PSA Trnava polmaratón

Běh
DATUM :20.10.2019 MÍSTO :Trnava

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Členovia Kategorie Čas Ztráta 1. kolo # 2. kolo # 3. kolo #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Členovia Kategorie Čas Ztráta 1. kolo # 2. kolo # 3. kolo #
1 1019 detail závodníka 3NT BRATISLAVA SVK Juraj Polák Tobiáš Barčík Matej Medveczky Matúš Vicen 1. /  Štafeta 1:18:53 0:00:00 18:16 1 0:38:04 1 0:59:29 1
2 1002 detail závodníka AK STREČNO SVK Marian Lutišan Tomaš Gašper Milan Bača Michal Belko 2. /  Štafeta 1:22:59 0:04:06 20:39 3 0:42:11 2 1:03:16 2
3 1004 detail závodníka BAVARIS RUNNERS SVK Marek Lenčéš Tomáš Môcik Nikola Brychtová Lenka Károlyiová 3. /  Štafeta 1:26:06 0:07:13 21:25 5 0:45:03 6 1:08:02 4
4 1011 detail závodníka ROYALISTI SVK Stefania Salazar Šimon Dubravík Ema Beke Francesco Salazar 4. /  Štafeta 1:27:30 0:08:37 23:24 9 0:43:52 4 1:06:05 3
5 1022 detail závodníka LESKÁČI 1 SVK Radoslav Stacho Jaro Zeman Vladimír Belovič Miriam Konrádová 5. /  Štafeta 1:30:34 0:11:41 22:46 7 0:45:34 7 1:09:12 5
6 1020 detail závodníka ŠTK PEZINOK SVK Jakub Miklenič, Hana Macháčková, Alexandra Vitkova, Jakub Jánošík 6. /  Štafeta 1:36:47 0:17:54 23:25 10 0:47:50 8 1:12:57 8
7 1010 detail závodníka PUPPY SVK Marion Attane Paul Westerloppe 7. /  Štafeta 1:40:57 0:22:04 23:06 8 0:43:31 3 1:11:51 6
8 1014 detail závodníka UTEKÁČI SVK Samuel Balcár Michal Galadík Martin Tupý Tereza Prekopova 8. /  Štafeta 1:41:07 0:22:14 20:39 2 0:44:42 5 1:12:28 7
9 1017 detail závodníka BOGE_2 SVK Igor Luciak Zuzana Pospíšilová Soňa Janišová Marek Solčanský 9. /  Štafeta 1:41:21 0:22:28 21:28 6 0:48:56 9 1:17:42 9
10 1018 detail závodníka B&G TEAM SVK Eduard Berčák Petra Galandová 10. /  Štafeta 1:41:31 0:22:38 27:30 17 0:55:52 15 1:18:11 10
11 1003 detail závodníka ALEXANDRE + MAXIME SVK Alexandre Lhuillier Maxime Lett 11. /  Štafeta 1:45:20 0:26:27 26:50 15 0:53:57 12 1:19:26 11
12 1015 detail závodníka XRUNNERS SVK Petulik Galáčová Katka Hlaváčová Janka Barusová Petra Hajzerova 12. /  Štafeta 1:48:31 0:29:38 26:56 16 0:54:37 13 1:20:47 13
13 1005 detail závodníka BOJNANSKA SVK Natália Bojňanská David Bojnanský Jozef Gajdoš Stanislav Gajdoš 13. /  Štafeta 1:49:44 0:30:51 25:51 13 0:52:41 11 1:20:43 12
14 1009 detail závodníka PRIATELIA SVK Adriana Bírová Jana Chalachanová Miroslav Vajdečka Peter Kukura 14. /  Štafeta 1:49:50 0:30:57 21:21 4 0:50:57 10 1:22:18 14
15 1016 detail závodníka BOGE_1 SVK Peter Jurasek Jana Šedivová Peter Dobšovič Lenka Hutlasová 15. /  Štafeta 1:51:36 0:32:43 23:25 10 0:55:50 14 1:23:30 16
16 1007 detail závodníka MALŽENICE SVK Martin Baláž Miriam Balážová Mária Sokolovičová Michal Sokolovič 16. /  Štafeta 1:52:03 0:33:10 29:47 19 1:02:39 20 1:29:33 19
17 1012 detail závodníka SPPM SVK Silvia Tóthová Petra Podymaková Peter Podymak Michal Tóth 17. /  Štafeta 1:52:19 0:33:26 30:21 20 0:59:33 18 1:26:33 17
18 1021 detail závodníka LESKÁČI 2 SVK Michal Pavlík Martina Šafáriková Michal Kadlečík Monika Pokorná Morávková 18. /  Štafeta 1:52:21 0:33:28 25:00 12 0:56:12 16 1:26:39 18
19 1001 detail závodníka PODROŠTÚNSKÉ TECINY SVK Erika Vaňková Stanislava Kočíšková Ivana Jankovičová Andrea Palková 19. /  Štafeta 1:53:05 0:34:12 28:03 18 0:57:00 17 1:22:59 15
20 1006 detail závodníka HAGI RUN TEAM SVK Peter Čery Diana Dubecová Regina Čeryová Ludvík Režo 20. /  Štafeta 1:56:25 0:37:32 26:18 14 1:00:29 19 1:31:54 20

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru