Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 284 | ŽILECKÝ Oliver | 2010 | Prestigio Realiz team Bratislava | 1. / Žiaci Nádeje B | 0:06:43.8 | 0:00:00.0 | |
2 | 301 | GRMANOVÁ Nelly | 2011 | Chlpaté Gazely | 1. / Žiačky Nádeje B | 0:06:47.3 | 0:00:03.5 | |
3 | 283 | KAŠIAR Hugo | 2010 | ŠK Atóm Levice | 2. / Žiaci Nádeje B | 0:06:56.8 | 0:00:13.0 | |
4 | 293 | BRŇÁK Dávid | 2011 | - nezistený - | 3. / Žiaci Nádeje B | 0:06:59.9 | 0:00:16.1 | |
5 | 311 | CESNEK Šimon | 2010 | Motigo | 4. / Žiaci Nádeje B | 0:07:00.4 | 0:00:16.6 | |
6 | 294 | JENDEK Jakub | 2010 | Športový Triatlonový Klub Pezinok | 5. / Žiaci Nádeje B | 0:07:08.2 | 0:00:24.4 | |
7 | 318 | GAJDOŠOVÁ Barbora | 2010 | ŠK Atóm Levice | 2. / Žiačky Nádeje B | 0:07:14.0 | 0:00:30.2 | |
8 | 296 | TAHA Adam | 2011 | - nezistený - | 6. / Žiaci Nádeje B | 0:07:15.1 | 0:00:31.3 | |
9 | 287 | MIKUŠKA Tomáš | 2011 | ŠK Atóm Levice | 7. / Žiaci Nádeje B | 0:07:24.9 | 0:00:41.1 | |
10 | 295 | STRETAVSKÝ Oliver | 2010 | 3NITY Triathlon team Bratislava | 8. / Žiaci Nádeje B | 0:07:32.3 | 0:00:48.5 | |
11 | 314 | TADLÁNKOVÁ Lucia | 2011 | Aquapark Triatlon Turčianske Teplice | 3. / Žiačky Nádeje B | 0:07:43.4 | 0:00:59.6 | |
12 | 298 | BÚZEKOVÁ Laura | 2010 | 3NITY Triathlon team Bratislava | 4. / Žiačky Nádeje B | 0:07:44.2 | 0:01:00.4 | |
13 | 285 | POKOJNÝ Martin | 2011 | Prestigio Realiz team Bratislava | 9. / Žiaci Nádeje B | 0:07:47.6 | 0:01:03.8 | |
14 | 309 | KALÁS Matúš | 2010 | --- | 10. / Žiaci Nádeje B | 0:07:51.8 | 0:01:08.0 | |
15 | 290 | CSAPÁK Oliver | 2010 | Prestigio Realiz team Bratislava | 11. / Žiaci Nádeje B | 0:07:52.6 | 0:01:08.8 | |
16 | 289 | KLÚČIK Andrej | 2010 | Prestigio Realiz team Bratislava | 12. / Žiaci Nádeje B | 0:07:55.1 | 0:01:11.3 | |
17 | 288 | MACHAJ Jakub | 2010 | Triatlon team Dolný Kubín | 13. / Žiaci Nádeje B | 0:08:02.3 | 0:01:18.5 | |
18 | 286 | MOTAJ Michal | 2011 | Prestigio Realiz team Bratislava | 14. / Žiaci Nádeje B | 0:08:05.7 | 0:01:21.9 | |
19 | 300 | GÁLLOVÁ Lilly | 2010 | Prestigio Realiz team Bratislava | 5. / Žiačky Nádeje B | 0:08:10.4 | 0:01:26.6 | |
20 | 302 | KNAUEROVÁ Lorry | 2011 | Prestigio Realiz team Bratislava | 6. / Žiačky Nádeje B | 0:08:18.1 | 0:01:34.3 | |
21 | 315 | KNÍŽOVÁ Katarína | 2010 | ŠKP Triax | 7. / Žiačky Nádeje B | 0:08:26.0 | 0:01:42.2 | |
22 | 312 | HREHOVČÍK Bruno | 2011 | Motigo | 15. / Žiaci Nádeje B | 0:08:40.4 | 0:01:56.6 | |
23 | 291 | PASTOR Leonard | 2011 | - nezistený - | 16. / Žiaci Nádeje B | 0:08:46.0 | 0:02:02.2 | |
24 | 292 | HORÍNEK Alex | 2010 | Prestigio Realiz team Bratislava | 17. / Žiaci Nádeje B | 0:08:49.9 | 0:02:06.1 | |
25 | 297 | BÚZEKOVÁ Lucia | 2011 | 3NITY Triathlon team Bratislava | 8. / Žiačky Nádeje B | 0:08:55.1 | 0:02:11.3 | |
26 | 299 | DANIELOVÁ Petra | 2010 | MTB Kolečko | 9. / Žiačky Nádeje B | 0:09:21.5 | 0:02:37.7 |