5. kolo SP Enduro 2019

MTB
DATUM :6.10.2019 MÍSTO :Stará Ľubovňa

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta RZ1 # RZ2 # RZ3 # RZ4 #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta RZ1 # RZ2 # RZ3 # RZ4 #
1 1 STAŇO Ľuboš SVK 1995 bajky.sk CTC 1. /  Muži 0:13:02.2 0:00:00.0 02:27.3 1 03:01.6 1 05:57.2 1 01:36.1 1
2 20 MOTYKA Marcin POL 1984 MARIN Bikes POLSKA 2. /  Muži 0:13:33.3 0:00:31.1 02:29.0 2 03:09.8 2 06:17.3 3 01:37.2 2
3 95 RUS Šimon SVK 1998 OKO Racing 1. /  Muži U21 0:13:37.1 0:00:34.9 02:30.8 3 03:14.6 4 06:13.2 2 01:38.5 3
4 12 KRAJČOVIECH Peter SVK 1992 --- 3. /  Muži 0:13:56.5 0:00:54.3 02:38.1 4 03:11.6 3 06:23.9 4 01:42.9 6
5 13 BEŤKO Martin SVK 1993 BIKE CLUB JBC 4. /  Muži 0:14:17.7 0:01:15.5 02:44.9 9 03:24.0 6 06:26.1 6 01:42.7 5
6 92 TALAGA Patryk POL 1980 Immogilzny Cycling Team 5. /  Muži 0:14:22.4 0:01:20.2 02:38.9 5 03:26.7 7 06:36.0 8 01:40.8 4
7 26 CHOMIST Patrik SVK 2003 Bajkulariders Bratislava 2. /  Muži U21 0:14:24.3 0:01:22.1 02:41.3 7 03:33.8 10 06:25.2 5 01:44.0 8
8 3 SKLENÁRIK Filip SVK 1996 Enjoy The Ride Team / PROefekt team 6. /  Muži 0:14:36.1 0:01:33.9 02:42.5 8 03:22.6 5 06:36.6 9 01:54.4 16
9 27 LITVAJ Timotej SVK 1999 bajky.sk CTC 3. /  Muži U21 0:14:36.9 0:01:34.7 02:39.0 6 03:33.8 10 06:38.3 10 01:45.8 9
10 29 JARINA Mário SVK 2001 ENJOY THE RIDE TEAM 4. /  Muži U21 0:14:37.9 0:01:35.7 02:46.9 10 03:27.6 8 06:35.8 7 01:47.6 10
11 76 ZEMENČÍK Oliver SVK 1998 --- 5. /  Muži U21 0:15:03.1 0:02:00.9 02:47.2 11 03:32.9 9 06:52.7 13 01:50.3 13
12 4 LINDA Jakub SVK 1996 bajky.sk CTC 7. /  Muži 0:15:06.2 0:02:04.0 02:49.8 13 03:38.1 14 06:48.5 12 01:49.8 12
13 16 BENE Ondrej SVK 1990 Bikegarage 8. /  Muži 0:15:14.5 0:02:12.3 02:49.5 12 03:54.1 16 06:47.1 11 01:43.8 7
14 7 GREGA Ľubomír SVK 1986 High Riders Team 9. /  Muži 0:15:22.0 0:02:19.8 02:50.7 14 03:37.8 13 07:04.2 14 01:49.3 11
15 91 DUCHOŇ Damián SVK 2002 ENJOY THE RIDE TEAM 6. /  Muži U21 0:15:49.1 0:02:46.9 02:53.3 16 03:47.5 15 07:14.7 16 01:53.6 15
16 33 MATVIAK Dominik SVK 2003 Cyklostopy forest team 7. /  Muži U21 0:15:54.8 0:02:52.6 02:52.4 15 03:36.2 12 07:34.6 18 01:51.6 14
17 96 URBANSKÝ Michal SVK 2001 Absolute Racing Team 8. /  Muži U21 0:16:09.1 0:03:06.9 03:02.2 17 03:59.5 17 07:10.2 15 01:57.2 17
18 19 LEGÁT Kristián SVK 1997 MŠK Krompachy 10. /  Muži 0:16:49.1 0:03:46.9 03:02.6 18 04:18.6 18 07:17.3 17 02:10.6 18
19 90 DRÁB Ondrej SVK 1985 --- 11. /  Muži 0:18:26.4 0:05:24.2 03:16.6 19 05:15.4 19 07:43.6 19 02:10.8 19
20 11 DZUREK Juraj SVK 1985 bajky.sk CTC 12. /  Muži 0:20:21.6 0:07:19.4 03:42.6 20 05:39.1 21 08:33.8 20 02:26.1 20
21 31 KRMESKÝ Adam SVK 2002 ENJOY THE RIDE TEAM 9. /  Muži U21 0:20:25.8 0:07:23.6 03:42.7 21 05:30.3 20 08:39.6 21 02:33.2 21
--- 5 VRABEC Jaroslav SVK 1996 bajky.sk CTC . /  Muži DNF --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 9 KAŠČÁK Michal SVK 1980 Absolute Racing Team . /  Muži DNF --- 12:57.0 --- 57:16.5 --- --- --- --- ---
--- 15 BADIAR Julian SVK 1992 ebajk racing . /  Muži DNF --- 07:20.1 --- 36:19.8 --- 28:19.0 --- --- ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru