TELEKOM Night run Bratislava

Běh
DATUM :7.9.2019 MÍSTO :Bratislava

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno 1. člen 2. člen Kategorie Čas Ztráta Čistý čas
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno 1. člen 2. člen Kategorie Čas Ztráta Čistý čas
1 6180 detail závodníka AK VETERÁN BRATISLAVA Čačík Miroslav Moza Ľuboslav 1. /  Mužská štafeta 0:35:52 0:00:00 0:35:50
2 6175 detail závodníka #AJLAVRUN Švajda Gabriel Šimunkova Jana 1. /  Zmiešaná štafeta 0:38:29 0:02:37 0:38:28
3 6199 detail závodníka Karniková Alexandra Kakaš Tibor 2. /  Zmiešaná štafeta 0:39:47 0:03:55 0:39:29
4 6059 detail závodníka HRANOLKY Lajčin Tomáš Redechová Danica 3. /  Zmiešaná štafeta 0:40:18 0:04:26 0:40:07
5 6081 detail závodníka NÁZOV NEVIEM Doricová Kristína Balcár Samuel 4. /  Zmiešaná štafeta 0:40:50 0:04:58 0:40:25
6 6161 detail závodníka KMEŤOVSKÍ FUTBALISTI Švec Jozef Šulík Pavol 2. /  Mužská štafeta 0:42:43 0:06:51 0:42:13
7 6015 detail závodníka BAJAJA Portašiková Jasmína Portašik Branislav 5. /  Zmiešaná štafeta 0:45:12 0:09:20 0:44:35
8 6085 detail závodníka MARTIN A TAKAMASA Linkov Martin Kružliak Takamasa 6. /  Zmiešaná štafeta 0:45:19 0:09:27 0:44:39
9 6115 detail závodníka NAMBO Reken Michal Kán Matej 3. /  Mužská štafeta 0:45:42 0:09:50 0:45:05
10 6172 detail závodníka BUBAKY Mikula Andrej Mikula Monika 7. /  Zmiešaná štafeta 0:46:41 0:10:49 0:44:40
11 6146 detail závodníka 2TORTY Muzslayova Ildiko Chimicova Denisa 1. /  Ženská štafeta 0:46:46 0:10:54 0:46:28
12 6005 detail závodníka DVAJA BEŽCI Sklárová Lucia Košuth Matúš 8. /  Zmiešaná štafeta 0:47:38 0:11:46 0:47:22
13 6173 detail závodníka TO JE JEDNO Chládeková Tamara Dinková Michaela 2. /  Ženská štafeta 0:47:51 0:11:59 0:47:24
14 6096 detail závodníka BONJOUR DEVÍNSKA Benedek Tomáš Viňanská Gabriela 9. /  Zmiešaná štafeta 0:48:08 0:12:16 0:46:41
15 6169 detail závodníka MUTTIDUDE TEAM Horvatova Lubica Horvat Martin 10. /  Zmiešaná štafeta 0:48:18 0:12:26 0:47:00
16 6069 detail závodníka SLOW-MO Péter Ladislav Péterová Mária 11. /  Zmiešaná štafeta 0:48:25 0:12:33 0:47:22
17 6003 detail závodníka SAILOR AND MERMAID Dujsikova Cyntia Janek Zoltan 12. /  Zmiešaná štafeta 0:48:46 0:12:54 0:47:37
18 6024 detail závodníka PETRA A ŠIMON Rexová Petra Rexa Šimon 13. /  Zmiešaná štafeta 0:49:21 0:13:29 0:48:59
19 6033 detail závodníka TOMAŠKOVIČOVCI Tomaškovič Dušan Tomaškovič Jakub 4. /  Mužská štafeta 0:49:33 0:13:41 0:48:16
20 6151 detail závodníka THEFASTEST Ciontu Ionut-Petru Ciontu Maricica 14. /  Zmiešaná štafeta 0:50:24 0:14:32 0:50:09
21 6087 detail závodníka TETE.DE.LA.COURSE Lavrincikova Michaela Chmurny Ivan 15. /  Zmiešaná štafeta 0:50:37 0:14:45 0:49:02
22 6136 detail závodníka IBSS Kupcik Rastislav Baka Barnabas 5. /  Mužská štafeta 0:50:46 0:14:54 0:50:10
23 6107 detail závodníka PLESKAČI Radičová Soňa Pajdlhauser Ivan 16. /  Zmiešaná štafeta 0:51:05 0:15:13 0:49:38
24 6054 detail závodníka GAMANET Filip Lubomír Maruška Tomáš 6. /  Mužská štafeta 0:51:06 0:15:14 0:50:37
25 6068 detail závodníka KEĎ DOBEHNEME SME DOBRÍ Letaši Ján Boháčová Andrea 17. /  Zmiešaná štafeta 0:51:09 0:15:17 0:50:37
26 6031 detail závodníka KAROL A ROMAN Drobný Karol Drobný Roman 7. /  Mužská štafeta 0:51:19 0:15:27 0:50:01
27 6125 detail závodníka MATUS A JAKUB Holly Matus Kristak Jakub 8. /  Mužská štafeta 0:51:20 0:15:28 0:51:01
28 6143 detail závodníka JSZF Farkas Zoltan Sitar Jan 9. /  Mužská štafeta 0:52:03 0:16:11 0:50:37
29 6043 detail závodníka CLICKESHOP.COM Vajdova Jana Vajda Andrej 18. /  Zmiešaná štafeta 0:52:16 0:16:24 0:51:23
30 6134 detail závodníka IBSS Radosa Milos Jasencak Stefan 10. /  Mužská štafeta 0:52:23 0:16:31 0:52:13
31 6105 detail závodníka DOMINIKA A DENISA Bauerova Dominika Cerovska Denisa 3. /  Ženská štafeta 0:52:24 0:16:32 0:52:19
32 6021 detail závodníka D&D TÍM Matiašovič David Demčák Daniel 11. /  Mužská štafeta 0:52:28 0:16:36 0:51:55
33 6065 detail závodníka CHEETAHS Svrček Pavol Fedušová Ivana 19. /  Zmiešaná štafeta 0:52:32 0:16:40 0:51:42
34 6160 detail závodníka TEAM DSW Hájosová Réka Csízik Zoltán 20. /  Zmiešaná štafeta 0:52:33 0:16:41 0:52:04
35 6008 detail závodníka WHEELCHAIRS Šulek Filip Beker Maroš 12. /  Mužská štafeta 0:53:01 0:17:09 0:52:54
36 6050 detail závodníka ČAJÁK A DREVÁK Fábry Adam Mareček Timotej 13. /  Mužská štafeta 0:53:42 0:17:50 0:52:43
37 6196 detail závodníka BUDÚCNOSŤ INAK 4 Hulényi Peter Hulenyiová Tatiana 21. /  Zmiešaná štafeta 0:53:56 0:18:04 0:52:40
38 6016 detail závodníka FITCURVES Falbová Jana Poláková Martina 4. /  Ženská štafeta 0:54:08 0:18:16 0:53:49
39 6061 detail závodníka CK SENTOUR Siebertová Zuzana Švarda Norbert 22. /  Zmiešaná štafeta 0:54:12 0:18:20 0:53:55
40 6027 detail závodníka KLEJKY Klejka Jakub Klejková Katarína 23. /  Zmiešaná štafeta 0:54:16 0:18:24 0:53:31
41 6152 detail závodníka SCHNELLECKE Bakkai Ondrej Baňas Kamil 14. /  Mužská štafeta 0:54:25 0:18:33 0:53:32
42 6171 detail závodníka DD DRACI Gregorovič Ľubomír Šidík Ľubomír 15. /  Mužská štafeta 0:54:39 0:18:47 0:53:01
43 6060 detail závodníka ČUČORIEDKY Z KIBUCU Thomay Petra Kompasová Jana 5. /  Ženská štafeta 0:54:41 0:18:49 0:54:31
44 6114 detail závodníka BUMBO Molnár Karol Krupa Peter 16. /  Mužská štafeta 0:54:46 0:18:54 0:53:33
45 6037 detail závodníka THREE RABBITS RAČA Drotován Michal Dubinyová Lenka 24. /  Zmiešaná štafeta 0:54:49 0:18:57 0:53:40
46 6137 detail závodníka IBSS Tot Miroslav van Bohemen Louise Marise Janna 25. /  Zmiešaná štafeta 0:55:05 0:19:13 0:54:54
47 6062 detail závodníka CK SENTOUR Valachyová Jana Senaj Matúš 26. /  Zmiešaná štafeta 0:55:07 0:19:15 0:54:52
48 6083 detail závodníka DUŠAN A MICHAL Beseda Dušan Navrátil Michal 17. /  Mužská štafeta 0:55:10 0:19:18 0:53:49
49 6154 detail závodníka I-RIDERS.SK Hurbanova Monika Dait Ľubomír 27. /  Zmiešaná štafeta 0:55:18 0:19:26 0:53:43
50 6025 detail závodníka RUNERKY Bercíková Katarína Langová Dagmara 6. /  Ženská štafeta 0:55:23 0:19:31 0:54:26
51 6167 detail závodníka BEŽÍM ČO MÔŽEM Duffalová Gabriela Duffala Filip 28. /  Zmiešaná štafeta 0:55:31 0:19:39 0:55:22
52 6119 detail závodníka MARIA A KRISTINA Juckova Maria Ivanova Kristina 7. /  Ženská štafeta 0:55:32 0:19:40 0:54:21
53 6170 detail závodníka DANUBE RUNNERS COUPLE J&J Palka Jozef Palkova Jana 29. /  Zmiešaná štafeta 0:55:38 0:19:46 0:54:39
54 6099 detail závodníka TELEKOM RUNNING TEAM Schvarcová Martina Schvarc Dušan 30. /  Zmiešaná štafeta 0:55:39 0:19:47 0:54:39
55 6075 detail závodníka PHILIP MORRIS SLOVAKIA Mikuska Martin Oborová Lucia 31. /  Zmiešaná štafeta 0:55:46 0:19:54 0:54:34
56 6140 detail závodníka IBSS Samo Miroslav Filaga Andrej 18. /  Mužská štafeta 0:55:55 0:20:03 0:55:18
57 6070 detail závodníka UBEHANÍ Petrek Jozef Petreková Lenka 32. /  Zmiešaná štafeta 0:56:00 0:20:08 0:55:34
58 6051 detail závodníka FENDOFCI Fendekova Veronika Fendek Daniel 33. /  Zmiešaná štafeta 0:56:10 0:20:18 0:54:53
59 6004 detail závodníka BARBORA A JURAJ Alfoldyova Barbora Alfoldy Juraj 34. /  Zmiešaná štafeta 0:56:13 0:20:21 0:55:40
60 6124 detail závodníka 2V2 Šúri Samuel Zachar Andrej 19. /  Mužská štafeta 0:56:23 0:20:31 0:56:00
61 6112 detail závodníka CRH Soos Anna Szőke Michal 35. /  Zmiešaná štafeta 0:56:29 0:20:37 0:55:00
62 6011 detail závodníka RUN FOREST RUN Vodickova Kamila Gressova Daniela 8. /  Ženská štafeta 0:56:38 0:20:46 0:56:18
63 6147 detail závodníka L+1 Kočan Stanislav Farkašová Lucia 36. /  Zmiešaná štafeta 0:56:42 0:20:50 0:54:57
64 6176 detail závodníka NIGHT WATCH Bakošová Alexandra Černák Maroš 37. /  Zmiešaná štafeta 0:57:09 0:21:17 0:56:51
65 6029 detail závodníka MAKAČI Martiak Filip Fridrichová Martina 38. /  Zmiešaná štafeta 0:57:18 0:21:26 0:56:57
66 6113 detail závodníka EVA A MARTIN Lietavcová Eva Kocinger Martin 39. /  Zmiešaná štafeta 0:57:20 0:21:28 0:57:17
67 6157 detail závodníka KNIHOMOLI Šnirc Martin Foktová Lucia 40. /  Zmiešaná štafeta 0:57:25 0:21:33 0:56:05
68 6018 detail závodníka FLOPS Keruľ Miroslav Budinská Lucia 41. /  Zmiešaná štafeta 0:57:29 0:21:37 0:56:23
69 6184 detail závodníka TEAMWORK UPVII MRAR Rosol Michal Rosolová Anna 42. /  Zmiešaná štafeta 0:57:38 0:21:46 0:56:04
70 6064 detail závodníka KATARINA A JAN Gonova Katarina Poliak Jan 43. /  Zmiešaná štafeta 0:57:52 0:22:00 0:57:26
71 6200 detail závodníka HANKA A JULKA Budinská Hana Dianovská Júlia 9. /  Ženská štafeta 0:57:53 0:22:01 0:57:52
72 6108 detail závodníka K+F=10KM Zámečník Filip Radičová Katarína 44. /  Zmiešaná štafeta 0:57:55 0:22:03 0:56:27
73 6144 detail závodníka ANDY&ZUZU Lachkovič Andrej Lachkovičová Zuzana 45. /  Zmiešaná štafeta 0:57:57 0:22:05 0:57:29
74 6168 detail závodníka BILLA LADIES Gregorovičová Janka Bačiková Lucia 10. /  Ženská štafeta 0:58:02 0:22:10 0:56:58
75 6095 detail závodníka TO JE JEDNO Buzogaň Michal Szórad Dávid 20. /  Mužská štafeta 0:58:06 0:22:14 0:57:22
76 6098 detail závodníka TEPLÁCI Szórád Anton Hudač Samuel 21. /  Mužská štafeta 0:58:06 0:22:14 0:57:22
77 6044 detail závodníka CHAUFFEUR BOYS Holbík Peter Suchan Oto 22. /  Mužská štafeta 0:58:10 0:22:18 0:57:51
78 6080 detail závodníka TELEKOM RUNNING TEAM BUGINY Bugár Tomáš Bugárová Antónia 46. /  Zmiešaná štafeta 0:58:13 0:22:21 0:57:12
79 6190 detail závodníka MINIREX Pichelska Zofia Novakova Maria 11. /  Ženská štafeta 0:58:37 0:22:45 0:58:21
80 6133 detail závodníka RENÁTA A PETER Čačíková Renáta Čačík Peter 47. /  Zmiešaná štafeta 0:58:41 0:22:49 0:58:35
81 6091 detail závodníka JOZEF A DOMINIKA Melicher Jozef Melicherová Dominika 48. /  Zmiešaná štafeta 0:58:45 0:22:53 0:58:15
82 6163 detail závodníka BROSE BRATISLAVA RUNNING TEAM Šrámková Zuzana Fogl Štefan 49. /  Zmiešaná štafeta 0:58:58 0:23:06 0:58:30
83 6121 detail závodníka ELEKTROVOD Jendroľ Branislav Koreňová Martina 50. /  Zmiešaná štafeta 0:58:58 0:23:06 0:58:56
84 6055 detail závodníka LENKA A DANIELA Filipová Lenka Marušková Daniela 12. /  Ženská štafeta 0:59:08 0:23:16 0:58:39
85 6026 detail závodníka SEGIŇKY ZO ZENITHU Strajňaková Mária Berošová Beata 13. /  Ženská štafeta 0:59:12 0:23:20 0:57:25
86 6197 detail závodníka TELEKOM RUNNING TEAM PM Kováč Michal Hamarová Petronela 51. /  Zmiešaná štafeta 0:59:22 0:23:30 0:57:27
87 6071 detail závodníka DVOJČENCE Korcova Eva Harčarikova Marianna 14. /  Ženská štafeta 0:59:26 0:23:34 0:59:25
88 6162 detail závodníka TRAJA Cerna Zofia Petrik Jakub 52. /  Zmiešaná štafeta 1:00:02 0:24:10 0:59:06
89 6145 detail závodníka TOMAS A MILAN Galanda Tomas Boháč Milan 23. /  Mužská štafeta 1:00:04 0:24:12 0:59:07
90 6148 detail závodníka BB Benackova Lenka Bodnarova Vladimira 15. /  Ženská štafeta 1:00:06 0:24:14 0:59:54
91 6198 detail závodníka Ivanovič Peter Švejnová Katarína 53. /  Zmiešaná štafeta 1:00:09 0:24:17 0:59:55
92 6100 detail závodníka IRON Chovancova Ivana Chovanec Milan 54. /  Zmiešaná štafeta 1:00:15 0:24:23 0:59:52
93 6038 detail závodníka PA A PI Gebauerova Lucia Pakan Jozef 55. /  Zmiešaná štafeta 1:00:29 0:24:37 0:59:13
94 6076 detail závodníka TIMEA A MÁRIA Deakova Timea Olčaková Mária 16. /  Ženská štafeta 1:00:29 0:24:37 0:59:09
95 6116 detail závodníka STANISLAVA A VIKTOR Pohánková Stanislava Čajbík Viktor 56. /  Zmiešaná štafeta 1:00:32 0:24:40 1:00:18
96 6048 detail závodníka ZŠ ŠTÚROVA MA Valúchová Monika Koreničová Lenka 17. /  Ženská štafeta 1:00:33 0:24:41 0:59:22
97 6047 detail závodníka BLOND TWINS Griesbachová Alena Kralovičová Ivana 18. /  Ženská štafeta 1:00:42 0:24:50 1:00:38
98 6042 detail závodníka DENISA A ŽANETA Gibláková Denisa Jurová Žaneta 19. /  Ženská štafeta 1:00:43 0:24:51 0:59:27
99 6129 detail závodníka TANCUJ TANCUJ Mrugová Tatiana Porubská Dominika 20. /  Ženská štafeta 1:00:54 0:25:02 1:00:27
100 6067 detail závodníka KATARÍNA A BORIS Cviková Katarína Cvik Boris 57. /  Zmiešaná štafeta 1:01:05 0:25:13 1:00:31

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru