Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 566 | KAVALÍR Jakub | 1993 | Kutná Hora | 1. / Mládež M3 junioři 15-18 let | 1:17:29.5 | 0:00:00.0 | |
2 | 519 | PAPEŽ Vojtěch | 1992 | CYKLO TEAM TÁBOR | 1. / Muži A2 19-29 let | 1:18:55.0 | 0:01:25.5 | |
3 | 520 | PECHÁČEK Ondřej | 1984 | GS Jistebnice | 2. / Muži A2 19-29 let | 1:20:39.0 | 0:03:09.5 | |
4 | 725 | ZAVADIL Libor | 1975 | Tábor | 1. / Muži B2 30-39 let | 1:20:41.3 | 0:03:11.8 | |
5 | 509 | ŠAROUN Libor | 1973 | CKK Znojmo | 2. / Muži B2 30-39 let | 1:20:47.1 | 0:03:17.6 | |
6 | 500 | PECHOUŠ Miroslav | 1966 | Cyklo Olympia Hrdějovice | 1. / Muži C2 40-49 let | 1:20:48.5 | 0:03:19.0 | |
7 | 514 | TOMÁŠ Michal | 1994 | Merida Biking Team | 2. / Mládež M3 junioři 15-18 let | 1:20:56.6 | 0:03:27.1 | |
8 | 634 | TUČEK Libor | 1992 | TJ Agro Kolín | 3. / Muži A2 19-29 let | 1:20:59.5 | 0:03:30.0 | |
9 | 513 | DEJMEK Martin | 1996 | VELOSPORT Valenta SCOTT Team | 3. / Mládež M3 junioři 15-18 let | 1:22:06.9 | 0:04:37.4 | |
10 | 671 | KADLEC Josef | 1994 | VELOSPORT Valenta SCOTT Team | 4. / Mládež M3 junioři 15-18 let | 1:23:33.8 | 0:06:04.3 | |
11 | 680 | VĚNCEK Aleš | 1993 | --- | 5. / Mládež M3 junioři 15-18 let | 1:23:39.4 | 0:06:09.9 | |
12 | 655 | KRUPIČKA Petr | 1978 | VELOSPORT Valenta SCOTT Team | 3. / Muži B2 30-39 let | 1:23:41.1 | 0:06:11.6 | |
13 | 541 | DIVIŠ Jiří | 1975 | CT Sauna Bar H. Cerekev | 4. / Muži B2 30-39 let | 1:23:43.5 | 0:06:14.0 | |
14 | 511 | HOLUBOVSKÝ Zbyněk | 1993 | GALAXY CYKLOŠVEC | 6. / Mládež M3 junioři 15-18 let | 1:24:31.5 | 0:07:02.0 | |
15 | 657 | MIČAN František | 1987 | LINDE Pohony Český Krumlov | 4. / Muži A2 19-29 let | 1:24:48.8 | 0:07:19.3 | |
16 | 512 | ČECH Milan | 1993 | CT Sauna Bar H.Cerekev | 7. / Mládež M3 junioři 15-18 let | 1:25:16.3 | 0:07:46.8 | |
17 | 548 | HALÍK Jaroslav | 1971 | Veloservis Team | 2. / Muži C2 40-49 let | 1:25:20.1 | 0:07:50.6 | |
18 | 709 | TEJKL Leoš | 1994 | VELOSPORT Valenta SCOTT Team | 8. / Mládež M3 junioři 15-18 let | 1:25:21.6 | 0:07:52.1 | |
19 | 665 | KOTRBA Jaroslav | 1959 | GS Cyklo Jistebnice | 1. / Muži D2 50-59 let | 1:25:48.5 | 0:08:19.0 | |
20 | 714 | ŠUSTR Pavel | 1966 | ŠVEC CYKLO TEAM SOBĚSLAV | 3. / Muži C2 40-49 let | 1:26:12.0 | 0:08:42.5 | |
21 | 624 | ŠMEJKAL Martin | 1970 | Apex-Bike klub Tábor | 4. / Muži C2 40-49 let | 1:26:40.3 | 0:09:10.8 | |
22 | 703 | BLECHA Karel | 1962 | Galaxy Cyklo Svec | 5. / Muži C2 40-49 let | 1:26:42.5 | 0:09:13.0 | |
23 | 510 | FRECER Leoš | 1967 | CKK Znojmo | 6. / Muži C2 40-49 let | 1:26:42.8 | 0:09:13.3 | |
24 | 553 | HOFMAN Lukáš | 1991 | Bike team Postupická | 5. / Muži A2 19-29 let | 1:26:42.8 | 0:09:13.3 | |
25 | 570 | KOTAČKA Michal | 1974 | Galaxy Bike Tálín | 5. / Muži B2 30-39 let | 1:26:44.0 | 0:09:14.5 | |
26 | 557 | HULAČ Ondřej | 1980 | SCV Blatná | 6. / Muži B2 30-39 let | 1:26:44.1 | 0:09:14.6 | |
27 | 574 | KREJČÍ Václav | 1965 | Jihlava | 7. / Muži C2 40-49 let | 1:26:48.6 | 0:09:19.1 | |
28 | 683 | HOLEC David | 1975 | BS Joma | 7. / Muži B2 30-39 let | 1:27:03.3 | 0:09:33.8 | |
29 | 619 | SOVA Ondřej | 1981 | MK servis Lčovice | 8. / Muži B2 30-39 let | 1:27:16.3 | 0:09:46.8 | |
30 | 620 | STROPEK Miroslav | 1979 | CRT-CHLUM | 9. / Muži B2 30-39 let | 1:27:27.4 | 0:09:57.9 | |
31 | 654 | DOLEJŠÍ Radek | 1972 | PRODOLI Racing team | 10. / Muži B2 30-39 let | 1:27:45.7 | 0:10:16.2 | |
32 | 666 | VACH Jiří | 1957 | SPSUD Jistebnice | 2. / Muži D2 50-59 let | 1:27:56.7 | 0:10:27.2 | |
33 | 594 | MITGUTSCH Kurt | 1962 | Rad u. Nabe Union Oepping-AT | 8. / Muži C2 40-49 let | 1:28:14.0 | 0:10:44.5 | |
34 | 669 | ZÍBR Roman | 1967 | Kraken Team Dobříš | 9. / Muži C2 40-49 let | 1:28:21.2 | 0:10:51.7 | |
35 | 535 | BLÁHA Roman | 1982 | GO! NUTRIXXION | 6. / Muži A2 19-29 let | 1:28:24.2 | 0:10:54.7 | |
36 | 691 | PLECHATA Radek | 1977 | SWIETELSKY MTB | 11. / Muži B2 30-39 let | 1:28:24.7 | 0:10:55.2 | |
37 | 715 | KUNEŠ Petr | 1973 | KLENČÍ POD ČERCHOVEM | 12. / Muži B2 30-39 let | 1:29:13.6 | 0:11:44.1 | |
38 | 599 | OBŠIL Tomáš | 1993 | CT Sauna Bar H. Cerekev | 9. / Mládež M3 junioři 15-18 let | 1:29:15.9 | 0:11:46.4 | |
39 | 712 | LÍZNER Martin | 1975 | --- | 13. / Muži B2 30-39 let | 1:29:46.0 | 0:12:16.5 | |
40 | 662 | LAYER Tomáš | 1994 | Ševětín | 10. / Mládež M3 junioři 15-18 let | 1:29:47.1 | 0:12:17.6 | |
41 | 580 | KŘÍŽ Václav | 1996 | Neplachov | 11. / Mládež M3 junioři 15-18 let | 1:29:48.1 | 0:12:18.6 | |
42 | 663 | NEUBAUER Jan | 1958 | KOUKLAS TEAM | 3. / Muži D2 50-59 let | 1:30:03.5 | 0:12:34.0 | |
43 | 638 | VACEK Zdeněk | 1988 | České Budějovice | 7. / Muži A2 19-29 let | 1:30:17.9 | 0:12:48.4 | |
44 | 575 | KREJČÍK Josef | 1980 | Brno | 14. / Muži B2 30-39 let | 1:30:20.2 | 0:12:50.7 | |
45 | 571 | KOUBA Miroslav | 1960 | MK servis Lčovice | 4. / Muži D2 50-59 let | 1:30:21.4 | 0:12:51.9 | |
46 | 613 | PUTSCHÖGL Jan | 1976 | Progress Sportswear | 15. / Muži B2 30-39 let | 1:30:29.6 | 0:13:00.1 | |
47 | 531 | BABIDORIČ Vladimír | 1964 | Dům Barev Český Krumlov | 10. / Muži C2 40-49 let | 1:30:31.3 | 0:13:01.8 | |
48 | 640 | VELÍŠEK Tomáš | 1981 | Dům Barev Český Krumlov | 16. / Muži B2 30-39 let | 1:30:39.0 | 0:13:09.5 | |
49 | 643 | VOKATÝ David | 1976 | Galaxy Bike Tálín | 17. / Muži B2 30-39 let | 1:30:39.9 | 0:13:10.4 | |
50 | 653 | KOPENEC Lukáš | 1979 | Cyklo Loučovice Linde Pohony | 18. / Muži B2 30-39 let | 1:30:43.1 | 0:13:13.6 | |
51 | 517 | FREY Marcel | 1967 | CT SAUNABAR Horní Cerekev | 11. / Muži C2 40-49 let | 1:30:47.6 | 0:13:18.1 | |
52 | 630 | ŠRŮTKA Jiří | 1968 | CKK Znojmo | 12. / Muži C2 40-49 let | 1:32:04.3 | 0:14:34.8 | |
53 | 713 | DOLEŽAL Radovan | 1963 | CK Obory | 13. / Muži C2 40-49 let | 1:32:47.1 | 0:15:17.6 | |
54 | 689 | KOPETKA Luděk | 1985 | Vedrovický pedál | 8. / Muži A2 19-29 let | 1:32:50.7 | 0:15:21.2 | |
55 | 631 | ŠTĚPANÍK Jiří | 1965 | MAPEI Cyklo Kaňkovský | 14. / Muži C2 40-49 let | 1:32:56.8 | 0:15:27.3 | |
56 | 675 | SELNAR Jiří | 1965 | Apex bike klub | 15. / Muži C2 40-49 let | 1:33:25.3 | 0:15:55.8 | |
57 | 717 | RATAJ Petr | 1984 | --- | 9. / Muži A2 19-29 let | 1:33:27.1 | 0:15:57.6 | |
58 | 581 | KUDLÁK Tomáš | 1993 | Favorit Písek | 12. / Mládež M3 junioři 15-18 let | 1:34:13.8 | 0:16:44.3 | |
59 | 501 | HRONZA Rudolf | 1947 | BS JOMA Jindřichův Hradec | 1. / Muži E2 60 a více let | 1:34:15.8 | 0:16:46.3 | |
60 | 538 | BUBLA Ladislav | 1959 | Milevsko | 5. / Muži D2 50-59 let | 1:34:17.2 | 0:16:47.7 | |
61 | 690 | KAČÍREK David | 1977 | Mont Blanc MTB | 19. / Muži B2 30-39 let | 1:34:21.6 | 0:16:52.1 | |
62 | 515 | MIKOLÁŠEK Jan | 1993 | CT Sauna Bar H. Cerekev | 13. / Mládež M3 junioři 15-18 let | 1:34:30.3 | 0:17:00.8 | |
63 | 700 | KULÍČEK David | 1985 | --- | 10. / Muži A2 19-29 let | 1:34:33.4 | 0:17:03.9 | |
64 | 616 | ŘEHOŘ František | 1970 | Vimperk | 16. / Muži C2 40-49 let | 1:34:38.2 | 0:17:08.7 | |
65 | 550 | HERNYCH Quido | 1973 | stoupáto | 20. / Muži B2 30-39 let | 1:35:11.2 | 0:17:41.7 | |
66 | 694 | MALECHA Martin | 1995 | Seneli s.r.o. Lomnice nad Lužnicí | 14. / Mládež M3 junioři 15-18 let | 1:35:17.0 | 0:17:47.5 | |
67 | 609 | PROCHÁZKA František | 1965 | Horní Cerekev | 17. / Muži C2 40-49 let | 1:35:17.5 | 0:17:48.0 | |
68 | 582 | KUDWEIS Petr | 1971 | GO! NUTRIXXION Team | 18. / Muži C2 40-49 let | 1:35:18.5 | 0:17:49.0 | |
69 | 698 | PECH Roman | 1962 | Šum. Triatlon Prachatice | 19. / Muži C2 40-49 let | 1:35:20.1 | 0:17:50.6 | |
70 | 722 | ZIMMERMANN Pavel | 1964 | CRT Chlum | 20. / Muži C2 40-49 let | 1:35:20.2 | 0:17:50.7 | |
71 | 667 | LINHART JiŘÍ | 1979 | BIKESPEACE-CANNONDALE | 21. / Muži B2 30-39 let | 1:35:46.1 | 0:18:16.6 | |
72 | 668 | LINHART Stanislav | 1976 | BIKESPEACE-CANNONDALE | 22. / Muži B2 30-39 let | 1:35:46.6 | 0:18:17.1 | |
73 | 707 | VONDRÁŠEK Jakub | 1995 | --- | 15. / Mládež M3 junioři 15-18 let | 1:35:50.0 | 0:18:20.5 | |
74 | 659 | ZÁSTAVA Karel | 1969 | Písek | 21. / Muži C2 40-49 let | 1:35:56.5 | 0:18:27.0 | |
75 | 569 | KOLÁŘ Pavel | 1995 | CT Sauna Bar H. Cerekev | 16. / Mládež M3 junioři 15-18 let | 1:36:38.2 | 0:19:08.7 | |
76 | 723 | RICHTR Jan | 1977 | Č. Budějovice | 23. / Muži B2 30-39 let | 1:36:42.7 | 0:19:13.2 | |
77 | 672 | FRIC František | 1959 | --- | 6. / Muži D2 50-59 let | 1:37:00.9 | 0:19:31.4 | |
78 | 664 | SAMEC Pavel | 1976 | Řeznictví Globus Č.B. | 24. / Muži B2 30-39 let | 1:37:02.2 | 0:19:32.7 | |
79 | 626 | ŠOULA Tomáš | 1976 | Rally-Cross Lukavec o.s. | 25. / Muži B2 30-39 let | 1:37:03.1 | 0:19:33.6 | |
80 | 708 | KLOBOUČNÍK Tomáš | 1965 | Kajak team tábor | 22. / Muži C2 40-49 let | 1:37:05.1 | 0:19:35.6 | |
81 | 567 | KHEK Roman | 1967 | Kraken Team Dobříš | 23. / Muži C2 40-49 let | 1:37:05.2 | 0:19:35.7 | |
82 | 551 | HLINKA Ondřej | 1995 | Z Bike Team Třeboň | 17. / Mládež M3 junioři 15-18 let | 1:37:10.7 | 0:19:41.2 | |
83 | 649 | PODLAHA Jaroslav | 1964 | Prodoli | 24. / Muži C2 40-49 let | 1:37:30.4 | 0:20:00.9 | |
84 | 661 | VACKOVÁ Zuzana | 1991 | CK SAUNABAR HORNÍ CEREKEV | 1. / Ženy Z2 19-34 let | 1:37:33.0 | 0:20:03.5 | |
85 | 716 | ERBEN Filip | 1992 | Moto Šikule X Power | 11. / Muži A2 19-29 let | 1:37:38.2 | 0:20:08.7 | |
86 | 504 | PAŠTĚKA Vít | 1950 | Břeclav | 2. / Muži E2 60 a více let | 1:37:52.1 | 0:20:22.6 | |
87 | 606 | PLOCHA František | 1958 | GS Cyklo Jistebnice | 7. / Muži D2 50-59 let | 1:37:54.0 | 0:20:24.5 | |
88 | 674 | VACEK Jiří | 1976 | --- | 26. / Muži B2 30-39 let | 1:38:00.2 | 0:20:30.7 | |
89 | 549 | HANTÁK Vladimír | 1973 | Apex-bike | 27. / Muži B2 30-39 let | 1:38:01.3 | 0:20:31.8 | |
90 | 537 | BRAUNER Josef | 1953 | Galaxy Cyklo Svec | 8. / Muži D2 50-59 let | 1:38:06.6 | 0:20:37.1 | |
91 | 682 | KREJČÍŘ Jan | 1961 | WRIGLEY BIKERS | 9. / Muži D2 50-59 let | 1:38:11.2 | 0:20:41.7 | |
92 | 678 | DUŠEK Matěj | 1996 | GS Cyklo Jistebnice | 18. / Mládež M3 junioři 15-18 let | 1:38:20.6 | 0:20:51.1 | |
93 | 677 | DVOŘÁK Karel | 1969 | --- | 25. / Muži C2 40-49 let | 1:39:11.5 | 0:21:42.0 | |
94 | 558 | CHVÁLA Roman | 1970 | GO! NUTRIXXION Team | 26. / Muži C2 40-49 let | 1:39:32.7 | 0:22:03.2 | |
95 | 568 | KOKTAVÝ Daniel | 1995 | Z Bike Team Třeboň | 19. / Mládež M3 junioři 15-18 let | 1:39:37.4 | 0:22:07.9 | |
96 | 579 | KŘÍŽ Milan | 1973 | MotoŠikule - Xpower | 28. / Muži B2 30-39 let | 1:39:40.0 | 0:22:10.5 | |
97 | 623 | ŠIMEK David | 1980 | České Budějovice | 29. / Muži B2 30-39 let | 1:39:45.0 | 0:22:15.5 | |
98 | 648 | BOUČEK Tomáš | 1969 | BMC - ELEVEN cycling team | 27. / Muži C2 40-49 let | 1:39:46.5 | 0:22:17.0 | |
99 | 595 | MOC Vladimír | 1956 | PSAC Semčice | 10. / Muži D2 50-59 let | 1:39:55.3 | 0:22:25.8 | |
100 | 686 | VANÍČEK Michal | 1980 | Vedrovický pedál | 30. / Muži B2 30-39 let | 1:40:03.4 | 0:22:33.9 |