XTERRA CZECH 2019 Powered by JEEP - Xterra Czech KIDS + Herbis run

Triatlon
DATUM :2.8.2019 MÍSTO :Prachatice

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
1 36 detail závodníka BERÁNEK Šimon 1994 Sk Slavoj Koloděje 1. /  Muži 0:22:03.3 0:00:00.0
2 18 detail závodníka ČEJKA Bořivoj 1980 Triathlon Team Chrudim 2. /  Muži 0:25:15.3 0:03:11.9
3 26 detail závodníka WENIGER Julia 1989 --- 1. /  Ženy 0:26:15.8 0:04:12.4
4 35 detail závodníka MARTA Fontana 1969 woman triathlon italia 2. /  Ženy 0:26:28.5 0:04:25.2
5 10 detail závodníka HORA Ondřej 1992 VP 3. /  Muži 0:26:59.8 0:04:56.4
6 25 detail závodníka OUREDNIK Jakub 1989 Los Duos Tragikomikos 4. /  Muži 0:27:04.3 0:05:00.9
7 40 detail závodníka ČERNÝ Patrik 1993 AČR 5. /  Muži 0:27:20.5 0:05:17.2
8 4 detail závodníka VEČEŘOVÁ Eva 1991 --- 3. /  Ženy 0:29:05.3 0:07:01.9
9 34 detail závodníka HERBST Christina 1980 LTU Linz 4. /  Ženy 0:29:14.3 0:07:10.9
10 19 detail závodníka SABÓ Ondřej 1988 --- 6. /  Muži 0:30:08.2 0:08:04.9
11 28 detail závodníka PAŠEK Miloslav 1973 Lipovka 7. /  Muži 0:30:12.5 0:08:09.1
12 43 detail závodníka ANELLI ANAIS 1988 MYROCK 5. /  Ženy 0:30:18.7 0:08:15.4
13 30 detail závodníka ŠTUMPAUEROVÁ Monika 1976 Prachatice 6. /  Ženy 0:30:54.7 0:08:51.4
14 44 detail závodníka PANCER VACLAV 1978 TJ Sokol Prachatice 8. /  Muži 0:31:56.2 0:09:52.9
15 11 detail závodníka VARGA Ervin Mihály 1955 --- 9. /  Muži 0:32:44.0 0:10:40.6
16 37 detail závodníka ČERNÝ Adam 1996 AČR 10. /  Muži 0:33:31.5 0:11:28.1
17 31 detail závodníka BUGANSKÁ Petra 1991 --- 7. /  Ženy 0:33:37.5 0:11:34.1
18 17 detail závodníka PROCHÁZKA Ivo 1969 --- 11. /  Muži 0:34:10.4 0:12:07.0
19 22 detail závodníka REZKOVÁ Petra 1989 bike notoric 8. /  Ženy 0:34:22.2 0:12:18.9
20 32 detail závodníka ŠTĚRBA Ladislav 1967 --- 12. /  Muži 0:35:28.2 0:13:24.9
21 9 detail závodníka KREJSOVÁ Blanka 1983 --- 9. /  Ženy 0:35:34.2 0:13:30.9
22 39 detail závodníka NOHEJL David 1985 AČR 13. /  Muži 0:35:37.0 0:13:33.6
23 42 detail závodníka VLK Pavel 1998 AČR 14. /  Muži 0:35:37.0 0:13:33.6
24 41 detail závodníka KRIŠTOF Milan 1990 AČR 15. /  Muži 0:35:37.2 0:13:33.9
25 38 detail závodníka PROCHÁZKA Vojtěch 1998 AČR 16. /  Muži 0:35:37.5 0:13:34.1
26 15 detail závodníka JEDLIČKOVÁ Blanka 1977 TJ Sokol Maxičky 10. /  Ženy 0:36:05.5 0:14:02.1
27 20 detail závodníka HACKNER Eva 1967 Triha 11. /  Ženy 0:36:10.7 0:14:07.4
28 12 detail závodníka ŠTUKOVSKÁ Petra 1988 ERA a.s. 12. /  Ženy 0:38:54.7 0:16:51.3
29 14 detail závodníka CABALKOVÁ Iva 1968 Run4fun 13. /  Ženy 0:38:57.1 0:16:53.8
30 27 detail závodníka PAŠKOVÁ Monika 1974 Lipovka 14. /  Ženy 0:39:08.2 0:17:04.8
31 23 detail závodníka ZAPOMĚL Robert 1986 --- 17. /  Muži 0:40:14.1 0:18:10.7
32 13 detail závodníka CABALKA Ladislav 1957 I.CA 18. /  Muži 0:40:19.9 0:18:16.6
33 33 detail závodníka KUNEŠ Lukáš 1995 VSK Humanita Praha 19. /  Muži 0:40:57.2 0:18:53.8
34 29 detail závodníka DUDKOVÁ Lucie 1995 --- 15. /  Ženy 0:41:02.9 0:18:59.6
35 21 detail závodníka ZAPOMĚL Petr 1988 --- 20. /  Muži 0:42:01.8 0:19:58.5
36 24 detail závodníka JABŮRKOVÁ Veronika 1989 --- 16. /  Ženy 0:45:15.7 0:23:12.3

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru