5 x Vimperkem - Běho do vrchu Vodník - 27. ročník

Běh
DATUM :20.10.2019 MÍSTO :Vimperk, Vodník

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 300 m #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 300 m #
1 162 detail závodníka HONSOVÁ Anežka CZE 2003 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 1. /  Starší dorostenky 0:08:38.3 0:00:00.0 02:12.2 1
2 137 detail závodníka RANDÁKOVÁ Hana CZE 2005 Ski Sokol Stahy 1. /  U15 holky 0:08:58.0 0:00:19.7 02:13.8 2
3 138 detail závodníka TUŠLOVÁ Agáta CZE 2005 Ski Sokol Stahy 2. /  U15 holky 0:09:12.8 0:00:34.4 02:22.8 4
4 93 detail závodníka MÁNKOVÁ Emma CZE 2008 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 1. /  Mladší žákyně 0:09:14.5 0:00:36.1 02:19.0 3
5 123 detail závodníka MACHOVÁ Marie CZE 2007 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 1. /  Starší žákyně 0:09:22.0 0:00:43.7 --- ---
6 161 detail závodníka VÖLFLOVÁ Natálie CZE 2003 Ski Sokol Stachy 2. /  Starší dorostenky 0:09:37.0 0:00:58.7 02:23.1 5
7 144 detail závodníka JIROUŠKOVÁ Sabina CZE 2005 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 3. /  U15 holky 0:09:59.3 0:01:20.9 02:35.4 10
8 124 detail závodníka RIEDL Leonie GER 2006 WSV Grafenau 2. /  Starší žákyně 0:09:59.5 0:01:21.2 02:26.6 8
9 143 detail závodníka KAIFEROVÁ Iva CZE 2005 Ski Sokol Stachy 4. /  U15 holky 0:10:03.5 0:01:25.2 02:33.3 9
10 121 detail závodníka ŠTEFKOVÁ Nikola CZE 2006 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 3. /  Starší žákyně 0:10:05.3 0:01:26.9 02:37.1 13
11 148 detail závodníka PAVLÁSKOVÁ Anežka CZE 2004 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 1. /  Mladší dorostenky 0:10:08.3 0:01:29.9 02:44.1 20
12 122 detail závodníka CZERWENKOVÁ Tereza CZE 2006 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 4. /  Starší žákyně 0:10:11.8 0:01:33.4 02:38.6 15
13 119 detail závodníka SATORIOVÁ Johana CZE 2006 Ski Sokol Stahy 5. /  Starší žákyně 0:10:18.3 0:01:39.9 02:39.8 16
14 139 detail závodníka KURZOK Alizia GER 2005 WSV Grafenau 5. /  U15 holky 0:10:22.3 0:01:43.9 02:37.7 14
15 97 detail závodníka KREJČÍ Štěpánka CZE 2008 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 2. /  Mladší žákyně 0:10:25.7 0:01:47.4 02:23.3 6
16 142 detail závodníka RADOVÁ Daniela CZE 2005 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 6. /  U15 holky 0:10:28.8 0:01:50.4 02:35.8 11
17 95 detail závodníka HAVLOVA Emma CZE 2008 --- 3. /  Mladší žákyně 0:10:41.2 0:02:02.9 02:43.3 19
18 120 detail závodníka NOVÁ Miroslava CZE 2007 Ski Sokol Stachy 6. /  Starší žákyně 0:10:42.0 0:02:03.7 02:26.3 7
19 99 detail závodníka BOUŠKOVÁ Karolína CZE 2008 Ski Sokol Stachy 4. /  Mladší žákyně 0:10:42.8 0:02:04.4 02:46.6 23
20 101 detail závodníka HUDEČKOVÁ Lucie CZE 2008 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 5. /  Mladší žákyně 0:10:46.0 0:02:07.7 02:45.8 21
21 180 detail závodníka HONSOVÁ Olga CZE 1973 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 1. /  Ženy a Juniorky 0:11:18.3 0:02:40.0 02:40.4 17
22 117 detail závodníka BECK Theresa CZE 2007 WSV Grafenau 7. /  Starší žákyně 0:11:24.0 0:02:45.7 03:04.3 30
23 104 detail závodníka HOLOUBKOVÁ Lucie CZE 2008 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 6. /  Mladší žákyně 0:11:34.2 0:02:55.9 02:48.8 24
24 94 detail závodníka CZERWENKOVÁ Lucie CZE 2009 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 7. /  Mladší žákyně 0:11:42.7 0:03:04.4 02:55.3 26
25 96 detail závodníka VONDRUŠKOVÁ Veronika CZE 2009 --- 8. /  Mladší žákyně 0:11:50.0 0:03:11.6 02:55.0 25
26 118 detail závodníka ŠETKOVÁ Natálie CZE 2007 Snowriders 8. /  Starší žákyně 0:12:06.0 0:03:27.7 02:36.1 12
27 92 detail závodníka VENCLÍKOVÁ Tereza CZE 2008 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 9. /  Mladší žákyně 0:12:09.5 0:03:31.1 03:05.5 31
28 140 detail závodníka ŠROUBOVÁ Adéla CZE 2005 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 7. /  U15 holky 0:12:10.0 0:03:31.7 02:42.1 18
29 29 detail závodníka VOLDŘICHOVÁ Michaela CZE 2007 Ski Sokol Stahy 9. /  Starší žákyně 0:12:12.3 0:03:33.9 02:46.6 22
30 103 detail závodníka MALEČOVÁ Lucie CZE 2009 SKI Klub Strakonice 10. /  Mladší žákyně 0:12:14.3 0:03:35.9 03:00.3 28
31 98 detail závodníka VOLFOVÁ Eliška CZE 2008 Ski Sokol Stachy 11. /  Mladší žákyně 0:12:16.5 0:03:38.2 02:56.5 27
32 102 detail závodníka WÜRZINGER Leni GER 2008 WSV Grafenau 12. /  Mladší žákyně 0:12:38.2 0:03:59.9 03:10.3 32
33 100 detail závodníka JANOŠÍKOVÁ Marie CZE 2009 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 13. /  Mladší žákyně 0:13:49.5 0:05:11.2 03:00.6 29
--- 90 detail závodníka FORSTOVÁ Laura CZE 2009 Ski Sokol Stachy . /  Mladší žákyně DNS --- --- ---
--- 91 detail závodníka MEDŘICKÁ Eliška CZE 2009 Fischer Ski klub Šumava Vimperk . /  Mladší žákyně DNS --- --- ---
--- 141 detail závodníka KELLERMAN Leonie GER 2005 WSV Grafenau . /  U15 holky DNS --- --- ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru