Efisan Skiroll Classics 2019 - Šumava - Rejštejn - Zhůří
DATUM : | 13.7.2019 | MÍSTO : | Horská Kvilda a okolí |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | SKAT | Kategorie | Čas | Ztráta | Vysoká Mýť | # |
---|
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | SKAT | Kategorie | Čas | Ztráta | Vysoká Mýť | # | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | ŠRAIL Jan | 1990 | Edsystem Bauer Team | --- | 1. / Muži | 0:39:31.5 | 0:00:00.0 | 25:04.1 | 1 | ||
2 | 5 | BEŠŤÁK Jonáš | 1995 | Dukla Liberec | --- | 2. / Muži | 0:39:33.9 | 0:00:02.4 | 25:04.2 | 2 | ||
3 | 1 | RYPL Miroslav | 1992 | Dukla Liberec | --- | 3. / Muži | 0:40:27.0 | 0:00:55.4 | 25:28.6 | 3 | ||
4 | 22 | KALIVODA Tomáš | 1998 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | --- | 1. / Junioři | 0:40:58.9 | 0:01:27.3 | 26:04.4 | 5 | ||
5 | 8 | KNOP Petr | 1994 | Dukla Liberec | --- | 4. / Muži | 0:41:42.8 | 0:02:11.3 | 26:03.9 | 4 | ||
6 | 26 | ŠELLER Luděk | 1995 | Sport Club Plzeň | --- | 5. / Muži | 0:43:22.9 | 0:03:51.4 | 27:24.2 | 6 | ||
7 | 9 | ALBRECHT Matyáš | 1999 | Silvini Madshus Team | --- | 2. / Junioři | 0:43:34.3 | 0:04:02.7 | 27:45.5 | 9 | ||
8 | 29 | MÁNEK Ondřej | 2001 | Fischer Ski klub Šumava | Dorostenci | 3. / Junioři | 0:43:40.8 | 0:04:09.2 | 28:21.8 | 11 | ||
9 | 30 | VANK Michal | 1992 | Sun sport Team | --- | 6. / Muži | 0:43:43.3 | 0:04:11.7 | 27:45.1 | 8 | ||
10 | 20 | VEBER Tomáš | 1974 | Kasper Swix team | --- | 7. / Muži | 0:43:45.8 | 0:04:14.2 | 27:39.8 | 7 | ||
11 | 12 | MÁNEK Jiří | 1998 | Fischer Ski klub Šumava | --- | 4. / Junioři | 0:44:23.8 | 0:04:52.2 | 28:22.3 | 13 | ||
12 | 36 | KOČANDRLE Martin | 2002 | Sport Club Plzeň | Dorostenci | 5. / Junioři | 0:44:40.5 | 0:05:09.0 | 28:21.8 | 12 | ||
13 | 4 | RAZÝMOVÁ Kateřina | 1991 | Sport Club Plzeň | --- | 1. / Ženy | 0:44:50.5 | 0:05:18.9 | 28:21.6 | 10 | ||
14 | 35 | ZUNA Ondřej | 2002 | Sport Club Plzeň | Dorostenci | 6. / Junioři | 0:45:24.0 | 0:05:52.5 | 28:22.8 | 14 | ||
15 | 18 | PAVLÁSEK Šimon | 2002 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | Dorostenci | 7. / Junioři | 0:45:28.1 | 0:05:56.6 | 28:23.3 | 15 | ||
16 | 37 | KUCHL Johannes | 2002 | WSV Skadi Bodenmais | Dorostenci | 8. / Junioři | 0:45:56.7 | 0:06:25.2 | 28:39.8 | 16 | ||
17 | 34 | VLČEK Martin | 2001 | Sport Club Plzeň | Dorostenci | 9. / Junioři | 0:46:20.3 | 0:06:48.7 | 28:55.5 | 17 | ||
18 | 56 | VALIGURA Martin | 1973 | Sunsport Team | --- | 8. / Muži | 0:47:27.8 | 0:07:56.3 | 29:36.8 | 18 | ||
19 | 11 | HONSA Antonín | 2003 | Fischer Ski klub Šumava | Dorostenci | 10. / Junioři | 0:47:47.9 | 0:08:16.3 | 30:42.6 | 20 | ||
20 | 10 | SEDLÁČEK Michal | 1975 | Silvini Madshus Team | --- | 9. / Muži | 0:47:48.1 | 0:08:16.5 | 30:19.6 | 19 | ||
21 | 7 | TRNAVSKÝ Miroslav | 1975 | Silvini Madshus Team | --- | 10. / Muži | 0:48:59.4 | 0:09:27.8 | 30:49.6 | 21 | ||
22 | 33 | HORNÍK Adam | 2001 | Sport Club Plzeň | Dorostenci | 11. / Junioři | 0:49:31.8 | 0:10:00.2 | 31:25.9 | 23 | ||
23 | 17 | KALIVODA Lukáš | 2003 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | Dorostenci | 12. / Junioři | 0:49:32.0 | 0:10:00.4 | 31:41.9 | 24 | ||
24 | 57 | PROVAZNÍK Josef | 1999 | JOVE ROLLSKI JILEMNICE | --- | 13. / Junioři | 0:49:43.0 | 0:10:11.4 | 31:43.2 | 26 | ||
25 | 13 | GROSS Petr | 1976 | Vltava Fund Ski Team | --- | 11. / Muži | 0:50:04.1 | 0:10:32.5 | 31:21.4 | 22 | ||
26 | 44 | SVOBODA Jan | 1966 | Silvini Madshus Team | --- | 1. / Veteráni | 0:50:13.7 | 0:10:42.1 | 31:45.1 | 27 | ||
27 | 32 | HOLÍKOVÁ Zuzana | 1999 | Wikov Ski Skuhrov nad Bělou | --- | 1. / Juniorky | 0:50:29.9 | 0:10:58.4 | 31:42.7 | 25 | ||
28 | 24 | VEJNAR Josef | 1957 | JOVE ROLLSKI JILEMNICE | --- | 2. / Veteráni | 0:51:38.9 | 0:12:07.4 | 32:42.1 | 28 | ||
29 | 51 | TŮMOVÁ Tereza | 1995 | Sunsport Team | --- | 2. / Ženy | 0:51:45.6 | 0:12:14.0 | 32:55.3 | 30 | ||
30 | 27 | VAŇOUS Martin | 1969 | Mercedes-Benz Atomic team | --- | 3. / Veteráni | 0:52:37.7 | 0:13:06.2 | 33:34.0 | 32 | ||
31 | 3 | NOVÁKOVÁ Adéla | 2000 | Fisher Ski klub Šumava | Dorostenky | 2. / Juniorky | 0:52:52.2 | 0:13:20.7 | 33:20.0 | 31 | ||
32 | 25 | KLEMENTOVÁ Andrea | 1995 | Vltava Fund Ski Team | --- | 3. / Ženy | 0:53:03.4 | 0:13:31.8 | 33:42.2 | 34 | ||
33 | 21 | HUŠEK Martin | 1990 | Mercedes-Benz Salomon team | --- | 12. / Muži | 0:53:30.9 | 0:13:59.3 | 32:54.5 | 29 | ||
34 | 43 | KREJZA Luboš | 1971 | Silvini Madshus Team | --- | 13. / Muži | 0:53:32.8 | 0:14:01.2 | 33:44.5 | 35 | ||
35 | 6 | TEPLY Robin | 1967 | Rolnici | --- | 4. / Veteráni | 0:53:34.4 | 0:14:02.9 | 33:41.4 | 33 | ||
36 | 55 | GROMUS Daniel | 1978 | KOLečkové lyže TOMSKI | --- | 14. / Muži | 0:53:57.3 | 0:14:25.7 | 33:51.3 | 36 | ||
37 | 58 | LANKOVA Lada | 1973 | Silvini Madshus Team | --- | 4. / Ženy | 0:54:00.0 | 0:14:28.4 | --- | --- | ||
38 | 19 | KNÁPEK Ladislav | 1961 | Vltava Fund Ski Team | --- | 5. / Veteráni | 0:54:32.8 | 0:15:01.3 | 34:35.9 | 38 | ||
39 | 49 | MUSIL štěpán | 2003 | Sunsport Team | Dorostenci | 14. / Junioři | 0:54:37.1 | 0:15:05.6 | 35:10.9 | 40 | ||
40 | 38 | NESVADBA Petr | 1986 | JOVE ROLLSKI JILEMNICE | --- | 15. / Muži | 0:55:18.9 | 0:15:47.3 | 35:06.1 | 39 | ||
41 | 42 | GAJA Matouš Jan | 2004 | SKB - Velké Karlovice | Dorostenci | 15. / Junioři | 0:56:33.6 | 0:17:02.0 | 35:12.5 | 41 | ||
42 | 46 | ŠVANCAROVÁ Kateřina | 2002 | Sunsport Team | Dorostenky | 3. / Juniorky | 0:57:00.8 | 0:17:29.2 | 36:08.0 | 42 | ||
43 | 31 | HOLOUBEK Jakub | 2002 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | Dorostenci | 16. / Junioři | 0:57:59.1 | 0:18:27.5 | 33:56.2 | 37 | ||
44 | 16 | ZEMAN Petr | 1965 | Sokol Weissberg | --- | 6. / Veteráni | 0:58:01.2 | 0:18:29.7 | 36:12.2 | 43 | ||
45 | 54 | PAŠTIKA Jiří | 1965 | Silvini Madshus Team | --- | 7. / Veteráni | 0:58:06.0 | 0:18:34.4 | 37:06.8 | 44 | ||
46 | 45 | CRHA Radek | 1997 | Sunsport Team | --- | 17. / Junioři | 0:58:20.9 | 0:18:49.3 | 37:15.0 | 45 | ||
47 | 41 | ŠTVRTECKÝ David | 2005 | SKB Velké Karlovice | Dorostenci | 18. / Junioři | 0:59:03.4 | 0:19:31.8 | 37:21.8 | 46 | ||
48 | 60 | JELÍNEK Milan | 1955 | Silvini Madshus Team | --- | 8. / Veteráni | 0:59:46.2 | 0:20:14.7 | 38:32.8 | 48 | ||
49 | 14 | ŠTEFEK Richard | 1974 | Šerlich 8.30 | --- | 16. / Muži | 1:00:41.5 | 0:21:09.9 | 38:17.2 | 47 | ||
50 | 59 | POHL Miloslav | 1981 | Nymburk | --- | 17. / Muži | 1:02:24.9 | 0:22:53.3 | 40:19.2 | 50 | ||
51 | 52 | TELECKÝ Tomáš | 1975 | Sunsport Team | --- | 18. / Muži | 1:03:20.2 | 0:23:48.7 | 39:35.7 | 49 | ||
52 | 50 | HLAVÁČKOVÁ Anežka | 2001 | Sunsport Team | Dorostenky | 4. / Juniorky | 1:05:25.7 | 0:25:54.2 | 41:30.7 | 51 | ||
53 | 47 | KULHÁNKOVÁ Eva | 2002 | Sunsport Team | Dorostenky | 5. / Juniorky | 1:09:15.7 | 0:29:44.1 | 44:51.1 | 52 | ||
54 | 53 | FILDÁN Ladislav | 1955 | Borci zdar! | --- | 9. / Veteráni | 1:15:59.3 | 0:36:27.8 | 47:46.2 | 53 | ||
55 | 48 | CHLÁPKOVÁ Julie | 2002 | Sunsport Team | Dorostenky | 6. / Juniorky | 1:17:06.7 | 0:37:35.1 | 48:39.9 | 54 | ||
--- | 15 | STUCHLÍK Zdeněk | 1950 | Šerlich 8.30 | --- | . / Veteráni | DNF | --- | --- | --- | ||
--- | 23 | SLABÝ Jan | 1979 | SKI Team Vysočina | --- | . / Muži | DNF | --- | --- | --- | ||
--- | 28 | PAZDERSKÝ Marek | 1981 | Silvini Madshus Team | --- | . / Muži | DNS | --- | --- | --- |