XTERRA CZECH 2019 Powered by JEEP - XTERRA CZECH 2019 ME

Triatlon
DATUM :3.8.2019 MÍSTO :Prachatice

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta Plavání # D1 # split-Bike # Kolo # D2 # run-lap1-split # # run-lap2-split # Běh #
1 348 detail závodníka WORMS Swiad GER 1991 Aberdeen University Triathlon Club 2:47:52.6 0:00:00.0 20:50.3 [2] 2 01:37.4 [3] 2 0:54:16.2 [1] 2 1:36:18.8 [1] 2 01:06.1 [4] 2 18:20.7 [1] 1 05:18.7 [1] 1 18:39.7 [1] 1 0:47:59.8 [1] 1
2 168 detail závodníka PAREJA VILLAR Alejandro ESP 1992 CLUB TRIATLON ONDARRETA ALCORCÓN 2:49:17.2 0:01:24.5 18:59.1 [1] 1 01:37.7 [4] 1 0:55:08.5 [2] 1 1:37:59.1 [3] 1 00:55.3 [1] 1 18:46.2 [3] 2 05:28.3 [6] 2 19:29.4 [3] 2 0:49:45.8 [3] 2
3 307 detail závodníka SCHWAB Christopher AUT 1991 NORA RACING TEAM 2:55:39.9 0:07:47.2 23:27.3 [5] 5 01:43.4 [6] 5 0:55:22.0 [3] 3 1:37:45.6 [2] 3 01:31.3 [12] 3 19:42.9 [10] 3 05:40.3 [10] 3 19:51.9 [5] 3 0:51:12.0 [9] 3
4 169 detail závodníka ALEJANDRO Salmerón Tenorio ESP 1992 CD TriGuadix 2:57:40.1 0:09:47.4 25:42.8 [12] 12 01:16.7 [1] 10 0:55:52.0 [4] 5 1:38:59.6 [4] 4 01:07.6 [5] 4 18:47.7 [4] 4 05:27.5 [5] 4 20:10.9 [9] 4 0:50:33.2 [5] 4
5 174 detail závodníka JESUS Joao POR 1990 Amiciclo Grândola 3:03:46.3 0:15:53.7 27:29.3 [17] 17 01:47.6 [9] 16 0:58:13.7 [8] 10 1:44:34.3 [6] 9 01:13.5 [8] 9 18:27.9 [2] 8 05:26.5 [4] 8 19:02.4 [2] 5 0:48:41.4 [2] 5
6 290 detail závodníka GADLER David SUI 1992 Red Fish Triathlon 3:03:59.6 0:16:06.9 24:36.3 [9] 9 01:41.9 [5] 8 0:58:34.2 [9] 7 1:45:49.7 [8] 6 01:07.8 [6] 6 19:42.6 [9] 6 05:36.3 [9] 6 19:30.1 [4] 6 0:50:43.6 [7] 6
7 148 detail závodníka LE CORRE Vincent FRA 1990 TRI VELOCE SAINT SEBASTIEN 3:04:29.1 0:16:36.4 24:28.6 [8] 8 02:16.8 [15] 9 0:59:35.9 [11] 9 1:45:50.4 [9] 7 01:20.5 [9] 7 19:27.7 [7] 7 05:25.0 [3] 7 19:55.4 [6] 7 0:50:32.7 [4] 7
8 332 detail závodníka KOKOT Krzysztof POL 1992 2K Sport Team 3:05:39.6 0:17:46.9 23:13.6 [4] 4 02:34.9 [20] 6 0:57:26.7 [6] 6 1:43:15.9 [5] 5 01:12.6 [7] 5 20:42.9 [11] 5 06:06.3 [11] 5 22:14.9 [11] 8 0:55:22.4 [11] 8
9 234 detail závodníka HOLEŠA Patrik SVK 1991 Maratón klub Rajec 3:05:49.8 0:17:57.1 24:19.1 [7] 7 01:58.1 [13] 7 0:59:06.0 [10] 8 1:46:40.7 [10] 8 01:24.2 [11] 8 19:42.2 [8] 9 05:31.0 [7] 9 20:20.4 [10] 9 0:51:27.4 [10] 9
10 173 detail závodníka HÖLZL Daniel AUT 1991 ESIN-RACING 3:09:55.0 0:22:02.4 22:23.6 [3] 3 01:44.9 [7] 3 0:58:05.0 [7] 4 1:53:21.0 [12] 10 01:49.2 [21] 10 18:58.2 [5] 10 05:19.8 [2] 10 20:09.2 [8] 10 0:50:36.1 [6] 10
11 166 detail závodníka PEŠEK Pavel CZE 1990 SBR TRI-TEAM LITOMYŠL 3:12:26.0 0:24:33.3 25:13.3 [10] 10 01:50.1 [10] 11 1:03:06.5 [14] 13 1:53:33.9 [14] 14 01:02.1 [3] 14 19:20.9 [6] 11 05:35.0 [8] 11 19:59.6 [7] 11 0:50:46.4 [8] 11
12 158 detail závodníka RÁDL Jakub CZE 1992 Velosport Domažlice 3:20:04.7 0:32:12.0 30:23.1 [24] 24 02:33.8 [19] 24 0:56:28.1 [5] 12 1:45:20.8 [7] 11 02:23.1 [25] 12 22:28.6 [14] 12 06:31.3 [16] 12 22:53.6 [12] 12 0:59:23.7 [14] 12
13 249 detail závodníka HROMÁDKA Ondřej CZE 1990 --- 3:25:27.2 0:37:34.5 27:40.9 [18] 18 02:59.1 [23] 19 1:00:42.8 [12] 14 1:47:54.7 [11] 13 02:15.8 [23] 13 24:19.9 [20] 14 07:06.8 [19] 14 25:28.9 [18] 13 1:04:36.5 [20] 13
14 361 detail závodníka GAMBOA Juan Ignacio CZE 1991 Sports Monkeys Triathlon Club 3:26:02.2 0:38:09.5 23:32.3 [6] 6 01:18.2 [2] 4 1:02:44.0 [13] 11 1:53:30.3 [13] 12 01:44.5 [16] 11 23:17.9 [17] 13 07:25.6 [22] 13 28:42.4 [22] 14 1:05:56.7 [21] 14
15 233 detail závodníka VONDRUŠKA Radek CZE 1990 --- 3:29:16.4 0:41:23.7 26:46.3 [15] 15 02:19.9 [17] 15 1:05:53.9 [20] 17 1:58:26.4 [18] 16 01:48.7 [18] 16 22:29.2 [15] 15 06:28.3 [15] 15 23:48.1 [15] 15 0:59:55.0 [15] 15
16 177 detail závodníka ADAMEC Radek CZE 1991 TRIEXPERT MILT RACING TEAM 3:29:30.1 0:41:37.5 29:56.8 [22] 22 01:46.1 [8] 22 1:04:14.8 [16] 18 1:58:00.1 [17] 18 01:35.7 [14] 18 21:38.2 [12] 16 06:14.6 [12] 16 23:29.1 [14] 16 0:58:11.2 [12] 16
17 116 detail závodníka KOČÍ Martin CZE 1992 ZPcyklo PROOFY Corratec team 3:32:07.4 0:44:14.7 26:35.8 [14] 14 02:04.9 [14] 13 1:05:06.0 [17] 15 2:00:14.1 [19] 17 01:31.5 [13] 17 23:47.3 [18] 18 06:14.8 [13] 18 24:42.4 [17] 17 1:01:40.9 [16] 17
18 143 detail závodníka LISSY Thomas FRA 1993 COSD Saint Dizier 3:33:11.6 0:45:19.0 27:53.6 [19] 19 02:25.1 [18] 18 1:05:52.6 [19] 19 1:56:58.6 [15] 15 01:21.4 [10] 15 24:27.4 [21] 17 07:19.8 [20] 17 25:39.4 [19] 18 1:04:32.7 [19] 18
19 225 detail závodníka CHEURLIN Clément FRA 1993 DIJON SINGLETRACK 3:35:40.4 0:47:47.7 28:45.4 [21] 21 02:35.8 [21] 21 1:08:47.1 [22] 20 2:03:45.3 [21] 20 02:03.2 [22] 20 22:10.4 [13] 20 06:25.6 [14] 20 23:21.9 [13] 20 0:58:30.4 [13] 19
20 284 detail závodníka ŠKOPÍK Jakub CZE 1993 --- 3:35:49.9 0:47:57.2 26:26.4 [13] 13 03:00.8 [24] 17 1:05:28.0 [18] 16 2:02:30.6 [20] 19 01:44.7 [17] 19 22:43.7 [16] 19 06:34.6 [17] 19 25:55.9 [20] 19 1:02:07.2 [17] 20
21 245 detail závodníka HNÍZDIL Martin CZE 1991 --- 3:41:40.1 0:53:47.4 30:22.4 [23] 23 02:18.4 [16] 23 1:08:06.9 [21] 22 2:03:56.8 [22] 22 01:48.8 [19] 22 24:18.2 [19] 21 07:01.1 [18] 21 24:19.6 [16] 21 1:03:13.6 [18] 21
22 314 detail závodníka JANUSZEWSKI Piotr POL 1990 Euroclear Running Team 3:52:29.7 1:04:37.1 26:54.8 [16] 16 01:53.1 [11] 14 1:12:17.0 [25] 23 2:10:23.4 [23] 23 00:57.9 [2] 23 26:57.9 [22] 22 07:22.1 [21] 22 29:24.1 [23] 22 1:12:20.3 [22] 22
23 291 detail závodníka RÄTZE Tobias GER 1992 O-SEE Sports e.V. 3:57:52.0 1:09:59.3 36:39.1 [26] 26 01:57.3 [12] 26 1:03:34.3 [15] 24 1:57:05.6 [16] 21 01:49.1 [20] 21 30:17.9 [26] 23 08:26.8 [23] 23 32:51.4 [26] 23 1:20:20.7 [25] 23
24 156 detail závodníka VOLTR Tomáš CZE 1992 --- 4:01:20.2 1:13:27.5 25:34.8 [11] 11 03:05.1 [26] 12 1:11:49.3 [23] 21 2:16:33.9 [25] 24 02:29.4 [26] 25 27:57.2 [23] 25 08:42.1 [24] 25 28:40.9 [21] 24 1:13:36.7 [23] 24
25 128 detail závodníka VARGIĆ Robert CRO 1992 TK Tri-Tim 4:06:12.9 1:18:20.2 28:05.6 [20] 20 02:42.9 [22] 20 1:11:50.0 [24] 25 2:14:33.7 [24] 25 01:38.1 [15] 24 28:25.6 [24] 24 08:49.8 [25] 24 32:42.6 [25] 25 1:19:12.4 [24] 25
26 359 detail závodníka KARBAN Pavel CZE 1990 KarBikeSPORT 4:15:48.1 1:27:55.4 31:45.6 [25] 25 03:02.0 [25] 25 1:15:26.6 [26] 26 2:18:21.6 [26] 26 02:17.1 [24] 26 29:57.3 [25] 26 08:52.8 [26] 26 31:31.4 [24] 26 1:20:21.5 [26] 26
--- 133 detail závodníka DELEEBEECK Joeri BEL 1990 --- DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 310 detail závodníka KLIX Fabian GER 1991 O-SEE Sports e.V. DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru