ČT Šumavský skimaraton - ČT Šumavský skimaraton - CT
DATUM : | 23.2.2020 | MÍSTO : | Kvilda |
---|
POŘADATEL : | Fischer Ski klub Šumava | WEBOVÉ STRÁNKY : | skimaraton.cz/ |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Roč. | Klub | Čas | Ztráta | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 1063 | ŠIMEK Pavel | 1980 | Olfin Car Skilauf team | 1:00:50.1 | 0:00:00.0 | |
2 | diplom | 1180 | ŠRŮTEK David | 1980 | Rossignol racing team | 1:03:36.9 | 0:02:46.7 | |
3 | diplom | 1049 | PYTLIK Robert | 1972 | SU Eidenberg | 1:05:38.1 | 0:04:47.9 | |
4 | diplom | 1077 | VOGLER Michael | 1977 | myrollerski Racingteam | 1:06:30.9 | 0:05:40.7 | |
5 | diplom | 1089 | KAŠPAR Jan | 1971 | VSK Elektro ČVUT Praha | 1:10:57.2 | 0:10:07.0 | |
6 | diplom | 1092 | LENC Jaroslav | 1979 | --- | 1:13:35.1 | 0:12:44.9 | |
7 | diplom | 6230 | DOSTAL Pavel | 1974 | UNISTAV TEAM | 1:16:49.9 | 0:15:59.8 | |
8 | diplom | 1139 | ŠŤASTNÝ Jan | 1974 | TJ SOKOL SENOHRABY | 1:17:37.7 | 0:16:47.5 | |
9 | diplom | 1122 | MANÍK Ján | 1980 | LK Tatran Chodov | 1:23:26.4 | 0:22:36.2 | |
10 | diplom | 1148 | ŠVEC Jan | 1978 | --- | 1:24:01.9 | 0:23:11.8 | |
11 | diplom | 1101 | DOUPOVEC Petr | 1974 | TJ SOKOL SENOHRABY | 1:24:52.9 | 0:24:02.7 | |
12 | diplom | 1157 | TECHL Lukas | 1977 | Sokol Senohraby | 1:28:27.2 | 0:27:37.0 | |
13 | diplom | 1099 | KUČERA Radek | 1972 | --- | 1:30:09.9 | 0:29:19.7 | |
14 | diplom | 1032 | KREJČÍ Miroslav | 1979 | Ski club Otice | 1:33:23.5 | 0:32:33.3 | |
15 | diplom | 1185 | FISCHER André | 1977 | Ski-Verein Triebes e.V. | 1:34:27.5 | 0:33:37.3 | |
16 | diplom | 1144 | KORCH Martin | 1975 | SKIBIKECENTRUM.CZ team | 1:34:38.2 | 0:33:48.1 | |
17 | diplom | 1002 | BAILER Michael | 1976 | --- | 1:49:17.8 | 0:48:27.6 | |
18 | diplom | 1160 | SAILER Radek | 1975 | --- | 1:54:53.0 | 0:54:02.9 | |
--- | 1013 | ČECH Luděk | 1973 | --- | DNS | --- | ||
--- | 1019 | GRIMM Hendrik | 1974 | --- | DNS | --- | ||
--- | 1041 | MAIER Hubert | 1976 | Postwirt Annaberg | DNS | --- | ||
--- | 1052 | SOLBERG Henning | 1977 | Arnadal IL | DNS | --- | ||
--- | 1067 | DELLINGER Franz | 1977 | --- | DNS | --- | ||
--- | 1134 | BRUHEIM Svein erik | 1973 | Arnadal IL | DNS | --- | ||
--- | 1152 | ŠVEC František | 1979 | SKI TEAM ALŽBĚTÍN | DNS | --- |