ČT Šumavský skimaraton - ČT Šumavský skimaraton - CT
DATUM : | 23.2.2020 | MÍSTO : | Kvilda |
---|
POŘADATEL : | Fischer Ski klub Šumava | WEBOVÉ STRÁNKY : | skimaraton.cz/ |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Roč. | Klub | Čas | Ztráta | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 1071 | ŠOUREK Libor | 1966 | Olympic | 1:03:36.1 | 0:00:00.0 | |
2 | diplom | 1124 | NEUMEIER Frank | 1968 | DAV Hersbruck / MyRollerSki-RacingTeam | 1:08:40.3 | 0:05:04.1 | |
3 | diplom | 1028 | KAUFMANN Gottfried | 1965 | WSC Erzgebirge Oberwiesenthal | 1:09:37.2 | 0:06:01.0 | |
4 | diplom | 183 | PĚSTA Roman | 1968 | SKI KLUB LENORA | 1:09:46.4 | 0:06:10.2 | |
5 | diplom | 1192 | PRAHER Stefan | 1964 | SU Eidenberg | 1:13:17.4 | 0:09:41.2 | |
6 | diplom | 1119 | HÖLL Petr | 1968 | LK Tatran Chodov | 1:13:40.2 | 0:10:04.0 | |
7 | diplom | 1021 | GUNDERSEN Edvard | 1963 | Stokke IL | 1:14:29.1 | 0:10:52.9 | |
8 | diplom | 1030 | KOZÁK Petr | 1965 | SK ČNB | 1:15:59.7 | 0:12:23.5 | |
9 | diplom | 1090 | BEROUŠEK Pavel | 1962 | LK Tatran Chodov | 1:17:02.7 | 0:13:26.5 | |
10 | diplom | 1086 | LEBEDEV Andrej | 1963 | Skiundbike Deggendorf | 1:17:05.4 | 0:13:29.2 | |
11 | diplom | 1143 | SCIRANKO Jozef | 1961 | all4Run Košice | 1:20:44.9 | 0:17:08.7 | |
12 | diplom | 1094 | BEROUŠEK Petr | 1962 | LK Tatran Chodov | 1:21:23.7 | 0:17:47.5 | |
13 | diplom | 1170 | DOUBEK Martin | 1970 | ACR 4312 | 1:22:00.9 | 0:18:24.8 | |
14 | diplom | 1136 | RAUCHFUSS Marek | 1969 | Ráfek Team | 1:23:40.9 | 0:20:04.7 | |
15 | diplom | 1113 | TRDLA Tomáš | 1969 | HEXENSCHOOS | 1:26:11.2 | 0:22:35.0 | |
16 | diplom | 1183 | MIKO Josef | 1966 | OÚ Borová Lada | 1:28:30.7 | 0:24:54.5 | |
17 | diplom | 1034 | KUBOTEIT Marco | 1970 | Lutherstadt Eisleben | 1:29:25.1 | 0:25:48.9 | |
18 | diplom | 1059 | VILÍMEK Pavel | 1964 | --- | 1:29:28.4 | 0:25:52.2 | |
19 | diplom | 1162 | SCHNEIDER Frank | 1968 | Beierfeld | 1:31:28.2 | 0:27:52.0 | |
20 | diplom | 1176 | MIČAN David | 1963 | --- | 1:32:23.2 | 0:28:47.0 | |
21 | diplom | 253 | MICHAL Jan | 1969 | Mercedes Benz Salomon Atomic Nordic Team | 1:33:12.5 | 0:29:36.3 | |
22 | diplom | 1007 | BOŘ Richard | 1966 | Ski klub Otice | 1:37:10.4 | 0:33:34.2 | |
23 | diplom | 1116 | RYS Stanislav | 1963 | --- | 1:53:37.5 | 0:50:01.3 | |
24 | diplom | 1011 | CAJTHAML Jaroslav | 1969 | --- | 1:53:39.3 | 0:50:03.1 | |
--- | 1018 | GLADIŠ Daniel | 1968 | Vltava Fund Ski Team | DNS | --- | ||
--- | 1053 | ŠALDA Miroslav | 1966 | --- | DNS | --- | ||
--- | 1054 | ŠATRA Jiří | 1969 | --- | DNS | --- | ||
--- | 1066 | SVOBODA Jan | 1966 | Silvini Madshus team | DNS | --- | ||
--- | 1075 | HAVEL Ales | 1969 | TKF | DNS | --- | ||
--- | 1100 | ŠIMEK Tomáš | 1963 | FEL Praha | DNS | --- | ||
--- | 1128 | PATRÁK Radek | 1963 | --- | DNS | --- | ||
--- | 1130 | KETTNER Vladek | 1964 | --- | DNS | --- | ||
--- | 1150 | TICHY Martin | 1969 | --- | DNS | --- | ||
--- | 1161 | SCHNEIDER Frank | 1968 | Beierfeld | DNS | --- |