XTERRA CZECH 2019 Powered by JEEP - XTERRA CZECH 2019 ME

Triatlon
DATUM :3.8.2019 MÍSTO :Prachatice

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Plavání # D1 # Kolo # D2 # Běh #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Plavání # D1 # Kolo # D2 # Běh #
1 663 detail závodníka LUKEŠ Matěj CZE 2002 Triatlon Plzeň 1. /  16-17(m) 1:04:43.9 0:00:00.0 04:16.2 [1] 1 01:19.1 [2] 1 0:33:22.7 [1] 1 00:49.4 [4] 1 24:56.2 [3] 1
2 616 detail závodníka SRCH Jiří CZE 1998 Šutri Prachatice 1. /  18-29(m) 1:07:49.8 0:03:05.9 04:43.4 [5] 5 01:20.6 [5] 5 0:35:47.1 [5] 2 00:57.1 [6] 2 25:01.4 [4] 2
3 619 detail závodníka BRLICA Pavel CZE 1993 SK Žabovřesky 2. /  18-29(m) 1:08:49.8 0:04:05.9 07:27.8 [44] 44 01:30.6 [14] 24 0:35:41.2 [4] 7 01:04.1 [11] 7 23:05.9 [1] 3
4 600 detail závodníka PLÁNEK Karel CZE 1976 Šutri Prachatice 1. /  40-49(m) 1:09:35.8 0:04:51.9 05:54.1 [14] 14 01:24.5 [11] 12 0:35:08.9 [2] 3 01:02.8 [10] 3 26:05.4 [8] 4
5 601 detail závodníka LESZKOW David CZE 2000 Šumavský triatlon 3. /  18-29(m) 1:10:15.3 0:05:31.4 04:41.8 [3] 3 01:20.5 [4] 3 0:37:27.4 [8] 5 00:58.9 [7] 4 25:46.6 [6] 5
6 681 detail závodníka HRUSKA Ondrej CZE 2003 TAP 2. /  16-17(m) 1:10:29.8 0:05:45.9 04:36.4 [2] 2 01:21.6 [8] 2 0:37:26.9 [7] 4 01:04.9 [13] 5 25:59.8 [7] 6
7 683 detail závodníka BERÁNEK Šimon CZE 1994 TJ Slavoj Koloděje 4. /  18-29(m) 1:11:22.5 0:06:38.6 08:54.8 [71] 71 01:45.3 [17] 51 0:35:21.9 [3] 11 00:37.9 [2] 8 24:42.2 [2] 7
8 680 detail závodníka VÁVRA Tomáš CZE 1983 Kola Ledeč 1. /  30-39(m) 1:12:05.1 0:07:21.2 06:56.3 [27] 27 01:44.1 [16] 19 0:37:12.5 [6] 10 01:07.1 [17] 11 25:04.8 [5] 8
9 659 detail závodníka PROVOD Petr CZE 2002 TAP 3. /  16-17(m) 1:13:02.8 0:08:18.9 04:42.3 [4] 4 01:21.0 [6] 4 0:37:32.5 [9] 6 01:01.6 [9] 6 28:25.3 [11] 9
10 615 detail závodníka KAHUDA Jiří CZE 2000 Šumavský triatlon ( ŠUTRI ) 5. /  18-29(m) 1:14:39.3 0:09:55.4 05:03.1 [6] 6 01:21.4 [7] 6 0:39:24.7 [14] 8 01:05.9 [15] 9 27:44.1 [9] 10
11 658 detail závodníka ŠMÍDOVÁ Adéla CZE 2003 Triatlon Plzeň 1. /  16-17(f) 1:17:27.8 0:12:43.9 05:59.6 [17] 17 01:24.1 [10] 14 0:38:26.6 [12] 9 01:05.2 [14] 10 30:32.0 [21] 11
12 609 detail závodníka FRANOUX Frederic FRA 1985 ASPTT Mulhouse Triathlon 2. /  30-39(m) 1:17:58.8 0:13:14.9 06:57.1 [28] 28 01:55.9 [21] 22 0:38:54.1 [13] 14 01:30.7 [38] 14 28:40.8 [12] 12
13 673 detail závodníka NEUŽIL Petr CZE 1971 Geoplan Prachatice 2. /  40-49(m) 1:19:38.2 0:14:54.3 06:41.3 [23] 23 02:16.2 [35] 23 0:37:34.1 [10] 12 01:04.7 [12] 12 32:01.7 [31] 13
14 610 detail závodníka DUPEJ Dominik SVK 2003 --- 4. /  16-17(m) 1:20:14.5 0:15:30.6 05:31.1 [10] 10 02:11.1 [29] 17 0:40:40.4 [18] 16 01:20.3 [30] 17 30:31.3 [19] 14
15 647 detail závodníka ŠÍP Jaromír CZE 1979 --- 3. /  40-49(m) 1:20:22.8 0:15:38.9 05:49.3 [13] 13 01:40.9 [15] 16 0:42:31.1 [24] 18 01:20.0 [29] 19 29:01.3 [13] 15
16 645 detail závodníka BERNARD Pauline FRA 2001 MACH3 1. /  18-29(f) 1:21:24.5 0:16:40.6 05:21.8 [7] 7 01:25.7 [12] 8 0:43:33.1 [31] 21 01:08.0 [18] 20 29:55.8 [15] 16
17 642 detail závodníka KRUM Ida DEN 2004 Fredericia Triathlon team 2. /  16-17(f) 1:21:54.2 0:17:10.3 05:55.6 [15] 15 01:18.9 [1] 9 0:41:20.1 [19] 17 00:52.5 [5] 15 32:27.0 [36] 17
18 667 detail závodníka BARABASZ Michał Barabasz POL 1996 Bike Salon Team 6. /  18-29(m) 1:22:04.7 0:17:20.8 07:11.3 [33] 33 02:51.1 [52] 39 0:38:13.2 [11] 15 01:24.7 [34] 16 32:24.3 [34] 18
19 646 detail závodníka DURIN Justine FRA 2002 MACH3 TRIATHLON 3. /  16-17(f) 1:22:16.5 0:17:32.6 05:59.1 [16] 16 01:23.1 [9] 13 0:42:52.1 [28] 19 01:15.2 [24] 21 30:46.8 [24] 19
20 648 detail závodníka HÁLEK Jan CZE 1978 --- 4. /  40-49(m) 1:22:26.7 0:17:42.8 07:24.8 [41] 41 02:01.2 [23] 33 0:42:01.8 [21] 25 00:43.6 [3] 23 30:15.1 [16] 20
21 660 detail závodníka PROVOD Vojtěch CZE 2003 TAP 5. /  16-17(m) 1:23:37.4 0:18:53.5 05:47.6 [12] 12 01:30.5 [13] 11 0:40:20.3 [17] 13 01:18.1 [27] 13 34:40.7 [45] 21
22 678 detail závodníka BISOVÁ Štěpánka CZE 2000 BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 2. /  18-29(f) 1:23:40.5 0:18:56.6 07:42.6 [50] 50 02:38.3 [49] 44 0:42:29.4 [23] 29 01:06.7 [16] 28 29:43.2 [14] 22
23 650 detail závodníka HORÁK Richard CZE 1975 Bikefun Uničov 5. /  40-49(m) 1:23:44.2 0:19:00.3 08:35.8 [64] 64 02:44.8 [51] 59 0:39:38.0 [16] 23 01:59.4 [65] 24 30:46.0 [23] 23
24 665 detail závodníka BARTOVSKÝ Tomáš CZE 2003 Krušnoman Triathlon Litvínov 6. /  16-17(m) 1:24:04.9 0:19:21.0 05:25.3 [9] 9 01:19.3 [3] 7 0:43:39.5 [32] 22 01:22.4 [32] 22 32:18.1 [33] 24
25 635 detail závodníka HRABOVÁ Lucie CZE 1981 Cyklosport PIT STOP Klatovy 1. /  30-39(f) 1:24:22.0 0:19:38.1 07:04.6 [30] 30 02:16.7 [37] 29 0:42:37.3 [25] 28 01:31.4 [39] 27 30:51.8 [25] 25
26 674 detail závodníka SOSNA Vaclav CZE 1977 Sutri Author Prachatice 6. /  40-49(m) 1:25:20.0 0:20:36.1 07:41.6 [49] 49 02:41.6 [50] 46 0:41:20.2 [20] 27 01:38.2 [51] 26 31:58.2 [29] 26
27 617 detail závodníka RICHTER Klaus GER 1990 Jonsdorfer-Traditionsverein e.V. 7. /  18-29(m) 1:25:40.7 0:20:56.8 07:16.8 [37] 37 02:05.1 [27] 31 0:43:43.7 [33] 31 01:56.9 [64] 32 30:38.0 [22] 27
28 682 detail závodníka VČELIŠ Michal CZE 1987 2xu 3. /  30-39(m) 1:26:56.9 0:22:13.0 08:43.6 [68] 68 02:33.1 [42] 58 0:46:07.9 [37] 43 01:19.4 [28] 43 28:12.8 [10] 28
29 628 detail závodníka MILLER Tomek Miller POL 1976 KGHM ZG RUN 7. /  40-49(m) 1:27:39.2 0:22:55.3 06:02.6 [18] 18 03:12.4 [62] 27 0:44:27.4 [35] 34 02:07.2 [69] 34 31:49.5 [28] 29
30 649 detail závodníka PRZYBYLSKI Piotr POL 1981 Bike Salon Team 4. /  30-39(m) 1:27:50.9 0:23:07.0 05:22.8 [8] 8 01:54.4 [20] 10 0:43:00.9 [29] 20 01:00.7 [8] 18 36:32.0 [53] 30
31 670 detail závodníka PARUS Jindrich CZE 1979 --- 8. /  40-49(m) 1:28:20.2 0:23:36.3 07:15.3 [35] 35 02:15.4 [34] 36 0:47:10.4 [43] 42 01:11.5 [21] 41 30:27.4 [18] 31
32 614 detail závodníka LISSY Thibaud CZE 2002 --- 7. /  16-17(m) 1:29:19.3 0:24:35.4 06:20.6 [20] 20 02:29.6 [41] 20 0:42:40.9 [26] 26 01:46.9 [59] 25 36:01.1 [50] 32
33 613 detail závodníka BUBENÍKOVÁ Veronika CZE 1988 --- 2. /  30-39(f) 1:29:33.4 0:24:49.5 06:23.3 [21] 21 03:35.1 [69] 38 0:46:40.9 [40] 41 01:45.4 [57] 42 31:08.5 [26] 33
34 621 detail závodníka STUNOVÁ Alžběta CZE 1987 Superior Velsbike Team 3. /  30-39(f) 1:29:35.9 0:24:52.0 07:30.8 [46] 46 02:20.9 [38] 37 0:43:01.2 [30] 30 01:14.1 [23] 30 35:28.8 [48] 34
35 605 detail závodníka NESHYBA Roman CZE 1976 (žádný) 9. /  40-49(m) 1:30:04.7 0:25:20.8 07:46.8 [51] 51 02:37.8 [47] 47 0:42:51.4 [27] 33 02:08.7 [71] 33 34:39.7 [44] 35
36 641 detail závodníka CRÉTÉ Juliette FRA 1997 St Just Raid Aventure 3. /  18-29(f) 1:30:39.9 0:25:56.0 08:03.8 [56] 56 03:00.3 [56] 55 0:44:38.2 [36] 38 01:41.1 [54] 38 33:16.3 [38] 36
37 653 detail závodníka NIKODEM Tomáš CZE 1990 LDT 8. /  18-29(m) 1:31:19.4 0:26:35.5 08:00.6 [55] 55 03:04.8 [59] 56 0:42:05.4 [22] 32 01:38.9 [52] 31 36:29.4 [52] 37
38 633 detail závodníka DERWISZYNSKI Artur POL 1974 deravishTT 10. /  40-49(m) 1:31:55.9 0:27:12.0 05:34.8 [11] 11 01:50.4 [19] 15 0:51:10.3 [60] 49 01:17.0 [26] 49 32:03.2 [32] 38
39 654 detail závodníka KALIŠKO Ondřej CZE 1992 --- 9. /  18-29(m) 1:32:25.7 0:27:41.8 07:11.3 [34] 34 02:13.1 [30] 32 0:49:21.6 [54] 50 01:37.8 [49] 50 32:01.7 [30] 39
40 657 detail závodníka UEBE Seline GER 1998 O-SEE Sports e.V. 4. /  18-29(f) 1:32:44.7 0:28:00.8 08:42.3 [66] 66 01:57.1 [22] 50 0:49:12.9 [53] 55 02:20.5 [73] 56 30:31.6 [20] 40
41 669 detail závodníka WEIS Michael GER 1988 LTV Naabtal 5. /  30-39(m) 1:33:19.2 0:28:35.3 08:25.1 [61] 61 03:31.6 [67] 64 0:47:35.1 [45] 52 01:13.8 [22] 51 32:33.4 [37] 41
42 655 detail závodníka MYSLIVECEK Karel CZE 1973 --- 11. /  40-49(m) 1:33:35.6 0:28:51.7 07:26.6 [42] 42 02:55.6 [53] 45 0:47:21.4 [44] 45 01:44.7 [56] 47 34:07.1 [42] 42
43 656 detail závodníka DROZ Célia SUI 1991 La Zizanie 5. /  18-29(f) 1:33:38.2 0:28:54.3 08:07.1 [57] 57 02:24.6 [39] 48 0:49:32.9 [55] 56 02:01.0 [67] 55 31:32.4 [27] 43
44 611 detail závodníka PELÍŠEK Daniel CZE 1976 BěžímPro.cz Centrum Bazalka 12. /  40-49(m) 1:33:45.9 0:29:02.0 08:30.1 [63] 63 02:04.0 [26] 49 0:49:07.3 [52] 54 01:39.2 [53] 54 32:25.1 [35] 44
45 634 detail závodníka MARTINKA Jiří CZE 1969 TTT 1. /  50+(m) 1:33:59.4 0:29:15.5 06:26.1 [22] 22 02:35.4 [43] 25 0:46:48.8 [41] 40 01:34.0 [41] 39 36:34.9 [56] 45
46 622 detail závodníka MAREK Libor CZE 1975 MTB Šumava Riders 13. /  40-49(m) 1:34:05.1 0:29:21.2 08:19.8 [59] 59 03:27.6 [64] 62 0:39:32.7 [15] 24 02:44.7 [76] 29 40:00.2 [63] 46
47 637 detail závodníka ZAJČENKO Alexandr CZE 1984 --- 6. /  30-39(m) 1:34:59.6 0:30:15.7 07:38.6 [48] 48 02:35.6 [44] 42 0:47:37.6 [46] 47 01:08.5 [19] 46 35:59.1 [49] 47
48 624 detail závodníka DĚBNÁR Josef CZE 2004 JK RACING 8. /  16-17(m) 1:35:01.4 0:30:17.5 08:28.1 [62] 62 02:14.3 [32] 52 0:48:54.4 [51] 53 01:35.2 [44] 53 33:49.2 [41] 48
49 668 detail závodníka TEUBENBACHER Sonja AUT 1983 TRI Team Obergrafendorf 4. /  30-39(f) 1:35:07.9 0:30:24.0 07:16.3 [36] 36 02:13.5 [31] 34 0:46:08.1 [38] 37 01:34.7 [43] 36 37:55.1 [58] 49
50 675 detail závodníka SOSNOVÁ Magda CZE 1978 Sutri Author Prachatice 1. /  40-49(f) 1:35:49.1 0:31:05.2 06:51.3 [25] 25 02:14.4 [33] 26 0:48:34.6 [50] 44 01:16.0 [25] 44 36:52.6 [57] 50
51 632 detail závodníka KMUNÍČEK Miloš CZE 1961 Maraton klub Kladno 2. /  50+(m) 1:35:51.9 0:31:08.0 07:21.8 [39] 39 04:09.2 [71] 61 0:51:49.0 [62] 61 02:08.2 [70] 63 30:23.5 [17] 51
52 636 detail závodníka TROJÁK Václav CZE 1993 --- 10. /  18-29(m) 1:36:02.3 0:31:18.4 07:28.1 [45] 45 02:37.6 [46] 41 0:47:54.3 [47] 48 01:29.6 [37] 48 36:32.6 [54] 52
53 625 detail závodníka BARTÁK Vladimír CZE 1946 Šutri Prachatice 3. /  50+(m) 1:36:05.9 0:31:22.0 08:45.8 [69] 69 02:03.7 [25] 54 0:44:27.0 [34] 36 02:23.5 [74] 40 38:25.6 [59] 53
54 630 detail závodníka FULKOVÁ Šárka CZE 2002 REDPOINT TEAM 4. /  16-17(f) 1:36:44.1 0:32:00.2 07:36.1 [47] 47 01:45.5 [18] 30 0:46:22.8 [39] 39 01:35.7 [46] 37 39:23.9 [62] 54
55 620 detail závodníka WIERZBICKA Łucja POL 2004 Triathlon Siedlce Club 5. /  16-17(f) 1:37:37.9 0:32:54.0 07:01.1 [29] 29 02:16.4 [36] 28 0:48:31.9 [49] 46 01:10.8 [20] 45 38:37.6 [61] 55
56 604 detail závodníka DOLEŽEL Jiří CZE 1976 --- 14. /  40-49(m) 1:38:05.1 0:33:21.2 07:55.6 [52] 52 04:35.9 [73] 67 0:49:44.5 [56] 59 01:33.5 [40] 59 34:15.4 [43] 56
57 607 detail závodníka ZIMMERMANN Marine FRA 1995 ASPTT Mulhouse Triathlon 6. /  18-29(f) 1:38:47.3 0:34:03.4 06:12.3 [19] 19 02:03.6 [24] 18 0:46:57.6 [42] 35 01:20.4 [31] 35 42:13.1 [67] 57
58 679 detail závodníka KŘÍŽEK Miroslav CZE 1976 --- 15. /  40-49(m) 1:38:48.6 0:34:04.7 07:27.8 [43] 43 02:37.5 [45] 40 0:50:10.5 [57] 57 01:59.4 [66] 57 36:33.2 [55] 58
59 664 detail závodníka RUPP Sonja GER 1975 TSV Jahn Freising 2. /  40-49(f) 1:39:04.1 0:34:20.2 07:22.3 [40] 40 02:56.6 [54] 43 0:51:59.3 [63] 60 01:35.5 [45] 60 35:10.1 [47] 59
60 652 detail závodníka KUČERA Tomáš CZE 1972 Czech Sailing Team 16. /  40-49(m) 1:39:25.1 0:34:41.2 08:09.8 [58] 58 03:01.2 [57] 57 0:48:18.9 [48] 51 01:28.3 [36] 52 38:26.6 [60] 60
61 608 detail závodníka RICCHIUTI Lucia FRA 1993 ASPTT Mulhouse Triathlon 7. /  18-29(f) 1:39:54.9 0:35:11.0 06:45.6 [24] 24 02:06.4 [28] 21 0:55:44.1 [68] 64 01:42.8 [55] 64 33:35.8 [40] 61
62 626 detail závodníka TRIER HANSEN Lene DEN 1972 Fredericia Triathlon team 3. /  40-49(f) 1:42:49.8 0:38:05.9 09:11.6 [74] 74 03:17.1 [63] 66 0:53:29.3 [65] 66 01:45.8 [58] 65 35:05.8 [46] 62
63 606 detail závodníka TRČKA Jan CZE 1968 Albeř 92 4. /  50+(m) 1:44:04.3 0:39:20.4 07:19.1 [38] 38 03:30.0 [66] 53 0:50:15.7 [58] 58 01:47.8 [60] 58 41:11.6 [65] 63
64 629 detail závodníka MACH Milan CZE 1967 Ostuda rodiny 5. /  50+(m) 1:45:16.6 0:40:32.7 10:12.1 [76] 76 02:58.1 [55] 74 0:50:18.9 [59] 62 01:26.5 [35] 61 40:20.8 [64] 64
65 676 detail závodníka BAREŠOVÁ Kateřina CZE 1980 Baresi team 5. /  30-39(f) 1:46:07.2 0:41:23.3 08:36.3 [65] 65 03:28.1 [65] 65 0:56:11.8 [70] 69 01:23.3 [33] 68 36:27.4 [51] 65
66 671 detail závodníka ČIRKOV Martin CZE 1997 --- 11. /  18-29(m) 1:46:21.3 0:41:37.4 10:36.8 [77] 77 03:01.6 [58] 77 0:58:46.3 [74] 74 00:37.7 [1] 74 33:18.8 [39] 66
67 651 detail závodníka HARTSCHEN Jens GER 1983 --- 7. /  30-39(m) 1:46:59.2 0:42:15.3 09:03.6 [73] 73 03:32.8 [68] 70 0:51:11.9 [61] 63 01:38.1 [50] 62 41:32.6 [66] 67
68 623 detail závodníka BÁRTOVÁ Marie CZE 1982 --- 6. /  30-39(f) 1:52:15.3 0:47:31.4 09:24.2 [75] 75 03:09.4 [61] 68 0:53:10.1 [64] 65 02:26.9 [75] 66 44:04.5 [71] 68
69 666 detail závodníka ŠULECOVÁ Michaela CZE 2004 Sulec Team 6. /  16-17(f) 1:52:30.8 0:47:46.9 06:52.1 [26] 26 02:37.9 [48] 35 0:58:41.3 [73] 68 01:52.5 [62] 69 42:26.8 [68] 69
70 618 detail závodníka SIGL Stefanie GER 1993 --- 8. /  18-29(f) 1:54:49.8 0:50:05.9 08:55.8 [72] 72 02:27.1 [40] 60 0:56:10.8 [69] 67 01:37.3 [48] 67 45:38.5 [73] 70
71 638 detail závodníka SMUTKOVA Marketa CZE 1999 Tj Stodulky 9. /  18-29(f) 1:56:25.0 0:51:41.1 07:56.3 [54] 54 04:45.7 [75] 73 0:58:11.9 [72] 73 02:05.6 [68] 72 43:25.2 [70] 71
72 639 detail závodníka SMUTKOVA Magdalena CZE 2002 Tj Stodulky 7. /  16-17(f) 1:56:25.0 0:51:41.1 07:55.6 [52] 52 04:43.4 [74] 71 0:57:00.1 [71] 72 03:21.1 [77] 73 43:24.5 [69] 72
73 662 detail závodníka KREJČÍ Václav CZE 2003 Harcovníci 9. /  16-17(m) 1:56:38.2 0:51:54.3 07:10.6 [32] 32 06:11.1 [77] 76 0:55:07.8 [67] 71 01:49.9 [61] 70 46:18.7 [75] 73
74 661 detail závodníka KREJČÍ David CZE 1972 Harcovníci 17. /  40-49(m) 1:56:38.2 0:51:54.3 07:08.3 [31] 31 06:11.5 [78] 75 0:55:07.2 [66] 70 01:52.8 [63] 71 46:18.3 [74] 74
75 640 detail závodníka VOLKOVA Natalja CZE 1977 Tj Stodulky 4. /  40-49(f) 2:03:01.9 0:58:18.0 08:43.6 [67] 67 03:57.0 [70] 72 1:03:23.9 [75] 75 02:09.4 [72] 75 44:47.9 [72] 75
76 672 detail závodníka TONDR Karel CZE 1985 --- 8. /  30-39(m) 2:16:53.8 1:12:09.9 08:46.8 [70] 70 03:07.8 [60] 63 1:15:46.8 [77] 76 01:34.4 [42] 76 47:37.8 [76] 76
77 627 detail závodníka MILLER Wiktoria Miller POL 1999 --- 10. /  18-29(f) 2:24:32.7 1:19:48.8 08:21.8 [60] 60 04:13.6 [72] 69 1:17:00.1 [78] 77 01:37.0 [47] 77 53:19.9 [78] 77
78 612 detail závodníka STARÁ Kateřina CZE 2001 --- 11. /  18-29(f) 2:26:15.9 1:21:32.0 12:23.8 [78] 78 05:23.7 [76] 78 1:14:13.5 [76] 78 03:39.6 [78] 78 50:35.1 [77] 78
--- 631 detail závodníka HAKL Václav CZE 2001 --- . /  18-29(m) DNF --- 10:26.6 [-] --- 15:37.3 [-] --- --- --- --- --- --- ---
--- 643 detail závodníka OUŘEDNÍK Jakub CZE 1989 Los Duos Tragikomikos . /  30-39(m) DNF --- 07:23.1 [-] --- 10:07.9 [-] --- --- --- --- --- --- ---
--- 644 detail závodníka VONDRUŠKOVÁ Jana CZE 1989 --- . /  30-39(f) DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru