GARMIN Beh Súľovskými skalami

Běh
DATUM :12.10.2019 MÍSTO :Súľov

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
1 2090 detail závodníka PROCHÁZKOVÁ Simona 2013 ZLÍN 1. /  Mikro dievčatá 5-6 rokov 0:00:14.4 0:00:00.0
2 2110 detail závodníka BELOBRADOVÁ Bela 2013 Lysá pod Makytou 2. /  Mikro dievčatá 5-6 rokov 0:00:14.9 0:00:00.4
3 2084 detail závodníka TROCHA Roland 2013 Stara Bystrica 1. /  Mikro chlapci 5-6 rokov 0:00:15.0 0:00:00.6
4 2118 detail závodníka KRUPEĽÁKOVÁ Sofia 2013 Rudník 3. /  Mikro dievčatá 5-6 rokov 0:00:15.7 0:00:01.2
5 2097 detail závodníka ANTALOVÁ Aneta 2014 Ilava 4. /  Mikro dievčatá 5-6 rokov 0:00:15.8 0:00:01.3
6 2016 detail závodníka CHALUPIANSKÁ Nikola 2013 kotešová 5. /  Mikro dievčatá 5-6 rokov 0:00:16.1 0:00:01.6
7 2072 detail závodníka MASNICOVÁ Sofia 2014 Stará Bystrica 6. /  Mikro dievčatá 5-6 rokov 0:00:16.3 0:00:01.8
8 2065 detail závodníka ZEMANOVIČ Tomáš 2013 Trenčín 2. /  Mikro chlapci 5-6 rokov 0:00:16.6 0:00:02.1
9 2029 detail závodníka MASARYK Filip 2014 Považská Bystrica 3. /  Mikro chlapci 5-6 rokov 0:00:16.6 0:00:02.1
10 2062 detail závodníka ŠURGANOVÁ Marcelka 2013 Bratislava 7. /  Mikro dievčatá 5-6 rokov 0:00:16.8 0:00:02.3
11 2069 detail závodníka KOPÁLOVÁ Zoja 2013 Nováky 8. /  Mikro dievčatá 5-6 rokov 0:00:16.8 0:00:02.3
12 2009 detail závodníka BUTKO Matej 2014 Súľov-Hradná 4. /  Mikro chlapci 5-6 rokov 0:00:18.1 0:00:03.7
13 2100 detail závodníka BLAŠKO Janko 2013 Rajec 5. /  Mikro chlapci 5-6 rokov 0:00:18.1 0:00:03.7
14 2012 detail závodníka KIŠ Dominik 2013 KYSUCKÉ NOVÉ MESTO 6. /  Mikro chlapci 5-6 rokov 0:00:18.2 0:00:03.7
15 2077 detail závodníka BALON Mattias 2013 PIEŠŤANY 7. /  Mikro chlapci 5-6 rokov 0:00:18.2 0:00:03.7
16 2104 detail závodníka KOŠČALOVÁ Lilien 2013 Stará Bystrica 9. /  Mikro dievčatá 5-6 rokov 0:00:18.3 0:00:03.8
17 2023 detail závodníka MASARYKOVÁ Dorotka 2014 Považská Bystrica 10. /  Mikro dievčatá 5-6 rokov 0:00:18.3 0:00:03.9
18 2034 detail závodníka MADEROVÁ Karolína 2013 Bratislava 11. /  Mikro dievčatá 5-6 rokov 0:00:18.4 0:00:03.9
19 2004 detail závodníka KUCIAK Lukáš 2013 Štiavnik 8. /  Mikro chlapci 5-6 rokov 0:00:18.4 0:00:03.9
20 2061 detail závodníka MARTINUSÍKOVÁ Stella 2014 TERCHOVÁ 12. /  Mikro dievčatá 5-6 rokov 0:00:18.5 0:00:04.0
21 2045 detail závodníka JANIK Jergus 2013 Martin 9. /  Mikro chlapci 5-6 rokov 0:00:18.7 0:00:04.2
22 2056 detail závodníka SUROVÁ Sára 2013 Bytča 13. /  Mikro dievčatá 5-6 rokov 0:00:19.2 0:00:04.7
23 2107 detail závodníka ŠUGÁR Michael 2014 Žilina 10. /  Mikro chlapci 5-6 rokov 0:00:19.3 0:00:04.8
24 2043 detail závodníka STIKSOVÁ Teraza 2014 Trenčianske Teplice 14. /  Mikro dievčatá 5-6 rokov 0:00:19.4 0:00:05.0
25 2006 detail závodníka ĎUREC Sebastián 2014 Súľov-Hradná 11. /  Mikro chlapci 5-6 rokov 0:00:19.5 0:00:05.0
26 2113 detail závodníka ČERVENCOVÁ Michaela 2013 Považská Bystrica 15. /  Mikro dievčatá 5-6 rokov 0:00:19.5 0:00:05.1
27 2022 detail závodníka MASLÍKOVÁ Linda 2013 Súľov - Hradná 16. /  Mikro dievčatá 5-6 rokov 0:00:19.5 0:00:05.1
28 2092 detail závodníka ŠTERDASOVÁ Karin 2014 Považská Bystrica 17. /  Mikro dievčatá 5-6 rokov 0:00:19.8 0:00:05.3
29 2121 detail závodníka PETRUS Tomas 2014 Dubnica nad Vahom 12. /  Mikro chlapci 5-6 rokov 0:00:20.2 0:00:05.7
30 2130 detail závodníka KERNOVÁ Michaela 2014 Chtelnica 18. /  Mikro dievčatá 5-6 rokov 0:00:20.2 0:00:05.7
31 2096 detail závodníka GRESCHNER Alex 2014 NITRIANSKE PRAVNO 13. /  Mikro chlapci 5-6 rokov 0:00:20.3 0:00:05.8
32 2036 detail závodníka OHRÁDKOVÁ Pavlína 2013 Petrovice 19. /  Mikro dievčatá 5-6 rokov 0:00:20.3 0:00:05.8
33 2052 detail závodníka ŠPILÁKOVÁ Naďka 2013 KYSUCKÉ NOVÉ MESTO 20. /  Mikro dievčatá 5-6 rokov 0:00:20.8 0:00:06.3
34 2127 detail závodníka ČVIRIK Oliver 2014 kotešová 14. /  Mikro chlapci 5-6 rokov 0:00:20.9 0:00:06.4
35 2046 detail závodníka JANIKOVA Alica 2014 Martin 21. /  Mikro dievčatá 5-6 rokov 0:00:21.2 0:00:06.7
36 2141 detail závodníka BÁTORA Michal 2013 Prievidza 15. /  Mikro chlapci 5-6 rokov 0:00:21.3 0:00:06.8
37 2003 detail závodníka HÁJEKOVÁ Lenka 2014 Štiavnik 22. /  Mikro dievčatá 5-6 rokov 0:00:21.4 0:00:06.9
38 2059 detail závodníka HORÁK Max 2014 Dolní Němčí 16. /  Mikro chlapci 5-6 rokov 0:00:25.1 0:00:10.6
39 2094 detail závodníka ŽELEZOV Sviatoslav 2014 Mošovce 17. /  Mikro chlapci 5-6 rokov 0:00:26.7 0:00:12.2
40 2138 detail závodníka PETRÍK Oliver 2013 Topoľčany 18. /  Mikro chlapci 5-6 rokov 0:09:19.6 0:09:05.1

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru