XTERRA CZECH 2019 Powered by JEEP - XTERRA CZECH 2019 ME

Triatlon
DATUM :3.8.2019 MÍSTO :Prachatice

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta Plavání # D1 # split-Bike # Kolo # D2 # run-lap1-split # # run-lap2-split # Běh #
1 6 detail závodníka SERRIERES Arthur FRA 1994 MONTPELLIER TRIATHLON 2:31:41.9 0:00:00.0 20:30.2 [9] 9 00:41.5 [1] 5 0:50:16.6 [9] 3 1:28:17.9 [7] 5 0:00:45.9 [2] 4 0:15:54.7 [1] 2 0:04:43.5 [1] 2 15:49.7 [1] 2 41:26.2 [1] 1
2 1 detail závodníka RUZAFA CUETO Ruben ESP 1984 independiente 2:32:04.9 0:00:23.0 20:26.4 [6] 6 00:49.0 [9] 6 0:48:25.6 [1] 1 1:25:08.9 [1] 1 0:00:47.9 [3] 1 0:17:11.7 [5] 1 0:05:07.5 [10] 1 17:10.9 [2] 1 44:52.5 [2] 2
3 2 detail závodníka WEISS Bradley RSA 1989 --- 2:34:14.9 0:02:32.9 20:27.7 [7] 7 00:51.3 [15] 7 0:48:51.4 [3] 2 1:26:34.9 [3] 2 0:00:58.7 [10] 2 0:17:28.2 [9] 3 0:04:59.5 [4] 3 17:13.4 [3] 3 45:22.2 [6] 3
4 4 detail závodníka FORISSIER Arthur FRA 1994 TEAMTVERT 2:35:19.9 0:03:37.9 21:40.4 [16] 16 00:50.7 [14] 15 0:49:34.4 [4] 7 1:26:56.1 [4] 4 0:00:44.9 [1] 3 0:16:32.7 [2] 4 0:04:43.8 [2] 4 17:56.4 [9] 4 45:07.5 [5] 4
5 18 detail závodníka CHANE Maxim FRA 1996 ORGANICOACH 2:36:57.9 0:05:15.9 20:20.7 [2] 2 00:43.2 [4] 3 0:50:25.4 [10] 4 1:28:22.1 [8] 3 0:00:50.2 [4] 5 0:17:36.9 [11] 5 0:05:18.3 [17] 5 18:03.9 [11] 5 46:41.4 [12] 5
6 30 detail závodníka DAFFLON Xavier SUI 1982 Swiss Triathlon 2:37:37.6 0:05:55.7 24:43.2 [29] 29 00:52.7 [17] 29 0:48:39.2 [2] 16 1:25:56.6 [2] 8 0:01:10.0 [26] 9 0:17:02.9 [4] 6 0:04:59.8 [5] 6 17:20.9 [5] 6 44:54.9 [4] 6
7 7 detail závodníka ZADÁK Karel CZE 1978 TRIEXPERT MILT RACING TEAM 2:38:57.4 0:07:15.4 21:45.9 [17] 17 01:13.7 [32] 19 0:49:55.2 [6] 9 1:28:36.4 [9] 9 0:01:02.5 [17] 8 0:17:51.2 [15] 8 0:05:09.3 [12] 8 17:49.4 [8] 8 46:18.7 [11] 7
8 19 detail závodníka FLEURETON Cedric FRA 1973 --- 2:39:19.1 0:07:37.1 21:13.7 [14] 14 00:53.7 [19] 13 0:51:34.7 [20] 12 1:31:22.1 [14] 12 0:00:55.0 [7] 11 0:17:15.7 [6] 10 0:05:04.5 [8] 10 17:16.4 [4] 9 44:54.4 [3] 8
9 10 detail závodníka CARLONI Francois FRA 1985 ORGANICOACH 2:39:27.6 0:07:45.6 21:08.7 [12] 12 01:01.5 [27] 14 0:49:54.6 [5] 6 1:28:41.9 [10] 6 0:01:17.5 [32] 6 0:17:36.7 [10] 7 0:05:00.5 [6] 7 18:39.9 [16] 7 47:17.9 [14] 9
10 44 detail závodníka NIELSEN Jens Emil DEN 1998 Aarhus 1900 2:40:21.6 0:08:39.6 24:59.4 [33] 33 00:59.2 [24] 31 0:50:02.9 [7] 22 1:27:16.4 [6] 11 0:01:10.7 [28] 12 0:17:23.9 [8] 11 0:05:08.3 [11] 11 17:45.4 [7] 10 45:55.7 [9] 10
11 15 detail závodníka HALL Doug GBR 1987 --- 2:40:50.6 0:09:08.6 20:28.7 [8] 8 00:59.2 [25] 8 0:50:33.4 [11] 5 1:29:25.4 [11] 7 0:01:21.5 [35] 7 0:18:25.6 [21] 9 0:05:24.5 [22] 9 18:49.7 [17] 11 48:35.6 [21] 11
12 46 detail závodníka FORISSIER Félix FRA 1998 Triathl'aix 2:41:09.4 0:09:27.4 21:10.9 [13] 13 00:45.3 [5] 12 0:52:04.1 [21] 14 1:32:33.7 [20] 14 0:00:59.4 [11] 15 0:16:51.2 [3] 13 0:04:54.0 [3] 12 18:11.2 [12] 12 45:39.9 [7] 12
13 5 detail závodníka ALLEN Ben AUS 1985 Triathlon Australia 2:42:31.1 0:10:49.1 20:20.9 [3] 3 00:42.8 [3] 2 0:51:03.1 [15] 8 1:32:10.6 [18] 10 0:01:04.2 [21] 10 0:17:42.9 [13] 12 0:05:17.3 [15] 13 19:10.4 [23] 13 48:12.4 [17] 13
14 8 detail závodníka SILBERBAUER Andreas AUT 1992 RC-Grieskirchen/sportradl.at 2:43:09.6 0:11:27.6 23:20.4 [26] 26 00:52.5 [16] 26 0:50:45.9 [13] 19 1:29:45.6 [12] 13 0:01:03.5 [19] 13 0:17:39.9 [12] 14 0:05:14.0 [13] 14 19:07.4 [22] 14 48:07.4 [16] 14
15 50 detail závodníka VAN DEYNZE Lucas BEL 1997 Squadra 2:43:47.1 0:12:05.1 21:04.9 [10] 10 00:41.6 [2] 10 0:54:17.1 [29] 24 1:35:17.6 [27] 22 0:00:57.4 [9] 22 0:17:20.4 [7] 20 0:05:01.8 [7] 19 18:02.9 [10] 16 45:45.4 [8] 15
16 17 detail závodníka LEHMANN Peter GER 1995 SV Elbland Coswig-Meißen e.V. 2:43:50.6 0:12:08.6 21:05.4 [11] 11 00:47.6 [6] 11 0:53:28.5 [27] 21 1:34:03.5 [23] 21 0:00:50.5 [5] 19 0:17:56.9 [16] 17 0:05:05.3 [9] 17 18:39.4 [14] 17 47:03.4 [13] 16
17 13 detail závodníka KUBÍČEK Jan CZE 1980 JK RACING 2:43:51.3 0:12:09.4 22:03.0 [18] 18 00:49.7 [11] 16 0:50:45.9 [12] 11 1:31:39.4 [16] 15 0:00:56.5 [8] 14 0:18:14.7 [17] 15 0:05:20.5 [19] 15 18:51.7 [18] 15 48:22.6 [19] 17
18 45 detail závodníka MAIA Tiago POR 1990 --- 2:44:10.8 0:12:28.9 20:22.9 [5] 5 01:05.2 [29] 9 0:52:32.4 [23] 15 1:33:08.8 [22] 16 0:00:59.5 [12] 16 0:18:37.9 [22] 16 0:05:23.0 [21] 16 19:01.4 [19] 18 48:34.1 [20] 18
19 22 detail závodníka JUD Samuel SUI 1985 --- 2:44:33.3 0:12:51.4 22:43.7 [22] 22 01:15.3 [33] 24 0:51:06.1 [16] 20 1:31:24.7 [15] 18 0:01:12.7 [30] 18 0:18:15.7 [18] 18 0:05:15.8 [14] 18 18:39.9 [15] 19 47:56.6 [15] 19
20 23 detail závodníka LAURYSSEN Geert BEL 1982 sptc team 185 2:46:08.3 0:14:26.4 23:43.2 [27] 27 00:49.9 [12] 27 0:51:29.9 [17] 23 1:31:20.1 [13] 20 0:01:04.5 [22] 21 0:18:23.2 [20] 19 0:05:20.8 [20] 20 19:28.9 [25] 20 49:10.4 [22] 20
21 42 detail závodníka CARABIN Sébastien BEL 1989 Merida wallonie 2:46:11.6 0:14:29.6 29:35.7 [37] 37 01:51.4 [37] 37 0:50:07.2 [8] 33 1:27:00.6 [5] 25 0:01:27.5 [37] 26 0:17:46.7 [14] 23 0:05:17.3 [16] 23 17:37.7 [6] 21 46:16.1 [10] 21
22 47 detail závodníka HOLUB Václav CZE 1983 Velosport Valenta Scott 2:47:42.3 0:16:00.3 24:52.9 [30] 30 01:06.2 [31] 32 0:51:31.9 [18] 26 1:32:22.6 [19] 23 0:01:06.8 [23] 24 0:18:23.2 [19] 24 0:05:26.5 [26] 24 18:34.4 [13] 22 48:13.6 [18] 22
23 34 detail závodníka BOUTTE Mathurin FRA 1998 TEAMTVERT 2:48:58.8 0:17:16.8 20:22.2 [4] 4 00:49.2 [10] 4 0:53:13.2 [26] 17 1:37:19.8 [29] 26 0:00:54.5 [6] 23 0:19:10.7 [24] 25 0:05:25.0 [23] 25 19:28.7 [24] 24 49:32.9 [23] 23
24 11 detail závodníka DOLORES Rui POR 1984 Amiciclo Grândola 2:49:10.6 0:17:28.6 22:05.2 [19] 19 00:48.5 [8] 18 0:50:54.6 [14] 13 1:31:51.6 [17] 17 0:01:09.3 [25] 17 0:19:57.6 [32] 21 0:05:35.3 [30] 21 21:13.9 [36] 23 53:15.8 [35] 24
25 48 detail závodníka DESSERPRIT Mathieu FRA 1986 XTERRA RACING TEAM 2:50:12.0 0:18:30.1 24:59.4 [34] 34 01:32.2 [36] 34 0:52:18.9 [22] 27 1:33:04.6 [21] 27 0:01:01.5 [15] 27 0:18:51.2 [23] 26 0:05:33.3 [28] 26 19:04.7 [21] 25 49:34.1 [24] 25
26 51 detail závodníka BOZZATO Matteo ITA 1997 Granbike triathlon 2:50:34.3 0:18:52.3 19:52.7 [1] 1 00:53.0 [18] 1 0:52:52.1 [25] 10 1:34:54.8 [25] 19 0:01:12.3 [29] 20 0:20:20.4 [35] 22 0:05:39.5 [31] 22 21:20.9 [37] 26 53:41.4 [37] 26
27 33 detail závodníka KUBEK Tomaš SVK 1991 Triax Bratiava 2:52:34.8 0:20:52.8 22:46.2 [23] 23 01:04.7 [28] 23 0:52:37.2 [24] 25 1:34:33.8 [24] 24 0:01:22.3 [36] 25 0:20:35.4 [37] 27 0:05:34.3 [29] 27 20:39.2 [34] 28 52:47.6 [34] 27
28 31 detail závodníka PETR Ondřej CZE 1997 Team CykloTrener 2:52:40.0 0:20:58.1 22:13.9 [21] 21 00:54.8 [22] 21 0:51:33.9 [19] 18 1:37:44.9 [32] 28 0:01:19.2 [33] 28 0:19:14.7 [26] 28 0:05:18.8 [18] 28 19:41.7 [27] 27 50:27.1 [25] 28
29 36 detail závodníka ZANENGA Andrea ITA 1991 Pool cantu 1999 asd 2:53:54.5 0:22:12.6 23:00.4 [25] 25 01:01.2 [26] 25 0:55:35.2 [33] 30 1:37:41.8 [31] 29 0:01:04.1 [20] 29 0:19:29.4 [29] 29 0:05:41.0 [32] 29 19:46.4 [28] 29 51:06.8 [29] 29
30 39 detail závodníka FOGNINI Fausto ITA 1985 Pool cantu 1999 asd 2:54:35.0 0:22:53.0 25:50.9 [35] 35 00:50.7 [13] 35 0:54:57.4 [31] 34 1:35:15.1 [26] 30 0:01:08.6 [24] 30 0:19:28.4 [28] 30 0:05:45.0 [34] 30 20:04.9 [33] 30 51:29.5 [31] 30
31 24 detail závodníka KELSAY Will USA 1981 Braveheart 2:55:23.3 0:23:41.3 24:58.7 [32] 32 01:05.5 [30] 33 0:54:13.9 [28] 31 1:37:39.8 [30] 33 0:01:00.4 [14] 33 0:19:12.7 [25] 31 0:05:26.5 [25] 31 19:51.2 [30] 31 50:38.8 [27] 31
32 26 detail závodníka MATERA Tomáš CZE 1989 KILPI Racing Team 2:56:16.3 0:24:34.3 24:11.2 [28] 28 00:56.2 [23] 28 0:56:24.5 [34] 32 1:38:29.3 [33] 32 0:01:02.6 [18] 32 0:19:30.7 [30] 32 0:05:42.3 [33] 32 19:58.7 [32] 32 51:36.8 [32] 32
33 25 detail závodníka DEISENHOFER Roman GER 1985 Skinfit Racing Tri Team 2:56:45.5 0:25:03.5 21:21.2 [15] 15 01:31.7 [35] 17 0:56:39.9 [36] 29 1:41:48.0 [36] 34 0:01:16.1 [31] 34 0:20:04.2 [34] 34 0:05:54.5 [36] 35 19:03.4 [20] 34 50:48.3 [28] 33
34 29 detail závodníka DUPRAS Théo FRA 1993 TEAMTVERT 2:57:00.0 0:25:18.0 22:46.7 [24] 24 00:48.4 [7] 22 0:55:16.7 [32] 28 1:39:50.8 [35] 31 0:01:10.1 [27] 31 0:20:27.2 [36] 33 0:05:52.3 [35] 33 19:48.9 [29] 33 52:23.8 [33] 34
35 28 detail závodníka JIRÁNEK Tomáš CZE 1973 LAWI Sport Team 2:57:43.5 0:26:01.5 27:34.2 [36] 36 01:24.4 [34] 36 0:54:30.7 [30] 36 1:35:59.5 [28] 35 0:01:21.4 [34] 36 0:19:49.7 [31] 35 0:05:31.5 [27] 34 19:57.9 [31] 35 51:23.8 [30] 35
36 32 detail závodníka RHODES Alex GBR 1988 --- 2:59:33.5 0:27:51.5 24:55.2 [31] 31 00:54.6 [20] 30 0:56:29.0 [35] 35 1:39:18.6 [34] 36 0:01:01.9 [16] 35 0:20:00.7 [33] 36 0:06:00.0 [37] 36 21:00.2 [35] 36 53:23.0 [36] 36
37 21 detail závodníka LAZKANO Ander ESP 1985 Zaiklin 3:11:30.5 0:39:48.6 22:09.4 [20] 20 00:54.7 [21] 20 1:11:15.4 [37] 37 1:56:49.4 [37] 37 0:01:00.0 [13] 37 0:19:22.4 [27] 37 0:05:26.1 [24] 37 19:37.4 [26] 37 50:36.8 [26] 37
--- 3 detail závodníka KOČAŘ Lukáš CZE 1992 Konrad tools triathlon team DNF --- 20:24.4 [-] --- 21:07.0 [-] --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 12 detail závodníka DUŠEK Karel CZE 1996 X- team BaNo Karlovy Vary z.s. DNF --- 22:11.4 [-] --- 23:47.2 [-] --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 16 detail závodníka WYCHERA Dominik AUT 1993 NORA RACING TEAM DNF --- 24:42.9 [-] --- 25:43.4 [-] --- --- --- 4:31:16.9 [-] --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 27 detail závodníka KLING Alex NED 1999 Hellas Triathlon DNF --- 22:12.7 [-] --- 22:57.5 [-] --- 1:18:49.9 [-] --- --- --- 2:44:58.6 [-] --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 37 detail závodníka GATTI Tommaso ITA 1997 Pool cantu 1999 asd DNF --- 21:50.5 [-] --- 22:37.7 [-] --- 1:13:39.7 [-] --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 38 detail závodníka FIGINI Francesco ITA 1985 Pool cantu 1999 asd DNF --- 26:57.9 [-] --- 28:13.4 [-] --- 1:25:02.0 [-] --- 2:04:10.5 [-] --- 2:05:13.9 [-] --- 2:23:52.6 [-] --- 2:29:16.2 [-] --- --- --- --- ---
--- 9 detail závodníka LUXEM Yeray BEL 1986 Atriac DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 14 detail závodníka RINALDI Filippo ITA 1991 CUS PARMA DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 20 detail závodníka BAYLISS Stephen GBR 1979 Bayliss Multisport Lanzarote DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 35 detail závodníka LESCURE Aurelien FRA 1986 Triathlon Toulouse Métropole DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 40 detail závodníka REINER Philipp AUT 1983 Tri Team Schedina DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 41 detail závodníka VIVIEN Gaëtan FRA 1990 Rennes Triathlon DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 43 detail závodníka BETARD Christophe FRA 1984 TEC EPINAL DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 49 detail závodníka LOZANO ESPINOSA Alejandro ESP 1984 Wolves Factory DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru