KONA Enduro Race Klínovec

MTB
DATUM :6.10.2019 MÍSTO :Trail Park Klínovec

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Čistý čas RZ1 # RZ2 # RZ3 #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Čistý čas RZ1 # RZ2 # RZ3 #
1 254 BLAŤÁK Matěj CZE 2005 --- 1. /  Rookie 0:09:35.2 0:00:00.0 0:09:35.2 04:25.1 1 02:09.7 1 03:00.4 7
2 243 ŠRÁMEK Jan CZE 2006 bikrosklub řepy 2. /  Rookie 0:10:31.0 0:00:55.8 0:10:31.0 05:18.2 5 02:16.8 4 02:55.9 3
3 318 VÍT Matěj CZE 2005 Blue Fly Riders 3. /  Rookie 0:10:34.6 0:00:59.4 0:10:34.6 05:15.4 3 02:14.0 2 03:05.2 9
4 272 ŠRAIL Matěj CZE 2008 --- 4. /  Rookie 0:10:46.4 0:01:11.2 0:10:46.4 05:14.4 2 02:22.9 6 03:09.1 11
5 240 HORÁK Martin CZE 2007 BEKO Bike Racing Team 5. /  Rookie 0:10:51.2 0:01:16.0 0:10:51.2 05:18.0 4 02:23.8 7 03:09.3 12
6 302 VEJNAR Samuel CZE 2005 --- 6. /  Rookie 0:10:54.6 0:01:19.4 0:10:54.6 05:42.8 11 02:22.3 5 02:49.6 1
7 239 SMÍTAL Lukáš CZE 2006 --- 7. /  Rookie 0:10:55.8 0:01:20.6 0:10:55.8 05:19.8 6 02:27.7 8 03:08.3 10
8 238 RYS Jan CZE 2007 Sportovní kurzy opava 8. /  Rookie 0:10:59.8 0:01:24.6 0:10:59.8 05:26.4 7 02:34.6 11 02:58.8 5
9 253 KNEŘ Kryštof CZE 2005 SK Faler bike team 9. /  Rookie 0:11:11.7 0:01:36.5 0:11:11.7 05:42.0 10 02:29.8 9 02:59.9 6
10 293 WINTER Titus GER 2005 --- 10. /  Rookie 0:11:26.9 0:01:51.7 0:11:26.9 05:41.0 9 02:48.6 16 02:57.3 4
11 244 PIVNIČKA Jakub CZE 2005 Qayron Factory Team 11. /  Rookie 0:11:42.4 0:02:07.2 0:11:42.4 06:38.3 19 02:14.1 3 02:49.9 2
12 251 HANÁK Štěpán CZE 2008 SK VELO PRAHA 12. /  Rookie 0:11:44.8 0:02:09.6 0:11:44.8 05:50.4 12 02:33.8 10 03:20.7 16
13 319 LAZECKÝ Marek CZE 2007 --- 13. /  Rookie 0:11:49.1 0:02:13.9 0:11:49.1 05:59.6 16 02:37.6 13 03:11.9 13
14 245 SMETÁNKA Mikuláš CZE 2007 Expres CZ TUFO Team Kolín 14. /  Rookie 0:11:52.3 0:02:17.1 0:11:52.3 05:59.1 15 02:49.7 17 03:03.5 8
15 294 SVOBODA Alan CZE 2007 --- 15. /  Rookie 0:12:00.1 0:02:24.9 0:12:00.1 05:27.0 8 03:00.9 21 03:32.2 21
16 252 DOBŘECKÝ Jakub CZE 2006 Sportovní kurzy opava 16. /  Rookie 0:12:05.2 0:02:30.0 0:12:05.2 06:14.3 17 02:35.2 12 03:15.7 14
17 309 TICHOPÁJ Ondřej CZE 2007 --- 17. /  Rookie 0:12:13.9 0:02:38.7 0:12:13.9 05:52.7 13 02:38.5 14 03:42.7 23
18 292 BRÄUER Fritz GER 2006 --- 18. /  Rookie 0:12:23.9 0:02:48.7 0:12:23.9 05:55.8 14 02:43.2 15 03:44.9 24
19 255 KRÁSA Tomáš CZE 2005 Hellsboys 19. /  Rookie 0:12:53.8 0:03:18.6 0:12:53.8 06:30.0 18 02:53.9 19 03:29.9 20
20 308 NĚMEČEK Jakub CZE 2007 --- 20. /  Rookie 0:13:45.0 0:04:09.8 0:13:45.0 07:28.0 20 02:52.4 18 03:24.6 18
21 311 KAMENÍK Jan CZE 2008 --- 21. /  Rookie 0:14:19.9 0:04:44.7 0:14:19.9 07:37.4 21 03:20.9 23 03:21.6 17
22 277 ROUS Pavel CZE 2006 --- 22. /  Rookie 0:14:51.5 0:05:16.3 0:14:51.5 08:14.4 22 02:58.4 20 03:38.7 22
23 241 HORÁK Adam CZE 2008 BEKO Bike Racing Team 23. /  Rookie 0:15:17.0 0:05:41.8 0:15:17.0 08:19.3 23 03:30.8 24 03:26.9 19
24 278 ČERNÝ Dominik CZE 2007 --- 24. /  Rookie 0:17:20.0 0:07:44.8 0:17:20.0 10:51.1 24 03:08.6 22 03:20.3 15
--- 246 HAVLOVÁ Emma CZE 2008 Bikefactory Strakonice . /  Rookie DNS --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 247 VLČEK Tomáš CZE 2006 Bike factory Strakonice . /  Rookie DNS --- --- --- --- --- --- --- ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru