XTERRA CZECH 2019 Powered by JEEP - XTERRA CZECH 2019 ME

Triatlon
DATUM :3.8.2019 MÍSTO :Prachatice

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta Plavání # D1 # split-Bike # Kolo # D2 # run-lap1-split # # run-lap2-split # Běh #
1 263 detail závodníka JINDRA Pavel CZE 1978 Multisport Team 2:50:25.2 0:00:00.0 24:17.1 [7] 7 01:26.1 [2] 6 0:52:40.8 [1] 3 1:33:33.3 [1] 3 01:06.1 [3] 3 19:13.9 [2] 3 05:40.5 [3] 3 19:12.2 [1] 1 0:50:02.3 [2] 1
2 320 detail závodníka GATTAVECCHIA Carlo ITA 1979 Pool cantu 1999 asd 2:51:01.9 0:00:36.7 21:19.6 [1] 1 02:06.0 [8] 1 0:53:26.9 [3] 1 1:35:05.5 [3] 1 00:59.6 [2] 1 19:34.9 [5] 2 05:42.3 [4] 2 20:06.2 [4] 2 0:51:31.1 [4] 2
3 309 detail závodníka DURIN Nicolas FRA 1976 MACH3 TRIATHLON 2:52:55.7 0:02:30.4 23:04.4 [3] 3 01:34.9 [4] 2 0:53:14.7 [2] 2 1:34:04.6 [2] 2 00:57.5 [1] 2 19:16.4 [4] 1 05:46.8 [6] 1 21:23.4 [9] 3 0:53:14.0 [7] 3
4 113 detail závodníka BUANEC Olivier FRA 1976 MYROCK 3:00:00.4 0:09:35.1 24:48.3 [9] 9 01:26.2 [3] 8 0:58:09.0 [5] 5 1:42:11.5 [4] 4 01:24.5 [7] 4 19:14.4 [3] 4 05:31.8 [2] 4 19:30.7 [3] 4 0:50:09.7 [3] 4
5 209 detail závodníka LANZ Patrick SUI 1977 --- 3:09:07.5 0:18:42.3 24:55.3 [11] 11 01:38.9 [5] 9 0:57:24.2 [4] 4 1:43:03.4 [5] 5 01:12.1 [4] 5 20:36.9 [9] 5 06:02.8 [11] 5 24:16.9 [17] 5 0:58:17.6 [11] 5
6 192 detail závodníka BYLUND Mattias SWE 1977 Terrible Tuesdays Triathlon Club 3:10:34.8 0:20:09.6 23:01.6 [2] 2 01:57.4 [6] 4 1:01:49.5 [10] 6 1:50:46.3 [10] 6 01:33.4 [12] 6 20:16.7 [8] 6 05:58.3 [9] 6 20:57.6 [8] 6 0:53:15.9 [8] 6
7 255 detail závodníka ČÍK Jaroslav SVK 1978 Športový triatlonový klub Pezinok 3:11:54.5 0:21:29.3 28:21.9 [20] 20 02:20.3 [13] 19 0:58:51.1 [7] 10 1:46:44.3 [6] 7 01:18.0 [6] 7 20:05.9 [6] 7 05:51.5 [7] 7 20:55.4 [7] 7 0:53:09.9 [6] 7
8 301 detail závodníka ŠOULA Oldřich CZE 1978 skiclub Borová Lada 3:13:42.0 0:23:16.8 29:37.1 [25] 25 03:08.9 [22] 24 1:00:17.0 [8] 14 1:47:53.0 [8] 11 01:13.5 [5] 11 20:11.7 [7] 9 05:43.4 [5] 8 20:08.3 [5] 8 0:51:49.3 [5] 8
9 131 detail závodníka RENCKER Ezéchiel FRA 1976 HTC-GEKOBIKE 3:17:01.5 0:26:36.3 23:21.8 [5] 5 01:26.0 [1] 3 1:03:54.4 [14] 8 1:53:45.2 [13] 10 01:24.7 [8] 10 21:49.1 [11] 8 06:09.8 [12] 9 22:32.1 [10] 9 0:57:03.5 [10] 9
10 112 detail závodníka KOVÁŘ Petr CZE 1975 Eleven Mercedes Mitas 3:20:02.0 0:29:36.7 27:50.1 [18] 18 02:15.1 [9] 17 0:58:49.3 [6] 9 1:47:30.2 [7] 8 01:40.9 [17] 9 23:07.9 [16] 10 06:35.5 [16] 10 23:57.6 [15] 10 1:00:45.5 [16] 10
11 336 detail závodníka TEUBENBACHER Gerald AUT 1978 RC Sunpor St.Pölten 3:21:18.4 0:30:53.2 24:41.8 [8] 8 02:29.1 [16] 10 1:00:54.1 [9] 7 1:50:27.1 [9] 9 01:36.9 [15] 8 23:29.7 [17] 11 06:28.8 [14] 11 24:55.6 [20] 11 1:02:03.2 [18] 11
12 199 detail závodníka CHUDÁČEK Zdeněk CZE 1978 321start 3:23:01.2 0:32:36.0 26:57.1 [15] 15 02:19.8 [12] 14 1:02:22.6 [11] 11 1:52:37.8 [11] 12 01:28.0 [10] 12 22:39.2 [13] 12 06:56.6 [21] 12 23:11.2 [12] 12 0:59:38.3 [14] 12
13 127 detail závodníka MAURO Imbriani ITA 1978 ASD Salentro Triathlon 3:26:43.7 0:36:18.4 25:53.1 [14] 14 03:10.9 [24] 13 1:04:04.4 [15] 15 1:57:07.4 [15] 16 01:59.1 [24] 16 22:46.2 [15] 15 05:52.6 [8] 13 23:08.6 [11] 13 0:58:33.0 [12] 13
14 141 detail závodníka PETER Tomáš CZE 1976 PAUL MITCHELL® TEAM 3:28:25.2 0:37:59.9 23:45.6 [6] 6 02:20.7 [14] 7 1:06:10.5 [17] 13 1:58:57.1 [17] 14 01:48.9 [20] 14 23:36.7 [18] 14 06:36.8 [17] 14 24:11.4 [16] 14 1:01:32.7 [17] 14
15 110 detail závodníka OLŠAR Petr CZE 1975 DDT 3:30:13.9 0:39:48.7 32:23.4 [32] 32 04:35.8 [33] 32 1:05:52.9 [16] 22 1:57:35.4 [16] 19 01:48.7 [19] 19 20:50.2 [10] 18 06:02.0 [10] 18 20:43.4 [6] 15 0:53:50.4 [9] 15
16 303 detail závodníka ZÍKA Jan CZE 1979 ZdarBar Team 3:31:47.9 0:41:22.7 23:18.8 [4] 4 02:18.5 [10] 5 1:06:13.2 [18] 12 2:01:25.3 [19] 17 01:36.9 [14] 17 23:59.9 [19] 17 06:47.8 [19] 17 24:42.4 [18] 16 1:03:08.2 [19] 16
17 204 detail závodníka MIKO Marcel SVK 1977 TRImiko 3:32:09.4 0:41:44.2 28:14.9 [19] 19 02:29.8 [17] 20 1:03:25.8 [12] 17 1:55:01.9 [14] 15 01:37.6 [16] 15 25:12.4 [22] 16 06:29.3 [15] 16 25:44.6 [21] 18 1:04:45.0 [22] 17
18 259 detail závodníka IANNARILLI Emanuele ITA 1976 endurance training 3:32:23.9 0:41:58.7 27:22.4 [17] 17 02:28.7 [15] 16 1:03:29.1 [13] 16 1:52:59.4 [12] 13 01:49.9 [21] 13 25:24.9 [23] 13 07:03.8 [23] 15 27:07.6 [24] 17 1:07:43.5 [24] 18
19 193 detail závodníka LEBEDA Petr CZE 1975 TT Astra Benešov 3:38:21.3 0:47:56.1 30:45.9 [28] 28 02:19.4 [11] 26 1:08:00.0 [21] 21 2:04:02.3 [21] 22 01:36.0 [13] 21 22:09.9 [12] 19 06:44.8 [18] 19 23:32.6 [14] 19 0:59:37.6 [13] 19
20 352 detail závodníka KOHL Otakar CZE 1979 --- 3:41:33.3 0:51:08.1 25:12.6 [12] 12 02:53.4 [19] 12 1:15:48.0 [28] 23 2:23:15.1 [30] 27 01:24.9 [9] 27 18:34.9 [1] 24 05:15.1 [1] 24 19:16.4 [2] 20 0:48:47.1 [1] 20
21 258 detail závodníka KUBEC Václav CZE 1975 POLARSHOP.CZ 3:43:48.8 0:53:23.6 27:06.8 [16] 16 03:16.7 [25] 18 1:08:07.0 [22] 18 2:06:07.2 [22] 21 02:57.8 [32] 22 24:08.7 [20] 21 06:49.8 [20] 20 25:47.9 [22] 21 1:04:20.1 [21] 21
22 278 detail závodníka FOUKAL Libor CZE 1977 SPORTCOMPLEX BŘECLAV 3:45:33.8 0:55:08.6 29:52.4 [26] 26 03:04.3 [20] 25 1:11:38.0 [23] 24 2:10:53.6 [25] 23 01:58.9 [23] 23 22:39.9 [14] 23 06:23.3 [13] 23 23:29.6 [13] 22 0:59:44.3 [15] 22
23 164 detail závodníka BREINEDER Harald AUT 1976 RC Friedberg-Pinggau 3:46:42.8 0:56:17.6 28:44.1 [22] 22 03:35.8 [29] 22 1:06:56.1 [19] 19 2:02:45.9 [20] 20 01:50.9 [22] 20 27:22.9 [28] 22 07:35.3 [26] 22 27:14.9 [25] 23 1:09:45.8 [26] 23
24 226 detail závodníka NÁDENÍČEK Pavel CZE 1975 bike notoric 3:49:07.8 0:58:42.6 31:21.4 [29] 29 02:05.8 [7] 27 1:07:22.3 [20] 20 1:59:59.4 [18] 18 02:47.5 [31] 18 26:37.9 [26] 20 07:50.0 [28] 21 29:19.7 [29] 24 1:12:53.6 [29] 24
25 117 detail závodníka PAVLOV Alexander RUS 1976 Cycleon.ru 3:55:23.5 1:04:58.2 24:52.7 [10] 10 03:10.3 [23] 11 1:16:56.0 [30] 25 2:20:44.2 [28] 25 02:38.6 [29] 25 24:42.9 [21] 26 07:04.8 [24] 26 24:44.4 [19] 25 1:03:57.5 [20] 25
26 338 detail závodníka CRK Martin CZE 1979 In 3:58:03.5 1:07:38.2 30:29.4 [27] 27 04:11.8 [32] 29 1:12:24.3 [25] 27 2:09:11.3 [24] 24 02:40.3 [30] 24 27:03.1 [27] 25 08:01.1 [30] 25 28:14.4 [27] 26 1:11:30.5 [27] 26
27 126 detail závodníka GRAMAN Michal CZE 1977 --- 4:01:09.4 1:10:44.1 28:48.1 [23] 23 03:43.0 [30] 23 1:13:53.0 [26] 26 2:18:27.7 [26] 26 01:28.9 [11] 26 25:57.6 [24] 27 07:25.6 [25] 27 27:17.4 [26] 27 1:08:41.4 [25] 27
28 337 detail závodníka ZAHORSKY Tomas CZE 1975 --- 4:02:53.2 1:12:28.0 41:33.6 [35] 35 03:08.7 [21] 35 1:11:40.8 [24] 32 2:08:27.4 [23] 28 02:20.5 [27] 28 26:05.9 [25] 28 07:02.1 [22] 28 26:43.6 [23] 28 1:07:22.7 [23] 28
29 152 detail závodníka BUCZEK Robert POL 1975 Triathlon Siedlce Club 4:10:36.4 1:20:11.1 29:11.0 [24] 24 05:06.2 [35] 28 1:18:02.8 [31] 30 2:21:32.9 [29] 30 02:33.2 [28] 31 27:46.9 [29] 30 07:50.2 [29] 30 28:23.3 [28] 29 1:12:12.9 [28] 29
30 205 detail závodníka CHOTT Jan CZE 1976 Nakrefbike 4:10:46.4 1:20:21.1 31:39.6 [30] 30 03:32.8 [28] 30 1:15:41.6 [27] 29 2:19:27.4 [27] 29 01:43.0 [18] 29 27:49.6 [30] 29 08:04.8 [31] 29 31:00.9 [32] 30 1:14:23.4 [31] 30
31 287 detail závodníka KORBEL Martin CZE 1979 Baby Shark 4:12:36.8 1:22:11.6 28:34.8 [21] 21 03:24.0 [27] 21 1:16:30.4 [29] 28 2:24:05.8 [31] 31 02:10.5 [26] 30 28:17.9 [31] 31 07:40.1 [27] 31 29:51.6 [30] 31 1:14:21.6 [30] 31
32 159 detail závodníka CHLUM Miloslav CZE 1979 LUNOS Lüftungstechnik 4:33:03.7 1:42:38.5 34:54.4 [33] 33 02:53.3 [18] 33 1:20:38.7 [32] 33 2:27:30.1 [32] 32 03:04.3 [33] 32 31:38.9 [33] 32 08:55.1 [33] 32 34:02.6 [33] 32 1:24:41.5 [33] 32
33 347 detail závodníka CLAUET Matthieu FRA 1977 --- 4:35:14.2 1:44:49.0 25:17.7 [13] 13 04:07.8 [31] 15 1:22:59.2 [33] 31 2:44:09.5 [33] 33 02:03.4 [25] 33 30:25.6 [32] 33 08:42.6 [32] 33 30:47.6 [31] 33 1:19:35.6 [32] 33
34 341 detail závodníka WADY Justin CZE 1975 --- 6:18:22.7 3:27:57.5 36:19.9 [34] 34 03:22.8 [26] 34 1:51:35.2 [34] 35 3:39:23.2 [35] 35 04:07.9 [35] 35 47:06.6 [34] 35 12:54.2 [34] 35 44:36.3 [34] 35 1:55:08.8 [34] 34
35 107 detail závodníka CANDÓN BALLESTERO José Manuel ESP 1976 TRITANDEM TEAM 6:19:30.7 3:29:05.5 31:53.6 [31] 31 04:49.3 [34] 31 1:53:39.4 [35] 34 3:36:34.0 [34] 34 03:08.1 [34] 34 47:46.9 [35] 34 13:21.9 [35] 34 47:04.6 [35] 34 2:03:05.5 [35] 35
--- 121 detail závodníka HRABEC Michal CZE 1977 --- DNF --- 43:37.9 [-] --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru