Český pohár XCO MTB C1 Brno - sobota

MTB
DATUM :29.8.2020 MÍSTO :Brno

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.lap # 2.lap # 3.lap #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.lap # 2.lap # 3.lap #
1 606 detail závodníka HLÁVKA Adam 2004 SUPERIOR RIDERS 1. /  Kadeti 0:34:36.5 0:00:00.0 11:16.4 [4] 4 11:40.6 [3] 3 11:39.4 [1] 1
2 603 detail závodníka BERNÁT Adam 2005 Dukla Praha 2. /  Kadeti 0:34:45.8 0:00:09.2 11:15.9 [3] 3 11:38.4 [2] 2 11:51.3 [2] 2
3 617 detail závodníka VENC Adam 2004 GT Opportunity Brno 3. /  Kadeti 0:34:56.3 0:00:19.7 11:12.2 [2] 2 11:37.1 [1] 1 12:06.9 [11] 3
4 604 detail závodníka PÁVEK Matyáš 2004 KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou z.s. 4. /  Kadeti 0:35:06.8 0:00:30.2 11:11.7 [1] 1 11:52.6 [5] 4 12:02.4 [8] 4
5 601 detail závodníka NOVOTNÝ Ondřej 2005 Dukla Praha 5. /  Kadeti 0:35:44.5 0:01:07.9 11:51.4 [7] 7 11:49.4 [4] 5 12:03.6 [10] 5
6 609 detail závodníka CHÝLE Filip 2004 Ústecké centrum cyklistiky 6. /  Kadeti 0:35:53.3 0:01:16.7 11:56.2 [12] 12 11:57.4 [7] 7 11:59.6 [5] 6
7 608 detail závodníka DOBRÝ Lukáš 2005 FUTURE CYCLING - NORTHWAVE 7. /  Kadeti 0:36:02.0 0:01:25.4 11:51.7 [8] 8 11:55.6 [6] 6 12:14.6 [13] 7
8 622 detail závodníka TAKÁCS-VALENT Márk 2004 Hungarian MTB National Team 8. /  Kadeti 0:36:02.5 0:01:25.9 11:52.2 [9] 9 12:08.1 [9] 8 12:02.1 [7] 8
9 612 detail závodníka VONDRÁČEK Matyáš 2004 Rouvy Specialized 9. /  Kadeti 0:36:14.8 0:01:38.2 11:41.4 [5] 5 12:21.9 [14] 9 12:11.4 [12] 9
10 614 detail závodníka VENCL Libor 2004 Eleven Black.ET team 10. /  Kadeti 0:36:15.8 0:01:39.2 11:55.2 [11] 11 12:19.4 [13] 10 12:01.1 [6] 10
11 605 detail závodníka KERL Maximilian 2004 Author Team Stupno 11. /  Kadeti 0:36:27.5 0:01:50.9 12:20.2 [16] 16 12:12.6 [11] 14 11:54.6 [3] 11
12 625 detail závodníka WEINBERG Peat 2004 SSV Mounty Altenberg 12. /  Kadeti 0:36:27.5 0:01:50.9 12:26.2 [19] 19 12:04.9 [8] 12 11:56.4 [4] 12
13 664 detail závodníka GRÄßLER Toni 2005 RSV Schwarzenberg Team Auto Riedel e.V. 13. /  Kadeti 0:36:54.5 0:02:17.9 12:34.2 [24] 24 12:16.9 [12] 18 12:03.4 [9] 13
14 619 detail závodníka ŠÍSL Bořek 2004 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 14. /  Kadeti 0:37:01.3 0:02:24.7 12:03.2 [13] 13 12:29.9 [18] 15 12:28.1 [15] 14
15 615 detail závodníka PAŘEZ Tomáš 2004 Expres CZ - Tufo Team Kolín 15. /  Kadeti 0:37:02.3 0:02:25.7 11:53.4 [10] 10 12:37.9 [20] 13 12:30.9 [17] 15
16 620 detail závodníka VIK Matěj 2004 Dukla Praha 16. /  Kadeti 0:37:17.0 0:02:40.4 12:17.7 [14] 14 12:27.9 [16] 17 12:31.3 [18] 16
17 607 detail závodníka HORÁK Ondřej 2005 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 17. /  Kadeti 0:37:18.0 0:02:41.4 12:34.7 [25] 25 12:10.6 [10] 16 12:32.6 [20] 17
18 602 detail závodníka ELBADRI Jakub 2005 IVAR CS - AUTHOR TEAM 18. /  Kadeti 0:37:31.8 0:02:55.2 11:46.9 [6] 6 12:38.4 [21] 11 13:06.4 [41] 18
19 613 detail závodníka RUBEŠ Daniel 2005 Expres CZ - Tufo Team Kolín 19. /  Kadeti 0:37:33.8 0:02:57.2 12:21.9 [17] 17 12:42.4 [22] 20 12:29.4 [16] 19
20 641 detail závodníka KIRCHBERGER Tobias 2005 RSV Moosburg /Stieglbauer Racingteam 20. /  Kadeti 0:37:47.3 0:03:10.7 12:45.4 [29] 29 12:43.1 [23] 25 12:18.6 [14] 20
21 621 detail závodníka BÖHM Marian 2004 Head Pro Team Opava 21. /  Kadeti 0:37:48.5 0:03:11.9 12:17.7 [14] 14 12:59.1 [27] 22 12:31.6 [19] 21
22 624 detail závodníka POLÁŠEK Ondřej 2004 Bike 2000 22. /  Kadeti 0:37:55.8 0:03:19.2 12:33.7 [23] 23 12:29.6 [17] 19 12:52.4 [28] 22
23 623 detail závodníka UHER David 2005 SK BIKETIME BULLS PÍSEK 23. /  Kadeti 0:37:56.5 0:03:19.9 12:25.7 [18] 18 12:51.1 [24] 22 12:39.6 [23] 23
24 616 detail závodníka SAMEC Filip 2005 IVAR CS - AUTHOR TEAM 24. /  Kadeti 0:37:59.0 0:03:22.4 12:53.9 [33] 33 12:26.6 [15] 24 12:38.4 [22] 24
25 610 detail závodníka HOJKA František 2005 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 25. /  Kadeti 0:38:06.3 0:03:29.7 12:33.2 [21] 21 12:36.1 [19] 21 12:56.9 [31] 25
26 633 detail závodníka PAVLÍČEK Patrik 2004 CK LOKO Rakovník 26. /  Kadeti 0:38:28.8 0:03:52.2 12:29.3 [20] 20 12:59.3 [28] 26 13:00.0 [34] 26
27 636 detail závodníka SEDLÁK Lukáš 2005 FORCE FOJTÍK WILIER TEAM 27. /  Kadeti 0:38:30.5 0:03:53.9 12:59.9 [36] 36 12:54.4 [25] 31 12:36.1 [21] 27
28 630 detail závodníka KUPSKÝ Michal 2004 DRAHANSKÝ SPORT 28. /  Kadeti 0:38:32.3 0:03:55.7 12:48.9 [30] 30 12:59.9 [29] 29 12:43.4 [24] 28
29 644 detail závodníka SÝKORA Josef 2005 Head Pro Team Opava 29. /  Kadeti 0:38:40.3 0:04:03.7 12:33.2 [22] 22 13:15.4 [37] 28 12:51.6 [26] 29
30 626 detail závodníka KOMÁREK Tomáš 2004 ACT leraK Blansko 30. /  Kadeti 0:38:49.5 0:04:12.9 12:36.9 [27] 27 13:01.6 [30] 27 13:10.9 [42] 30
31 618 detail závodníka POSPÍŠIL Matěj 2004 Expres CZ - Tufo Team Kolín 31. /  Kadeti 0:38:53.0 0:04:16.4 12:34.7 [25] 25 13:14.9 [36] 30 13:03.4 [36] 31
32 649 detail závodníka CHOVANEC Tomáš 2004 4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 32. /  Kadeti 0:39:06.8 0:04:30.2 12:51.2 [31] 31 13:10.4 [33] 32 13:05.1 [40] 32
33 632 detail závodníka SVATOŠ Tomáš 2004 CYKLO - SKI klub Polička 33. /  Kadeti 0:39:23.3 0:04:46.7 12:51.9 [32] 32 13:27.6 [43] 34 13:03.6 [38] 33
34 637 detail závodníka ZONYGA David 2005 VRV team 34. /  Kadeti 0:39:24.3 0:04:47.7 12:54.2 [34] 34 13:31.9 [48] 36 12:58.1 [33] 34
35 640 detail závodníka NAXERA Václav 2005 SK VELO PRAHA 35. /  Kadeti 0:39:28.0 0:04:51.4 13:21.9 [40] 40 13:13.1 [34] 39 12:52.9 [29] 35
36 634 detail závodníka MAZŮREK Tomáš 2004 TUFO CZ OTROKOVICE 36. /  Kadeti 0:39:29.0 0:04:52.4 13:25.4 [42] 42 13:09.1 [32] 38 12:54.4 [30] 36
37 652 detail závodníka LIPENSKÝ Vít 2005 TUFO PARDUS Prostějov z.s. 37. /  Kadeti 0:39:30.5 0:04:53.9 12:56.7 [35] 35 13:30.2 [45] 37 13:03.6 [37] 37
38 639 detail závodníka DRAGOUN Václav 2005 COPR TJ Přeštice 38. /  Kadeti 0:39:42.0 0:05:05.4 12:40.4 [28] 28 13:28.1 [44] 33 13:33.4 [47] 38
39 642 detail závodníka URBAN Miroslav 2005 VRV team 39. /  Kadeti 0:39:43.5 0:05:06.9 13:27.9 [45] 45 13:23.6 [41] 41 12:51.9 [27] 39
40 665 detail závodníka JAŚKIEWICZ Leszek 2005 --- 40. /  Kadeti 0:39:45.8 0:05:09.2 13:49.7 [52] 52 12:58.3 [26] 40 12:57.7 [32] 40
41 653 detail závodníka GRYGAR Matyáš 2005 Bike Pro Racing 41. /  Kadeti 0:39:50.0 0:05:13.4 13:47.2 [49] 49 13:17.6 [39] 46 12:45.1 [25] 41
42 628 detail závodníka SOUČEK Jakub 2005 Skiandbike Kunratice Team 42. /  Kadeti 0:39:50.0 0:05:13.4 13:12.9 [38] 38 13:13.1 [35] 35 13:23.9 [44] 42
43 680 detail závodníka KŘEŠÁK Kyštof 2005 --- 43. /  Kadeti 0:40:02.8 0:05:26.2 13:55.4 [56] 56 13:05.6 [31] 44 13:01.6 [35] 43
44 659 detail závodníka ŠINDELÁŘ Roman 2005 Head Pro Team Opava 44. /  Kadeti 0:40:03.8 0:05:27.2 13:20.7 [39] 39 13:38.6 [51] 43 13:04.4 [39] 44
45 655 detail závodníka HUDEČEK Jan 2004 TUFO CZ OTROKOVICE 45. /  Kadeti 0:40:10.8 0:05:34.2 13:26.9 [43] 43 13:24.9 [42] 42 13:18.8 [43] 45
46 676 detail závodníka MAŇKOVSKÝ Dávid 2004 ŠK Topoľčianky 46. /  Kadeti 0:40:28.8 0:05:52.2 13:47.2 [50] 50 13:17.1 [38] 45 13:24.3 [45] 46
47 627 detail závodníka HAVELKA Štěpán 2004 ADASTRA Cycling Team 47. /  Kadeti 0:40:49.7 0:06:13.2 13:50.9 [54] 54 13:31.4 [47] 52 13:27.4 [46] 47
48 650 detail závodníka RUBAČ Tomáš 2005 Head Pro Team Opava 48. /  Kadeti 0:40:52.2 0:06:15.7 13:08.4 [37] 37 13:58.1 [57] 47 13:45.6 [51] 48
49 661 detail závodníka GROH Daniel 2005 Author Team Stupno 49. /  Kadeti 0:41:01.7 0:06:25.2 13:51.4 [55] 55 13:33.1 [49] 53 13:37.1 [50] 49
50 629 detail závodníka BARTH Matěj 2004 MS Bike Academy Racing 50. /  Kadeti 0:41:06.0 0:06:29.4 13:23.2 [41] 41 13:56.4 [56] 49 13:46.4 [52] 50
51 667 detail závodníka KRAUSE Georg 2005 Dresdner SC 1898 51. /  Kadeti 0:41:08.0 0:06:31.4 13:40.2 [47] 47 13:35.9 [50] 48 13:51.9 [54] 51
52 678 detail závodníka PORUBSKÝ Róbert 2004 ŠK Topoľčianky 52. /  Kadeti 0:41:10.0 0:06:33.4 13:50.4 [53] 53 13:30.9 [46] 50 13:48.6 [53] 52
53 643 detail závodníka MAYER Jakub 2005 KC Slavia Praha 53. /  Kadeti 0:41:16.3 0:06:39.7 13:26.9 [43] 43 13:54.9 [55] 51 13:54.4 [55] 53
54 654 detail závodníka PRAVDA David 2004 Head Pro Team Opava 54. /  Kadeti 0:41:28.0 0:06:51.4 14:33.1 [60] 60 13:18.9 [40] 55 13:35.9 [48] 54
55 670 detail závodníka SVOBODNÍK Nikola 2005 Aspire sportovní centrum mládeže 55. /  Kadeti 0:41:32.5 0:06:55.9 13:48.7 [51] 51 13:44.4 [52] 54 13:59.4 [56] 55
56 677 detail závodníka MINÁR Michal 2005 ŠK Topoľčianky 56. /  Kadeti 0:41:34.2 0:06:57.6 14:10.7 [57] 57 13:46.4 [53] 56 13:37.1 [49] 56
57 647 detail závodníka TABARA Šimon 2005 Expres CZ - Tufo Team Kolín 57. /  Kadeti 0:42:05.0 0:07:28.4 --- --- --- --- --- 57
58 631 detail závodníka BRABEC Adam 2005 Bike Club Město Touškov 58. /  Kadeti 0:43:14.7 0:08:38.1 13:39.9 [46] 46 14:38.1 [59] 58 14:56.6 [59] 58
59 646 detail závodníka NĚMEC Jan 2004 CYKLOTEAM OSTROV 59. /  Kadeti 0:43:32.2 0:08:55.6 13:46.7 [48] 48 14:43.4 [61] 59 15:02.1 [60] 59
60 673 detail závodníka KOŠÍK Pavel 2004 Akademie cyklistických sportů 60. /  Kadeti 0:43:32.5 0:08:55.9 14:29.4 [59] 59 13:46.9 [54] 57 15:16.1 [61] 60
61 679 detail závodníka SUCHÁNEK Martin 2004 Aspire sportovní centrum mládeže 61. /  Kadeti 0:44:19.5 0:09:42.9 14:42.9 [62] 62 14:40.1 [60] 61 14:56.4 [58] 61
62 660 detail závodníka HYNEČEK Jan 2005 TUFO CZ OTROKOVICE 62. /  Kadeti 0:44:22.2 0:09:45.6 14:26.4 [58] 58 14:10.9 [58] 60 15:44.9 [67] 62
63 657 detail závodníka VAGNER Vilém 2005 GT Opportunity Brno 63. /  Kadeti 0:44:55.0 0:10:18.4 14:39.7 [61] 61 14:50.1 [63] 62 15:25.1 [64] 63
64 662 detail závodníka PROCHÁZKA Ondřej 2005 Short Bike Academy Opletal 64. /  Kadeti 0:45:11.2 0:10:34.6 14:50.7 [63] 63 14:48.9 [62] 63 15:31.6 [65] 64
65 658 detail závodníka MAREK Matyáš 2005 Profi Sport Cheb 65. /  Kadeti 0:45:50.7 0:11:14.1 15:52.2 [66] 66 15:15.6 [64] 66 14:42.9 [57] 65
66 666 detail závodníka MARTINÁSEK Matěj 2005 Head Pro Team Opava 66. /  Kadeti 0:45:52.0 0:11:15.4 15:04.2 [64] 64 15:26.6 [65] 64 15:21.1 [63] 66
67 672 detail závodníka JANSA Mikuláš 2005 Cykloteam MXM Hulín 67. /  Kadeti 0:46:30.5 0:11:53.9 15:25.7 [65] 65 15:29.9 [67] 65 15:34.9 [66] 67
68 668 detail závodníka JANOUŠEK Tomáš 2005 Cyklo Bendl 68. /  Kadeti 0:46:40.5 0:12:03.9 15:54.9 [67] 67 15:27.4 [66] 67 15:18.1 [62] 68
69 674 detail závodníka HURDA Vojtěch 2005 KOLA-BBM.CZ 69. /  Kadeti 0:49:48.2 0:15:11.6 16:07.9 [68] 68 16:14.6 [68] 68 17:25.6 [68] 69
--- 656 detail závodníka LHOTÁK Václav 2004 BIKE FREAKS HOLICE . /  Kadeti DNF --- --- --- --- --- --- ---
--- 669 detail závodníka TOMAN Pavel 2005 SK BIKETIME BULLS PÍSEK . /  Kadeti DNF --- --- --- --- --- --- ---
--- 645 detail závodníka KOUBA Daniel 2004 CYCLO RACING TEAM RAKOVNÍK . /  Kadeti DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 651 detail závodníka SVĚTLÍK Adam 2005 Bike Pro Racing . /  Kadeti DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 671 detail závodníka KEJNAR Daniel 2005 Cykloteam MXM Hulín . /  Kadeti DNS --- --- --- --- --- --- ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru