TOI TOI CUP 2019 - Slaný

MTB
DATUM :28.10.2019 MÍSTO :Slaný

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub licence Kategorie Čas Ztráta Lap1 # Lap2 # Lap3 # Lap4 #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub licence Kategorie Čas Ztráta Lap1 # Lap2 # Lap3 # Lap4 #
1 2 detail závodníka SEEMAN Adam CZE 2004 TJ STADION LOUNY 10056008184 1. /  Kadeti 0:32:03.3 0:00:00.0 08:10.6 [1] 1 07:51.1 [1] 1 07:53.7 [1] 1 08:07.9 [7] 1
2 3 detail závodníka SCHWARZBACHER Matthias SVK 2005 ŠK Železiarne Podbrezová a.s. 10046068819 2. /  Kadeti 0:32:28.6 0:00:25.2 08:15.6 [6] 6 07:59.4 [2] 4 08:15.1 [6] 4 07:58.4 [1] 2
3 5 detail závodníka MRÁZ Daniel CZE 2004 TJ UNIČOV 10018791712 3. /  Kadeti 0:32:29.1 0:00:25.7 08:10.6 [3] 3 08:03.9 [3] 2 08:15.3 [8] 2 07:59.2 [2] 3
4 1 detail závodníka JECH Filip CZE 2004 ADASTRA Cycling Team 10047375083 4. /  Kadeti 0:32:30.1 0:00:26.7 08:10.6 [1] 1 08:04.1 [4] 3 08:15.4 [9] 3 07:59.9 [3] 4
5 11 detail závodníka BERNÁT Adam CZE 2005 DUKLA PRAHA 10047336081 5. /  Kadeti 0:32:52.1 0:00:48.7 08:21.8 [8] 8 08:04.6 [6] 5 08:16.1 [10] 6 08:09.4 [8] 5
6 8 detail závodníka STŘÍŽ Matyáš CZE 2004 LOKO CAMPAGNOLO KRNOV 10047348108 6. /  Kadeti 0:32:52.2 0:00:48.8 08:22.1 [9] 9 08:04.6 [5] 6 08:14.1 [5] 5 08:11.2 [9] 6
7 9 detail závodníka KERL Maximilian CZE 2004 AUTHOR TEAM STUPNO 10047264444 7. /  Kadeti 0:32:58.8 0:00:55.5 08:25.3 [10] 10 08:16.4 [15] 11 08:11.6 [4] 9 08:05.4 [6] 7
8 26 detail závodníka KOBR Richard CZE 2005 TJ LOKOMOTIVA BEROUN 10047280309 8. /  Kadeti 0:33:05.6 0:01:02.2 08:48.1 [27] 27 08:09.6 [8] 18 08:06.9 [2] 14 08:00.9 [4] 8
9 7 detail závodníka JEŽEK Václav CZE 2005 IVAR CS - AUTHOR TEAM 10047818354 9. /  Kadeti 0:33:05.8 0:01:02.5 08:21.1 [7] 7 08:11.4 [9] 8 08:20.4 [13] 8 08:12.9 [11] 9
10 20 detail závodníka NOVÁK Pavel CZE 2004 RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 10086057875 10. /  Kadeti 0:33:09.3 0:01:06.0 08:47.3 [23] 23 08:06.9 [7] 16 08:09.9 [3] 11 08:05.1 [5] 10
11 12 detail závodníka TERŠL Robin CZE 2004 ČEZ Cyklo Team Tábor 10011516409 11. /  Kadeti 0:33:11.3 0:01:07.9 08:26.5 [11] 11 08:14.9 [12] 9 08:18.1 [11] 10 08:11.6 [10] 11
12 25 detail závodníka ELBADRI Jakub CZE 2005 IVAR CS - AUTHOR TEAM 10059129059 12. /  Kadeti 0:33:11.6 0:01:08.2 08:11.5 [4] 4 08:15.4 [13] 7 08:25.6 [19] 7 08:18.9 [13] 12
13 19 detail závodníka ŠÍSL Bořek CZE 2004 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 10047333758 13. /  Kadeti 0:33:22.1 0:01:18.7 08:27.1 [13] 13 08:14.6 [11] 11 08:22.7 [17] 13 08:17.6 [12] 13
14 4 detail závodníka MÜLLER Mirek CZE 2004 MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 10047261616 14. /  Kadeti 0:33:32.8 0:01:29.4 08:37.1 [16] 16 08:14.1 [10] 14 08:15.1 [7] 15 08:26.4 [15] 14
15 10 detail závodníka VENC Adam CZE 2004 GT OPPORTUNITY BRNO 10014238671 15. /  Kadeti 0:33:32.8 0:01:29.5 08:15.3 [5] 5 08:26.1 [22] 9 08:22.6 [16] 12 08:28.6 [16] 15
16 45 detail závodníka HAAS Christián SVK 2004 CKM Poprad 10046048914 16. /  Kadeti 0:33:35.3 0:01:32.0 08:26.8 [12] 12 08:21.9 [20] 13 08:21.4 [15] 16 08:25.2 [14] 16
17 6 detail závodníka SAMEC Filip CZE 2005 IVAR CS - AUTHOR TEAM 10047318402 17. /  Kadeti 0:33:46.6 0:01:43.2 08:30.1 [14] 14 08:21.4 [19] 15 08:20.9 [14] 17 08:34.1 [21] 17
18 23 detail závodníka KREŠÁK Kryštof CZE 2005 CYCLING ACADEMY TÁBOR 10093204654 18. /  Kadeti 0:33:52.3 0:01:48.9 08:40.8 [22] 22 08:19.1 [17] 21 08:18.9 [12] 18 08:33.4 [19] 18
19 16 detail závodníka NOVOTNÝ Ondřej CZE 2005 DUKLA PRAHA 10047271518 19. /  Kadeti 0:34:02.6 0:01:59.2 08:47.6 [25] 25 08:15.9 [14] 22 08:24.1 [18] 19 08:34.9 [23] 19
20 17 detail závodníka FRÜHAUF Jan CZE 2004 ČEZ Cyklo Team Tábor 10047347906 20. /  Kadeti 0:34:15.6 0:02:12.2 08:37.3 [17] 17 08:20.6 [18] 19 08:35.1 [23] 20 08:42.4 [28] 20
21 22 detail závodníka PAŘEZ Tomáš CZE 2004 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 10081094307 21. /  Kadeti 0:34:19.8 0:02:16.4 08:38.3 [19] 19 08:27.9 [24] 23 08:34.4 [22] 21 08:39.1 [24] 21
22 15 detail závodníka RUBEŠ Daniel CZE 2005 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 10009358056 22. /  Kadeti 0:34:21.8 0:02:18.4 08:34.3 [15] 15 08:23.1 [21] 17 08:49.9 [32] 22 08:34.4 [22] 22
23 14 detail závodníka BÁRTA Martin CZE 2005 TJ STADION LOUNY 10047422876 23. /  Kadeti 0:34:28.3 0:02:24.9 08:47.6 [26] 26 08:27.1 [23] 24 08:40.1 [26] 23 08:33.4 [20] 23
24 28 detail závodníka ŠIMEČEK David CZE 2005 CYCLING ACADEMY TÁBOR 10046792073 24. /  Kadeti 0:34:35.3 0:02:31.9 08:53.1 [29] 29 08:28.6 [25] 27 08:33.4 [21] 24 08:40.1 [26] 24
25 21 detail závodníka POSPÍŠIL Matěj CZE 2004 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 10079350327 25. /  Kadeti 0:34:40.3 0:02:37.0 08:38.6 [20] 20 08:40.4 [29] 25 08:41.4 [27] 25 08:39.9 [25] 25
26 48 detail závodníka BRENNER Mauro GER 2004 RSG Ansbach 10036351237 26. /  Kadeti 0:34:44.1 0:02:40.7 08:37.8 [18] 18 08:44.1 [33] 28 08:53.1 [34] 28 08:28.9 [17] 26
27 32 detail závodníka HOJKA František CZE 2005 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 10047374073 27. /  Kadeti 0:34:45.6 0:02:42.2 08:56.3 [30] 30 08:38.7 [27] 30 08:27.4 [20] 26 08:43.1 [29] 27
28 24 detail závodníka VIK Matěj CZE 2004 DUKLA PRAHA 10047318705 28. /  Kadeti 0:34:48.6 0:02:45.2 08:52.8 [28] 28 08:42.1 [31] 29 08:43.6 [29] 31 08:29.9 [18] 28
29 29 detail závodníka MIŇOVSKÝ Prokop CZE 2005 IVAR CS - AUTHOR TEAM 10047374982 29. /  Kadeti 0:34:48.8 0:02:45.4 08:47.3 [24] 24 08:31.6 [26] 26 08:46.4 [31] 27 08:43.4 [32] 29
30 18 detail závodníka JOHÁNEK Dalibor CZE 2005 ČEZ Cyklo Team Tábor 10093205260 30. /  Kadeti 0:35:01.3 0:02:57.9 08:57.3 [31] 31 08:40.1 [28] 31 08:42.1 [28] 32 08:41.6 [27] 30
31 27 detail závodníka ČERNÝ Patrik CZE 2004 SK VELO PRAHA 10047308803 31. /  Kadeti 0:35:16.1 0:03:12.7 09:01.3 [34] 34 08:41.4 [30] 33 08:35.4 [24] 30 08:57.9 [34] 31
32 35 detail závodníka KOBR Robert CZE 2005 TJ LOKOMOTIVA BEROUN 10047280410 32. /  Kadeti 0:35:29.3 0:03:25.9 09:01.1 [33] 33 08:52.4 [35] 34 08:52.6 [33] 34 08:43.1 [31] 32
33 46 detail závodníka DOBRÝ Lukáš CZE 2005 CK LOKO Rakovník 10047410651 33. /  Kadeti 0:35:29.4 0:03:26.0 09:00.0 [32] 32 08:42.4 [32] 32 08:35.6 [25] 29 09:11.2 [37] 33
34 31 detail závodníka ŠVEC Libor CZE 2004 GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS 10047439347 34. /  Kadeti 0:35:29.6 0:03:26.2 09:12.6 [36] 36 08:47.6 [34] 35 08:46.1 [30] 35 08:43.1 [30] 34
35 41 detail závodníka KRÝSL Lukáš CZE 2005 MS BIKE ACADEMY RACING 10013440948 35. /  Kadeti 0:36:09.5 0:04:06.2 09:26.0 [40] 40 08:52.9 [36] 39 09:02.4 [35] 37 08:48.1 [33] 35
36 13 detail závodníka KUBA Jakub CZE 2005 TJ AŠ ML.BOLESLAV 10047334768 36. /  Kadeti 0:36:17.3 0:04:13.9 08:39.6 [21] 21 08:18.9 [16] 20 09:39.1 [42] 33 09:39.6 [41] 36
37 36 detail závodníka NĚMEC Jan CZE 2004 CYKLOTEAM OSTROV 10047410045 37. /  Kadeti 0:36:23.0 0:04:19.7 09:12.3 [35] 35 08:58.1 [38] 36 09:07.6 [36] 36 09:04.9 [35] 37
38 30 detail závodníka TABARA Šimon CZE 2005 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 10047430758 38. /  Kadeti 0:36:39.8 0:04:36.4 09:16.3 [37] 37 09:00.1 [40] 37 09:13.9 [38] 39 09:09.4 [36] 38
39 37 detail závodníka KLICMAN Adam CZE 2004 CYCLING ACADEMY TÁBOR 10093319539 39. /  Kadeti 0:36:51.6 0:04:48.2 09:18.1 [38] 38 08:59.6 [39] 38 09:12.4 [37] 38 09:21.4 [39] 39
40 33 detail závodníka GROH Daniel CZE 2005 AUTHOR TEAM STUPNO 10047418634 40. /  Kadeti 0:36:56.3 0:04:52.9 09:26.1 [41] 41 08:56.1 [37] 40 09:18.1 [40] 40 09:15.9 [38] 40
41 34 detail závodníka ČERMÁK Joel CZE 2005 IVAR CS - AUTHOR TEAM 10084771718 41. /  Kadeti 0:38:01.3 0:05:57.9 09:26.1 [42] 42 09:37.4 [43] 43 09:16.9 [39] 41 09:40.9 [42] 41
42 47 detail závodníka PAVLÍČEK Patrik CZE 2004 CK LOKO Rakovník 10047410348 42. /  Kadeti 0:38:13.3 0:06:09.9 09:27.3 [43] 43 09:29.4 [42] 42 09:32.9 [41] 42 09:43.6 [43] 42
43 42 detail závodníka HORYNA Vlastimil CZE 2005 TJ Lokomotiva Nymburk 10079785009 43. /  Kadeti 0:38:18.0 0:06:14.6 09:30.0 [44] 44 09:18.9 [41] 41 09:43.9 [43] 43 09:45.1 [44] 43
44 38 detail závodníka HAVELKA Štěpán CZE 2004 ADASTRA Cycling Team 10047411257 44. /  Kadeti 0:38:32.3 0:06:28.9 09:22.0 [39] 39 09:55.1 [44] 44 09:50.1 [44] 44 09:24.9 [40] 44
45 39 detail závodníka HEZINA Jan CZE 2005 TJ STADION LOUNY 10047404284 45. /  Kadeti 0:40:08.0 0:08:04.6 09:54.0 [45] 45 09:56.4 [45] 45 10:03.6 [45] 45 10:13.9 [46] 45
46 43 detail závodníka SUCHÝ Vojtěch CZE 2005 ADASTRA Cycling Team 10047374679 46. /  Kadeti 0:40:23.3 0:08:19.9 09:59.3 [46] 46 10:02.6 [46] 46 10:14.1 [46] 46 10:07.1 [45] 46
47 44 detail závodníka WALDHAUSER Vít CZE 2005 ČEZ Cyklo Team Tábor 10093188688 47. /  Kadeti 0:31:59.0 - 1 Lap(s) 10:18.0 [47] 47 10:08.4 [47] 47 11:32.4 [48] 47 --- ---
48 40 detail závodníka KVÁČ David CZE 2004 KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou z.s. 10093020657 48. /  Kadeti 0:32:09.0 - 1 Lap(s) 10:59.5 [48] 48 10:17.6 [48] 48 10:51.7 [47] 48 --- ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru