Beh Devínskou Kobylou 2019

Běh
DATUM :19.10.2019 MÍSTO :Bratislava

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Čistý čas
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Čistý čas
1 3 detail závodníka TÓTH Tomáš SVK 2008 Alfa Sport 1. /  Mladší žiaci 10-12 rokov 0:05:05 0:00:00 0:05:05
2 1 detail závodníka KOVÁČ Adam SVK 2006 Prestigio Realiz Team 1. /  Starší žiaci 13-14 rokov 0:05:19 0:00:14 0:05:19
3 19 detail závodníka TUŠKA Jakub SVK 2005 Slavia UK 2. /  Starší žiaci 13-14 rokov 0:05:25 0:00:20 0:05:25
4 48 detail závodníka HORVÁTH David SVK 2005 ZŠ Tilgnerova 3. /  Starší žiaci 13-14 rokov 0:05:30 0:00:25 0:05:30
5 18 detail závodníka ČASTKA Anton SVK 2009 Triax Bratislava 2. /  Mladší žiaci 10-12 rokov 0:05:31 0:00:26 0:05:31
6 4 detail závodníka REPOVSKÝ Marek SVK 2007 ZŠ Sokolíkova 3. /  Mladší žiaci 10-12 rokov 0:05:32 0:00:27 0:05:32
7 81 detail závodníka ORAVEC Dušan SVK 2005 Kaktus BIKE team 4. /  Starší žiaci 13-14 rokov 0:05:36 0:00:31 0:05:36
8 74 detail závodníka KRATOCHVÍL Juiraj SVK 2008 ZŠ Sokolíkova 4. /  Mladší žiaci 10-12 rokov 0:05:38 0:00:33 0:05:38
9 60 detail závodníka MAGDOLEN Max SVK 2009 ZŠ Tilgnerova 5. /  Mladší žiaci 10-12 rokov 0:05:39 0:00:34 0:05:39
10 24 detail závodníka BOLEDOVIČ Tomáš SVK 2006 Škola Felix 5. /  Starší žiaci 13-14 rokov 0:05:41 0:00:36 0:05:41
11 66 detail závodníka KLIMO Michal SVK 2006 VK DUNAJCIK 6. /  Starší žiaci 13-14 rokov 0:05:46 0:00:41 0:05:46
12 25 detail závodníka ĎURIŠIN Matúš SVK 2006 Prestigio Realiz Team 7. /  Starší žiaci 13-14 rokov 0:05:49 0:00:44 0:05:49
13 30 detail závodníka DURČO Oskar SVK 2007 UKB 6. /  Mladší žiaci 10-12 rokov 0:05:50 0:00:45 0:05:50
14 52 detail závodníka BELÁŇ Peter SVK 2006 Prestigio Realiz Team 8. /  Starší žiaci 13-14 rokov 0:05:50 0:00:45 0:05:50
15 27 detail závodníka BANTOLČIČ Jakub SVK 2008 UKB 7. /  Mladší žiaci 10-12 rokov 0:05:52 0:00:47 0:05:52
16 38 detail závodníka DĚDEČEK Benjamín SVK 2005 ZŠ Tilgnerova 9. /  Starší žiaci 13-14 rokov 0:05:57 0:00:52 0:05:57
17 50 detail závodníka MALATSCHEK Maximilian SVK 2006 Prestigio Realiz Team 10. /  Starší žiaci 13-14 rokov 0:06:01 0:00:56 0:06:01
18 16 detail závodníka VALENTOVIČOVÁ Lara SVK 2009 ZŠ Stupava 1. /  Mladšie žiačky 10-12 rokov 0:06:06 0:01:01 0:06:06
19 13 detail závodníka GRAUS Krištof SVK 2006 Prestigio Realiz Team 11. /  Starší žiaci 13-14 rokov 0:06:07 0:01:02 0:06:07
20 2 detail závodníka SEDLIAK Matej SVK 2005 Snipers 12. /  Starší žiaci 13-14 rokov 0:06:09 0:01:04 0:06:09
21 49 detail závodníka KRAJČÍROVÁ Tereza SVK 2005 ZŠ Tilgnerova 1. /  Staršie žiačky 13-14 rokov 0:06:10 0:01:05 0:06:10
22 35 detail závodníka PÁPAY Tomáš SVK 2005 ZŠ Tilgnerova 13. /  Starší žiaci 13-14 rokov 0:06:10 0:01:05 0:06:10
23 22 detail závodníka MEDVID Artur SVK 2008 skp bratislava 8. /  Mladší žiaci 10-12 rokov 0:06:12 0:01:07 0:06:12
24 77 detail závodníka FARSKÁ Hana SVK 2007 Run For Fun 2. /  Mladšie žiačky 10-12 rokov 0:06:13 0:01:08 0:06:13
25 20 detail závodníka CHLPEK Daniel SVK 2005 Run For Fun 14. /  Starší žiaci 13-14 rokov 0:06:14 0:01:09 0:06:14
26 78 detail závodníka BERTÓKOVÁ Barbora SVK 2008 Lesky's Runners 3. /  Mladšie žiačky 10-12 rokov 0:06:15 0:01:10 0:06:15
27 23 detail závodníka DOSTÁL Marek SVK 2008 --- 9. /  Mladší žiaci 10-12 rokov 0:06:20 0:01:15 0:06:20
28 5 detail závodníka KOVÁČIK Filip SVK 2008 Prestigio Realiz Team 10. /  Mladší žiaci 10-12 rokov 0:06:21 0:01:16 0:06:21
29 61 detail závodníka MAGDOLEN Alex SVK 2009 ZŠ Tilgnerova 11. /  Mladší žiaci 10-12 rokov 0:06:26 0:01:21 0:06:26
30 37 detail závodníka BUCHANOVÁ Lenka SVK 2008 ZŠ Tilgnerova 4. /  Mladšie žiačky 10-12 rokov 0:06:26 0:01:21 0:06:26
31 29 detail závodníka KRIST Sebastian SVK 2009 UKB 12. /  Mladší žiaci 10-12 rokov 0:06:26 0:01:21 0:06:26
32 10 detail závodníka KUNC Jakub SVK 2008 VK Dunajčik 13. /  Mladší žiaci 10-12 rokov 0:06:28 0:01:23 0:06:28
33 56 detail závodníka HORŇÁK Jakub SVK 2007 VK Tatran Karlova Ves 14. /  Mladší žiaci 10-12 rokov 0:06:30 0:01:25 0:06:30
34 41 detail závodníka SOJKA Tomáš SVK 2005 ZŠ Tilgnerova 15. /  Starší žiaci 13-14 rokov 0:06:32 0:01:27 0:06:32
35 9 detail závodníka KUZMA Jarko SVK 2008 VK Dunajčik 15. /  Mladší žiaci 10-12 rokov 0:06:33 0:01:28 0:06:33
36 31 detail závodníka CYPRICH Robert SVK 2008 UKB 16. /  Mladší žiaci 10-12 rokov 0:06:33 0:01:28 0:06:33
37 17 detail závodníka VALENTOVIČ Gregor SVK 2007 ZŠ Stupava 17. /  Mladší žiaci 10-12 rokov 0:06:36 0:01:31 0:06:36
38 6 detail závodníka DOMONKOS michal SVK 2007 --- 18. /  Mladší žiaci 10-12 rokov 0:06:40 0:01:35 0:06:40
39 8 detail závodníka ČÁRSKA Hanka SVK 2008 VK Tatran Karlova Ves 5. /  Mladšie žiačky 10-12 rokov 0:06:44 0:01:39 0:06:44
40 57 detail závodníka NITSCHINGER Oliver SVK 2008 VK Tatran Karlova Ves 19. /  Mladší žiaci 10-12 rokov 0:06:45 0:01:40 0:06:45
41 55 detail závodníka LAZAR Lukáš SVK 2007 VK Tatran Karlova Ves 20. /  Mladší žiaci 10-12 rokov 0:06:45 0:01:40 0:06:45
42 42 detail závodníka ĎURICOVÁ Michaela SVK 2009 ZŠ Tilgnerova 6. /  Mladšie žiačky 10-12 rokov 0:06:45 0:01:40 0:06:45
43 54 detail závodníka ŠMAHEL Oliver SVK 2008 VK Tatran Karlova Ves 21. /  Mladší žiaci 10-12 rokov 0:06:49 0:01:44 0:06:49
44 47 detail závodníka TOMKOVÁ Alžbeta SVK 2005 ZŠ Tilgnerova 2. /  Staršie žiačky 13-14 rokov 0:06:51 0:01:46 0:06:51
45 70 detail závodníka PIOVARČI Artur SVK 2011 ŠKP 22. /  Mladší žiaci 10-12 rokov 0:06:51 0:01:46 0:06:51
46 36 detail závodníka BUCHANOVÁ Hanka SVK 2008 ZŠ Tilgnerova 7. /  Mladšie žiačky 10-12 rokov 0:06:53 0:01:48 0:06:53
47 45 detail závodníka ŽILECKÁ Lucia SVK 2007 ZŠ Tilgnerova 8. /  Mladšie žiačky 10-12 rokov 0:06:53 0:01:48 0:06:53
48 63 detail závodníka VOĽANSKÝ Juraj SVK 2007 Prestigio Realiz Team 23. /  Mladší žiaci 10-12 rokov 0:06:53 0:01:48 0:06:53
49 53 detail závodníka STANOVÁ Lucia SVK 2005 ZŠ Tilgnerova 3. /  Staršie žiačky 13-14 rokov 0:06:54 0:01:49 0:06:54
50 64 detail závodníka ŠABO Michal SVK 2006 --- 16. /  Starší žiaci 13-14 rokov 0:06:59 0:01:54 0:06:59
51 46 detail závodníka KRIVOŠÍKOVÁ Sára SVK 2007 ZŠ Tilgnerova 9. /  Mladšie žiačky 10-12 rokov 0:07:03 0:01:58 0:07:03
52 32 detail závodníka BARTOLČIČOVÁ Natália SVK 2008 UKB 10. /  Mladšie žiačky 10-12 rokov 0:07:08 0:02:03 0:07:08
53 15 detail závodníka RAŠKA Šimon SVK 2008 Prestigio Realiz Team 24. /  Mladší žiaci 10-12 rokov 0:07:10 0:02:05 0:07:10
54 34 detail závodníka RIZVANI Riavan SVK 2005 ZŠ Tilgnerova 17. /  Starší žiaci 13-14 rokov 0:07:13 0:02:08 0:07:13
55 65 detail závodníka LAKOŠTÍKOVÁ Petra SVK 2008 ZŠ Stupava 11. /  Mladšie žiačky 10-12 rokov 0:07:14 0:02:09 0:07:14
56 12 detail závodníka ANDRÁŠIKOVÁ Michaela SVK 2005 Slávia UK 4. /  Staršie žiačky 13-14 rokov 0:07:16 0:02:11 0:07:16
57 75 detail závodníka GUTTMANOVÁ Liana SVK 2008 GAMČA 12. /  Mladšie žiačky 10-12 rokov 0:07:19 0:02:14 0:07:19
58 28 detail závodníka SEKERÁK Matúš SVK 2008 UKB 25. /  Mladší žiaci 10-12 rokov 0:07:20 0:02:15 0:07:20
59 67 detail závodníka WEBER Kristina SVK 2007 WEBER KAYAK 13. /  Mladšie žiačky 10-12 rokov 0:07:22 0:02:17 0:07:22
60 14 detail závodníka GRAUS Filip SVK 2009 Škola Felix 26. /  Mladší žiaci 10-12 rokov 0:07:23 0:02:18 0:07:23
61 7 detail závodníka BEREŽNÁ Viera SVK 2009 --- 14. /  Mladšie žiačky 10-12 rokov 0:07:25 0:02:20 0:07:25
62 33 detail závodníka MATEJBUSOVÁ Saska SVK 2009 UKB 15. /  Mladšie žiačky 10-12 rokov 0:07:27 0:02:22 0:07:27
63 79 detail závodníka GABAJOVÁ Lenka SVK 2007 --- 16. /  Mladšie žiačky 10-12 rokov 0:07:27 0:02:22 0:07:27
64 80 detail závodníka BENOVICSOVÁ Natalia SVK 2009 --- 17. /  Mladšie žiačky 10-12 rokov 0:07:34 0:02:29 0:07:34
65 71 detail závodníka KRKOŠKOVÁ Liliana SVK 2007 ZŠ Sokolíkova 18. /  Mladšie žiačky 10-12 rokov 0:07:37 0:02:32 0:07:37
66 73 detail závodníka BEZÁK Martin SVK 2007 ZŠ Sokolíkova 27. /  Mladší žiaci 10-12 rokov 0:07:41 0:02:36 0:07:41
67 76 detail závodníka GUTTMANNOVA Johanka SVK 2009 ZŠ Tilgnerova 19. /  Mladšie žiačky 10-12 rokov 0:07:57 0:02:52 0:07:57
68 58 detail závodníka STANKOVIČ Jakub SVK 2009 ZŠ Stupava 28. /  Mladší žiaci 10-12 rokov 0:07:58 0:02:53 0:07:58
69 51 detail závodníka VELEBA Jakub SVK 2008 ŠKP Brastislava 29. /  Mladší žiaci 10-12 rokov 0:08:10 0:03:05 0:08:10
70 68 detail závodníka GREGAN Marko SVK 2008 ZŠ Sokolíkova 30. /  Mladší žiaci 10-12 rokov 0:08:28 0:03:23 0:08:28
71 59 detail závodníka KOVÁČOVÁ Alexandra SVK 2009 VK Tatran Karlova Ves 20. /  Mladšie žiačky 10-12 rokov 0:08:31 0:03:26 0:08:31
72 62 detail závodníka DOBROVODSKÁ Natália SVK 2009 ZŠ Tilgnerova 21. /  Mladšie žiačky 10-12 rokov 0:08:38 0:03:33 0:08:38
73 11 detail závodníka KULCSAR Marcel SVK 2009 ZŠ Sokolíkova 31. /  Mladší žiaci 10-12 rokov 0:08:47 0:03:42 0:08:47
74 39 detail závodníka MARTINÁK Lara SVK 2005 ZŠ Tilgnerova 5. /  Staršie žiačky 13-14 rokov 0:08:48 0:03:43 0:08:48
75 40 detail závodníka RIZVANI Sara SVK 2005 ZŠ Tilgnerova 6. /  Staršie žiačky 13-14 rokov 0:08:48 0:03:43 0:08:48
76 43 detail závodníka ŠTIBLICKÁ Hana SVK 2005 ZŠ Tilgnerova 7. /  Staršie žiačky 13-14 rokov 0:08:48 0:03:43 0:08:48
77 44 detail závodníka BOŠANSKÁ Zuzana SVK 2005 ZŠ Tilgnerova 8. /  Staršie žiačky 13-14 rokov 0:08:48 0:03:43 0:08:48
78 69 detail závodníka GREGÁŇ Adan SVK 2006 ZŠ Tilgnerova 18. /  Starší žiaci 13-14 rokov 0:09:44 0:04:39 0:09:44
79 26 detail závodníka PAZMAN Ondrej SVK 2007 UKB 32. /  Mladší žiaci 10-12 rokov 0:10:25 0:05:20 0:10:25
--- 21 detail závodníka CHLPEK Daniel SVK 2005 Run For Fun . /  Starší žiaci 13-14 rokov DNS --- ---