GARMIN Beh Súľovskými skalami

Běh
DATUM :12.10.2019 MÍSTO :Súľov

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
1 2111 detail závodníka HOLY Dominik 2009 Trencin 1. /  Mini chlapci 10-11 rokov 0:01:14.3 0:00:00.0
2 2042 detail závodníka KOCIANOVÁ Nikola 2009 NOVÁ DUBNICA 1. /  Mini dievčatá 10-11 rokov 0:01:19.0 0:00:04.6
3 2095 detail závodníka SUĽA Adam 2010 Rajec 2. /  Mini chlapci 10-11 rokov 0:01:19.0 0:00:04.6
4 2101 detail závodníka ZVARÍK Adam 2009 Prievidza 3. /  Mini chlapci 10-11 rokov 0:01:20.0 0:00:05.7
5 2075 detail závodníka LETKOVÁ Natália 2010 Jasenica 2. /  Mini dievčatá 10-11 rokov 0:01:21.2 0:00:06.8
6 2040 detail závodníka VALENTOVIČOVÁ Lara 2009 Stupava 3. /  Mini dievčatá 10-11 rokov 0:01:21.3 0:00:06.9
7 2080 detail závodníka TOMČALOVÁ Venesa 2009 Stara Bystrica 4. /  Mini dievčatá 10-11 rokov 0:01:24.3 0:00:09.9
8 2047 detail závodníka MIŠEJE Martin 2009 Prievidza 4. /  Mini chlapci 10-11 rokov 0:01:25.5 0:00:11.1
9 2057 detail závodníka SLIPKOVA Vanesa 2009 Kolarovice 5. /  Mini dievčatá 10-11 rokov 0:01:27.5 0:00:13.1
10 2105 detail závodníka HRÚZ Martin 2010 Žilina 5. /  Mini chlapci 10-11 rokov 0:01:28.8 0:00:14.4
11 2115 detail závodníka MIKULOVÁ Kristina 2009 PB 6. /  Mini dievčatá 10-11 rokov 0:01:31.3 0:00:17.0
12 2091 detail závodníka JARGAN Matej 2010 Pohronská Polhora 6. /  Mini chlapci 10-11 rokov 0:01:31.5 0:00:17.1
13 2049 detail závodníka SZABOVÁ Sofia 2009 Banská Bystrica 7. /  Mini dievčatá 10-11 rokov 0:01:32.1 0:00:17.7
14 2114 detail závodníka VANÁKOVÁ Barborka 2010 Čadca 8. /  Mini dievčatá 10-11 rokov 0:01:36.5 0:00:22.1
15 2112 detail závodníka ČERVENEC Filip 2010 Považská Bystrica 7. /  Mini chlapci 10-11 rokov 0:01:38.6 0:00:24.2
16 2117 detail závodníka VESELSKÁ Nela 2010 Košice 9. /  Mini dievčatá 10-11 rokov 0:01:39.6 0:00:25.2
17 2060 detail závodníka HORÁKOVÁ Nelly 2009 Dolní Němčí 10. /  Mini dievčatá 10-11 rokov 0:01:39.8 0:00:25.4
18 2079 detail závodníka GRIGOVÁ Nela 2009 Stara Bystrica 11. /  Mini dievčatá 10-11 rokov 0:01:40.8 0:00:26.4
19 2119 detail závodníka KRUPEĽÁKOVÁ Timea 2010 Rudník 12. /  Mini dievčatá 10-11 rokov 0:01:42.8 0:00:28.4
20 2031 detail závodníka ŽIDEKOVÁ Michaela 2010 Bytča 13. /  Mini dievčatá 10-11 rokov 0:01:42.8 0:00:28.4
21 2076 detail závodníka BALONOVÁ Nela 2009 PIEŠŤANY 14. /  Mini dievčatá 10-11 rokov 0:01:44.0 0:00:29.6
22 2142 detail závodníka MELUŠOVÁ Laura 2010 Prievidza 15. /  Mini dievčatá 10-11 rokov 0:01:44.3 0:00:29.9
23 2064 detail závodníka NÉMETHOVÁ Dušanka 2009 Bratislava 16. /  Mini dievčatá 10-11 rokov 0:01:44.6 0:00:30.2
24 2140 detail závodníka BÁTORA Filip 2010 Prievidza 8. /  Mini chlapci 10-11 rokov 0:01:44.8 0:00:30.4
25 2129 detail závodníka ČAHOJOVÁ Miriamka 2010 Diviaky nad Nitricou 17. /  Mini dievčatá 10-11 rokov 0:01:45.5 0:00:31.1
26 2070 detail závodníka KOPÁLOVÁ Nela 2010 Nováky 18. /  Mini dievčatá 10-11 rokov 0:01:46.8 0:00:32.5
27 2131 detail závodníka JARABEK Tadeáš 2007 Liptovská tepla 9. /  Mini chlapci 10-11 rokov 0:01:47.0 0:00:32.6
28 2067 detail závodníka TRAN Daniel 2009 Prievidza 10. /  Mini chlapci 10-11 rokov 0:01:49.1 0:00:34.7
29 2053 detail závodníka RUSNAK Andrej 2009 Prievidza 11. /  Mini chlapci 10-11 rokov 0:01:50.8 0:00:36.4
30 2134 detail závodníka JURIGA Patrik 2010 Ilava 12. /  Mini chlapci 10-11 rokov 0:01:52.6 0:00:38.2
31 2054 detail závodníka PIETRIK Sven 2009 Prievidza 13. /  Mini chlapci 10-11 rokov 0:01:52.6 0:00:38.2
32 2106 detail závodníka HOŠALA Michal Maximilián 2010 Martin 14. /  Mini chlapci 10-11 rokov 0:01:52.8 0:00:38.5
33 2124 detail závodníka JANUROVÁ Nela 2009 Považská Bystrica 19. /  Mini dievčatá 10-11 rokov 0:01:54.1 0:00:39.7

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru