XTERRA CZECH 2019 Powered by JEEP - XTERRA CZECH 2019 ME

Triatlon
DATUM :3.8.2019 MÍSTO :Prachatice

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Plavání # D1 # split-Bike # Kolo # D2 # run-lap1-split # # run-lap2-split # Běh #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Plavání # D1 # split-Bike # Kolo # D2 # run-lap1-split # # run-lap2-split # Běh #
1 6 detail závodníka SERRIERES Arthur FRA 1994 MONTPELLIER TRIATHLON 1. /  PRO(m) 2:31:41.9 0:00:00.0 20:30.2 [19] 19 00:41.5 [1] 12 0:50:16.6 [9] 3 1:28:17.9 [7] 5 0:00:45.9 [2] 4 0:15:54.7 [2] 2 0:04:43.5 [1] 2 15:49.7 [2] 2 0:41:26.2 [2] 1
2 1 detail závodníka RUZAFA CUETO Ruben ESP 1984 independiente 2. /  PRO(m) 2:32:04.9 0:00:23.0 20:26.4 [16] 16 00:49.0 [9] 13 0:48:25.6 [1] 1 1:25:08.9 [1] 1 0:00:47.9 [3] 1 0:17:11.7 [6] 1 0:05:07.5 [10] 1 17:10.9 [3] 1 0:44:52.5 [3] 2
3 2 detail závodníka WEISS Bradley RSA 1989 --- 3. /  PRO(m) 2:34:14.9 0:02:32.9 20:27.7 [17] 17 00:51.3 [15] 14 0:48:51.4 [3] 2 1:26:34.9 [3] 2 0:00:58.7 [15] 2 0:17:28.2 [10] 3 0:04:59.5 [4] 3 17:13.4 [4] 3 0:45:22.2 [7] 3
4 4 detail závodníka FORISSIER Arthur FRA 1994 TEAMTVERT 4. /  PRO(m) 2:35:19.9 0:03:37.9 21:40.4 [44] 44 00:50.7 [14] 29 0:49:34.4 [4] 7 1:26:56.1 [4] 4 0:00:44.9 [1] 3 0:16:32.7 [3] 4 0:04:43.8 [2] 4 17:56.4 [10] 4 0:45:07.5 [6] 4
5 18 detail závodníka CHANE Maxim FRA 1996 ORGANICOACH 5. /  PRO(m) 2:36:57.9 0:05:15.9 20:20.7 [11] 11 00:43.2 [4] 10 0:50:25.4 [10] 4 1:28:22.1 [8] 3 0:00:50.2 [4] 5 0:17:36.9 [12] 5 0:05:18.3 [21] 5 18:03.9 [13] 5 0:46:41.4 [13] 5
6 30 detail závodníka DAFFLON Xavier SUI 1982 Swiss Triathlon 6. /  PRO(m) 2:37:37.6 0:05:55.7 24:43.2 [118] 118 00:52.7 [17] 88 0:48:39.2 [2] 17 1:25:56.6 [2] 8 0:01:10.0 [49] 9 0:17:02.9 [5] 6 0:04:59.8 [5] 6 17:20.9 [6] 6 0:44:54.9 [5] 6
7 7 detail závodníka ZADÁK Karel CZE 1978 TRIEXPERT MILT RACING TEAM 7. /  PRO(m) 2:38:57.4 0:07:15.4 21:45.9 [45] 45 01:13.7 [34] 37 0:49:55.2 [6] 9 1:28:36.4 [9] 9 0:01:02.5 [24] 8 0:17:51.2 [16] 8 0:05:09.3 [13] 8 17:49.4 [9] 8 0:46:18.7 [12] 7
8 19 detail závodníka FLEURETON Cedric FRA 1973 --- 8. /  PRO(m) 2:39:19.1 0:07:37.1 21:13.7 [32] 32 00:53.7 [19] 23 0:51:34.7 [20] 12 1:31:22.1 [15] 12 0:00:55.0 [8] 11 0:17:15.7 [7] 10 0:05:04.5 [8] 10 17:16.4 [5] 9 0:44:54.4 [4] 8
9 10 detail závodníka CARLONI Francois FRA 1985 ORGANICOACH 9. /  PRO(m) 2:39:27.6 0:07:45.6 21:08.7 [28] 28 01:01.5 [27] 24 0:49:54.6 [5] 6 1:28:41.9 [10] 6 0:01:17.5 [76] 6 0:17:36.7 [11] 7 0:05:00.5 [6] 7 18:39.9 [20] 7 0:47:17.9 [16] 9
10 44 detail závodníka NIELSEN Jens Emil DEN 1998 Aarhus 1900 10. /  PRO(m) 2:40:21.6 0:08:39.6 24:59.4 [126] 126 00:59.2 [24] 100 0:50:02.9 [7] 28 1:27:16.4 [6] 11 0:01:10.7 [52] 12 0:17:23.9 [9] 11 0:05:08.3 [11] 11 17:45.4 [8] 10 0:45:55.7 [10] 10
11 15 detail závodníka HALL Doug GBR 1987 --- 11. /  PRO(m) 2:40:50.6 0:09:08.6 20:28.7 [18] 18 00:59.2 [25] 15 0:50:33.4 [11] 5 1:29:25.4 [11] 7 0:01:21.5 [92] 7 0:18:25.6 [27] 9 0:05:24.5 [30] 9 18:49.7 [22] 11 0:48:35.6 [25] 11
12 46 detail závodníka FORISSIER Félix FRA 1998 Triathl'aix 12. /  PRO(m) 2:41:09.4 0:09:27.4 21:10.9 [31] 31 00:45.3 [5] 21 0:52:04.1 [22] 15 1:32:33.7 [21] 14 0:00:59.4 [16] 15 0:16:51.2 [4] 13 0:04:54.0 [3] 12 18:11.2 [14] 12 0:45:39.9 [8] 12
13 5 detail závodníka ALLEN Ben AUS 1985 Triathlon Australia 13. /  PRO(m) 2:42:31.1 0:10:49.1 20:20.9 [12] 12 00:42.8 [3] 9 0:51:03.1 [15] 8 1:32:10.6 [19] 10 0:01:04.2 [34] 10 0:17:42.9 [14] 12 0:05:17.3 [19] 13 19:10.4 [32] 13 0:48:12.4 [20] 13
14 8 detail závodníka SILBERBAUER Andreas AUT 1992 RC-Grieskirchen/sportradl.at 14. /  PRO(m) 2:43:09.6 0:11:27.6 23:20.4 [79] 79 00:52.5 [16] 61 0:50:45.9 [13] 20 1:29:45.6 [12] 13 0:01:03.5 [28] 13 0:17:39.9 [13] 14 0:05:14.0 [16] 14 19:07.4 [31] 14 0:48:07.4 [19] 14
15 292 detail závodníka FRANCKE Michal CZE 1986 HAVEN TEAM 1. /  30-34(m) 2:43:42.0 0:12:00.0 19:40.1 [6] 6 01:19.4 [39] 7 0:52:59.0 [31] 14 1:34:26.4 [30] 19 0:01:22.8 [98] 20 0:17:58.4 [18] 18 0:05:13.8 [15] 18 18:00.4 [11] 16 0:46:53.1 [14] 15
16 50 detail závodníka VAN DEYNZE Lucas BEL 1997 Squadra 15. /  PRO(m) 2:43:47.1 0:12:05.1 21:04.9 [25] 25 00:41.6 [2] 19 0:54:17.1 [41] 30 1:35:17.6 [37] 24 0:00:57.4 [12] 24 0:17:20.4 [8] 21 0:05:01.8 [7] 20 18:02.9 [12] 17 0:45:45.4 [9] 16
17 17 detail závodníka LEHMANN Peter GER 1995 SV Elbland Coswig-Meißen e.V. 16. /  PRO(m) 2:43:50.6 0:12:08.6 21:05.4 [26] 26 00:47.6 [6] 20 0:53:28.5 [36] 25 1:34:03.5 [28] 22 0:00:50.5 [6] 19 0:17:56.9 [17] 17 0:05:05.3 [9] 17 18:39.4 [17] 18 0:47:03.4 [15] 17
18 13 detail závodníka KUBÍČEK Jan CZE 1980 JK RACING 17. /  PRO(m) 2:43:51.3 0:12:09.4 22:03.0 [47] 47 00:49.7 [11] 33 0:50:45.9 [12] 11 1:31:39.4 [17] 15 0:00:56.5 [10] 14 0:18:14.7 [19] 15 0:05:20.5 [25] 15 18:51.7 [23] 15 0:48:22.6 [22] 18
19 45 detail závodníka MAIA Tiago POR 1990 --- 18. /  PRO(m) 2:44:10.8 0:12:28.9 20:22.9 [14] 14 01:05.2 [30] 16 0:52:32.4 [26] 16 1:33:08.8 [24] 16 0:00:59.5 [17] 16 0:18:37.9 [30] 16 0:05:23.0 [28] 16 19:01.4 [24] 19 0:48:34.1 [24] 19
20 22 detail závodníka JUD Samuel SUI 1985 --- 19. /  PRO(m) 2:44:33.3 0:12:51.4 22:43.7 [64] 64 01:15.3 [35] 54 0:51:06.1 [16] 21 1:31:24.7 [16] 18 0:01:12.7 [62] 18 0:18:15.7 [20] 19 0:05:15.8 [18] 19 18:39.9 [19] 20 0:47:56.6 [17] 20
21 23 detail závodníka LAURYSSEN Geert BEL 1982 sptc team 185 20. /  PRO(m) 2:46:08.3 0:14:26.4 23:43.2 [88] 88 00:49.9 [12] 65 0:51:29.9 [17] 29 1:31:20.1 [14] 21 0:01:04.5 [36] 22 0:18:23.2 [26] 20 0:05:20.8 [27] 21 19:28.9 [39] 21 0:49:10.4 [31] 21
22 42 detail závodníka CARABIN Sébastien BEL 1989 Merida wallonie 21. /  PRO(m) 2:46:11.6 0:14:29.6 29:35.7 [219] 219 01:51.4 [95] 204 0:50:07.2 [8] 60 1:27:00.6 [5] 29 0:01:27.5 [116] 37 0:17:46.7 [15] 26 0:05:17.3 [20] 25 17:37.7 [7] 22 0:46:16.1 [11] 22
23 47 detail závodníka HOLUB Václav CZE 1983 Velosport Valenta Scott 22. /  PRO(m) 2:47:42.3 0:16:00.3 24:52.9 [122] 122 01:06.2 [32] 101 0:51:31.9 [18] 38 1:32:22.6 [20] 27 0:01:06.8 [40] 28 0:18:23.2 [25] 27 0:05:26.5 [35] 26 18:34.4 [15] 24 0:48:13.6 [21] 23
24 348 detail závodníka WORMS Swiad GER 1991 Aberdeen University Triathlon Club 1. /  25-29(m) 2:47:52.6 0:16:10.7 20:50.3 [21] 21 01:37.4 [65] 28 0:54:16.2 [40] 33 1:36:18.8 [39] 37 0:01:06.1 [38] 36 0:18:20.7 [21] 28 0:05:18.7 [22] 28 18:39.7 [18] 25 0:47:59.8 [18] 24
25 330 detail závodníka DONNENWIRTH Tom FRA 1998 Comminges triathlon 1. /  20-24(m) 2:47:54.2 0:16:12.2 24:06.3 [97] 97 01:57.4 [108] 103 0:52:06.0 [23] 44 1:31:10.2 [13] 26 0:01:24.2 [102] 26 0:18:21.9 [22] 23 0:05:29.0 [41] 23 19:20.9 [36] 23 0:49:15.8 [33] 25
26 135 detail závodníka MARTINEZ Jacques FRA 1997 ASPTT Mulhouse Tri 2. /  20-24(m) 2:48:47.4 0:17:05.5 20:24.1 [15] 15 01:09.5 [33] 17 0:55:18.4 [53] 34 1:36:54.6 [41] 30 0:01:05.2 [37] 31 0:18:46.2 [33] 30 0:05:13.2 [14] 29 19:30.9 [43] 27 0:49:13.8 [32] 26
27 34 detail závodníka BOUTTE Mathurin FRA 1998 TEAMTVERT 23. /  PRO(m) 2:48:58.8 0:17:16.8 20:22.2 [13] 13 00:49.2 [10] 11 0:53:13.2 [33] 18 1:37:19.8 [43] 33 0:00:54.5 [7] 27 0:19:10.7 [41] 32 0:05:25.0 [31] 31 19:28.7 [38] 29 0:49:32.9 [36] 27
28 11 detail závodníka DOLORES Rui POR 1984 Amiciclo Grândola 24. /  PRO(m) 2:49:10.6 0:17:28.6 22:05.2 [48] 48 00:48.5 [8] 35 0:50:54.6 [14] 13 1:31:51.6 [18] 17 0:01:09.3 [47] 17 0:19:57.6 [66] 22 0:05:35.3 [51] 22 21:13.9 [83] 26 0:53:15.8 [76] 28
29 168 detail závodníka PAREJA VILLAR Alejandro ESP 1992 CLUB TRIATLON ONDARRETA ALCORCÓN 2. /  25-29(m) 2:49:17.2 0:17:35.2 18:59.1 [3] 3 01:37.7 [66] 3 0:55:08.5 [49] 27 1:37:59.1 [51] 34 0:00:55.3 [9] 30 0:18:46.2 [32] 29 0:05:28.3 [40] 30 19:29.4 [40] 28 0:49:45.8 [38] 29
30 281 detail závodníka KLIMEK David CZE 2000 Triklub Olomouc 2005 1. /  15-19(m) 2:49:42.2 0:18:00.2 21:06.8 [27] 27 02:24.4 [169] 44 0:51:57.5 [21] 26 1:32:36.6 [22] 23 0:01:19.6 [83] 23 0:19:55.2 [65] 25 0:05:59.5 [92] 27 20:19.7 [66] 30 0:52:14.6 [68] 30
31 322 detail závodníka GEBHARD Martin GER 1989 TSV Altenfurt 2. /  30-34(m) 2:50:08.2 0:18:26.2 23:51.6 [91] 91 01:39.1 [70] 86 0:52:33.7 [27] 42 1:33:41.8 [27] 39 0:01:02.6 [25] 38 0:19:22.7 [50] 37 0:05:37.3 [55] 36 19:16.2 [34] 34 0:49:52.8 [39] 31
32 48 detail závodníka DESSERPRIT Mathieu FRA 1986 XTERRA RACING TEAM 25. /  PRO(m) 2:50:12.0 0:18:30.1 24:59.4 [127] 127 01:32.2 [60] 116 0:52:18.9 [24] 47 1:33:04.6 [23] 41 0:01:01.5 [21] 41 0:18:51.2 [35] 35 0:05:33.3 [46] 35 19:04.7 [29] 31 0:49:34.1 [37] 32
33 263 detail závodníka JINDRA Pavel CZE 1978 Multisport Team 1. /  40-44(m) 2:50:25.2 0:18:43.2 24:17.1 [103] 103 01:26.1 [50] 92 0:52:40.8 [29] 46 1:33:33.3 [26] 40 0:01:06.1 [39] 40 0:19:13.9 [44] 36 0:05:40.5 [59] 37 19:12.2 [33] 33 0:50:02.3 [40] 33
34 51 detail závodníka BOZZATO Matteo ITA 1997 Granbike triathlon 26. /  PRO(m) 2:50:34.3 0:18:52.3 19:52.7 [9] 9 00:53.0 [18] 4 0:52:52.1 [30] 10 1:34:54.8 [34] 20 0:01:12.3 [59] 21 0:20:20.4 [82] 24 0:05:39.5 [57] 24 21:20.9 [85] 32 0:53:41.4 [82] 34
35 202 detail závodníka ŠNEBERGER Jan CZE 1985 TT Příbram z. s. 3. /  30-34(m) 2:50:43.7 0:19:01.7 20:58.8 [24] 24 01:39.9 [74] 30 0:54:19.2 [42] 36 1:38:18.0 [53] 44 0:01:10.4 [51] 43 0:18:38.9 [31] 43 0:05:33.3 [46] 42 18:38.4 [16] 36 0:48:36.3 [26] 35
36 320 detail závodníka GATTAVECCHIA Carlo ITA 1979 Pool cantu 1999 asd 2. /  40-44(m) 2:51:01.9 0:19:19.9 21:19.6 [33] 33 02:06.0 [128] 43 0:53:26.9 [35] 35 1:35:05.5 [35] 32 0:00:59.6 [18] 29 0:19:34.9 [58] 34 0:05:42.3 [63] 34 20:06.2 [61] 35 0:51:31.1 [60] 36
37 308 detail závodníka BUFFE Julien FRA 1986 Issy Triathlon 4. /  30-34(m) 2:51:53.9 0:20:11.9 19:29.3 [5] 5 01:18.0 [37] 6 0:55:16.5 [51] 31 1:37:41.3 [46] 31 0:01:19.6 [84] 34 0:20:06.4 [73] 38 0:05:44.0 [67] 38 20:12.4 [65] 38 0:52:05.5 [66] 38
38 266 detail závodníka HRON Jan CZE 1981 Šumavský triatlon 1. /  35-39(m) 2:52:18.4 0:20:36.4 22:46.6 [66] 66 01:33.6 [61] 63 0:55:44.7 [57] 52 1:37:33.1 [44] 48 0:01:18.6 [80] 49 0:18:51.9 [36] 45 0:05:24.0 [29] 45 19:02.1 [25] 42 0:49:06.3 [30] 39
39 243 detail závodníka SCHWANER Mathieu FRA 1981 HTC-GEKOBIKE 2. /  35-39(m) 2:52:24.2 0:20:42.2 24:18.1 [105] 105 01:27.6 [53] 94 0:52:20.5 [25] 43 1:33:26.2 [25] 38 0:01:03.7 [31] 39 0:19:59.2 [67] 39 0:05:41.5 [61] 39 20:22.9 [68] 40 0:52:08.3 [67] 40
40 33 detail závodníka KUBEK Tomaš SVK 1991 Triax Bratiava 27. /  PRO(m) 2:52:34.8 0:20:52.8 22:46.2 [65] 65 01:04.7 [28] 50 0:52:37.2 [28] 32 1:34:33.8 [31] 28 0:01:22.3 [97] 33 0:20:35.4 [87] 40 0:05:34.3 [49] 40 20:39.2 [71] 43 0:52:47.6 [71] 41
41 31 detail závodníka PETR Ondřej CZE 1997 Team CykloTrener 28. /  PRO(m) 2:52:40.0 0:20:58.1 22:13.9 [53] 53 00:54.8 [22] 39 0:51:33.9 [19] 19 1:37:44.9 [48] 43 0:01:19.2 [82] 44 0:19:14.7 [46] 44 0:05:18.8 [23] 44 19:41.7 [45] 41 0:50:27.1 [42] 42
42 309 detail závodníka DURIN Nicolas FRA 1976 MACH3 TRIATHLON 3. /  40-44(m) 2:52:55.7 0:21:13.7 23:04.4 [71] 71 01:34.9 [63] 68 0:53:14.7 [34] 40 1:34:04.6 [29] 35 0:00:57.5 [13] 32 0:19:16.4 [47] 33 0:05:46.8 [72] 33 21:23.4 [88] 39 0:53:14.0 [75] 43
43 130 detail závodníka CHAMPENOIS Olivier BEL 1988 UTT 5. /  30-34(m) 2:53:14.9 0:21:32.9 21:39.3 [43] 43 01:38.2 [68] 41 0:54:41.2 [45] 41 1:37:03.3 [42] 42 0:01:23.4 [100] 42 0:18:58.9 [38] 42 0:05:33.8 [48] 41 19:04.1 [28] 37 0:49:30.5 [35] 37
44 220 detail závodníka VIE Fracois POR 2002 Alhandra Sporting Club Portugal 2. /  15-19(m) 2:53:20.4 0:21:38.4 18:43.3 [1] 1 01:27.0 [52] 2 0:55:05.2 [48] 23 1:36:54.1 [40] 25 0:01:04.1 [33] 25 0:20:13.4 [76] 31 0:06:22.0 [142] 32 22:07.4 [106] 44 0:55:11.8 [96] 44
45 36 detail závodníka ZANENGA Andrea ITA 1991 Pool cantu 1999 asd 29. /  PRO(m) 2:53:54.5 0:22:12.6 23:00.4 [69] 69 01:01.2 [26] 56 0:55:35.2 [56] 50 1:37:41.8 [47] 47 0:01:04.1 [32] 46 0:19:29.4 [53] 46 0:05:41.0 [60] 46 19:46.4 [48] 46 0:51:06.8 [54] 45
46 172 detail závodníka WILL Gerald AUT 1968 Team 4sports Wels 1. /  50-54(m) 2:54:08.1 0:22:26.2 19:41.5 [7] 7 01:05.0 [29] 5 0:54:22.4 [43] 22 1:37:58.8 [50] 36 0:01:03.6 [29] 35 0:20:46.6 [97] 41 0:05:48.3 [74] 43 21:20.2 [84] 45 0:54:19.0 [86] 46
47 39 detail závodníka FOGNINI Fausto ITA 1985 Pool cantu 1999 asd 30. /  PRO(m) 2:54:35.0 0:22:53.0 25:50.9 [144] 144 00:50.7 [13] 119 0:54:57.4 [46] 61 1:35:15.1 [36] 49 0:01:08.6 [45] 48 0:19:28.4 [52] 47 0:05:45.0 [69] 47 20:04.9 [60] 47 0:51:29.5 [59] 47
48 277 detail závodníka MATEJOVIC Filip CZE 2002 TAP Triatlon Plzen 3. /  15-19(m) 2:55:00.1 0:23:18.1 21:22.8 [38] 38 01:22.7 [41] 31 0:58:05.5 [77] 57 1:41:54.4 [69] 60 0:01:30.8 [128] 62 0:18:22.9 [24] 54 0:05:08.3 [12] 51 19:25.9 [37] 48 0:48:49.2 [29] 48
49 24 detail závodníka KELSAY Will USA 1981 Braveheart 31. /  PRO(m) 2:55:23.3 0:23:41.3 24:58.7 [125] 125 01:05.5 [31] 104 0:54:13.9 [38] 53 1:37:39.8 [45] 57 0:01:00.4 [20] 56 0:19:12.7 [43] 50 0:05:26.5 [34] 50 19:51.2 [50] 50 0:50:38.8 [47] 49
50 317 detail závodníka RUHE Marc CZE 1973 Triathlon Club Vaduz 1. /  45-49(m) 2:55:27.9 0:23:45.9 24:46.5 [119] 119 01:46.0 [86] 117 0:53:48.0 [37] 54 1:34:53.9 [33] 46 0:01:45.5 [169] 49 0:20:17.2 [80] 49 0:05:45.3 [70] 49 19:55.2 [52] 49 0:52:15.8 [69] 50
51 307 detail závodníka SCHWAB Christopher AUT 1991 NORA RACING TEAM 3. /  25-29(m) 2:55:39.9 0:23:57.9 23:27.3 [83] 83 01:43.4 [80] 82 0:55:22.0 [54] 55 1:37:45.6 [49] 53 0:01:31.3 [129] 53 0:19:42.9 [62] 53 0:05:40.3 [58] 53 19:51.9 [51] 51 0:51:12.0 [55] 51
52 269 detail závodníka SLOT Ruben NED 2000 EdoSports 4. /  15-19(m) 2:56:08.4 0:24:26.4 19:23.6 [4] 4 01:36.5 [64] 8 0:56:40.7 [65] 39 1:41:02.9 [64] 50 0:00:57.3 [11] 47 0:19:51.9 [64] 48 0:05:49.1 [76] 48 21:02.1 [79] 52 0:53:08.0 [73] 52
53 26 detail závodníka MATERA Tomáš CZE 1989 KILPI Racing Team 32. /  PRO(m) 2:56:16.3 0:24:34.3 24:11.2 [99] 99 00:56.2 [23] 80 0:56:24.5 [61] 59 1:38:29.3 [55] 56 0:01:02.6 [25] 55 0:19:30.7 [54] 52 0:05:42.3 [62] 54 19:58.7 [57] 53 0:51:36.8 [61] 53
54 25 detail závodníka DEISENHOFER Roman GER 1985 Skinfit Racing Tri Team 33. /  PRO(m) 2:56:45.5 0:25:03.5 21:21.2 [35] 35 01:31.7 [58] 34 0:56:39.9 [64] 49 1:41:48.0 [68] 61 0:01:16.1 [70] 60 0:20:04.2 [70] 59 0:05:54.5 [86] 59 19:03.4 [27] 55 0:50:48.3 [51] 54
55 29 detail závodníka DUPRAS Théo FRA 1993 TEAMTVERT 34. /  PRO(m) 2:57:00.0 0:25:18.0 22:46.7 [67] 67 00:48.4 [7] 46 0:55:16.7 [52] 48 1:39:50.8 [62] 54 0:01:10.1 [50] 54 0:20:27.2 [85] 56 0:05:52.3 [81] 56 19:48.9 [49] 54 0:52:23.8 [70] 55
56 169 detail závodníka ALEJANDRO Salmerón Tenorio ESP 1992 CD TriGuadix 4. /  25-29(m) 2:57:40.1 0:25:58.2 25:42.8 [139] 139 01:16.7 [36] 125 0:55:52.0 [58] 70 1:38:59.6 [57] 64 0:01:07.6 [42] 64 0:18:47.7 [34] 57 0:05:27.5 [38] 57 20:10.9 [64] 57 0:50:33.2 [44] 56
57 28 detail závodníka JIRÁNEK Tomáš CZE 1973 LAWI Sport Team 35. /  PRO(m) 2:57:43.5 0:26:01.5 27:34.2 [180] 180 01:24.4 [46] 150 0:54:30.7 [44] 76 1:35:59.5 [38] 62 0:01:21.4 [90] 63 0:19:49.7 [63] 61 0:05:31.5 [44] 58 19:57.9 [55] 58 0:51:23.8 [57] 57
58 149 detail závodníka BITADOS Panagiotis GRE 2003 krommidascoaching_trissuto 5. /  15-19(m) 2:58:00.9 0:26:18.9 18:43.3 [1] 1 01:25.2 [48] 1 0:55:09.5 [50] 24 1:41:57.3 [70] 51 0:01:16.1 [71] 51 0:20:36.9 [90] 51 0:05:43.3 [64] 52 21:36.7 [97] 56 0:54:38.7 [88] 58
59 264 detail závodníka PETIŠKA Ondřej CZE 1997 SK RN Hradec Králové 3. /  20-24(m) 2:58:21.4 0:26:39.4 24:13.6 [101] 101 01:30.5 [57] 93 0:56:52.1 [67] 68 1:40:38.6 [63] 65 0:01:15.7 [68] 65 0:19:34.7 [57] 66 0:05:45.5 [71] 65 19:42.4 [47] 60 0:50:42.7 [48] 59
60 129 detail závodníka DAVITE Stefano ITA 1986 Frecce bianche 6. /  30-34(m) 2:58:32.9 0:26:50.9 21:33.1 [42] 42 01:21.4 [40] 36 0:54:14.0 [39] 37 1:38:17.3 [52] 45 0:01:16.1 [69] 45 0:22:30.9 [145] 55 0:05:37.0 [54] 55 21:49.4 [101] 59 0:56:04.7 [109] 60
61 346 detail závodníka WAGNER Felix GER 2000 TV Burglengenfeld 6. /  15-19(m) 2:59:27.6 0:27:45.6 23:27.6 [84] 84 02:04.4 [122] 87 0:57:30.8 [72] 71 1:41:04.8 [65] 66 0:01:11.7 [57] 67 0:19:09.1 [40] 65 0:05:47.0 [73] 64 20:24.4 [69] 61 0:51:38.9 [62] 61
62 32 detail závodníka RHODES Alex GBR 1988 --- 36. /  PRO(m) 2:59:33.5 0:27:51.5 24:55.2 [123] 123 00:54.6 [20] 97 0:56:29.0 [63] 65 1:39:18.6 [59] 63 0:01:01.9 [22] 61 0:20:00.7 [69] 63 0:06:00.0 [95] 60 21:00.2 [78] 62 0:53:23.0 [79] 62
63 113 detail závodníka BUANEC Olivier FRA 1976 MYROCK 4. /  40-44(m) 3:00:00.4 0:28:18.4 24:48.3 [120] 120 01:26.2 [51] 110 0:58:09.0 [78] 83 1:42:11.5 [72] 70 0:01:24.5 [105] 71 0:19:14.4 [45] 67 0:05:31.8 [45] 67 19:30.7 [42] 64 0:50:09.7 [41] 63
64 295 detail závodníka EIBENSTEINER Arnold AUT 1985 Union RLC Sterngartl 7. /  30-34(m) 3:00:19.8 0:28:37.9 28:47.1 [208] 208 01:59.1 [114] 198 0:56:55.8 [68] 112 1:39:06.2 [58] 79 0:01:10.9 [53] 78 0:19:05.1 [39] 70 0:05:26.8 [37] 68 18:47.1 [21] 65 0:49:16.4 [34] 64
65 213 detail závodníka FROMONT Yann FRA 1981 les sangliers du vexin 3. /  35-39(m) 3:00:30.3 0:28:48.4 26:12.1 [147] 147 02:25.4 [172] 145 0:53:09.0 [32] 62 1:34:53.4 [32] 55 0:01:52.1 [194] 58 0:20:46.4 [96] 62 0:06:20.0 [140] 63 21:26.4 [90] 63 0:55:07.2 [94] 65
66 279 detail závodníka STREJC Michal CZE 2002 Triatlon Plzeň 7. /  15-19(m) 3:01:12.4 0:29:30.4 21:22.6 [37] 37 01:23.9 [44] 32 0:56:59.2 [69] 51 1:41:37.0 [67] 59 0:01:25.4 [111] 59 0:20:16.6 [78] 60 0:06:12.5 [125] 62 22:11.2 [109] 66 0:55:23.2 [100] 66
67 208 detail závodníka MUZICEK Pavel CZE 1984 TTT 4. /  35-39(m) 3:01:36.3 0:29:54.4 19:50.6 [8] 8 01:44.9 [84] 18 0:56:48.4 [66] 45 1:41:16.0 [66] 52 0:01:35.4 [138] 52 0:21:30.9 [123] 58 0:06:18.5 [136] 61 22:43.9 [121] 67 0:57:09.2 [123] 67
68 212 detail závodníka HÖGL Stefan GER 1989 Team Icehouse e.V. 8. /  30-34(m) 3:02:44.8 0:31:02.9 21:22.3 [36] 36 01:56.4 [106] 42 0:59:08.0 [92] 66 1:45:56.6 [89] 74 0:01:44.4 [163] 77 0:19:33.7 [56] 72 0:05:27.5 [39] 70 20:27.4 [70] 68 0:51:44.9 [64] 68
69 242 detail závodníka BAYERLEIN Stefan GER 1989 ESV Ingolstadt Positiv Fitness 9. /  30-34(m) 3:02:50.8 0:31:08.9 20:55.8 [23] 23 01:29.2 [54] 27 1:00:03.3 [99] 67 1:47:42.1 [100] 82 0:01:29.4 [124] 82 0:19:36.9 [59] 76 0:05:52.8 [83] 75 19:42.2 [46] 69 0:51:14.2 [56] 69
70 174 detail závodníka JESUS Joao POR 1990 Amiciclo Grândola 5. /  25-29(m) 3:03:46.3 0:32:04.4 27:29.3 [176] 176 01:47.6 [88] 156 0:58:13.7 [80] 110 1:44:34.3 [81] 97 0:01:13.5 [64] 97 0:18:27.9 [28] 87 0:05:26.5 [35] 86 19:02.4 [26] 72 0:48:41.4 [27] 70
71 188 detail závodníka DRANSART Adrien FRA 1987 TCM 10. /  30-34(m) 3:03:54.1 0:32:12.1 22:12.6 [52] 52 01:44.1 [82] 53 0:59:38.5 [95] 77 1:47:49.6 [101] 88 0:01:06.9 [41] 87 0:19:12.7 [42] 81 0:05:37.8 [56] 81 20:02.9 [59] 70 0:51:00.7 [53] 71
72 290 detail závodníka GADLER David SUI 1992 Red Fish Triathlon 6. /  25-29(m) 3:03:59.6 0:32:17.6 24:36.3 [115] 115 01:41.9 [76] 112 0:58:34.2 [85] 88 1:45:49.7 [86] 89 0:01:07.8 [43] 89 0:19:42.6 [61] 84 0:05:36.3 [53] 83 19:30.1 [41] 73 0:50:43.6 [49] 72
73 216 detail závodníka BOULOUS David FRA 1972 toulon triathlon 2. /  45-49(m) 3:04:00.6 0:32:18.6 22:35.1 [63] 63 01:32.2 [59] 58 0:58:30.3 [84] 69 1:45:08.2 [84] 75 0:01:52.8 [196] 79 0:20:15.9 [77] 78 0:05:43.8 [66] 77 20:39.4 [72] 71 0:52:52.1 [72] 73
74 148 detail závodníka LE CORRE Vincent FRA 1990 TRI VELOCE SAINT SEBASTIEN 7. /  25-29(m) 3:04:29.1 0:32:47.1 24:28.6 [111] 111 02:16.8 [152] 121 0:59:35.9 [94] 96 1:45:50.4 [87] 90 0:01:20.5 [86] 90 0:19:27.7 [51] 86 0:05:25.0 [32] 85 19:55.4 [53] 79 0:50:32.7 [43] 74
75 296 detail závodníka KAML Karwat POL 1983 Power of Science Tri Team 5. /  35-39(m) 3:04:32.4 0:32:50.4 28:35.3 [204] 204 02:05.3 [124] 194 0:56:06.7 [59] 101 1:39:19.6 [60] 80 0:01:11.0 [54] 80 0:20:04.7 [71] 77 0:05:48.8 [75] 74 21:08.9 [81] 76 0:53:21.0 [78] 75
76 175 detail závodníka STUNA Tomáš CZE 1985 Superior Velsbike Team 11. /  30-34(m) 3:04:40.6 0:32:58.6 27:33.3 [179] 179 01:57.6 [110] 164 0:55:01.5 [47] 84 1:38:24.4 [54] 69 0:01:21.1 [89] 69 0:21:07.4 [103] 71 0:06:21.5 [141] 72 21:22.7 [87] 74 0:55:23.9 [101] 76
77 139 detail závodníka PIZZO Tancredi ITA 1987 Raschiani Triathlon 12. /  30-34(m) 3:04:45.3 0:33:03.4 23:57.3 [92] 92 01:42.2 [78] 90 0:58:36.2 [86] 81 1:43:45.6 [77] 76 0:00:50.3 [5] 73 0:20:35.9 [88] 73 0:06:04.8 [105] 73 21:30.4 [92] 77 0:54:29.7 [87] 77
78 357 detail závodníka CMUNT Petr CZE 1996 Bitters Superior cyklofit team 4. /  20-24(m) 3:05:03.3 0:33:21.4 26:59.8 [164] 164 02:17.4 [153] 158 1:02:57.0 [134] 143 1:45:56.1 [88] 102 0:01:20.0 [85] 100 0:18:22.1 [23] 93 0:05:20.5 [25] 92 19:06.4 [30] 84 0:48:29.9 [23] 78
79 306 detail závodníka VERHEYDEN Andries BEL 1995 trinity 5. /  20-24(m) 3:05:21.6 0:33:39.6 19:54.8 [10] 10 02:01.7 [118] 22 0:59:55.9 [97] 63 1:46:37.6 [91] 71 0:01:13.6 [65] 70 0:21:37.7 [126] 79 0:06:09.0 [116] 80 21:35.2 [95] 82 0:55:33.7 [102] 79
80 124 detail závodníka KODRAS Ondřej CZE 1988 K2 Travel & Tips 13. /  30-34(m) 3:05:25.6 0:33:43.6 25:00.1 [128] 128 01:42.1 [77] 120 0:57:32.7 [73] 80 1:42:03.5 [71] 72 0:01:17.9 [78] 72 0:21:06.2 [102] 75 0:06:04.5 [103] 78 21:40.4 [99] 81 0:55:21.7 [98] 80
81 101 detail závodníka SOLDÁTEK Jaroslav CZE 1995 Krušnoman TT Litvínov 6. /  20-24(m) 3:05:27.1 0:33:45.1 20:42.5 [20] 20 01:33.7 [62] 25 0:58:53.8 [89] 58 1:44:20.6 [79] 66 0:01:08.7 [46] 66 0:22:04.9 [136] 69 0:06:10.8 [121] 71 22:41.4 [120] 78 0:57:41.4 [128] 81
82 332 detail závodníka KOKOT Krzysztof POL 1992 2K Sport Team 8. /  25-29(m) 3:05:39.6 0:33:57.6 23:13.6 [74] 74 02:34.9 [190] 96 0:57:26.7 [71] 73 1:43:15.9 [74] 73 0:01:12.6 [61] 74 0:20:42.9 [93] 74 0:06:06.3 [108] 75 22:14.9 [110] 83 0:55:22.4 [99] 82
83 234 detail závodníka HOLEŠA Patrik SVK 1991 Maratón klub Rajec 9. /  25-29(m) 3:05:49.8 0:34:07.8 24:19.1 [106] 106 01:58.1 [112] 111 0:59:06.0 [91] 90 1:46:40.7 [92] 93 0:01:24.2 [103] 92 0:19:42.2 [60] 91 0:05:31.0 [43] 88 20:20.4 [67] 86 0:51:27.4 [58] 83
84 161 detail závodníka FLEURETON Yanis FRA 2002 --- 8. /  15-19(m) 3:05:51.6 0:34:09.6 23:30.4 [86] 86 01:41.1 [75] 83 0:55:33.5 [55] 56 1:38:49.0 [56] 58 0:01:17.4 [75] 57 0:21:35.9 [125] 64 0:06:30.8 [151] 66 24:43.4 [173] 75 1:00:33.4 [157] 84
85 179 detail závodníka DĚBNÁR Jan CZE 1972 JK RACING 3. /  45-49(m) 3:05:58.1 0:34:16.1 25:09.1 [131] 131 01:53.6 [99] 126 0:58:21.3 [82] 91 1:43:33.4 [76] 83 0:01:44.1 [162] 85 0:20:40.7 [91] 85 0:05:59.8 [93] 87 20:47.1 [74] 85 0:53:37.7 [81] 85
86 236 detail závodníka DEMANGEON Guillaume FRA 1973 mistral adventura 4. /  45-49(m) 3:06:06.8 0:34:24.8 25:46.6 [142] 142 02:10.1 [139] 135 0:56:23.0 [60] 82 1:39:37.6 [61] 68 0:01:28.6 [120] 68 0:20:24.7 [83] 68 0:06:28.3 [147] 69 22:53.2 [125] 80 0:57:03.7 [119] 86
87 286 detail závodníka MACH František CZE 1986 321start 14. /  30-34(m) 3:06:38.3 0:34:56.3 23:26.8 [82] 82 01:42.4 [79] 81 0:57:54.2 [75] 72 1:44:52.5 [83] 81 0:01:18.7 [81] 81 0:21:13.4 [106] 83 0:06:00.8 [96] 83 21:24.1 [89] 87 0:55:17.7 [97] 87
88 335 detail závodníka GRBAVČIC David CZE 1986 Roudnice nad Labem 15. /  30-34(m) 3:08:11.6 0:36:29.6 23:29.4 [85] 85 01:29.6 [55] 74 0:59:01.1 [90] 79 1:44:30.1 [80] 77 0:01:25.6 [114] 76 0:21:14.4 [107] 82 0:06:19.8 [139] 82 22:58.1 [127] 88 0:57:16.7 [124] 88
89 280 detail závodníka SCHNEIDER Jörg GER 1968 TSV Frickenhausen Triathlon 2. /  50-54(m) 3:08:26.8 0:36:44.8 22:32.6 [61] 61 01:39.2 [71] 60 1:02:20.5 [126] 98 1:51:06.7 [117] 103 0:01:25.5 [112] 102 0:20:09.7 [74] 99 0:05:29.3 [42] 98 19:57.7 [54] 91 0:51:42.6 [63] 89
90 254 detail závodníka HANSLIAN Filip CZE 1987 Mountaintime team 16. /  30-34(m) 3:08:54.5 0:37:12.6 --- --- --- --- --- --- --- 84 0:01:46.4 [172] 86 0:20:44.4 [94] 88 0:06:17.6 [133] 89 22:16.4 [111] 90 0:56:03.6 [108] 90
91 209 detail závodníka LANZ Patrick SUI 1977 --- 5. /  40-44(m) 3:09:07.5 0:37:25.6 24:55.3 [124] 124 01:38.9 [69] 118 0:57:24.2 [70] 78 1:43:03.4 [73] 78 0:01:12.1 [58] 75 0:20:36.9 [89] 80 0:06:02.8 [99] 79 24:16.9 [165] 89 0:58:17.6 [134] 91
92 118 detail závodníka BERKA Jan CZE 1989 Team CykloTrener 17. /  30-34(m) 3:09:18.6 0:37:36.6 25:08.8 [130] 130 01:55.9 [104] 129 0:58:29.8 [83] 92 1:44:40.1 [82] 87 0:01:20.9 [87] 88 0:21:32.2 [124] 92 0:05:59.4 [91] 93 22:08.6 [107] 93 0:56:12.7 [110] 92
93 244 detail závodníka JULIEN Feder FRA 1984 HTC GEKOBIKE 6. /  35-39(m) 3:09:42.8 0:38:00.8 25:43.6 [140] 140 01:53.9 [101] 132 0:58:10.8 [79] 94 1:43:27.3 [75] 85 0:01:11.5 [55] 84 0:21:23.7 [117] 89 0:06:16.5 [132] 90 22:35.9 [116] 92 0:57:26.4 [125] 93
94 237 detail závodníka PAULING Dirk SUI 1968 Toni Hasler Race Team / Tri Club Baden 3. /  50-54(m) 3:09:49.0 0:38:07.1 22:22.6 [56] 56 01:43.4 [81] 57 1:00:41.2 [107] 87 1:48:38.2 [108] 91 0:01:59.7 [207] 95 0:21:07.9 [104] 96 0:05:57.3 [88] 95 21:28.9 [91] 94 0:55:04.9 [93] 94
95 173 detail závodníka HÖLZL Daniel AUT 1991 ESIN-RACING 10. /  25-29(m) 3:09:55.0 0:38:13.1 22:23.6 [57] 57 01:44.9 [84] 59 0:58:05.0 [76] 64 1:53:21.0 [132] 112 0:01:49.2 [183] 116 0:18:58.2 [37] 103 0:05:19.8 [24] 101 20:09.2 [63] 96 0:50:36.1 [45] 95
96 228 detail závodníka KRUM Osvald DEN 2002 Fredericia Triatlon Team 9. /  15-19(m) 3:10:15.3 0:38:33.3 22:29.6 [60] 60 01:25.2 [47] 52 1:00:40.7 [106] 85 1:47:13.0 [97] 86 0:01:02.7 [27] 83 0:21:51.2 [134] 90 0:06:13.6 [127] 91 23:08.4 [131] 95 0:58:04.6 [132] 96
97 192 detail závodníka BYLUND Mattias SWE 1977 Terrible Tuesdays Triathlon Club 6. /  40-44(m) 3:10:34.8 0:38:52.8 23:01.6 [70] 70 01:57.4 [109] 75 1:01:49.5 [120] 102 1:50:46.3 [116] 106 0:01:33.4 [134] 105 0:20:16.7 [79] 100 0:05:58.3 [89] 100 20:57.6 [76] 99 0:53:15.9 [77] 97
98 230 detail závodníka LIEDTKE Klaus SUI 1969 TriClub Baden 4. /  50-54(m) 3:10:47.3 0:39:05.3 21:10.3 [30] 30 02:00.7 [117] 40 1:00:15.5 [101] 75 1:50:07.7 [111] 96 0:01:30.7 [127] 96 0:21:46.7 [131] 98 0:06:17.8 [134] 99 21:36.4 [96] 98 0:55:57.6 [104] 98
99 288 detail závodníka KLIMEK Tomáš CZE 1968 Triklub Olomouc 2005 5. /  50-54(m) 3:10:52.8 0:39:10.8 21:55.3 [46] 46 01:55.0 [102] 49 1:00:48.2 [111] 86 1:49:24.5 [109] 95 0:01:17.4 [74] 93 0:20:51.9 [99] 94 0:06:08.5 [114] 94 22:44.1 [122] 97 0:56:20.4 [113] 99
100 21 detail závodníka LAZKANO Ander ESP 1985 Zaiklin 37. /  PRO(m) 3:11:30.5 0:39:48.6 22:09.4 [50] 50 00:54.7 [21] 38 1:11:15.4 [221] 166 1:56:49.4 [152] 127 0:01:00.0 [19] 123 0:19:22.4 [49] 112 0:05:26.1 [33] 109 19:37.4 [44] 100 0:50:36.8 [46] 100

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru