Šumavský skimaraton Kooperativy - Šumavský skatemaraton a minimaraton

Běžecké lyžování
DATUM :26.2.2011 MÍSTO :Kvilda
POŘADATEL : Ski Klub Šumava WEBOVÉ STRÁNKY :www.skimaraton.cz

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Modrava #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Modrava #
1 2261 detail závodníka VODRÁŽKA Ondřej 1977 USK CS Plzen 1. /  M19-39F muži 1972-1992 1:13:54.0 0:00:00.0 0:48:01.0 1
2 2004 detail závodníka PROVOD Ladislav 1968 USK CS Plzeň 1. /  M40+F muži 1972 a st. 1:14:25.1 0:00:31.1 0:48:01.8 2
3 2268 detail závodníka BOUCHAL Jiří 1984 USK CS Plzeň 2. /  M19-39F muži 1972-1992 1:16:12.3 0:02:18.3 0:49:10.0 4
4 2306 detail závodníka RYGL Miroslav 1972 ČZU Praha - Rolníci 3. /  M19-39F muži 1972-1992 1:16:34.1 0:02:40.1 0:50:11.5 7
5 2221 detail závodníka FRIEDL Christoph 1987 Löffler Skadi Loppet Team 4. /  M19-39F muži 1972-1992 1:16:35.8 0:02:41.8 0:49:08.9 3
6 2014 detail závodníka KÁLAL Tomáš 1985 Patria Direct Open Team 5. /  M19-39F muži 1972-1992 1:17:20.5 0:03:26.5 0:50:12.1 8
7 2254 detail závodníka NIEWIAK Martin 1988 LK Slovan Karlovy Vary 6. /  M19-39F muži 1972-1992 1:18:29.2 0:04:35.2 0:50:10.7 6
8 2222 detail závodníka SCHÖNBERGER Mathias 1987 Löffler Skadi Loppet Team 7. /  M19-39F muži 1972-1992 1:18:43.0 0:04:49.0 0:49:45.9 5
9 2235 detail závodníka ČADA Tomáš 1964 REDPOiNT TOKO TEAM 2. /  M40+F muži 1972 a st. 1:18:44.7 0:04:50.7 0:50:46.4 10
10 2189 detail závodníka KŘOUSTEK Martin 1978 SKI Skuhrov nad Bělou 8. /  M19-39F muži 1972-1992 1:18:57.2 0:05:03.2 0:50:48.7 12
11 2019 detail závodníka SAJDL Martin 1981 Zizkovsky tygri - Pivo ski team 9. /  M19-39F muži 1972-1992 1:19:10.6 0:05:16.6 0:51:18.1 16
12 2168 detail závodníka BALATKA Miroslav 1959 ELEVEN BMC - Footbike TEAM 3. /  M40+F muži 1972 a st. 1:19:15.0 0:05:21.0 0:51:21.2 19
13 2032 detail závodníka RYBÁŘ Tomáš 1981 LOKAL BLOK 10. /  M19-39F muži 1972-1992 1:19:22.9 0:05:28.9 0:50:47.6 11
14 2294 detail závodníka SCHWARZ Andreas 1976 Fisher Racing Team 11. /  M19-39F muži 1972-1992 1:19:32.8 0:05:38.8 0:50:44.9 9
15 2283 detail závodníka LACIGA Radek 1982 Praha 2 12. /  M19-39F muži 1972-1992 1:19:55.4 0:06:01.4 0:51:24.6 21
16 2013 detail závodníka HÖLL Petr 1968 LK Tatran Chodov 4. /  M40+F muži 1972 a st. 1:19:56.8 0:06:02.8 0:51:19.3 17
17 2270 detail závodníka BRABEC Miroslav 1967 BIKE BRDY 5. /  M40+F muži 1972 a st. 1:20:07.9 0:06:13.9 0:51:20.0 18
18 2226 detail závodníka BRAUN Jan 1992 Ski klub Šumava 13. /  M19-39F muži 1972-1992 1:20:15.1 0:06:21.1 0:51:16.3 14
19 2012 detail závodníka PEŠTA Petr 1975 USK CS Plzeň 14. /  M19-39F muži 1972-1992 1:20:18.0 0:06:24.0 0:51:17.0 15
20 2025 detail závodníka KRÁL Ondřej 1974 kolín V 15. /  M19-39F muži 1972-1992 1:20:32.7 0:06:38.7 0:51:57.8 23
21 2319 detail závodníka POSPÍŠIL Vítek 1968 Zdravotník Praha 6. /  M40+F muži 1972 a st. 1:20:36.6 0:06:42.6 0:52:37.7 27
22 2236 detail závodníka KOVÁŘ Miroslav 1981 Slovan Zdravotník Praha 16. /  M19-39F muži 1972-1992 1:20:38.1 0:06:44.1 0:52:38.6 28
23 2260 detail závodníka VEJNAR Josef 1957 ČSK Vysoké nad Jizerou 7. /  M40+F muži 1972 a st. 1:20:54.6 0:07:00.6 0:51:59.2 24
24 2083 detail závodníka KAMARYT Tomáš 1988 LK Slovan Karlovy Vary 17. /  M19-39F muži 1972-1992 1:21:08.7 0:07:14.7 0:51:15.4 13
25 2281 detail závodníka PÁDIVÝ Martin 1974 EKOP - Žižkovský tygři 18. /  M19-39F muži 1972-1992 1:21:11.8 0:07:17.8 0:51:22.9 20
26 2264 detail závodníka NESVADBA Petr 1986 ČSK Vysoké nad Jizerou 19. /  M19-39F muži 1972-1992 1:21:19.4 0:07:25.4 0:51:55.9 22
27 2029 detail závodníka OBERLANDER Jan 1975 Sokol Senohraby 20. /  M19-39F muži 1972-1992 1:21:28.7 0:07:34.7 0:52:22.8 26
28 2258 detail závodníka NOVOTNÝ Jiří 1960 FEL Praha 8. /  M40+F muži 1972 a st. 1:21:46.4 0:07:52.4 0:52:43.1 33
29 2279 detail závodníka BOŘÁNEK Petr 1970 Slovan Zdravotnik 9. /  M40+F muži 1972 a st. 1:21:46.6 0:07:52.6 0:52:39.5 29
30 2169 detail závodníka BALATKOVÁ Michaela 1985 ELEVEN BMC - Footbike TEAM 1. /  W19-39F ženy 1972-1992 1:21:49.1 0:07:55.1 0:52:41.4 31
31 2162 detail závodníka KOUCKÝ Roman 1963 SKI Jilemnice 10. /  M40+F muži 1972 a st. 1:22:05.5 0:08:11.5 0:52:21.7 25
32 2282 detail závodníka LÖFFLER Wolfgang 1956 usc-atomic st.leonhard 11. /  M40+F muži 1972 a st. 1:22:30.1 0:08:36.1 0:53:07.2 36
33 2135 detail závodníka TŘÍSKA Jaroslav 1976 Patria Direct Open Team 21. /  M19-39F muži 1972-1992 1:22:31.4 0:08:37.4 0:52:40.3 30
34 2288 detail závodníka MESSINA Luca 1960 GS-SCI Nordico 12. /  M40+F muži 1972 a st. 1:22:34.0 0:08:40.0 0:53:03.3 34
35 2034 detail závodníka ZELENKA Petr 1968 TJ Roprachtice 13. /  M40+F muži 1972 a st. 1:23:16.5 0:09:22.5 0:52:42.2 32
36 2171 detail závodníka ZNOJEMSKÝ Karel 1977 LK Ledeč nad Sázavou 22. /  M19-39F muži 1972-1992 1:23:43.4 0:09:49.4 0:53:40.1 38
37 2256 detail závodníka SEEMAN Pavel 1966 LÉKAŘSKÝ TRIATLON KLUB PRAHA 14. /  M40+F muži 1972 a st. 1:24:15.8 0:10:21.8 0:53:43.8 39
38 2266 detail závodníka SMOLKA Ivan 1961 VSK FEL Praha 15. /  M40+F muži 1972 a st. 1:24:27.6 0:10:33.6 0:54:29.4 45
39 2038 detail závodníka KOMZÁK Radek 1980 HO Škrovád KLADIVA 23. /  M19-39F muži 1972-1992 1:24:37.2 0:10:43.2 0:53:06.1 35
40 2316 detail závodníka POKORNÝ Jiří 1985 Žižkovský Tygři - Pivo Ski Team 24. /  M19-39F muži 1972-1992 1:24:45.1 0:10:51.1 0:53:53.2 42
41 2072 detail závodníka PSCHEIDT Michal 1974 TJ Tatran Železná Ruda 25. /  M19-39F muži 1972-1992 1:24:47.5 0:10:53.5 0:53:44.6 40
42 2234 detail závodníka DEMJANOVIČ Michal 1960 REDPOiNT TOKO TEAM 16. /  M40+F muži 1972 a st. 1:24:59.6 0:11:05.6 0:53:09.3 37
43 2220 detail závodníka FORTYN Reinhard 1967 Justizwache Göllersdorf 17. /  M40+F muži 1972 a st. 1:25:22.8 0:11:28.8 0:54:55.4 47
44 2026 detail závodníka MALEČEK Martin 1975 Žižkovský tygři - EKONOM Praha 26. /  M19-39F muži 1972-1992 1:25:32.5 0:11:38.5 0:54:10.7 43
45 2027 detail závodníka ŠTAMPACH Štěpán 1988 TATRAN ZELEZNA RUDA 27. /  M19-39F muži 1972-1992 1:25:38.7 0:11:44.7 0:54:11.5 44
46 2209 detail závodníka GAHLEITNER Markus 1973 Union Öpping 28. /  M19-39F muži 1972-1992 1:25:52.9 0:11:58.9 0:55:03.7 48
47 2021 detail závodníka ŠVARC Petr 1966 Žižkovský tygři 18. /  M40+F muži 1972 a st. 1:26:01.4 0:12:07.4 0:55:39.3 52
48 2300 detail závodníka HABLE Martin 1977 Sub 29. /  M19-39F muži 1972-1992 1:26:01.9 0:12:07.9 0:53:49.2 41
49 2198 detail závodníka KLÁPŠTĚ Jan 1977 JABLONEC NAD NISOU 30. /  M19-39F muži 1972-1992 1:26:14.3 0:12:20.3 0:55:10.4 49
50 2022 detail závodníka PACHOLÍK Jan 1980 TJ Roprachtice 31. /  M19-39F muži 1972-1992 1:26:47.2 0:12:53.2 0:56:16.2 57
51 2318 detail závodníka JECKEL Klaus 1965 Tatran Železná Ruda 19. /  M40+F muži 1972 a st. 1:26:47.2 0:12:53.2 0:55:12.7 51
52 2077 detail závodníka ZELLER Zbyněk 1955 ČSK Vysoké nad Jizerou 20. /  M40+F muži 1972 a st. 1:26:47.5 0:12:53.5 0:55:52.9 53
53 2041 detail závodníka NEDVED Miroslav 1956 USK Praha 21. /  M40+F muži 1972 a st. 1:26:47.7 0:12:53.7 0:54:51.8 46
54 2186 detail závodníka LIŠČINSKÝ Zdeněk 1982 KOS Tesla Brno 32. /  M19-39F muži 1972-1992 1:26:51.3 0:12:57.3 0:57:12.4 67
55 2079 detail závodníka TOMAHOGH Ján 1978 KBBS Turčianske Teplice 33. /  M19-39F muži 1972-1992 1:27:09.4 0:13:15.4 0:56:09.0 55
56 2287 detail závodníka MISELLI Roberto 1966 Cai Cardi 22. /  M40+F muži 1972 a st. 1:27:10.7 0:13:16.7 0:56:17.6 58
57 2074 detail závodníka BELIANSKÝ Anton 1962 TJ Biela Stopa Kremnica 23. /  M40+F muži 1972 a st. 1:27:11.5 0:13:17.5 0:56:00.5 54
58 2036 detail závodníka MAJER Jan 1973 CK Šukačka 34. /  M19-39F muži 1972-1992 1:27:19.5 0:13:25.5 0:55:11.6 50
59 2253 detail závodníka ŽELEZNÝ Jakub 1986 LK ŠKODA PLZEŇ 35. /  M19-39F muži 1972-1992 1:27:59.2 0:14:05.2 0:56:54.2 62
60 2040 detail závodníka TENGLER Karel 1957 SKI Nordic Mar. Lázně 24. /  M40+F muži 1972 a st. 1:28:18.3 0:14:24.3 0:57:07.0 66
61 2060 detail závodníka HRDLIČKA Marcel 1972 BRANDÝS NAD LABEM 36. /  M19-39F muži 1972-1992 1:28:27.7 0:14:33.7 0:57:04.3 65
62 2043 detail závodníka PAVEL Jan 1969 Hlásná Třebáň 25. /  M40+F muži 1972 a st. 1:28:31.6 0:14:37.6 0:56:20.1 60
63 2188 detail závodníka POKORNÝ Jan 1988 TJ Stodůlky Praha 37. /  M19-39F muži 1972-1992 1:28:40.3 0:14:46.3 0:56:26.2 61
64 2037 detail závodníka KUBALÍK Jan 1978 USN CZ 38. /  M19-39F muži 1972-1992 1:28:42.7 0:14:48.7 0:56:15.6 56
65 2280 detail závodníka LANDIGA Michal 1957 LK Abertamy 26. /  M40+F muži 1972 a st. 1:28:47.7 0:14:53.7 0:57:01.3 64
66 2265 detail závodníka SCHAFER Viktor 1980 OSTRAVA 39. /  M19-39F muži 1972-1992 1:28:59.2 0:15:05.2 0:58:12.3 70
67 2049 detail závodníka URBANOVSKÁ Aneta 1987 Ekonom Praha - žižkovský tygři 2. /  W19-39F ženy 1972-1992 1:29:05.6 0:15:11.6 0:56:59.3 63
68 2205 detail závodníka KOVAŘÍK Karel 1986 Ski klub Šumava 40. /  M19-39F muži 1972-1992 1:30:35.4 0:16:41.4 0:56:18.7 59
69 2232 detail závodníka DUFEK Pavel 1978 VÚ 6069 Jindřichův Hradec 41. /  M19-39F muži 1972-1992 1:30:38.1 0:16:44.1 0:57:34.3 68
70 2218 detail závodníka KOVÁŘOVÁ Kristýna 1984 VSK Humanita Praha 3. /  W19-39F ženy 1972-1992 1:30:57.0 0:17:03.0 0:58:46.6 73
71 2231 detail závodníka SKLEPNÍK Jiří 1969 Nehvizdy 27. /  M40+F muži 1972 a st. 1:31:28.8 0:17:34.8 0:58:10.9 69
72 2050 detail závodníka PAVEL Lukáš 1969 Všenory 28. /  M40+F muži 1972 a st. 1:32:09.0 0:18:15.0 0:58:47.5 74
73 2030 detail závodníka KARLÍK Michal 1964 Loko Trutnov 29. /  M40+F muži 1972 a st. 1:32:12.0 0:18:18.0 0:58:16.9 71
74 2307 detail závodníka KŘOUSTKOVÁ Vendula 1976 ČZU Praha 4. /  W19-39F ženy 1972-1992 1:32:13.1 0:18:19.1 0:58:50.2 76
75 2298 detail závodníka PECHEK Vladimír 1957 Vlasenice 30. /  M40+F muži 1972 a st. 1:32:27.3 0:18:33.3 0:59:55.9 85
76 2277 detail závodníka FREY Lambet 1950 USC Atomic St.Leonhard 31. /  M40+F muži 1972 a st. 1:32:38.6 0:18:44.6 0:58:48.4 75
77 2052 detail závodníka HLOUŠEK Jiří 1979 TJ Roprachtice 42. /  M19-39F muži 1972-1992 1:32:40.8 0:18:46.8 0:58:18.4 72
78 2297 detail závodníka PECHEK Jan 1994 Vlasenice 1. /  M18F junioři 1993-1994 1:33:03.1 0:19:09.1 0:58:52.4 78
79 2147 detail závodníka ŠIMEČEK David 1978 VIMPERK 43. /  M19-39F muži 1972-1992 1:33:04.2 0:19:10.2 1:02:05.6 102
80 2054 detail závodníka PLESKOT Jan 1979 USK CS Plzeň 44. /  M19-39F muži 1972-1992 1:33:15.8 0:19:21.8 0:58:51.2 77
81 2042 detail závodníka VARCHOLA Milan 1951 Cuprum Povrly 32. /  M40+F muži 1972 a st. 1:33:42.1 0:19:48.1 0:59:49.5 83
82 2058 detail závodníka KOTLÁŘ Luboš 1964 RONAL.CZ 33. /  M40+F muži 1972 a st. 1:34:06.8 0:20:12.8 0:59:25.6 79
83 2130 detail závodníka BLAŽEK Jiří 1961 CK Sportblažek.cz 34. /  M40+F muži 1972 a st. 1:34:15.8 0:20:21.8 1:00:13.3 87
84 2170 detail závodníka HOŘÍNEK Karel 1987 Ekonom Praha - Žižkovský Tygři 45. /  M19-39F muži 1972-1992 1:34:17.2 0:20:23.2 0:59:33.3 80
85 2044 detail závodníka KUBÍČEK Zdeněk 1972 Mnichovo Hradiště 46. /  M19-39F muži 1972-1992 1:34:18.6 0:20:24.6 1:00:11.1 86
86 2063 detail závodníka JILEK Petr 1981 VZ 1902 47. /  M19-39F muži 1972-1992 1:34:23.5 0:20:29.5 1:02:10.1 104
87 2045 detail závodníka SEEMAN Tomáš 1968 Medicína Praha 35. /  M40+F muži 1972 a st. 1:34:34.4 0:20:40.4 0:59:40.2 81
88 2033 detail závodníka KRÁTKÝ Tomáš 1967 SK LOS LOBOS 36. /  M40+F muži 1972 a st. 1:35:23.8 0:21:29.8 1:02:12.2 106
89 2142 detail závodníka HEß Jörg 1970 KV Spielhaus 37. /  M40+F muži 1972 a st. 1:35:25.8 0:21:31.8 1:01:31.4 94
90 2087 detail závodníka KŘÍŽ Vladimír 1958 Žižkovský tygři 38. /  M40+F muži 1972 a st. 1:35:26.7 0:21:32.7 1:01:49.6 98
91 2101 detail závodníka NAXEROVÁ Jana 1966 USK CS Plzeň 1. /  W40+F ženy 1971 a st. 1:35:29.6 0:21:35.6 1:01:34.2 95
92 2155 detail závodníka WEISSOVÁ Zuzana 1987 Ekonom Praha - Žižkovský Tygři 5. /  W19-39F ženy 1972-1992 1:35:35.8 0:21:41.8 1:02:15.3 108
93 2046 detail závodníka LUDVÍK Petr 1972 Poděbrady 48. /  M19-39F muži 1972-1992 1:35:40.5 0:21:46.5 1:01:10.0 90
94 799 detail závodníka KOTOVÁ Petra 1979 VOLVO AUTO HASE 6. /  W19-39F ženy 1972-1992 1:35:46.9 0:21:52.9 1:00:42.5 88
95 2161 detail závodníka BÁRTA Lukáš 1978 OSTRAVA 49. /  M19-39F muži 1972-1992 1:35:50.8 0:21:56.8 1:02:32.4 113
96 2023 detail závodníka KŘIČEK Jan 1946 Uměl.školy Pha 39. /  M40+F muži 1972 a st. 1:35:52.4 0:21:58.4 1:01:11.8 91
97 2286 detail závodníka ERUCHER Marco 1964 Filz Sport 40. /  M40+F muži 1972 a st. 1:36:05.8 0:22:11.8 1:01:35.6 96
98 2082 detail závodníka HODAČ Luboš 1971 NYMBURK 41. /  M40+F muži 1972 a st. 1:36:07.8 0:22:13.8 0:59:51.2 84
99 2269 detail závodníka TUŠL Martin 1968 VSK Humanita Praha 42. /  M40+F muži 1972 a st. 1:36:18.9 0:22:24.9 1:01:17.5 92
100 2290 detail závodníka ROZSYPAL Vladislav 1970 STS Chvojkovice Brod 43. /  M40+F muži 1972 a st. 1:36:28.1 0:22:34.1 1:02:29.6 112