XTERRA CZECH 2019 Powered by JEEP - XTERRA CZECH 2019 ME

Triatlon
DATUM :3.8.2019 MÍSTO :Prachatice

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta Plavání # D1 # split-Bike # Kolo # D2 # run-lap1-split # # run-lap2-split # Běh #
1 266 detail závodníka HRON Jan CZE 1981 Šumavský triatlon 2:52:18.4 0:00:00.0 22:46.6 [4] 4 01:33.6 [2] 2 0:55:44.7 [3] 3 1:37:33.1 [3] 2 01:18.6 [5] 2 18:51.9 [1] 2 05:24.0 [1] 2 19:02.1 [1] 2 0:49:06.3 [1] 1
2 243 detail závodníka SCHWANER Mathieu FRA 1981 HTC-GEKOBIKE 2:52:24.2 0:00:05.7 24:18.1 [8] 8 01:27.6 [1] 5 0:52:20.5 [1] 1 1:33:26.2 [1] 1 01:03.7 [1] 1 19:59.2 [2] 1 05:41.5 [2] 1 20:22.9 [2] 1 0:52:08.3 [2] 2
3 213 detail závodníka FROMONT Yann FRA 1981 les sangliers du vexin 3:00:30.3 0:08:11.9 26:12.1 [11] 11 02:25.4 [17] 11 0:53:09.0 [2] 4 1:34:53.4 [2] 4 01:52.1 [15] 4 20:46.4 [6] 4 06:20.0 [15] 4 21:26.4 [6] 3 0:55:07.2 [6] 3
4 208 detail závodníka MUZICEK Pavel CZE 1984 TTT 3:01:36.3 0:09:17.9 19:50.6 [1] 1 01:44.9 [3] 1 0:56:48.4 [5] 2 1:41:16.0 [5] 3 01:35.4 [10] 3 21:30.9 [12] 3 06:18.5 [14] 3 22:43.9 [11] 4 0:57:09.2 [11] 4
5 296 detail závodníka KAML Karwat POL 1983 Power of Science Tri Team 3:04:32.4 0:12:13.9 28:35.3 [19] 19 02:05.3 [8] 17 0:56:06.7 [4] 6 1:39:19.6 [4] 5 01:11.0 [2] 5 20:04.7 [4] 5 05:48.8 [3] 5 21:08.9 [4] 5 0:53:21.0 [3] 5
6 244 detail závodníka JULIEN Feder FRA 1984 HTC GEKOBIKE 3:09:42.8 0:17:24.3 25:43.6 [9] 9 01:53.9 [6] 9 0:58:10.8 [7] 5 1:43:27.3 [6] 6 01:11.5 [3] 6 21:23.7 [9] 6 06:16.5 [13] 6 22:35.9 [10] 6 0:57:26.4 [12] 6
7 222 detail závodníka VOJTEK Libor CZE 1984 ENDEKA BASSTA team 3:16:13.2 0:23:54.8 28:41.3 [20] 20 02:13.8 [12] 19 1:00:11.1 [8] 14 1:48:18.8 [8] 8 01:47.5 [13] 8 21:17.9 [7] 8 06:01.0 [6] 8 21:22.6 [5] 7 0:55:11.6 [7] 7
8 122 detail závodníka KONÁREK Zdeněk CZE 1982 --- 3:17:05.2 0:24:46.7 26:55.6 [13] 13 01:56.1 [7] 12 1:00:56.6 [9] 11 1:53:21.4 [12] 13 01:23.6 [7] 13 20:00.7 [3] 9 05:49.6 [4] 9 20:58.4 [3] 8 0:53:28.3 [4] 8
9 304 detail závodníka CZERNÝ Vlastimil CZE 1980 --- 3:18:37.5 0:26:19.0 25:44.3 [10] 10 02:19.9 [14] 10 1:02:25.5 [12] 13 1:52:36.7 [11] 11 01:55.8 [16] 11 21:27.4 [11] 10 06:07.5 [9] 10 21:53.4 [8] 10 0:56:00.6 [8] 9
10 206 detail závodníka SOUDEK Lukáš CZE 1983 --- 3:18:48.0 0:26:29.5 24:03.6 [6] 6 01:50.6 [4] 6 1:01:35.8 [10] 7 1:51:41.2 [10] 7 01:14.0 [4] 7 22:39.4 [14] 7 06:37.6 [17] 7 23:51.9 [14] 9 0:59:58.3 [15] 10
11 108 detail závodníka POFAHL Jens GER 1980 Bautzener LV rot-weiß 90 e.V. 3:21:11.2 0:28:52.7 27:18.4 [14] 14 02:15.6 [13] 13 1:02:58.1 [13] 15 1:54:27.4 [14] 16 02:15.1 [24] 16 20:44.7 [5] 15 06:05.3 [8] 14 21:34.7 [7] 11 0:54:54.5 [5] 11
12 181 detail závodníka CHRYSAFELIS Apostolos GRE 1981 CGS TRIATHLON CLUB 3:21:42.4 0:29:23.9 29:36.1 [23] 23 02:08.8 [9] 20 1:01:52.1 [11] 17 1:51:40.7 [9] 15 01:35.4 [9] 15 21:22.7 [8] 13 06:04.8 [7] 13 22:33.6 [9] 12 0:56:41.2 [9] 12
13 273 detail závodníka MEULDERS Ben BEL 1984 Technicel-HeylenVastgoed 3:24:34.2 0:32:15.7 23:44.1 [5] 5 02:12.2 [11] 7 1:03:52.3 [16] 12 1:54:02.9 [13] 10 01:28.8 [8] 9 24:17.9 [20] 12 06:33.3 [16] 12 25:01.4 [18] 13 1:03:06.0 [18] 13
14 302 detail závodníka ZIMA Ota CZE 1984 OPLT CYCLING 3:25:02.9 0:32:44.5 30:56.9 [27] 27 04:04.6 [27] 27 0:57:35.3 [6] 16 1:44:16.7 [7] 9 02:11.8 [21] 10 23:58.9 [19] 11 06:43.5 [18] 11 25:19.9 [20] 14 1:03:32.8 [19] 14
15 318 detail závodníka CIPRIANI Riccardo ITA 1980 Pool cantu 3:25:18.4 0:33:00.0 24:17.6 [7] 7 02:11.9 [10] 8 1:03:06.8 [14] 10 1:58:25.6 [17] 17 01:42.4 [11] 17 22:47.7 [15] 16 06:07.8 [10] 16 23:03.9 [13] 16 0:58:40.8 [13] 15
16 229 detail závodníka LAUER Tomas CZE 1984 BikeNotoric 3:26:50.9 0:34:32.5 21:24.6 [2] 2 03:36.1 [26] 4 1:03:27.7 [15] 8 1:55:56.3 [15] 12 02:13.0 [23] 12 23:31.7 [17] 14 06:44.1 [19] 15 25:10.6 [19] 15 1:03:40.8 [20] 16
17 171 detail závodníka ČEJKA Bořivoj CZE 1980 Triathlon Team Chrudim 3:31:31.6 0:39:13.2 27:47.6 [15] 15 02:20.4 [15] 16 1:08:10.9 [18] 18 2:02:10.2 [18] 18 02:08.5 [20] 18 21:25.5 [10] 17 05:55.5 [5] 17 22:48.2 [12] 17 0:57:04.7 [10] 17
18 261 detail závodníka MILLER Michael USA 1981 E2 3:40:51.3 0:48:32.9 26:28.8 [12] 12 03:22.6 [23] 15 1:08:48.3 [20] 19 2:08:37.9 [23] 20 02:05.2 [19] 20 22:52.6 [16] 18 06:12.3 [12] 18 24:14.4 [16] 18 1:00:16.6 [16] 18
19 267 detail závodníka LANGENBERGER Lukáš CZE 1983 Children Of Olymp 3:45:55.7 0:53:37.3 28:21.6 [17] 17 02:22.6 [16] 18 1:09:24.0 [22] 20 2:05:49.0 [19] 19 02:31.8 [27] 19 25:41.6 [25] 19 07:14.6 [23] 19 25:28.1 [22] 19 1:06:50.5 [26] 19
20 353 detail závodníka SOUČEK Filip CZE 1984 Triklub Příbram 3:47:37.2 0:55:18.8 29:20.1 [22] 22 03:11.8 [21] 22 1:09:17.4 [21] 23 2:06:27.8 [21] 22 02:35.3 [28] 22 24:44.2 [22] 20 06:46.8 [21] 20 26:44.9 [26] 20 1:06:02.0 [24] 20
21 331 detail závodníka RUPP Alexander GER 1982 TSV Jahn Freising 3:47:43.0 0:55:24.6 29:14.1 [21] 21 03:30.8 [24] 23 1:08:37.8 [19] 21 2:06:06.1 [20] 21 02:12.3 [22] 21 25:50.4 [26] 21 07:23.1 [24] 21 25:58.4 [25] 21 1:06:39.6 [25] 21
22 312 detail závodníka ULIČNÍK Tomáš CZE 1983 TRIEXPERT MILT RACING TEAM 3:48:38.8 0:56:20.3 31:11.6 [28] 28 03:35.8 [25] 26 1:09:46.2 [23] 24 2:06:52.9 [22] 23 01:51.4 [14] 23 24:38.7 [21] 23 07:23.3 [25] 22 25:23.4 [21] 22 1:05:06.8 [22] 22
23 157 detail závodníka ROMAN Martin CZE 1983 Doosan Infracore Europe 3:54:30.5 1:02:12.0 30:35.4 [25] 25 04:08.0 [28] 25 1:13:45.8 [26] 26 2:12:19.0 [24] 25 02:39.6 [29] 25 24:55.9 [23] 25 06:51.8 [22] 23 25:57.1 [24] 23 1:04:48.3 [21] 23
24 147 detail závodníka MALEČEK Václav CZE 1983 Koasquad 4:00:16.4 1:07:58.0 28:33.5 [18] 18 03:14.1 [22] 21 1:15:09.3 [27] 25 2:17:43.5 [27] 26 02:00.6 [18] 26 26:27.2 [27] 26 07:25.6 [26] 26 27:18.6 [27] 25 1:08:44.5 [27] 24
25 180 detail závodníka KLOKAS Ioannis GRE 1981 --- 4:00:30.4 1:08:11.9 35:29.1 [30] 30 03:01.8 [20] 29 1:12:02.7 [25] 27 2:14:45.4 [26] 27 01:46.4 [12] 27 25:21.9 [24] 27 07:27.6 [27] 27 25:33.6 [23] 26 1:05:27.4 [23] 25
26 315 detail závodníka HUOT Gael FRA 1983 TRITYC 4:00:36.7 1:08:18.2 27:50.3 [16] 16 01:53.9 [5] 14 1:11:54.5 [24] 22 2:12:27.0 [25] 24 01:56.8 [17] 24 30:07.2 [28] 24 07:43.8 [28] 24 29:14.9 [28] 24 1:16:28.5 [28] 26
27 343 detail závodníka SANCHEZ Victor ESP 1982 C.A.Correliana 4:03:47.9 1:11:29.5 30:04.6 [24] 24 02:55.4 [19] 24 1:19:34.1 [29] 28 2:28:17.3 [28] 28 01:21.8 [6] 28 23:32.6 [18] 28 06:11.3 [11] 28 24:19.1 [17] 27 1:01:08.7 [17] 27
28 257 detail závodníka KOPŘIVA Martin CZE 1983 Trailpoint/CompressportCZ 4:24:26.8 1:32:08.3 34:15.4 [29] 29 06:54.5 [31] 30 1:19:09.2 [28] 29 2:40:02.8 [29] 29 03:49.5 [30] 29 21:38.9 [13] 29 06:46.4 [20] 29 24:05.6 [15] 29 0:59:24.5 [14] 28
29 210 detail závodníka WUYTS Joppe BEL 1981 Technicel-HeylenVastgoed 4:27:50.2 1:35:31.8 22:21.7 [3] 3 02:27.6 [18] 3 1:04:42.5 [17] 9 1:57:46.6 [16] 14 02:15.9 [25] 14 42:59.2 [31] 22 15:00.1 [31] 25 47:03.1 [31] 28 2:02:58.3 [31] 29
30 239 detail závodníka REZEK Štěpán CZE 1984 --- 4:57:59.8 2:05:41.3 46:39.9 [31] 31 04:52.4 [29] 31 1:30:37.3 [30] 31 2:44:41.2 [30] 30 02:31.4 [26] 30 30:29.3 [29] 30 08:09.4 [29] 30 32:04.1 [29] 30 1:19:14.7 [29] 30
31 144 detail závodníka ŘEŘÁBEK Jindřich CZE 1980 --- 5:33:34.3 2:41:15.8 30:49.6 [26] 26 05:34.8 [30] 28 1:39:36.8 [31] 30 3:08:32.7 [31] 31 04:03.8 [31] 31 39:04.4 [30] 31 10:34.4 [30] 31 41:55.8 [30] 31 1:44:33.2 [30] 31
--- 215 detail závodníka HOLÍK Jiří CZE 1980 --- DNF --- 33:47.9 [-] --- 36:55.4 [-] --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 176 detail závodníka MILÁČEK Petr CZE 1981 Ledeč n/S DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 232 detail závodníka FIBIGER Richard CZE 1983 Etriatlon Team DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru