XTERRA CZECH 2019 Powered by JEEP - XTERRA CZECH 2019 ME

Triatlon
DATUM :3.8.2019 MÍSTO :Prachatice

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta Plavání # D1 # split-Bike # Kolo # D2 # run-lap1-split # # run-lap2-split # Běh #
1 292 detail závodníka FRANCKE Michal CZE 1986 HAVEN TEAM 2:43:42.0 0:00:00.0 19:40.1 [2] 2 01:19.4 [2] 2 0:52:59.0 [2] 1 1:34:26.4 [2] 1 01:22.8 [18] 1 17:58.4 [1] 1 05:13.8 [1] 1 18:00.4 [1] 1 0:46:53.1 [1] 1
2 322 detail závodníka GEBHARD Martin GER 1989 TSV Altenfurt 2:50:08.2 0:06:26.2 23:51.6 [18] 18 01:39.1 [9] 18 0:52:33.7 [1] 6 1:33:41.8 [1] 3 01:02.6 [2] 3 19:22.7 [6] 2 05:37.3 [8] 2 19:16.2 [5] 2 0:49:52.8 [5] 2
3 202 detail závodníka ŠNEBERGER Jan CZE 1985 TT Příbram z. s. 2:50:43.7 0:07:01.7 20:58.8 [5] 5 01:39.9 [11] 5 0:54:19.2 [4] 3 1:38:18.0 [6] 5 01:10.4 [6] 5 18:38.9 [2] 5 05:33.3 [4] 5 18:38.4 [2] 3 0:48:36.3 [2] 3
4 308 detail závodníka BUFFE Julien FRA 1986 Issy Triathlon 2:51:53.9 0:08:11.9 19:29.3 [1] 1 01:18.0 [1] 1 0:55:16.5 [7] 2 1:37:41.3 [4] 2 01:19.6 [14] 2 20:06.4 [10] 3 05:44.0 [10] 3 20:12.4 [9] 5 0:52:05.5 [10] 5
5 130 detail závodníka CHAMPENOIS Olivier BEL 1988 UTT 2:53:14.9 0:09:32.9 21:39.3 [10] 10 01:38.2 [8] 7 0:54:41.2 [5] 5 1:37:03.3 [3] 4 01:23.4 [20] 4 18:58.9 [3] 4 05:33.8 [5] 4 19:04.1 [4] 4 0:49:30.5 [4] 4
6 129 detail závodníka DAVITE Stefano ITA 1986 Frecce bianche 2:58:32.9 0:14:50.8 21:33.1 [9] 9 01:21.4 [3] 6 0:54:14.0 [3] 4 1:38:17.3 [5] 6 01:16.1 [10] 6 22:30.9 [29] 6 05:37.0 [7] 6 21:49.4 [17] 6 0:56:04.7 [20] 6
7 295 detail závodníka EIBENSTEINER Arnold AUT 1985 Union RLC Sterngartl 3:00:19.8 0:16:37.8 28:47.1 [39] 39 01:59.1 [21] 36 0:56:55.8 [8] 22 1:39:06.2 [8] 12 01:10.9 [7] 12 19:05.1 [4] 7 05:26.8 [2] 7 18:47.1 [3] 7 0:49:16.4 [3] 7
8 212 detail závodníka HÖGL Stefan GER 1989 Team Icehouse e.V. 3:02:44.8 0:19:02.8 21:22.3 [7] 7 01:56.4 [18] 8 0:59:08.0 [14] 7 1:45:56.6 [14] 9 01:44.4 [33] 11 19:33.7 [8] 9 05:27.5 [3] 8 20:27.4 [10] 8 0:51:44.9 [9] 8
9 242 detail závodníka BAYERLEIN Stefan GER 1989 ESV Ingolstadt Positiv Fitness 3:02:50.8 0:19:08.8 20:55.8 [4] 4 01:29.2 [5] 4 1:00:03.3 [17] 8 1:47:42.1 [17] 14 01:29.4 [23] 14 19:36.9 [9] 12 05:52.8 [14] 11 19:42.2 [6] 9 0:51:14.2 [8] 9
10 188 detail závodníka DRANSART Adrien FRA 1987 TCM 3:03:54.1 0:20:12.1 22:12.6 [12] 12 01:44.1 [15] 12 0:59:38.5 [16] 11 1:47:49.6 [18] 17 01:06.9 [4] 16 19:12.7 [5] 13 05:37.8 [9] 13 20:02.9 [8] 10 0:51:00.7 [7] 10
11 175 detail závodníka STUNA Tomáš CZE 1985 Superior Velsbike Team 3:04:40.6 0:20:58.6 27:33.3 [35] 35 01:57.6 [19] 27 0:55:01.5 [6] 15 1:38:24.4 [7] 7 01:21.1 [16] 7 21:07.4 [17] 8 06:21.5 [29] 9 21:22.7 [12] 11 0:55:23.9 [17] 11
12 139 detail závodníka PIZZO Tancredi ITA 1987 Raschiani Triathlon 3:04:45.3 0:21:03.3 23:57.3 [19] 19 01:42.2 [13] 19 0:58:36.2 [12] 14 1:43:45.6 [10] 10 00:50.3 [1] 9 20:35.9 [12] 10 06:04.8 [23] 10 21:30.4 [14] 12 0:54:29.7 [12] 12
13 124 detail závodníka KODRAS Ondřej CZE 1988 K2 Travel & Tips 3:05:25.6 0:21:43.6 25:00.1 [20] 20 01:42.1 [12] 20 0:57:32.7 [9] 13 1:42:03.5 [9] 8 01:17.9 [12] 8 21:06.2 [16] 11 06:04.5 [22] 12 21:40.4 [15] 13 0:55:21.7 [16] 13
14 286 detail závodníka MACH František CZE 1986 321start 3:06:38.3 0:22:56.3 23:26.8 [16] 16 01:42.4 [14] 17 0:57:54.2 [10] 9 1:44:52.5 [13] 13 01:18.7 [13] 13 21:13.4 [18] 15 06:00.8 [18] 15 21:24.1 [13] 14 0:55:17.7 [15] 14
15 335 detail závodníka GRBAVČIC David CZE 1986 Roudnice nad Labem 3:08:11.6 0:24:29.5 23:29.4 [17] 17 01:29.6 [6] 15 0:59:01.1 [13] 12 1:44:30.1 [11] 11 01:25.6 [21] 10 21:14.4 [19] 14 06:19.8 [28] 14 22:58.1 [25] 15 0:57:16.7 [25] 15
16 254 detail závodníka HANSLIAN Filip CZE 1987 Mountaintime team 3:08:54.5 0:25:12.5 --- --- --- --- --- --- --- 15 01:46.4 [34] 15 20:44.4 [14] 16 06:17.6 [26] 16 22:16.4 [21] 16 0:56:03.6 [19] 16
17 118 detail závodníka BERKA Jan CZE 1989 Team CykloTrener 3:09:18.6 0:25:36.6 25:08.8 [22] 22 01:55.9 [17] 21 0:58:29.8 [11] 17 1:44:40.1 [12] 16 01:20.9 [15] 17 21:32.2 [25] 17 05:59.4 [16] 17 22:08.6 [20] 17 0:56:12.7 [21] 17
18 340 detail závodníka DOSTÁL Jan CZE 1986 VELLA NÁCHOD 3:11:33.0 0:27:51.0 22:21.1 [13] 13 01:39.4 [10] 13 1:03:18.4 [24] 21 1:55:09.9 [24] 23 01:30.6 [24] 23 19:33.6 [7] 22 05:35.5 [6] 22 19:58.4 [7] 19 0:50:51.8 [6] 18
19 351 detail závodníka ONDREJ Michal SVK 1986 CNS academy 3:11:56.5 0:28:14.5 20:51.3 [3] 3 01:29.7 [7] 3 1:01:02.5 [19] 10 1:50:28.8 [20] 18 01:11.7 [8] 18 21:56.6 [27] 18 06:14.5 [25] 18 23:22.7 [29] 18 0:57:54.8 [28] 19
20 356 detail závodníka KOSANOVIC Marko GER 1986 MRRC 3:13:45.5 0:30:03.5 21:23.6 [8] 8 02:11.4 [24] 9 1:01:25.5 [22] 16 1:51:26.6 [22] 19 01:41.2 [31] 20 21:17.4 [20] 19 06:03.0 [19] 19 23:00.1 [26] 20 0:57:02.6 [23] 20
21 358 detail závodníka NETIK Lukas CZE 1988 SK RN Hradec Králové 3:15:19.4 0:31:37.3 25:01.5 [21] 21 --- --- --- --- --- 21 01:38.3 [29] 21 21:38.4 [26] 20 06:19.4 [27] 20 23:16.1 [28] 21 0:58:00.9 [29] 21
22 114 detail závodníka PUŠMAN Petr CZE 1986 ZPcyklo PROOFY Corratec team 3:15:46.7 0:32:04.7 27:12.3 [31] 31 02:05.9 [22] 26 0:59:26.5 [15] 23 1:47:35.1 [16] 22 01:12.4 [9] 22 21:21.9 [23] 21 05:59.0 [15] 21 23:30.1 [30] 22 0:57:40.8 [27] 22
23 211 detail závodníka LUNKENHEIMER Daniel GER 1986 Team Icehouse e.V. 3:18:06.2 0:34:24.2 21:09.8 [6] 6 02:41.4 [34] 11 1:03:23.0 [25] 20 1:57:49.1 [26] 25 01:36.1 [26] 26 20:41.9 [13] 24 05:50.3 [12] 24 21:58.4 [19] 23 0:54:49.6 [14] 23
24 270 detail závodníka GÓRNICKI Marcin POL 1988 Kross Staff Team 3:19:18.0 0:35:36.0 27:26.4 [33] 33 02:24.7 [28] 29 1:03:26.7 [26] 27 1:51:25.9 [21] 24 01:28.1 [22] 24 22:12.2 [28] 25 06:07.0 [24] 25 21:56.4 [18] 25 0:56:32.8 [22] 24
25 221 detail závodníka STODOLA Martin SVK 1989 TRIAN ŠK UMB Banská Bstrica 3:20:09.7 0:36:27.7 23:07.1 [15] 15 01:57.8 [20] 16 1:00:35.1 [18] 18 1:50:04.7 [19] 20 01:21.9 [17] 19 24:14.4 [35] 23 07:11.5 [39] 23 25:01.4 [34] 24 1:03:38.1 [33] 25
26 342 detail závodníka WEINFURTER Martin GER 1989 LTV Naabtal 3:27:21.4 0:43:39.4 25:33.3 [24] 24 02:54.2 [35] 23 1:06:22.9 [28] 28 2:00:33.7 [28] 30 02:19.9 [43] 30 21:00.9 [15] 29 05:59.8 [17] 29 22:37.9 [23] 27 0:56:00.0 [18] 26
27 334 detail závodníka SZCZUZEWSKI Andrzej POL 1988 Gmina Strzelce Opolskie 3:27:47.9 0:44:05.9 22:12.3 [11] 11 02:14.7 [25] 14 1:08:18.2 [31] 26 2:07:03.8 [36] 32 01:33.7 [25] 32 21:30.7 [24] 30 05:50.6 [13] 30 21:10.6 [11] 28 0:54:43.2 [13] 27
28 327 detail závodníka RRY Thibaut FRA 1988 HTC-GEKOBIKE 3:28:20.2 0:44:38.1 27:43.9 [36] 36 02:22.1 [26] 32 1:01:15.6 [20] 24 1:52:08.9 [23] 27 01:51.6 [38] 27 23:24.4 [34] 26 06:40.8 [32] 26 26:14.9 [38] 26 1:04:13.5 [36] 28
29 299 detail závodníka FICHTNER Adam CZE 1985 Redpoint Eleven Team 3:30:39.3 0:46:57.3 26:47.6 [28] 28 01:48.9 [16] 24 1:03:59.1 [27] 25 1:56:16.9 [25] 28 01:39.9 [30] 28 22:33.7 [30] 28 07:59.8 [46] 28 25:48.9 [35] 29 1:04:05.9 [35] 29
30 196 detail závodníka GOLENKO Ivan RUS 1988 FLATLINERS 3:30:39.9 0:46:57.9 27:05.6 [30] 30 03:15.3 [41] 35 1:09:33.8 [35] 33 2:04:19.1 [32] 36 01:49.3 [36] 36 20:17.8 [11] 33 05:44.8 [11] 32 21:47.4 [16] 30 0:54:10.4 [11] 30
31 231 detail závodníka STOCES Ondrej CZE 1987 bike notoric 3:32:58.9 0:49:16.9 26:49.8 [29] 29 03:01.2 [39] 28 1:08:21.2 [32] 31 2:01:25.7 [29] 31 01:22.9 [19] 31 22:40.1 [32] 31 06:40.6 [31] 31 23:49.1 [31] 31 1:00:19.1 [31] 31
32 162 detail závodníka NĚMEČEK Ondřej CZE 1985 KSR 3:33:27.9 0:49:45.9 25:10.4 [23] 23 02:58.7 [37] 22 1:09:25.5 [34] 30 2:06:30.8 [35] 35 01:43.0 [32] 34 21:21.2 [22] 34 06:04.1 [21] 34 22:48.4 [24] 33 0:57:04.9 [24] 32
33 246 detail závodníka OLSZEWSKI Marek POL 1987 TriDivision Triathlon Team 3:34:12.1 0:50:30.1 22:25.1 [14] 14 01:24.2 [4] 10 1:03:06.5 [23] 19 1:58:18.6 [27] 26 01:04.3 [3] 25 24:42.9 [37] 27 07:50.3 [44] 27 30:11.7 [46] 32 1:10:59.7 [42] 33
34 160 detail závodníka KRATOCHVÍL Marek CZE 1989 TriSki Horní Počernice 3:34:39.6 0:50:57.6 26:46.4 [27] 27 03:14.9 [40] 30 1:10:17.0 [37] 35 2:05:52.8 [34] 37 01:16.5 [11] 37 21:18.6 [21] 35 06:03.3 [20] 35 23:10.4 [27] 34 0:57:28.9 [26] 34
35 195 detail závodníka VARGA Tamás Ervin HUN 1986 Vasemberek Klubja 3:37:56.8 0:54:14.8 26:30.1 [26] 26 02:30.8 [31] 25 1:06:42.0 [30] 29 2:05:35.6 [33] 34 01:52.2 [39] 35 23:11.7 [33] 36 06:53.6 [33] 36 24:08.4 [32] 35 1:01:27.8 [32] 35
36 151 detail závodníka TONCAR Jan CZE 1986 --- 3:39:10.6 0:55:28.6 27:26.6 [34] 34 02:36.3 [33] 31 1:09:20.1 [33] 32 2:03:43.6 [31] 33 01:37.5 [28] 33 25:12.9 [39] 37 07:09.3 [38] 37 24:21.6 [33] 36 1:03:46.4 [34] 36
37 223 detail závodníka ŠŤASTNÝ Jan CZE 1985 bike notoric 3:41:01.3 0:57:19.3 36:37.1 [46] 46 03:27.0 [42] 45 1:01:20.9 [21] 36 1:47:03.0 [15] 29 01:56.9 [40] 29 26:20.2 [42] 32 07:50.3 [45] 33 29:24.1 [43] 37 1:11:57.1 [44] 37
38 268 detail závodníka LANGENBERGER Adam CZE 1985 Children Of Olymp 3:43:15.3 0:59:33.3 32:51.9 [44] 44 02:28.8 [29] 41 1:10:56.4 [38] 40 2:07:32.0 [38] 41 01:51.3 [37] 41 22:38.7 [31] 40 06:40.0 [30] 40 22:21.9 [22] 38 0:58:31.1 [30] 38
39 134 detail závodníka BAGONYA Oszkár CZE 1987 XTERRA SPORT BIHOR 3:46:00.0 1:02:18.0 32:57.1 [45] 45 02:22.8 [27] 40 1:06:41.7 [29] 38 2:02:16.1 [30] 38 02:29.3 [44] 39 24:49.9 [38] 38 07:00.6 [36] 38 26:14.6 [37] 39 1:05:54.6 [38] 39
40 197 detail závodníka DOLEŽAL Jan CZE 1989 Praha 3:48:31.4 1:04:49.3 27:19.8 [32] 32 02:57.6 [36] 34 1:09:51.9 [36] 34 2:07:28.5 [37] 39 01:47.8 [35] 38 25:46.7 [41] 39 07:20.1 [40] 39 27:45.1 [41] 40 1:08:57.4 [40] 40
41 262 detail závodníka VIKA Tomas CZE 1988 Czech Sailing Team 3:54:16.0 1:10:34.0 28:31.6 [38] 38 02:29.1 [30] 37 1:14:36.5 [40] 39 2:15:02.2 [40] 42 02:06.4 [41] 42 25:16.1 [40] 42 06:57.6 [35] 42 26:09.9 [36] 42 1:06:06.5 [39] 41
42 328 detail závodníka JEGOU Tugdual FRA 1985 HTC GEKOBIKE 3:55:02.7 1:11:20.7 28:01.8 [37] 37 02:08.1 [23] 33 1:11:36.3 [39] 37 2:11:43.5 [39] 40 01:07.8 [5] 40 27:13.9 [44] 41 07:35.3 [42] 41 28:22.9 [42] 41 1:12:01.3 [45] 42
43 167 detail závodníka LEITNER Eric ARG 1987 --- 4:09:00.3 1:25:18.3 28:51.6 [40] 40 02:58.9 [38] 39 1:18:46.1 [43] 41 2:24:40.8 [42] 43 03:00.2 [46] 43 26:30.6 [43] 43 07:35.8 [43] 43 27:22.6 [40] 43 1:09:28.6 [41] 43
44 311 detail závodníka BINOVSKY Patrik SVK 1988 2B Winner 4:09:11.9 1:25:29.9 31:51.6 [41] 41 03:58.5 [45] 43 1:17:00.1 [42] 42 2:25:53.5 [43] 44 01:36.4 [27] 44 24:32.9 [36] 44 06:54.1 [34] 44 26:51.9 [39] 44 1:05:51.6 [37] 44
45 214 detail závodníka BRZEK Pavel CZE 1987 Eleven Mercedes Mitas 4:22:19.0 1:38:37.0 32:49.6 [43] 43 03:34.5 [44] 44 1:20:19.6 [44] 43 2:31:43.1 [44] 46 02:18.1 [42] 46 27:20.4 [45] 45 07:06.6 [37] 45 29:40.1 [44] 45 1:11:53.5 [43] 45
46 251 detail závodníka ŠŤASTNÝ Marian CZE 1985 --- 4:27:13.2 1:43:31.2 41:24.4 [47] 47 02:35.2 [32] 46 1:16:30.8 [41] 44 2:21:54.2 [41] 45 02:53.8 [45] 45 29:48.1 [47] 46 08:15.6 [47] 46 30:51.4 [47] 46 1:18:25.4 [47] 46
47 360 detail závodníka RUSŇÁK Milan CZE 1988 --- 4:57:07.0 2:13:25.0 32:01.9 [42] 42 03:32.3 [43] 42 --- --- 3:02:52.8 [46] 48 04:06.7 [48] 48 29:35.6 [46] 48 07:31.6 [41] 48 30:06.6 [45] 47 1:14:33.2 [46] 47
48 339 detail závodníka COETSEE Johan RSA 1985 --- 5:04:20.2 2:20:38.2 26:14.3 [25] 25 04:47.8 [46] 38 1:33:00.8 [45] 45 2:57:25.3 [45] 47 03:22.6 [47] 47 33:55.6 [48] 47 09:51.1 [48] 47 37:22.1 [48] 48 1:32:29.9 [48] 48
--- 138 detail závodníka BICAN Martin CZE 1988 --- DNF --- 28:47.1 [-] --- 31:41.8 [-] --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 293 detail závodníka HELBIG Daniel GER 1986 O-SEE Sports e.V. DNF --- 32:26.6 [-] --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 186 detail závodníka CHUDOBA Adam CZE 1987 --- DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 362 detail závodníka SALAZAR FERNANDEZ Oscareli CZE 1987 Rupia Manzu Costa >Rica DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru