5 x Vimperkem - kolečkové lyže a brusle

Běh
DATUM :24.9.2019 MÍSTO :Vimperk, Vodník
POŘADATEL : Fischer Ski klub Šumava

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
1 43 detail závodníka PŮBALOVÁ Silvie 2010 SKI Klub Strakonice 1. /  Žákyně - Gazely 0:02:39.1 0:00:00.0
2 65 detail závodníka RANDÁKOVÁ Jana 2011 Ski Sokol Stachy 2. /  Žákyně - Gazely 0:02:41.8 0:00:02.7
3 45 detail závodníka BRANDOVÁ Beáta 2011 SKI Klub Strakonice 3. /  Žákyně - Gazely 0:02:47.2 0:00:08.1
4 42 detail závodníka ŠÍMOVÁ Viktorie 2011 SKI Klub Strakonice 4. /  Žákyně - Gazely 0:02:47.6 0:00:08.5
5 6 detail závodníka JANOŠÍKOVÁ Lenka 2010 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 5. /  Žákyně - Gazely 0:02:56.6 0:00:17.5
6 31 detail závodníka JEDLIČKOVÁ Terezka 2011 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 6. /  Žákyně - Gazely 0:02:56.8 0:00:17.7
7 15 detail závodníka VYSKOČIL Vítek 2010 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 1. /  Žáci - Gepardi 0:02:59.2 0:00:20.1
8 21 detail závodníka TUŠL Teodor 2011 Ski Sokol Stachy 2. /  Žáci - Gepardi 0:03:15.6 0:00:36.5
9 36 detail závodníka KOJAN Ludvík 2010 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 3. /  Žáci - Gepardi 0:03:22.4 0:00:43.3
10 19 detail závodníka VOCELKA Patrik 2011 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 4. /  Žáci - Gepardi 0:03:22.7 0:00:43.5
11 46 detail závodníka HEIDE Lucie 2010 SKI Klub Strakonice 7. /  Žákyně - Gazely 0:03:24.2 0:00:45.0
12 62 detail závodníka HUJDOVÁ Kristýna 2010 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 8. /  Žákyně - Gazely 0:03:29.4 0:00:50.2
13 67 detail závodníka IGLER Jan 2010 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 5. /  Žáci - Gepardi 0:03:39.1 0:01:00.0
14 16 detail závodníka KREJČÍ Štěpánka 2008 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 1. /  Mladší žákyně 0:04:18.0 0:01:38.9
15 40 detail závodníka NOVÁK Matěj 2009 SKI Klub Strakonice 1. /  Mladší žáci 0:04:29.7 0:01:50.6
16 25 detail závodníka SATORIE Josef 2008 Ski Sokol Stachy 2. /  Mladší žáci 0:04:31.2 0:01:52.1
17 23 detail závodníka MÁNKOVÁ Emma 2008 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 2. /  Mladší žákyně 0:04:33.8 0:01:54.7
18 29 detail závodníka BOUŠKOVÁ Karolína 2008 Ski Sokol Stachy 3. /  Mladší žákyně 0:04:46.6 0:02:07.5
19 18 detail závodníka VOCELKA Matěj 2008 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 3. /  Mladší žáci 0:04:55.1 0:02:16.0
20 7 detail závodníka HUDEČKOVÁ Lucie 2008 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 4. /  Mladší žákyně 0:04:58.3 0:02:19.2
21 20 detail závodníka PAVLÍČKOVÁ Lucie 2011 Ski Sokol Stachy 9. /  Žákyně - Gazely 0:05:10.8 0:02:31.7
22 41 detail závodníka ŠÍMA Jakub 2009 SKI Klub Strakonice 4. /  Mladší žáci 0:05:19.5 0:02:40.3
23 94 detail závodníka MORAVCOVÁ Barbora 2009 --- 5. /  Mladší žákyně 0:05:36.8 0:02:57.7
24 10 detail závodníka VENCLÍKOVÁ Tereza 2008 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 6. /  Mladší žákyně 0:05:37.4 0:02:58.3
25 12 detail závodníka ZUB Vojtech 2009 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 5. /  Mladší žáci 0:05:37.9 0:02:58.7
26 60 detail závodníka ŠTĚRBA Jan 2009 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 6. /  Mladší žáci 0:05:38.9 0:02:59.8
27 34 detail závodníka CZERWENKOVÁ Lucie 2009 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 7. /  Mladší žákyně 0:05:52.1 0:03:13.0
28 63 detail závodníka VONDRUŠKOVÁ Veronika 2009 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 8. /  Mladší žákyně 0:06:05.5 0:03:26.4
29 22 detail závodníka VOLFOVÁ Eliška 2008 Ski Sokol Stachy 9. /  Mladší žákyně 0:06:08.4 0:03:29.3
30 5 detail závodníka JANOŠÍKOVÁ Marie 2009 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 10. /  Mladší žákyně 0:06:11.2 0:03:32.1
--- 37 detail závodníka BAČÍK Ondřej 2010 Fischer Ski klub Šumava Vimperk . /  Žáci - Gepardi DNS ---
--- 66 detail závodníka SMOLOVA Natalka 2011 Fischer Ski klub Šumava Vimperk . /  Žákyně - Gazely DNS ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru