Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 862 | HENDRYCH Tomáš | 1999 | Team Bike Perštejn | 1. / Chlapci 11-12 let | 0:13:25.8 | 0:00:00.0 | |
2 | 838 | ČERVENKA Marcel | 2000 | Hnízdil Team | 2. / Chlapci 11-12 let | 0:14:36.8 | 0:01:11.0 | |
3 | 872 | BANSZEL Vojtěch | 2001 | Praha 4 | 1. / Chlapci 9-10 let | 0:15:23.3 | 0:01:57.5 | |
4 | 817 | KONOPÁSEK Petr | 1999 | Chomutov | 3. / Chlapci 11-12 let | 0:15:33.7 | 0:02:07.9 | |
5 | 831 | STRNAD Ondřej | 2001 | Blouding Team | 2. / Chlapci 9-10 let | 0:16:38.5 | 0:03:12.7 | |
6 | 812 | JUST Filip | 2002 | Osek | 3. / Chlapci 9-10 let | 0:16:45.4 | 0:03:19.6 | |
7 | 870 | HENDRYCH David | 2001 | Perštejn | 4. / Chlapci 9-10 let | 0:17:09.4 | 0:03:43.6 | |
8 | 836 | HOFFMANN Martin | 2002 | Teplice | 5. / Chlapci 9-10 let | 0:17:21.2 | 0:03:55.4 | |
9 | 839 | ONDRÁČEK Martin | 2000 | Hnízdil Team | 4. / Chlapci 11-12 let | 0:17:25.9 | 0:04:00.1 | |
10 | 828 | JOHANNES Radek | 2001 | Ústí nad Labem | 6. / Chlapci 9-10 let | 0:17:31.2 | 0:04:05.4 | |
11 | 866 | KMOCH Petr | 2001 | Lannutti junior | 7. / Chlapci 9-10 let | 0:17:36.8 | 0:04:11.0 | |
12 | 858 | JORDÁN David | 1999 | Most | 5. / Chlapci 11-12 let | 0:18:11.9 | 0:04:46.1 | |
13 | 868 | SEDLÁR Daniel | 2001 | Most | 8. / Chlapci 9-10 let | 0:18:24.4 | 0:04:58.6 | |
14 | 808 | ČÍŽKOVSKÝ Viktor | 2001 | Louny S.L. | 9. / Chlapci 9-10 let | 0:18:47.9 | 0:05:22.1 | |
15 | 809 | JIRÁSEK Matyáš | 2002 | Most | 10. / Chlapci 9-10 let | 0:19:03.2 | 0:05:37.4 | |
16 | 837 | KNOBLOCH Vít | 2001 | Most Vtelno | 11. / Chlapci 9-10 let | 0:19:23.6 | 0:05:57.8 | |
17 | 806 | VYTLAČIL Jan | 2002 | Magnolie II | 12. / Chlapci 9-10 let | 0:19:35.8 | 0:06:10.0 | |
18 | 816 | DALIBOR Josef | 2002 | Schlike Hellfish-Aminostar | 13. / Chlapci 9-10 let | 0:19:40.1 | 0:06:14.3 | |
19 | 818 | KONOPÁSEK Martin | 2003 | nevix haug-land team | 1. / Chlapci 8 let a mladší | 0:19:42.6 | 0:06:16.8 | |
20 | 841 | PECH Patrick | 2000 | HC Benzina Litvínov | 6. / Chlapci 11-12 let | 0:19:43.8 | 0:06:18.0 | |
21 | 859 | KOUDELA Jakub | 2001 | Most | 14. / Chlapci 9-10 let | 0:20:01.0 | 0:06:35.2 | |
22 | 865 | KOPECKÝ Petr | 2003 | nevix haug-land team | 2. / Chlapci 8 let a mladší | 0:20:54.8 | 0:07:29.0 | |
23 | 857 | ČERVÍČEK David | 2003 | TEAM-LOUNY | 3. / Chlapci 8 let a mladší | 0:21:31.8 | 0:08:06.0 | |
24 | 853 | SMITKA Adam | 2003 | Most | 4. / Chlapci 8 let a mladší | 0:21:53.7 | 0:08:27.9 | |
25 | 827 | FOBL Michal | 2002 | Osek | 15. / Chlapci 9-10 let | 0:21:59.1 | 0:08:33.3 | |
26 | 885 | LAŠTŮVKA Martin | 2001 | Most | 16. / Chlapci 9-10 let | 0:22:25.2 | 0:08:59.4 | |
27 | 819 | KRUPKA Robin | 2004 | Most | 5. / Chlapci 8 let a mladší | 0:22:43.1 | 0:09:17.3 | |
28 | 833 | CZERVONIAK Daniel | 2002 | TEAM LOUNY | 17. / Chlapci 9-10 let | 0:22:53.7 | 0:09:27.9 | |
29 | 845 | VEJRAŽKA Jan | 2002 | Most | 18. / Chlapci 9-10 let | 0:22:54.7 | 0:09:28.9 | |
30 | 835 | SLÁMA Pavel | 2003 | Most | 6. / Chlapci 8 let a mladší | 0:23:51.7 | 0:10:25.9 | |
31 | 854 | MATOUŠEK Tomáš | 2001 | Blouding Team | 19. / Chlapci 9-10 let | 0:23:53.5 | 0:10:27.7 | |
32 | 814 | PODZIMEK Jan | 2004 | Team Bike Perštejn | 7. / Chlapci 8 let a mladší | 0:24:32.6 | 0:11:06.8 | |
33 | 830 | TRNKA Filip | 2004 | Loděnice | 8. / Chlapci 8 let a mladší | 0:24:34.6 | 0:11:08.8 | |
34 | 883 | STRÁNSKÝ Ondřej | 2002 | Most | 20. / Chlapci 9-10 let | 0:24:40.6 | 0:11:14.8 | |
35 | 821 | SOUKUP Michal | 2003 | Most | 9. / Chlapci 8 let a mladší | 0:24:54.5 | 0:11:28.7 | |
36 | 815 | KRUMLOVSKÝ Tomáš | 2004 | Schlike Hellfish-Aminostar | 10. / Chlapci 8 let a mladší | 0:25:19.9 | 0:11:54.1 | |
37 | 851 | SOLDÁTEK Ondřej | 2004 | Most | 11. / Chlapci 8 let a mladší | 0:25:54.0 | 0:12:28.2 | |
38 | 802 | ANTOŠ Filip | 1999 | Most | 7. / Chlapci 11-12 let | 0:26:00.1 | 0:12:34.3 | |
39 | 803 | VESELÝ Tomáš | 2003 | Komárov | 12. / Chlapci 8 let a mladší | 0:26:01.8 | 0:12:36.0 | |
40 | 834 | ŠLAJER Miroslav | 2003 | Bílina | 13. / Chlapci 8 let a mladší | 0:26:07.6 | 0:12:41.8 | |
41 | 807 | MAJER Sebastian | 2002 | Most | 21. / Chlapci 9-10 let | 0:26:19.3 | 0:12:53.5 | |
42 | 864 | NOVOTNÝ Ondřej | 2003 | Most | 14. / Chlapci 8 let a mladší | 0:26:56.0 | 0:13:30.2 | |
43 | 879 | STEJSKAL Václav | 2003 | Most | 15. / Chlapci 8 let a mladší | 0:28:14.6 | 0:14:48.8 | |
44 | 856 | ŠIMŮNEK Filip | 2004 | Blouding Team | 16. / Chlapci 8 let a mladší | 0:13:58.9 | - 1 Lap(s) | |
45 | 849 | VÝBORNÝ Adam | 2002 | Most | 22. / Chlapci 9-10 let | 0:14:03.8 | - 1 Lap(s) | |
46 | 829 | SEIDL Michal | 2004 | Most | 17. / Chlapci 8 let a mladší | 0:14:19.2 | - 1 Lap(s) | |
47 | 871 | CÁDER David | 2001 | Most | 23. / Chlapci 9-10 let | 0:15:23.5 | - 1 Lap(s) | |
48 | 880 | KRENC Jakub | 2005 | Most | 18. / Chlapci 8 let a mladší | 0:16:11.9 | - 1 Lap(s) | |
49 | 850 | VLACH Jan | 2004 | Lhota | 19. / Chlapci 8 let a mladší | 0:18:08.8 | - 1 Lap(s) | |
50 | 840 | RYK Daniel | 2004 | Most | 20. / Chlapci 8 let a mladší | 0:20:13.3 | - 1 Lap(s) | |
51 | 869 | HAŠEK Daniel | 2005 | Most | 21. / Chlapci 8 let a mladší | 0:20:41.7 | - 1 Lap(s) | |
52 | 878 | MOLÍK Matyáš | 2004 | Most | 22. / Chlapci 8 let a mladší | 0:20:56.6 | - 1 Lap(s) | |
--- | 884 | FAU Tomáš | 2000 | 3 ZŠ Litvínov | . / Chlapci 11-12 let | DNF | --- |