Atóm Levice | 4. / Žiačky mladšie | 0:15:50.3 | 0:00:53.3 | |
9 | 251 | ĎURIŠIN Matúš | 2006 | Prestigio Realiz team Bratislava | 5. / Žiaci mladší | 0:15:58.1 | 0:01:01.1 | |
10 | 232 | GRMANOVÁ Laura | 2006 | Chlpaté Gazely | 5. / Žiačky mladšie | 0:16:08.5 | 0:01:11.5 | |
11 | 245 | MIKULÁŠOVÁ Eva | 2007 | Triatlon team Dolný Kubín | 6. / Žiačky mladšie | 0:16:08.9 | 0:01:11.9 | |
12 | 241 | BEKE Eva | 2006 | Prestigio Realiz team Bratislava | 7. / Žiačky mladšie | 0:16:34.0 | 0:01:37.0 | |
13 | 255 | ŠABO Michal | 2006 | Prestigio Realiz team Bratislava | 6. / Žiaci mladší | 0:16:55.7 | 0:01:58.7 | |
14 | 237 | RUDOLPHI Mia Sophie | 2007 | ŠK Atóm Levice | 8. / Žiačky mladšie | 0:17:04.5 | 0:02:07.5 | |
15 | 233 | ŽILECKÁ Lucia | 2007 | Prestigio Realiz team Bratislava | 9. / Žiačky mladšie | 0:17:14.5 | 0:02:17.5 | |
16 | 258 | KLOBUŠNÍK Šimon | 2007 | Prestigio Realiz team Bratislava | 7. / Žiaci mladší | 0:17:17.1 | 0:02:20.1 | |
17 | 243 | KALLOVÁ Sofia | 2007 | - nezistený - | 10. / Žiačky mladšie | 0:17:23.1 | 0:02:26.1 | |
18 | 242 | VITKOVÁ Natália | 2007 | Športový Triatlonový Klub Pezinok | 11. / Žiačky mladšie | 0:17:58.3 | 0:03:01.3 | |
19 | 239 | GÁLLOVÁ Vanessa | 2007 | Prestigio Realiz team Bratislava | 12. / Žiačky mladšie | 0:18:22.2 | 0:03:25.2 | |
20 | 247 | KOLENIKOVA Nina | 2006 | Športový Triatlonový Klub Pezinok | 13. / Žiačky mladšie | 0:18:57.4 | 0:04:00.4 | |
21 | 238 | SLÁDEKOVÁ Veronika | 2006 | Chlpaté Gazely | 14. / Žiačky mladšie | 0:19:07.2 | 0:04:10.2 | |
22 | 235 | KUPCOVÁ Adriana | 2006 | Prestigio Realiz team Bratislava | 15. / Žiačky mladšie | 0:19:53.1 | 0:04:56.1 | |
23 | 316 | POKORNÝ Matúš | 2006 | Prestigio Realiz team Bratislava | 8. / Žiaci mladší | 0:20:04.5 | 0:05:07.5 | |
24 | 240 | KNAUEROVÁ Nelly | 2007 | Prestigio Realiz team Bratislava | 16. / Žiačky mladšie | 0:20:23.4 | 0:05:26.4 | |
25 | 260 | ILLICH Marco | 2007 | Prestigio Realiz team Bratislava | 9. / Žiaci mladší | 0:24:04.3 | 0:09:07.3 | |
--- | 236 | MACHÁČKOVÁ Hana | 2006 | Športový Triatlonový Klub Pezinok | . / Žiačky mladšie | DNS | --- | |
--- | 257 | DROBNÝ Matej | 2007 | 3NITY Triathlon team Bratislava | . / Žiaci mladší | DNS | --- |