Šumavský skimaraton Kooperativy - Šumavský skatemaraton a minimaraton
DATUM : | 26.2.2011 | MÍSTO : | Kvilda |
---|
POŘADATEL : | Fischer Ski klub Šumava | WEBOVÉ STRÁNKY : | www.skimaraton.cz |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2403 | MÁNEK Ondřej | 2001 | Skiraple Šumava | 1. / M10 chlapci 2001 a ml. | 0:03:27.0 | 0:00:00.0 | |
2 | 2477 | RYPLOVÁ Simona | 2001 | Sokol Stachy | 1. / W10 dívky 2001 a ml. | 0:03:45.1 | 0:00:18.1 | |
3 | 2496 | HOJDEKR Jan | 2001 | SKIRAPLE Śumava | 2. / M10 chlapci 2001 a ml. | 0:03:47.0 | 0:00:20.0 | |
4 | 2489 | HORKÝ František | 2001 | --- | 3. / M10 chlapci 2001 a ml. | 0:03:48.0 | 0:00:21.0 | |
5 | 2451 | BRABEC Jakub | 2001 | BIKE BRDY | 4. / M10 chlapci 2001 a ml. | 0:03:50.7 | 0:00:23.7 | |
6 | 2455 | PETRMICHL Kevin | 2001 | Ski klub Šumava | 5. / M10 chlapci 2001 a ml. | 0:03:53.7 | 0:00:26.7 | |
7 | 2475 | ŠVEJDOVÁ Kamila | 2001 | Ski klub Šumava | 2. / W10 dívky 2001 a ml. | 0:04:00.5 | 0:00:33.5 | |
8 | 2460 | SPĚVÁČEK Vojtěch | 2002 | Sokol Stachy | 6. / M10 chlapci 2001 a ml. | 0:04:27.2 | 0:01:00.2 | |
9 | 2415 | NOVÁKOVÁ Denisa | 2001 | Ski klub Šumava | 3. / W10 dívky 2001 a ml. | 0:04:28.7 | 0:01:01.7 | |
10 | 2468 | SATORIE Jáchym | 2002 | TJ Sokol Stachy | 7. / M10 chlapci 2001 a ml. | 0:04:29.5 | 0:01:02.5 | |
11 | 2470 | NOVOTNA Annie | 2002 | Sokol Stachy | 4. / W10 dívky 2001 a ml. | 0:04:31.4 | 0:01:04.4 | |
12 | 2413 | HONSA Antonín | 2003 | Ski klub Šumava | 8. / M10 chlapci 2001 a ml. | 0:04:38.9 | 0:01:11.9 | |
13 | 2418 | MENTBERGER Matouš | 2001 | Ski Klub Hřebeč | 9. / M10 chlapci 2001 a ml. | 0:04:44.2 | 0:01:17.2 | |
14 | 2452 | PAVLÁSEK Šimon | 2002 | Ski klub Šumava | 10. / M10 chlapci 2001 a ml. | 0:04:50.7 | 0:01:23.7 | |
15 | 2463 | KAIFER Vít | 2002 | Sokol Stachy | 11. / M10 chlapci 2001 a ml. | 0:05:05.4 | 0:01:38.4 | |
16 | 2494 | KŘÍŽOVÁ Radka | 2001 | --- | 5. / W10 dívky 2001 a ml. | 0:05:13.9 | 0:01:46.9 | |
17 | 2469 | SATORIE Kryštof | 2004 | TJ Sokol Stachy | 12. / M10 chlapci 2001 a ml. | 0:06:06.2 | 0:02:39.2 | |
18 | 2484 | PELOVÁ Simona | 2001 | SKI PAX Horní Maxov | 6. / W10 dívky 2001 a ml. | 0:06:08.7 | 0:02:41.7 | |
19 | 2422 | ZAPLETAL Jonáš | 2001 | FEL Praha | 13. / M10 chlapci 2001 a ml. | 0:06:16.3 | 0:02:49.3 | |
20 | 2493 | KŘÍŽ Michal | 2003 | --- | 14. / M10 chlapci 2001 a ml. | 0:06:21.7 | 0:02:54.7 | |
21 | 2414 | HONSOVÁ Anežka | 2003 | Ski klub Šumava | 7. / W10 dívky 2001 a ml. | 0:06:30.1 | 0:03:03.1 | |
22 | 2428 | ŽÁROVÁ Benedikta | 2002 | BRNO | 8. / W10 dívky 2001 a ml. | 0:06:36.6 | 0:03:09.6 | |
23 | 2471 | NOVOTNY Joel | 2004 | Sokol Stachy | 15. / M10 chlapci 2001 a ml. | 0:07:54.0 | 0:04:27.0 | |
24 | 2479 | PACÁKOVÁ Simona | 2004 | --- | 9. / W10 dívky 2001 a ml. | 0:08:08.7 | 0:04:41.7 | |
25 | 2476 | KNIEŽOVÁ Alžběta | 2002 | SK Běleč | 10. / W10 dívky 2001 a ml. | 0:08:54.0 | 0:05:27.0 | |
26 | 2437 | FURIC Pauline | 2003 | Praha 7 | 11. / W10 dívky 2001 a ml. | 0:09:03.6 | 0:05:36.6 | |
27 | 2427 | SELLNEROVÁ Anna | 2005 | BIKESTORE.CZ MTB Team | 12. / W10 dívky 2001 a ml. | 0:09:08.3 | 0:05:41.3 | |
28 | 2464 | KAIFEROVÁ Iva | 2005 | Sokol Stachy | 13. / W10 dívky 2001 a ml. | 0:09:10.1 | 0:05:43.1 | |
29 | 2431 | TERŠL Robin | 2004 | Sušice | 16. / M10 chlapci 2001 a ml. | 0:09:15.3 | 0:05:48.3 | |
30 | 2498 | PAVLOVÁ Ema | 2002 | --- | 14. / W10 dívky 2001 a ml. | 0:09:23.8 | 0:05:56.8 | |
31 | 2491 | ŠVÉDOVÁ Eliška | 2004 | --- | 15. / W10 dívky 2001 a ml. | 0:09:25.7 | 0:05:58.7 | |
32 | 2429 | BALDRIAN Tomáš | 2004 | PRAHA 4 | 17. / M10 chlapci 2001 a ml. | 0:10:01.7 | 0:06:34.7 | |
33 | 2448 | ELIÁŠ David | 2005 | Tri klub Příbram | 18. / M10 chlapci 2001 a ml. | 0:11:00.1 | 0:07:33.1 | |
34 | 2480 | ČERNOŠKOVÁ Eva | 2004 | --- | 16. / W10 dívky 2001 a ml. | 0:11:18.3 | 0:07:51.3 | |
35 | 2483 | DOLEJŠÍ Lucie | 2004 | --- | 17. / W10 dívky 2001 a ml. | 0:11:45.0 | 0:08:18.0 | |
36 | 2478 | ČERNOŠEK Filip | 2006 | --- | 19. / M10 chlapci 2001 a ml. | 0:16:37.1 | 0:13:10.1 | |
37 | 2436 | BALDRIANOVÁ Eva | 2007 | PRAHA 4 | 18. / W10 dívky 2001 a ml. | 0:40:39.0 | 0:37:12.0 | |
--- | 2432 | HENDRYCHOVÁ Sylvie | 2002 | Motor České Budějovice | . / W10 dívky 2001 a ml. | DNS | --- | |
--- | 2440 | KALIVODA Lukáš | 2003 | SKIRAPLE Śumava | . / M10 chlapci 2001 a ml. | DNS | --- |