Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 283 | KRÝDA Miloslav | 2000 | CYKLO SPORT bendl | 1. / Žáci 10-11 let | 0:06:19.8 | 0:00:00.0 | |
2 | diplom | 361 | HARCUBA Vojtěch | 2000 | --- | 2. / Žáci 10-11 let | 0:06:27.5 | 0:00:07.7 | |
3 | diplom | 288 | ELIÁŠOVÁ Edita | 2000 | --- | 1. / Žákyně 10-11 let | 0:06:29.4 | 0:00:09.6 | |
4 | diplom | 289 | ŠEFCOVÁ Kateřina | 2000 | APACHE LOKO Trutnov | 2. / Žákyně 10-11 let | 0:06:30.1 | 0:00:10.3 | |
5 | diplom | 285 | DOLEJŠÍ Adam | 2000 | Cyklo Bendl Klub | 3. / Žáci 10-11 let | 0:06:32.5 | 0:00:12.7 | |
6 | diplom | 286 | MRAČKOVÁ Vendula | 2000 | APACHE LOKO Trutnov | 3. / Žákyně 10-11 let | 0:06:33.7 | 0:00:13.9 | |
7 | diplom | 287 | VANÍČKOVÁ Tereza | 2000 | Bike & Ski Bakajda | 4. / Žákyně 10-11 let | 0:06:34.5 | 0:00:14.7 | |
8 | diplom | 284 | JEŽEK Tomáš | 2001 | ALPINE PRO - AUTHOR TEAM | 4. / Žáci 10-11 let | 0:06:35.4 | 0:00:15.6 | |
9 | diplom | 349 | MATAS Tomáš | 2000 | --- | 5. / Žáci 10-11 let | 0:06:36.5 | 0:00:16.7 | |
10 | diplom | 294 | DANIEL Dolejší | 2000 | Cyklo Bendl Klub | 6. / Žáci 10-11 let | 0:06:36.9 | 0:00:17.1 | |
11 | diplom | 370 | ŠTAICHER Tomas | 2000 | --- | 7. / Žáci 10-11 let | 0:06:41.4 | 0:00:21.6 | |
12 | diplom | 317 | BACÍLEK Jakub | 2001 | --- | 8. / Žáci 10-11 let | 0:06:44.2 | 0:00:24.4 | |
13 | diplom | 291 | NĚMEC Patrik | 2001 | --- | 9. / Žáci 10-11 let | 0:06:46.7 | 0:00:26.9 | |
14 | diplom | 210 | VALAŠIAK Martin | 2001 | Sp MTB Vrchlabí | 10. / Žáci 10-11 let | 0:06:49.7 | 0:00:29.9 | |
15 | diplom | 326 | ŽUREK Ondřej | 2000 | Bike Pro Racing | 11. / Žáci 10-11 let | 0:06:50.8 | 0:00:31.0 | |
16 | diplom | 296 | NEUMANOVÁ Alice | 2001 | Cyklo Bendl Klub | 5. / Žákyně 10-11 let | 0:06:52.7 | 0:00:32.9 | |
17 | diplom | 297 | FIŠER Pavel | 2000 | --- | 12. / Žáci 10-11 let | 0:06:56.8 | 0:00:37.0 | |
17 | diplom | 299 | VINKLÁŘ Šimon | 2001 | --- | 12. / Žáci 10-11 let | 0:06:56.8 | 0:00:37.0 | |
19 | diplom | 290 | NÁBĚLKOVÁ Adéla | 2001 | CYKLOSPORT CHROPYNĚ KTM | 6. / Žákyně 10-11 let | 0:07:09.4 | 0:00:49.6 | |
20 | diplom | 204 | MOŠNIČKA Dominik | 2000 | Domenik | 14. / Žáci 10-11 let | 0:07:14.3 | 0:00:54.5 | |
21 | diplom | 300 | VINKLÁŘ Matouš | 2001 | --- | 15. / Žáci 10-11 let | 0:07:14.7 | 0:00:54.9 | |
22 | diplom | 371 | LIKONEŠ Filip | 2000 | --- | 16. / Žáci 10-11 let | 0:06:20.3 | - 1 Lap(s) | |
23 | diplom | 377 | COUFALOVÁ Kristýna | 2000 | --- | 7. / Žákyně 10-11 let | 0:06:20.6 | - 1 Lap(s) | |
24 | diplom | 383 | DVOŘÁKOVÁ Michaela | 2001 | --- | 8. / Žákyně 10-11 let | 0:06:26.7 | - 1 Lap(s) | |
25 | diplom | 208 | KUHN GABER Ronnald | 2000 | --- | 17. / Žáci 10-11 let | 0:06:31.2 | - 1 Lap(s) | |
26 | diplom | 382 | EXNAROVÁ Nikola | 2000 | --- | 9. / Žákyně 10-11 let | 0:06:31.4 | - 1 Lap(s) | |
27 | diplom | 214 | HEMZA Michal | 2001 | --- | 18. / Žáci 10-11 let | 0:06:31.6 | - 1 Lap(s) | |
28 | diplom | 298 | ŠTECHOVÁ Lenka | 2000 | --- | 10. / Žákyně 10-11 let | 0:06:32.1 | - 1 Lap(s) | |
29 | diplom | 295 | PEJŠOVÁ Kristýna | 2000 | --- | 11. / Žákyně 10-11 let | 0:06:34.8 | - 1 Lap(s) |