Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | Plávanie | # | Depo | # | Beh | # | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 85 | HRIČINA Andrej | 2010 | ŠK Atóm Levice | 1. / Žiaci nádeje B | 0:03:14.5 | 0:00:00.0 | 00:53.2 [1] | 1 | 00:23.4 [3] | 1 | 01:57.9 [5] | 1 | |
2 | 93 | REBIDÁŠOVÁ Eliška | 2010 | Aquapark Triatlon Turčianske Teplice | 1. / Žiačky nádeje B | 0:03:21.2 | 0:00:06.7 | 00:59.0 [4] | 4 | 00:19.8 [1] | 2 | 02:02.4 [10] | 2 | |
3 | 78 | CESNEK Šimon | 2010 | Motigo | 2. / Žiaci nádeje B | 0:03:22.7 | 0:00:08.2 | 01:01.4 [8] | 8 | 00:27.8 [11] | 6 | 01:53.5 [1] | 3 | |
4 | 10 | GAJDOŠOVÁ Barbora | 2010 | ŠK Atóm Levice | 2. / Žiačky nádeje B | 0:03:24.2 | 0:00:09.7 | 00:59.3 [5] | 5 | 00:23.3 [2] | 4 | 02:01.6 [8] | 4 | |
5 | 83 | GRMANOVÁ Nelly | 2011 | Chlpaté Gazely | 3. / Žiačky nádeje B | 0:03:25.4 | 0:00:10.9 | 01:03.6 [10] | 10 | 00:26.0 [6] | 7 | 01:55.8 [4] | 5 | |
6 | 92 | MURÁNSKA Nina | 2011 | ŠK IGLOVIA Spišská Nová Ves | 4. / Žiačky nádeje B | 0:03:25.4 | 0:00:10.9 | 00:54.2 [2] | 2 | 00:26.9 [8] | 3 | 02:04.3 [11] | 5 | |
7 | 90 | MASARYK Juraj | 2010 | Triatlonový klub Žabka Čadca | 3. / Žiaci nádeje B | 0:03:25.9 | 0:00:11.4 | 01:02.9 [9] | 9 | 00:27.8 [11] | 10 | 01:55.2 [3] | 7 | |
8 | 97 | TAHA Adam | 2011 | - nezistený - | 4. / Žiaci nádeje B | 0:03:32.2 | 0:00:17.7 | 01:10.6 [16] | 16 | 00:26.5 [7] | 14 | 01:55.1 [2] | 8 | |
9 | 94 | SLOVAK Patrik | 2010 | - nezistený - | 5. / Žiaci nádeje B | 0:03:32.6 | 0:00:18.1 | 00:59.9 [6] | 6 | 00:30.5 [18] | 9 | 02:02.2 [9] | 9 | |
10 | 91 | MIKUŠKA Tomáš | 2011 | ŠK Atóm Levice | 6. / Žiaci nádeje B | 0:03:37.2 | 0:00:22.7 | 01:06.4 [11] | 11 | 00:25.2 [5] | 11 | 02:05.6 [12] | 10 | |
11 | 80 | FIRÁK Matej | 2010 | Aquapark Triatlon Turčianske Teplice | 7. / Žiaci nádeje B | 0:03:39.7 | 0:00:25.2 | 01:08.5 [13] | 13 | 00:23.6 [4] | 12 | 02:07.6 [14] | 11 | |
12 | 84 | HREHOVČÍK Bruno | 2011 | Motigo | 8. / Žiaci nádeje B | 0:03:43.3 | 0:00:28.8 | 01:10.7 [17] | 17 | 00:32.0 [20] | 20 | 02:00.6 [7] | 12 | |
13 | 73 | ADAMČA Norbert Ml. | 2011 | - nezistený - | 9. / Žiaci nádeje B | 0:03:46.1 | 0:00:31.6 | 01:09.7 [15] | 15 | 00:30.7 [19] | 17 | 02:05.7 [13] | 13 | |
14 | 74 | BALGOVÁ Zoja | 2011 | - nezistený - | 5. / Žiačky nádeje B | 0:03:53.9 | 0:00:39.4 | 01:09.5 [14] | 14 | 00:27.3 [9] | 13 | 02:17.1 [17] | 14 | |
15 | 76 | BÚZEKOVÁ Laura | 2010 | 3NITY Triathlon team Bratislava | 6. / Žiačky nádeje B | 0:03:57.6 | 0:00:43.1 | 01:11.1 [18] | 18 | 00:29.8 [15] | 18 | 02:16.7 [16] | 15 | |
16 | 89 | MARCINEKOVÁ Simona | 2011 | ŠK Atóm Levice | 7. / Žiačky nádeje B | 0:04:02.6 | 0:00:48.1 | 01:12.7 [20] | 20 | 00:27.4 [10] | 16 | 02:22.5 [19] | 16 | |
17 | 88 | KORÁL Mia | 2010 | TRIKLUB Poprad | 8. / Žiačky nádeje B | 0:04:02.9 | 0:00:48.4 | 00:57.1 [3] | 3 | 00:30.0 [16] | 5 | 02:35.8 [24] | 17 | |
18 | 96 | TADLÁNKOVÁ Lucia | 2011 | Aquapark Triatlon Turčianske Teplice | 9. / Žiačky nádeje B | 0:04:03.7 | 0:00:49.2 | 01:11.6 [19] | 19 | 00:27.9 [13] | 15 | 02:24.2 [21] | 18 | |
19 | 81 | FLIMELOVÁ Petra | 2011 | 3NITY Triathlon team Bratislava | 10. / Žiačky nádeje B | 0:04:04.2 | 0:00:49.7 | 01:07.0 [12] | 12 | 00:34.7 [24] | 19 | 02:22.5 [19] | 19 | |
20 | 79 | ČIMBOROVÁ Viktória | 2010 | Triatlonový klub Žabka Čadca | 11. / Žiačky nádeje B | 0:04:05.1 | 0:00:50.6 | 01:00.2 [7] | 7 | 00:30.0 [16] | 8 | 02:34.9 [23] | 20 | |
21 | 168 | ŠOLTÉS Patrik | 2011 | TRIAN ŠK UMB | 10. / Žiaci nádeje B | 0:04:08.1 | 0:00:53.6 | 01:32.5 [24] | 24 | 00:37.0 [25] | 25 | 01:58.6 [6] | 21 | |
22 | 95 | ŠTEFAŇÁK Ján | 2011 | - nezistený - | 11. / Žiaci nádeje B | 0:04:20.4 | 0:01:05.9 | 01:33.3 [25] | 25 | 00:32.3 [21] | 24 | 02:14.8 [15] | 22 | |
23 | 77 | BÚZEKOVÁ Lucia | 2011 | 3NITY Triathlon team Bratislava | 12. / Žiačky nádeje B | 0:04:37.6 | 0:01:23.1 | 01:30.0 [23] | 23 | 00:28.7 [14] | 23 | 02:38.9 [25] | 23 | |
24 | 87 | KNÍŽOVÁ Katarína | 2010 | ŠKP Triax | 13. / Žiačky nádeje B | 0:04:43.9 | 0:01:29.4 | 01:17.0 [22] | 22 | 00:37.0 [25] | 22 | 02:49.9 [26] | 24 | |
25 | 174 | PECIAR Teo | 2011 | Šk Delfín Nitra | 12. / Žiaci nádeje B | 0:04:44.4 | 0:01:29.9 | 01:15.1 [21] | 21 | 00:32.3 [21] | 21 | 02:57.0 [27] | 25 | |
26 | 86 | ILLENČÍK Dominik | 2011 | TRIKLUB Poprad | 13. / Žiaci nádeje B | 0:04:48.4 | 0:01:33.9 | 01:53.3 [27] | 27 | 00:33.7 [23] | 26 | 02:21.4 [18] | 26 | |
27 | 183 | FENČÁK Martinko | 2011 | Nitra | 14. / Žiaci nádeje B | 0:05:03.8 | 0:01:49.3 | 01:36.4 [26] | 26 | 00:59.0 [27] | 27 | 02:28.4 [22] | 27 |