XTERRA CZECH 2019 Powered by JEEP - XTERRA CZECH 2019 ME

Triatlon
DATUM :3.8.2019 MÍSTO :Prachatice

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta Plavání # D1 # split-Bike # Kolo # D2 # run-lap1-split # # run-lap2-split # Běh #
1 172 detail závodníka WILL Gerald AUT 1968 Team 4sports Wels 2:54:08.1 0:00:00.0 19:41.5 [1] 1 01:05.0 [1] 1 0:54:22.4 [1] 1 1:37:58.8 [1] 1 01:03.6 [1] 1 20:46.6 [3] 1 05:48.3 [2] 1 21:20.2 [3] 1 0:54:19.0 [3] 1
2 280 detail závodníka SCHNEIDER Jörg GER 1968 TSV Frickenhausen Triathlon 3:08:26.8 0:14:18.6 22:32.6 [5] 5 01:39.2 [2] 5 1:02:20.5 [8] 5 1:51:06.7 [7] 6 01:25.5 [7] 6 20:09.7 [1] 5 05:29.3 [1] 4 19:57.7 [1] 2 0:51:42.6 [1] 2
3 237 detail závodníka PAULING Dirk SUI 1968 Toni Hasler Race Team / Tri Club Baden 3:09:49.0 0:15:40.8 22:22.6 [4] 4 01:43.4 [3] 4 1:00:41.2 [4] 4 1:48:38.2 [4] 2 01:59.7 [17] 3 21:07.9 [5] 3 05:57.3 [4] 3 21:28.9 [4] 3 0:55:04.9 [4] 3
4 230 detail závodníka LIEDTKE Klaus SUI 1969 TriClub Baden 3:10:47.3 0:16:39.1 21:10.3 [2] 2 02:00.7 [9] 2 1:00:15.5 [2] 2 1:50:07.7 [6] 4 01:30.7 [9] 4 21:46.7 [8] 4 06:17.8 [8] 5 21:36.4 [6] 5 0:55:57.6 [6] 4
5 288 detail závodníka KLIMEK Tomáš CZE 1968 Triklub Olomouc 2005 3:10:52.8 0:16:44.6 21:55.3 [3] 3 01:55.0 [6] 3 1:00:48.2 [6] 3 1:49:24.5 [5] 3 01:17.4 [3] 2 20:51.9 [4] 2 06:08.5 [5] 2 22:44.1 [8] 4 0:56:20.4 [7] 5
6 137 detail závodníka BULAVA František CZE 1966 LOKOMOTIVA Beroun 3:12:09.0 0:18:00.8 24:30.1 [10] 10 01:58.2 [7] 9 1:00:43.2 [5] 6 1:48:35.4 [3] 5 01:24.5 [6] 5 21:20.9 [6] 6 06:13.0 [7] 6 21:31.4 [5] 6 0:55:40.6 [5] 6
7 217 detail závodníka HACKNER Thomas AUT 1965 Triha 3:17:09.7 0:23:01.5 22:32.8 [6] 6 02:00.4 [8] 6 1:04:03.2 [12] 7 1:57:14.9 [14] 8 01:25.8 [8] 8 20:33.4 [2] 8 05:52.8 [3] 8 21:05.6 [2] 7 0:53:55.6 [2] 7
8 276 detail závodníka MATEJOVIC Martin CZE 1969 TAP Plzeň 3:18:43.2 0:24:35.0 24:19.3 [9] 9 01:51.9 [5] 8 1:03:47.0 [11] 8 1:53:39.6 [9] 7 01:47.1 [11] 7 21:28.4 [7] 7 06:08.5 [5] 7 22:40.9 [7] 8 0:57:05.1 [8] 8
9 198 detail závodníka TORRECILLAS JIMENEZ Jesús ESP 1969 MasterBike Alicante 3:26:38.7 0:32:30.5 26:50.3 [13] 13 02:23.7 [12] 13 1:02:11.3 [7] 10 1:52:47.4 [8] 9 01:59.6 [16] 10 23:50.2 [13] 9 06:49.8 [11] 9 24:53.1 [14] 9 1:02:37.5 [12] 9
10 194 detail závodníka SVOBODA Jiří CZE 1966 Team CykloTrener 3:27:31.7 0:33:23.5 29:25.1 [18] 18 03:09.3 [22] 18 1:02:33.8 [9] 15 1:53:50.9 [10] 15 01:22.0 [5] 13 22:45.8 [9] 13 06:37.3 [9] 13 23:18.4 [9] 10 0:59:44.2 [9] 10
11 207 detail závodníka HOLUB Libor CZE 1969 Triatlon Team Měchenice 3:28:15.2 0:34:07.0 34:42.4 [24] 24 02:46.1 [17] 24 1:00:19.1 [3] 17 1:48:14.7 [2] 12 01:21.6 [4] 12 23:02.9 [10] 12 06:44.6 [10] 11 24:02.6 [10] 11 1:01:10.2 [10] 11
12 240 detail závodníka EGGELING Carsten GER 1968 VFL Wolfsburg/TEAM MOHRENWIRT 3:28:29.9 0:34:21.7 26:12.3 [12] 12 02:58.4 [21] 12 1:04:04.8 [13] 12 1:54:49.2 [11] 11 02:02.8 [19] 11 23:46.4 [11] 11 07:05.3 [18] 12 24:11.6 [11] 12 1:02:27.0 [11] 12
13 294 detail závodníka BACHL Reinhold AUT 1968 --- 3:30:30.9 0:36:22.7 23:25.1 [7] 7 01:51.7 [4] 7 1:04:49.5 [15] 9 1:56:56.9 [13] 10 01:17.3 [2] 9 25:05.9 [16] 10 07:19.1 [19] 10 26:38.6 [15] 13 1:06:59.7 [16] 13
14 316 detail závodníka HAGEN Bernd GER 1968 CIS Amberg 3:31:35.4 0:37:27.2 27:44.6 [15] 15 02:52.1 [19] 16 1:02:56.0 [10] 13 1:55:26.0 [12] 13 02:09.3 [20] 14 24:17.7 [14] 15 06:58.3 [16] 15 24:15.9 [12] 14 1:03:23.2 [13] 14
15 238 detail závodníka SKÁLA Petr CZE 1968 Etriatlon 3:31:53.6 0:37:45.4 24:00.3 [8] 8 02:56.6 [20] 10 1:05:28.8 [16] 11 1:59:09.2 [16] 14 02:23.8 [23] 15 23:48.2 [12] 14 06:55.3 [13] 14 24:52.1 [13] 15 1:03:23.5 [14] 15
16 165 detail závodníka MAURY Christophe FRA 1969 --- 3:40:07.5 0:45:59.3 24:32.5 [11] 11 02:26.2 [14] 11 1:07:53.0 [17] 14 2:04:14.8 [17] 16 01:34.2 [10] 16 25:16.2 [17] 16 06:57.1 [15] 16 26:57.6 [18] 16 1:07:19.6 [18] 16
17 123 detail závodníka CORRA' Paolo ITA 1968 VERONA TRIATHLON 3:47:53.4 0:53:45.2 28:02.9 [16] 16 02:07.8 [10] 15 1:09:47.5 [18] 18 2:08:13.8 [18] 18 02:15.5 [22] 18 25:42.4 [18] 18 06:56.6 [14] 18 26:43.4 [16] 18 1:07:13.2 [17] 17
18 354 detail závodníka KOHLHAUSER Bernd AUT 1969 RTT-Passail 3:48:25.5 0:54:17.3 30:32.4 [20] 20 02:25.6 [13] 19 1:04:34.6 [14] 16 1:58:59.6 [15] 17 01:50.7 [13] 17 26:50.4 [20] 17 07:58.1 [25] 17 30:23.9 [26] 17 1:14:37.1 [25] 18
19 355 detail závodníka SVOBODA Pavel CZE 1969 SK Vlaska 3:55:12.0 1:01:03.8 27:35.6 [14] 14 02:33.3 [15] 14 1:10:47.6 [19] 19 2:13:46.7 [20] 20 02:12.6 [21] 19 26:30.7 [19] 19 07:00.1 [17] 19 27:28.4 [19] 19 1:09:03.5 [19] 19
20 170 detail závodníka PETERSON Nigel GBR 1967 Salisbury Tri Club 3:57:55.7 1:03:47.5 29:21.4 [17] 17 02:43.5 [16] 17 1:12:56.3 [21] 20 2:17:45.2 [22] 21 01:58.2 [15] 21 24:37.9 [15] 21 06:52.1 [12] 21 26:55.4 [17] 20 1:06:07.2 [15] 20
21 321 detail závodníka FERRARI Paolo ITA 1966 Pool cantu 1999 asd 3:59:43.4 1:05:35.2 30:10.9 [19] 19 03:54.0 [26] 20 1:11:02.7 [20] 21 2:09:39.1 [19] 19 02:59.6 [25] 20 28:38.2 [25] 20 07:32.1 [20] 20 28:33.6 [22] 21 1:12:59.7 [23] 21
22 153 detail závodníka KRASUSKI Mirosław POL 1966 Triathlon Siedlce Club 4:08:22.9 1:14:14.7 31:43.1 [22] 22 03:21.4 [24] 23 1:14:57.8 [23] 22 2:18:27.6 [23] 22 01:50.9 [14] 22 28:00.1 [23] 22 07:54.8 [24] 22 28:35.6 [23] 22 1:12:59.6 [22] 22
23 125 detail závodníka MICONI Alessandro ITA 1969 x-tribe 4:08:50.6 1:14:42.4 36:05.4 [25] 25 03:21.0 [23] 25 1:14:01.1 [22] 24 2:15:28.7 [21] 23 02:01.7 [18] 23 27:06.6 [21] 23 07:53.8 [23] 23 28:29.9 [21] 23 1:11:53.6 [20] 23
24 224 detail závodníka ZEMAN Jaroslav CZE 1966 TAP 4:11:42.6 1:17:34.4 32:20.6 [23] 23 02:10.0 [11] 22 1:17:59.9 [24] 23 2:20:52.7 [24] 24 01:49.2 [12] 24 28:44.9 [26] 24 07:37.8 [21] 24 29:38.1 [24] 24 1:14:29.8 [24] 24
25 146 detail závodníka POKORNY Jan CZE 1966 --- 4:22:56.5 1:28:48.3 30:44.1 [21] 21 03:35.6 [25] 21 1:21:24.8 [25] 25 2:33:01.8 [26] 26 03:13.6 [26] 26 27:39.6 [22] 26 07:48.3 [22] 25 28:14.9 [20] 25 1:12:21.2 [21] 25
26 103 detail závodníka ŠTESKO Ján SVK 1966 ŠK Oravaman Nižná 4:24:36.8 1:30:28.6 37:12.9 [26] 26 02:46.1 [18] 26 1:22:16.9 [26] 26 2:26:30.8 [25] 25 02:51.3 [24] 25 28:13.9 [24] 25 08:29.9 [26] 26 29:43.9 [25] 26 1:15:15.5 [26] 26
27 256 detail závodníka ČERNÝ Petr CZE 1969 --- 4:49:02.3 1:54:54.1 40:13.4 [27] 27 05:23.7 [27] 27 1:22:42.5 [27] 27 2:35:38.7 [27] 27 04:35.0 [27] 27 30:41.6 [27] 27 09:00.4 [27] 27 33:26.1 [27] 27 1:23:11.3 [27] 27
--- 185 detail závodníka OTÁHAL Jaroslav CZE 1969 TTT DNF --- 28:07.3 [-] --- 30:08.1 [-] --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 272 detail závodníka CHMIELEWSKI Cezary Chmielewski POL 1969 Bike Salon Team DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru