Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | 1.lap | # | 2.lap | # | 3.lap | # | 4.lap | # | 5.lap | # | 6.lap | # | 7.lap | # | 8.lap | # |
---|
Pořadí | Číslo | Jméno | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | 1.lap | # | 2.lap | # | 3.lap | # | 4.lap | # | 5.lap | # | 6.lap | # | 7.lap | # | 8.lap | # | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | AVANCINI Henrique | 1989 | Cannondale Factory Racing | 1. / Muži Elite | 1:28:40.4 | 0:00:00.0 | 10:47.5 [2] | 2 | 10:56.6 [2] | 1 | 11:22.6 [10] | 3 | 10:56.4 [4] | 3 | 11:11.9 [1] | 1 | 11:01.4 [1] | 1 | 11:19.8 [3] | 1 | 11:03.9 [1] | 1 | |
2 | 7 | MAROTTE Maxime | 1986 | Cannondale Factory Racing | 2. / Muži Elite | 1:29:04.0 | 0:00:23.5 | 10:47.2 [1] | 1 | 10:58.9 [4] | 3 | 11:20.4 [8] | 2 | 10:56.1 [3] | 1 | 11:12.6 [3] | 2 | 11:02.4 [2] | 2 | 11:18.6 [2] | 1 | 11:27.4 [3] | 2 | |
3 | 12 | COLLEDANI Nadir | 1995 | MMR FACTORY RACING | 3. / Muži Elite | 1:29:46.7 | 0:01:06.2 | 10:49.8 [6] | 6 | 11:06.4 [8] | 6 | 11:11.1 [2] | 5 | 10:55.6 [2] | 2 | 11:12.6 [2] | 3 | 11:06.1 [3] | 3 | 11:31.1 [5] | 3 | 11:53.6 [18] | 3 | |
4 | 17 | RODRIGUEZ GUEDE Pablo | 1993 | BH TEMPLO CAFES UCC | 4. / Muži Elite | 1:30:12.9 | 0:01:32.4 | 10:48.2 [4] | 4 | 11:07.6 [9] | 5 | 11:12.4 [4] | 8 | 11:14.1 [5] | 6 | 11:16.9 [4] | 5 | 11:30.4 [8] | 4 | 11:34.6 [10] | 4 | 11:28.4 [4] | 4 | |
5 | 10 | EGGER Georg | 1995 | LEXWARE Mountainbike Team | 5. / Muži Elite | 1:30:16.4 | 0:01:35.9 | 10:54.5 [9] | 9 | 11:02.9 [6] | 9 | 11:10.4 [1] | 6 | 11:14.4 [6] | 5 | 11:17.1 [5] | 4 | 11:30.9 [10] | 5 | 11:34.4 [9] | 5 | 11:31.6 [7] | 5 | |
6 | 6 | BRAIDOT Daniele | 1991 | Cs carabinieri | 6. / Muži Elite | 1:30:31.7 | 0:01:51.2 | 10:55.5 [10] | 10 | 11:01.1 [5] | 8 | 11:11.4 [3] | 7 | 11:19.1 [8] | 7 | 11:24.6 [7] | 6 | 11:30.6 [9] | 6 | 11:33.1 [8] | 6 | 11:35.9 [9] | 6 | |
7 | 4 | WAWAK Bartłomiej | 1993 | Kross Racing Team | 7. / Muži Elite | 1:30:43.9 | 0:02:03.4 | 10:49.5 [5] | 5 | 11:19.9 [14] | 10 | 11:19.4 [7] | 10 | 11:20.6 [9] | 8 | 11:27.4 [8] | 7 | 11:36.1 [11] | 7 | 11:31.1 [6] | 8 | 11:19.6 [2] | 7 | |
8 | 13 | VASTL Jan | 1995 | Maloja Pushbikers MTB | 8. / Muži Elite | 1:30:52.4 | 0:02:11.9 | 10:50.0 [7] | 7 | 11:06.4 [7] | 7 | 11:18.6 [6] | 9 | 11:36.1 [13] | 9 | 11:36.6 [10] | 8 | 11:25.1 [7] | 7 | 11:30.4 [4] | 7 | 11:28.9 [5] | 8 | |
9 | 3 | VALERO SERRANO David | 1988 | MMR FACTORY RACING | 9. / Muži Elite | 1:31:19.9 | 0:02:39.4 | 11:20.2 [15] | 15 | 11:11.4 [10] | 13 | 11:24.1 [12] | 13 | 11:26.9 [11] | 11 | 11:36.6 [11] | 9 | 11:24.9 [6] | 9 | 11:16.4 [1] | 9 | 11:39.1 [12] | 9 | |
10 | 20 | CLACHERTY Frazer | 1997 | Great Britain National Team | 10. / Muži Elite | 1:31:33.9 | 0:02:53.4 | 11:06.5 [14] | 14 | 11:26.1 [17] | 15 | 11:23.9 [11] | 15 | 11:26.6 [10] | 12 | 11:37.1 [13] | 12 | 11:24.6 [5] | 11 | 11:31.1 [6] | 10 | 11:37.6 [11] | 10 | |
11 | 5 | BRAIDOT Luca | 1991 | Cs carabinieri | 11. / Muži Elite | 1:31:59.2 | 0:03:18.7 | 10:48.0 [3] | 3 | 10:57.6 [3] | 2 | 11:21.4 [9] | 4 | 12:02.9 [26] | 10 | 11:49.9 [18] | 11 | 11:24.6 [4] | 10 | 11:48.1 [12] | 11 | 11:46.4 [15] | 11 | |
12 | 2 | CINK Ondřej | 1990 | Kross Racing Team | 12. / Muži Elite | 1:32:14.4 | 0:03:33.9 | 10:58.8 [12] | 12 | 10:49.9 [1] | 4 | 11:17.7 [5] | 1 | 11:15.5 [7] | 4 | 12:40.6 [32] | 14 | 11:37.9 [12] | 12 | 11:43.6 [11] | 12 | 11:50.1 [16] | 12 | |
13 | 14 | MANTECON GUTIERREZ Sergio | 1984 | Kross Racing Team | 13. / Muži Elite | 1:32:23.2 | 0:03:42.7 | 10:57.2 [11] | 11 | 11:14.4 [13] | 11 | 11:34.9 [15] | 11 | 11:36.6 [14] | 12 | 11:36.4 [9] | 10 | 11:47.9 [15] | 13 | 11:53.6 [15] | 13 | 11:41.9 [14] | 13 | |
14 | 25 | KOBES Lukáš | 1996 | GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team | 14. / Muži Elite | 1:32:42.4 | 0:04:01.9 | 10:52.2 [8] | 8 | 11:26.6 [18] | 12 | 11:34.9 [16] | 12 | 12:10.9 [28] | 15 | 11:37.1 [12] | 16 | 11:40.9 [13] | 15 | 11:50.6 [14] | 15 | 11:28.9 [6] | 14 | |
15 | 15 | GLUTH Martin | 1991 | Maloja Pushbikers MTB | 15. / Muži Elite | 1:32:46.2 | 0:04:05.7 | 11:20.5 [16] | 16 | 11:11.4 [11] | 14 | 11:24.4 [13] | 14 | 11:27.1 [12] | 14 | 11:37.4 [14] | 13 | 11:55.1 [17] | 14 | 11:58.6 [16] | 14 | 11:51.4 [17] | 15 | |
16 | 16 | ŠKARNITZL Jan | 1986 | CYKLOSTAR Trek Mercedes-Benz PRAHA | 16. / Muži Elite | 1:33:33.2 | 0:04:52.7 | 11:39.7 [27] | 27 | 11:14.1 [12] | 20 | 11:33.1 [14] | 18 | 11:51.9 [18] | 18 | 11:22.4 [6] | 15 | 11:41.7 [14] | 16 | 12:06.7 [21] | 16 | 12:03.1 [20] | 16 | |
17 | 30 | BREGENZER Alex | 1998 | Eighty-Aid Racing Team / RV Viktoria Wombach | 1. / Muži U23 | 1:33:36.4 | 0:04:55.9 | 11:23.0 [18] | 18 | 11:25.1 [16] | 18 | 11:38.4 [17] | 16 | 11:51.9 [19] | 17 | 11:44.9 [16] | 19 | 11:55.4 [18] | 19 | 12:00.9 [17] | 17 | 11:36.6 [10] | 17 | |
18 | 21 | NAGLIČ Rok | 1996 | Slovenian National Team | 17. / Muži Elite | 1:33:39.7 | 0:04:59.2 | 11:23.7 [19] | 19 | 11:22.9 [15] | 16 | 11:49.4 [21] | 19 | 11:43.4 [15] | 19 | 11:43.1 [15] | 17 | 11:55.9 [19] | 18 | 12:01.1 [18] | 17 | 11:39.9 [13] | 18 | |
19 | 19 | ULÍK Matěj | 1997 | Expres CZ - Tufo Team Kolín | 18. / Muži Elite | 1:34:27.9 | 0:05:47.4 | 11:06.0 [13] | 13 | 11:40.9 [23] | 17 | 11:39.6 [18] | 16 | 11:51.1 [17] | 16 | 11:45.4 [17] | 18 | 11:55.1 [16] | 17 | 12:06.9 [22] | 19 | 12:22.6 [23] | 19 | |
20 | 8 | FUMIC Manuel | 1982 | Cannondale Factory Racing | 19. / Muži Elite | 1:35:13.9 | 0:06:33.4 | 11:21.0 [17] | 17 | 11:32.6 [20] | 19 | 11:55.6 [25] | 20 | 11:56.6 [23] | 20 | 12:21.4 [27] | 24 | 12:28.4 [30] | 24 | 12:03.9 [20] | 23 | 11:34.1 [8] | 20 | |
21 | 11 | PETTINA' Nicholas | 1991 | Cs carabinieri | 20. / Muži Elite | 1:35:47.6 | 0:07:07.2 | 11:38.7 [25] | 25 | 11:39.9 [21] | 23 | 11:49.9 [22] | 21 | 11:55.4 [22] | 22 | 11:58.6 [19] | 20 | 12:04.6 [22] | 20 | 12:18.6 [23] | 20 | 12:21.6 [22] | 21 | |
22 | 22 | PAPRSTKA Tomáš | 1992 | GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team | 21. / Muži Elite | 1:35:51.9 | 0:07:11.4 | 11:40.2 [28] | 28 | 11:44.1 [25] | 26 | 11:46.4 [19] | 23 | 11:46.1 [16] | 21 | 12:06.4 [22] | 21 | 12:04.4 [21] | 22 | 12:19.3 [25] | 21 | 12:24.6 [25] | 22 | |
23 | 38 | RAJCHART Jan | 1996 | ETHIC SPORT CYCLING TEAM | 22. / Muži Elite | 1:36:15.9 | 0:07:35.4 | 11:33.2 [24] | 24 | 11:40.6 [22] | 21 | 11:55.6 [25] | 22 | 11:54.9 [21] | 23 | 11:59.1 [20] | 22 | 12:03.9 [20] | 21 | 12:26.9 [27] | 22 | 12:41.4 [27] | 23 | |
24 | 36 | BIRCHILL Harry | 2001 | Great Britain National Team | 2. / Muži U23 | 1:36:29.6 | 0:07:49.1 | 11:43.7 [30] | 30 | 11:43.1 [24] | 29 | 11:50.4 [23] | 26 | 11:58.0 [24] | 26 | 12:13.7 [26] | 26 | 12:24.9 [28] | 26 | 12:35.6 [31] | 26 | 11:59.9 [19] | 24 | |
25 | 34 | ŠEVCŮ Tomáš | 1997 | AMENITY EXTREM SPORT TEAM | 23. / Muži Elite | 1:36:48.9 | 0:08:08.4 | 11:32.7 [23] | 23 | 11:51.1 [26] | 25 | 11:47.9 [20] | 24 | 11:53.4 [20] | 24 | 11:59.4 [21] | 23 | 12:22.1 [26] | 23 | 12:33.6 [28] | 24 | 12:48.4 [29] | 25 | |
26 | 28 | JELÍNEK Josef | 1998 | CYKLOSTAR Trek Mercedes-Benz PRAHA | 3. / Muži U23 | 1:37:16.6 | 0:08:36.1 | 11:28.7 [20] | 20 | 11:54.9 [30] | 24 | 11:53.1 [24] | 25 | 11:58.4 [25] | 25 | 12:13.4 [25] | 25 | 12:25.1 [29] | 25 | 12:35.6 [30] | 25 | 12:47.1 [28] | 26 | |
27 | 31 | HARTMANN Jakob | 1995 | German Technology Racing | 24. / Muži Elite | 1:37:33.9 | 0:08:53.4 | 11:43.5 [29] | 29 | 11:57.9 [31] | 30 | 12:21.6 [30] | 29 | 12:30.4 [36] | 30 | 12:22.9 [28] | 32 | 12:18.4 [24] | 32 | 12:01.6 [19] | 28 | 12:17.4 [21] | 27 | |
28 | 32 | SKÁLA Jaromír | 1998 | Rouvy Specialized | 4. / Muži U23 | 1:37:48.6 | 0:09:08.1 | 11:39.2 [26] | 26 | 12:08.6 [32] | 31 | 12:27.6 [34] | 30 | 12:18.1 [32] | 32 | 12:08.9 [23] | 30 | 12:22.6 [27] | 30 | 12:18.6 [23] | 29 | 12:24.6 [24] | 28 | |
29 | 44 | KRYŃSKI Piotr | 2001 | Polish Cycling Federation | 5. / Muži U23 | 1:37:49.6 | 0:09:09.1 | 11:47.5 [32] | 32 | 11:29.1 [19] | 22 | 13:20.0 [52] | 33 | 10:49.5 [1] | 27 | 12:42.5 [35] | 27 | 12:37.5 [35] | 27 | 11:50.3 [13] | 27 | 13:13.0 [31] | 29 | |
30 | 27 | JIROUŠ Samuel | 2000 | Rouvy Specialized | 6. / Muži U23 | 1:38:11.1 | 0:09:30.6 | 11:32.5 [22] | 22 | 11:53.9 [29] | 28 | 12:07.1 [29] | 28 | 12:10.9 [29] | 28 | 12:28.4 [30] | 28 | 12:40.9 [37] | 28 | 12:47.1 [34] | 31 | 12:30.1 [26] | 30 | |
31 | 26 | VOBECKÝ Zdeněk | 1989 | FANY CYCLING TEAM | 25. / Muži Elite | 1:38:40.6 | 0:10:00.1 | 11:32.5 [21] | 21 | 11:53.6 [28] | 27 | 12:07.1 [28] | 27 | 12:23.4 [34] | 29 | 12:30.4 [31] | 29 | 12:37.9 [36] | 29 | 12:35.6 [29] | 30 | 12:59.9 [30] | 31 | |
32 | 54 | ELČKNER Lukáš | 2001 | CYKLOSTAR Trek Mercedes-Benz PRAHA | 7. / Muži U23 | 1:39:45.9 | 0:11:05.4 | 12:28.0 [42] | 42 | 11:51.9 [27] | 36 | 12:04.7 [27] | 31 | 12:08.7 [27] | 31 | 12:13.1 [24] | 31 | 12:21.6 [25] | 31 | 12:50.1 [35] | 32 | 13:47.4 [32] | 32 | |
33 | 68 | BORREBY ANDREASSEN Bjorn | 2001 | Svendborg Mountainbike Klub | 8. / Muži U23 | 1:26:22.4 | - 1 Lap(s) | 11:53.7 [34] | 34 | 12:22.9 [38] | 35 | 12:21.6 [31] | 34 | 12:17.1 [31] | 34 | 12:22.9 [29] | 33 | 12:37.4 [34] | 33 | 12:26.6 [26] | 33 | --- | --- | |
34 | 40 | FLÁMA Tomáš | 1997 | TS BOHEMIA BIKE TEAM | 26. / Muži Elite | 1:27:08.6 | - 1 Lap(s) | 11:46.8 [31] | 31 | 12:14.3 [33] | 32 | 12:23.7 [32] | 32 | 12:21.0 [33] | 33 | 12:42.6 [36] | 34 | 12:56.2 [39] | 34 | 12:43.6 [33] | 34 | --- | --- | |
35 | 49 | STLOUKAL Štěpán | 2000 | ACT leraK Blansko | 9. / Muži U23 | 1:27:35.4 | - 1 Lap(s) | 11:49.0 [33] | 33 | 12:20.4 [36] | 33 | 12:35.1 [36] | 35 | 12:29.1 [35] | 35 | 12:42.1 [33] | 35 | 12:57.6 [40] | 35 | 12:41.8 [32] | 35 | --- | --- | |
36 | 24 | MEŠTRIĆ Matija | 1997 | BK MARATON BECIKLIN | 27. / Muži Elite | 1:15:21.5 | - 2 Lap(s) | 11:58.0 [36] | 36 | 12:27.6 [41] | 37 | 12:45.1 [40] | 38 | 12:44.9 [40] | 38 | 12:48.9 [40] | 36 | 12:36.8 [33] | 36 | --- | --- | --- | --- | |
37 | 52 | KUČERA Jakub | 2001 | Expres CZ - Tufo Team Kolín | 10. / Muži U23 | 1:15:28.0 | - 2 Lap(s) | 11:57.0 [35] | 35 | 12:19.4 [34] | 34 | 12:39.1 [39] | 37 | 12:55.1 [44] | 37 | 13:01.1 [44] | 38 | 12:36.0 [32] | 37 | --- | --- | --- | --- | |
38 | 33 | JENČUŠ Jakub | 2001 | Expres CZ - Tufo Team Kolín | 11. / Muži U23 | 1:15:32.6 | - 2 Lap(s) | 12:03.6 [37] | 37 | 12:40.6 [43] | 40 | 12:53.1 [42] | 40 | 12:57.8 [46] | 40 | 12:48.1 [39] | 39 | 12:09.2 [23] | 38 | --- | --- | --- | --- | |
39 | 69 | RIES Immanuel | 1999 | RadUnion Halle - Team FujiBikes Rockets | 12. / Muži U23 | 1:15:56.2 | - 2 Lap(s) | 12:05.5 [38] | 38 | 12:20.1 [35] | 38 | 12:24.6 [33] | 36 | 12:40.4 [38] | 36 | 13:15.6 [48] | 37 | 13:09.8 [41] | 39 | --- | --- | --- | --- | |
40 | 29 | BÁRTEK David | 1998 | AMENITY EXTREM SPORT TEAM | 13. / Muži U23 | 1:16:20.6 | - 2 Lap(s) | 12:18.5 [40] | 40 | 13:27.9 [56] | 52 | 12:38.9 [38] | 45 | 12:37.9 [37] | 43 | 12:45.8 [38] | 42 | 12:31.4 [31] | 40 | --- | --- | --- | --- | |
41 | 50 | HULA Robert | 2000 | Expres CZ - Tufo Team Kolín | 14. / Muži U23 | 1:16:33.1 | - 2 Lap(s) | 12:30.5 [47] | 47 | 12:25.6 [40] | 41 | 12:51.4 [41] | 41 | 12:57.1 [45] | 42 | 13:04.1 [45] | 41 | 12:44.1 [38] | 41 | --- | --- | --- | --- | |
42 | 64 | HÄMMERLEIN Tim | 1997 | SV Sachsen 90 Werdau - MAGURA #whostopsyou | 28. / Muži Elite | 1:17:59.7 | - 2 Lap(s) | 12:36.5 [50] | 50 | 12:41.6 [44] | 43 | 12:38.1 [37] | 43 | 12:40.6 [39] | 41 | 12:59.4 [42] | 40 | 14:23.3 [42] | 42 | --- | --- | --- | --- | |
43 | 71 | BOSCH PICÓ Jaume | 2001 | FEDERACIÓ DE CICLISME ILLES BALEARS | 15. / Muži U23 | 1:03:56.4 | - 3 Lap(s) | 12:35.5 [49] | 49 | 12:22.6 [37] | 42 | 12:28.2 [35] | 39 | 12:50.8 [42] | 39 | 13:39.1 [50] | 43 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
44 | 41 | BACO Matej | 1998 | Slovenský reprezentačný tím | 16. / Muži U23 | 1:04:15.9 | - 3 Lap(s) | 12:28.1 [44] | 44 | 13:05.3 [52] | 49 | 13:10.6 [46] | 50 | 12:47.1 [41] | 45 | 12:44.7 [37] | 44 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
45 | 73 | HEIß Lucas | 1998 | M-Wave Pro Team | 17. / Muži U23 | 1:04:36.4 | - 3 Lap(s) | 12:29.7 [46] | 46 | 12:53.1 [47] | 45 | 13:01.9 [44] | 44 | 13:10.6 [50] | 46 | 13:00.9 [43] | 45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
46 | 43 | PODOBA Kristián | 2000 | Slovenský reprezentačný tím | 18. / Muži U23 | 1:04:43.0 | - 3 Lap(s) | 12:26.0 [41] | 41 | 12:52.1 [46] | 43 | 13:12.1 [48] | 46 | 13:13.4 [52] | 47 | 12:59.2 [41] | 46 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
47 | 66 | KUBICA Roman | 1989 | MS Bike Academy Racing | 29. / Muži Elite | 1:04:50.5 | - 3 Lap(s) | 12:54.5 [56] | 56 | 12:37.1 [42] | 46 | 13:00.9 [43] | 47 | 13:12.9 [51] | 48 | 13:05.0 [46] | 47 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
48 | 37 | ŠTAJNAR Mihael | 2000 | Slovenian National Team | 19. / Muži U23 | 1:05:06.4 | - 3 Lap(s) | 12:14.0 [39] | 39 | 12:23.6 [39] | 39 | 13:12.4 [49] | 42 | 13:28.9 [55] | 44 | 13:47.4 [51] | 48 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
49 | 62 | KLOS Viktor | 1992 | DK Bikeshop RACING Team | 30. / Muži Elite | 1:05:14.3 | - 3 Lap(s) | 12:47.7 [54] | 54 | 13:03.9 [50] | 54 | 13:20.6 [53] | 52 | 13:19.6 [54] | 51 | 12:42.3 [34] | 49 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
50 | 47 | BULIS Roman | 1991 | 4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. | 31. / Muži Elite | 1:05:23.5 | - 3 Lap(s) | 12:34.5 [48] | 48 | 12:57.6 [48] | 48 | 13:11.6 [47] | 49 | 13:31.9 [56] | 49 | 13:07.7 [47] | 50 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
51 | 57 | BENDA Michal | 1983 | TJ Sokol Plavy - Cyklo Benda | 32. / Muži Elite | 1:05:47.5 | - 3 Lap(s) | 12:47.2 [53] | 53 | 12:47.1 [45] | 50 | 13:08.9 [45] | 48 | 13:32.6 [57] | 50 | 13:31.5 [49] | 51 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
52 | 65 | VÁGNER Marek | 1989 | KrabCycles | 33. / Muži Elite | 0:52:33.2 | - 4 Lap(s) | 12:53.0 [55] | 55 | 13:11.1 [53] | 55 | 13:36.6 [55] | 54 | 12:52.4 [43] | 52 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
53 | 35 | JÁNOŠÍK Kristián | 1999 | Slovenský reprezentačný tím | 20. / Muži U23 | 0:52:35.8 | - 4 Lap(s) | 12:28.0 [42] | 42 | 13:03.8 [49] | 47 | 13:12.4 [50] | 51 | 13:51.4 [59] | 53 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
54 | 51 | HUDEČEK Dalibor | 2000 | Sportovní tým Kola Koblížek | 21. / Muži U23 | 0:52:41.1 | - 4 Lap(s) | 12:41.0 [51] | 51 | 13:05.1 [51] | 51 | 13:38.6 [56] | 53 | 13:16.2 [53] | 54 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
55 | 59 | HAMAN Martin | 1984 | SUPERIOR RIDERS | 34. / Muži Elite | 0:53:05.7 | - 4 Lap(s) | 13:01.0 [58] | 58 | 13:22.4 [54] | 56 | 13:33.6 [54] | 55 | 13:08.6 [48] | 55 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
56 | 56 | JEŽEK Petr | 1992 | SUPERIOR RIDERS | 35. / Muži Elite | 0:53:16.6 | - 4 Lap(s) | 13:16.0 [61] | 61 | 14:33.1 [61] | 61 | 13:14.1 [51] | 59 | 12:13.3 [30] | 56 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
57 | 63 | ŠIMEK Jakub | 2001 | Kross Bike Ranch team | 22. / Muži U23 | 0:54:02.3 | - 4 Lap(s) | 12:57.0 [57] | 57 | 13:38.4 [57] | 58 | 14:21.1 [59] | 58 | 13:05.7 [47] | 57 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
58 | 70 | ROSENDAHL Karl-Erik | 2001 | Svendborg Mountainbike Klub | 23. / Muži U23 | 0:54:20.8 | - 4 Lap(s) | 12:28.2 [45] | 45 | 13:22.9 [55] | 53 | 14:38.8 [60] | 57 | 13:50.7 [58] | 58 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
59 | 60 | MORÁVEK Zdeněk | 1996 | SUPERIOR RIDERS | 36. / Muži Elite | 0:54:27.2 | - 4 Lap(s) | 13:03.7 [59] | 59 | 14:32.1 [60] | 60 | 13:40.6 [57] | 60 | 13:10.6 [49] | 59 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
60 | 55 | PĚGŘÍM Filip | 2000 | TJ TŽ TŘINEC | 24. / Muži U23 | 0:54:32.9 | - 4 Lap(s) | 12:43.2 [52] | 52 | 13:47.1 [58] | 57 | 13:47.9 [58] | 56 | 14:14.6 [61] | 60 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
61 | 61 | MALÝ Matěj | 2000 | AMENITY EXTREM SPORT TEAM | 25. / Muži U23 | 0:56:15.3 | - 4 Lap(s) | 13:09.7 [60] | 60 | 14:11.4 [59] | 59 | 14:41.3 [61] | 61 | 14:12.7 [60] | 61 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
--- | 23 | PRŮDEK Matěj | 1997 | Multicraft MTB team | . / Muži Elite | DNF | --- | 10:59.3 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
--- | 48 | HAMM Florian | 1999 | Stieglbauer Racingteam | . / Muži U23 | DNF | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
--- | 53 | NAVAŘÍK Robert | 1996 | TS BOHEMIA BIKE TEAM | . / Muži Elite | DNF | --- | 13:09.5 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
--- | 46 | HEMMERLING Lars | 2000 | LEXWARE Mountainbike Team | . / Muži U23 | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
--- | 58 | HOVORKA Daniel | 2001 | ETHIC SPORT CYCLING TEAM | . / Muži U23 | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |