TOI TOI CUP 2019 - Hlinsko

MTB
DATUM :5.10.2019 MÍSTO :Hlinsko

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub licence Kategorie Čas Ztráta Lap1 # Lap2 # Lap3 # Lap4 # Lap5 #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub licence Kategorie Čas Ztráta Lap1 # Lap2 # Lap3 # Lap4 # Lap5 #
1 1 detail závodníka ZATLOUKAL Jan CZE 2002 NUTREND SPECIALIZED RACING 10047258380 1. /  Junioři 0:41:15.6 0:00:00.0 08:10.1 [4] 4 08:08.4 [1] 3 08:22.3 [3] 1 08:13.1 [1] 1 08:21.4 [1] 1
2 9 detail závodníka FIALA Matyáš CZE 2003 ČEZ Cyklo Team Tábor 10092747542 2. /  Junioři 0:41:48.0 0:00:32.4 08:05.4 [2] 2 08:13.1 [3] 2 08:25.7 [5] 4 08:19.3 [2] 2 08:44.4 [7] 2
3 5 detail závodníka ŠULC David CZE 2002 IVAR CS - AUTHOR TEAM 10047213823 3. /  Junioři 0:41:56.3 0:00:40.6 08:05.1 [1] 1 08:13.1 [2] 1 08:22.9 [4] 2 08:33.6 [4] 3 08:41.3 [6] 3
4 6 detail závodníka JINDŘICH Pavel CZE 2003 TJ STADION LOUNY 10046370125 4. /  Junioři 0:42:21.1 0:01:05.4 08:19.1 [5] 5 08:17.1 [4] 5 08:17.1 [2] 5 08:38.9 [5] 4 08:48.6 [9] 4
5 31 detail závodníka BITTNER Pavel CZE 2002 MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 10046718517 5. /  Junioři 0:42:30.1 0:01:14.4 08:09.9 [3] 3 08:19.1 [5] 4 08:14.9 [1] 3 09:05.1 [13] 5 08:40.9 [5] 5
6 27 detail závodníka BRENNER Marco GER 2002 TEAM BEACON 10036354974 6. /  Junioři 0:42:52.8 0:01:37.2 08:31.4 [8] 8 08:27.5 [7] 7 08:32.8 [6] 6 08:43.5 [6] 6 08:37.4 [2] 6
7 2 detail závodníka ŽVAK Daniel CZE 2002 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 10047227462 7. /  Junioři 0:43:08.5 0:01:52.9 08:26.8 [6] 6 08:26.9 [6] 6 08:41.4 [7] 7 08:43.9 [7] 7 08:49.4 [10] 7
8 12 detail závodníka STRÁNSKÝ Matěj CZE 2003 IVAR CS - AUTHOR TEAM 10047224937 8. /  Junioři 0:43:27.3 0:02:11.7 08:31.9 [9] 9 08:35.1 [9] 8 08:41.8 [8] 8 08:44.1 [8] 8 08:54.2 [11] 8
9 13 detail závodníka DOSTÁL Václav CZE 2003 ČEZ Cyklo Team Tábor 10047286672 9. /  Junioři 0:43:36.1 0:02:20.4 08:43.1 [10] 10 08:33.4 [8] 9 08:45.1 [9] 9 08:46.6 [10] 9 08:47.6 [8] 9
10 3 detail závodníka SPORYSCH Daniel CZE 2003 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 10056004346 10. /  Junioři 0:43:44.6 0:02:28.9 08:27.3 [7] 7 08:58.4 [12] 10 08:47.6 [11] 10 08:51.7 [11] 10 08:39.4 [4] 10
11 11 detail závodníka TLAMKA Tomáš CZE 2002 NUTREND SPECIALIZED RACING 10047784406 11. /  Junioři 0:43:45.1 0:02:29.4 08:49.3 [13] 13 08:44.1 [10] 12 08:47.1 [10] 11 08:45.4 [9] 11 08:38.9 [3] 11
12 10 detail závodníka DOLEŽAL Tomáš CZE 2003 IVAR CS - AUTHOR TEAM 10047763689 12. /  Junioři 0:45:13.5 0:03:57.9 08:45.8 [12] 12 08:47.1 [11] 11 09:02.4 [12] 12 09:11.6 [14] 12 09:26.4 [12] 12
13 15 detail závodníka KUBÍK Adam CZE 2003 CYCLING ACADEMY TÁBOR 10084713013 13. /  Junioři 0:46:01.8 0:04:46.2 08:45.4 [11] 11 09:09.8 [14] 13 09:10.6 [13] 13 09:23.6 [15] 13 09:32.2 [16] 13
14 28 detail závodníka BREDLER Matyáš Jiří CZE 2002 TJ AŠ ML.BOLESLAV 10047256461 14. /  Junioři 0:47:10.3 0:05:54.6 08:58.9 [14] 14 09:21.1 [15] 15 09:32.1 [16] 14 09:29.6 [17] 14 09:48.4 [19] 14
15 14 detail závodníka VYKYDAL Jaroslav CZE 2003 TJ AŠ ML.BOLESLAV 10047376905 15. /  Junioři 0:47:22.3 0:06:06.7 09:08.0 [15] 15 09:23.9 [16] 16 09:23.9 [15] 15 09:43.4 [20] 15 09:42.9 [18] 15
16 7 detail závodníka SOKOLÍK Lukáš SVK 2003 Slovak national team 10066069916 16. /  Junioři 0:47:28.3 0:06:12.6 09:12.3 [16] 16 09:06.7 [13] 14 09:40.6 [17] 16 09:58.9 [23] 16 09:29.6 [15] 16
17 16 detail závodníka ČERVÍČEK David CZE 2003 DUKLA PRAHA 10047248377 17. /  Junioři 0:47:41.3 0:06:25.6 09:12.8 [17] 17 09:28.6 [17] 17 09:42.1 [18] 17 09:50.1 [22] 17 09:27.4 [14] 17
18 19 detail závodníka ČÍŽEK Vojtěch CZE 2002 TJ STADION LOUNY 10047448744 18. /  Junioři 0:48:09.0 0:06:53.4 09:30.9 [19] 19 09:31.4 [18] 18 09:56.6 [23] 18 09:33.6 [18] 18 09:36.4 [17] 18
19 17 detail závodníka JEŘÁBEK Ondřej CZE 2002 IVAR CS - AUTHOR TEAM 10081493825 19. /  Junioři 0:48:09.3 0:06:53.7 09:38.6 [21] 21 09:48.6 [21] 21 09:49.9 [20] 21 09:25.4 [16] 19 09:26.6 [13] 19
20 20 detail závodníka JANICKI Szymon POL 2002 LKS Ziemia Opolska 10058358820 20. /  Junioři 0:48:36.0 0:07:20.4 09:31.4 [20] 20 09:46.9 [20] 20 09:51.1 [21] 20 09:36.9 [19] 21 09:49.6 [20] 20
21 30 detail závodníka NEUGEBAUER Michal CZE 2003 SPORTOVNÍ KURZY.CZ 10064297947 21. /  Junioři 0:48:55.8 0:07:40.2 09:25.9 [18] 18 09:42.4 [19] 19 09:52.6 [22] 19 09:43.4 [21] 20 10:11.4 [21] 21
22 24 detail závodníka SKRBEK Jan CZE 2002 BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 10081030447 22. /  Junioři 0:39:10.0 - 1 Lap(s) 09:59.4 [22] 22 10:01.4 [22] 22 10:16.6 [24] 22 08:52.5 [12] 22 --- ---
23 21 detail závodníka BLÁHA Vojtěch CZE 2003 SK VELO PRAHA 10047308193 23. /  Junioři 0:39:20.0 - 1 Lap(s) 10:09.9 [23] 23 10:03.6 [23] 23 10:35.9 [26] 23 08:30.5 [3] 23 --- ---
24 22 detail závodníka ŠIGUT David CZE 2003 ACK Stará Ves nad Ondřejnicí 10085678464 24. /  Junioři 0:31:10.0 - 2 Lap(s) 10:11.8 [24] 24 10:35.8 [24] 24 10:22.2 [25] 24 --- --- --- ---
25 25 detail závodníka ŠKUREK Kryštof CZE 2003 LOKO CAMPAGNOLO KRNOV 10047289201 25. /  Junioři 0:31:20.0 - 2 Lap(s) 10:56.3 [26] 26 11:02.4 [26] 26 09:21.2 [14] 25 --- --- --- ---
26 29 detail závodníka FIGEL Max CZE 2003 Sportovní klub JIŘÍ TEAM Ostrava z.s. 10094021373 26. /  Junioři 0:31:30.0 - 2 Lap(s) 10:43.8 [25] 25 11:01.6 [25] 25 09:44.4 [19] 26 --- --- --- ---
27 26 detail závodníka ZÁBRODSKÝ Filip CZE 2003 LOKO CAMPAGNOLO KRNOV 10080408233 27. /  Junioři 0:28:55.7 - 3 Lap(s) 12:21.8 [27] 27 16:33.8 [27] 27 --- --- --- --- --- ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru