Mistrovství Jihočeského kraje v cyklokrosu 2019

Silniční cyklistika
DATUM :26.10.2019 MÍSTO :Veselí nad Lužnicí

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
1 105 detail závodníka NÁGR Vít 2010 CYCLING ACADEMY TÁBOR 1. /  Předžáci (U9) 0:06:54.3 0:00:00.0
2 110 detail závodníka ŠALANDA Adam 2010 Patry Cycling Team Třešť 2. /  Předžáci (U9) 0:07:01.3 0:00:07.0
3 123 detail závodníka BRANDOVÁ Beáta 2011 BIKE time Bulls Písek 1. /  Předžákyně (U9) 0:07:39.0 0:00:44.7
4 122 detail závodníka PAZOURKOVÁ Vilma 2011 CYCLING ACADEMY TÁBOR 2. /  Předžákyně (U9) 0:07:43.3 0:00:48.9
5 90 detail závodníka JELÍNEK Lukáš 2010 LYKO KLUB Prachatice 3. /  Předžáci (U9) 0:08:18.5 0:01:24.2
6 101 detail závodníka TICHÝ Tadeáš 2011 CK Jihočeské naděje 4. /  Předžáci (U9) 0:08:34.8 0:01:40.4
7 109 detail závodníka ZUZÁK Patrik 2012 CYCLING ACADEMY TÁBOR 1. /  Nábor hoši (U7) 0:08:37.8 0:01:43.4
8 115 detail závodníka SMRČKA Matyáš 2013 --- 1. /  Potěr hoši (U6) 0:08:55.8 0:02:01.4
9 107 detail závodníka VANĚK Michal 2012 CK Jihočeské naděje 2. /  Nábor hoši (U7) 0:09:15.8 0:02:21.4
10 92 detail závodníka KRUMP Mikeš 2013 LYKO KLUB Prachatice 2. /  Potěr hoši (U6) 0:09:18.5 0:02:24.2
11 128 detail závodníka RADOVÁ Amálie 2010 --- 3. /  Předžákyně (U9) 0:09:20.3 0:02:25.9
12 124 detail závodníka ZÁKOSTELECKÝ Jakub 2012 ČEZ Cyklo Team Tábor 3. /  Nábor hoši (U7) 0:09:21.5 0:02:27.2
13 118 detail závodníka SCHUSOVÁ Marie 2011 CK BÍTOVSKÁ 4. /  Předžákyně (U9) 0:09:45.5 0:02:51.2
14 114 detail závodníka PLONEROVÁ Linda 2011 CK Jihočeské naděje 5. /  Předžákyně (U9) 0:10:08.8 0:03:14.5
15 102 detail závodníka MUSIL Daniel 2011 CK Jihočeské naděje 5. /  Předžáci (U9) 0:10:17.0 0:03:22.7
16 88 detail závodníka JAVORSKÝ Filip 2013 CK Jihočeské naděje 3. /  Potěr hoši (U6) 0:10:30.4 0:03:36.0
17 83 detail závodníka PÍCHA Marek 2011 CK Jihočeské naděje 6. /  Předžáci (U9) 0:10:30.5 0:03:36.1
18 117 detail závodníka SCHUSOVÁ Eliška 2014 CK BÍTOVSKÁ 1. /  Potěr dívky (U6) 0:11:11.8 0:04:17.4
19 87 detail závodníka KEC Oliver 2011 --- 7. /  Předžáci (U9) 0:12:26.0 0:05:31.6
20 119 detail závodníka ZELINKA Adam 2015 Transkol.cz 4. /  Potěr hoši (U6) 0:13:14.0 0:06:19.6
21 116 detail závodníka SMRČKOVÁ Natálie 2014 --- 2. /  Potěr dívky (U6) 0:15:04.5 0:08:10.1
22 104 detail závodníka JAROŠ Sebastian 2016 ČISTÝ SPORT KIDS RACING TEAM 5. /  Potěr hoši (U6) 0:16:48.9 0:09:54.6

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru