Mladá Boleslav Tour ŠKODA AUTO
DATUM : | 12.9.2020 | MÍSTO : | Mladá Boleslav |
---|
POŘADATEL : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 7668 | HÁJEK Tomáš | 2007 | IVAR CS - AUTHOR TEAM | 1. / Žáci 12-13 let | 0:47:37.5 | 0:00:00.0 | ||
2 | diplom | 7665 | BAJER Jan | 2005 | BAKAKO Nová Paka | 1. / Žáci 14-16 let | 0:47:37.8 | 0:00:00.2 | ||
3 | diplom | 7670 | MAŘÍK Petr | 2006 | Biketime Bulls Písek | 2. / Žáci 14-16 let | 0:47:49.4 | 0:00:11.8 | ||
4 | diplom | 7638 | HOFMAN Eliáš | 2007 | IVAR CS - AUTHOR TEAM | 2. / Žáci 12-13 let | 0:48:35.5 | 0:00:57.9 | ||
5 | diplom | 7698 | HRDINA Adam | 2008 | --- | 3. / Žáci 12-13 let | 0:48:37.1 | 0:00:59.6 | ||
6 | diplom | 7678 | VÝBORNÝ Kryštof | 2007 | SkiAndBike Kunratice | 4. / Žáci 12-13 let | 0:48:41.4 | 0:01:03.8 | ||
7 | diplom | 7682 | HRADISKÝ Zdeněk | 2006 | IVAR CS - AUTHOR TEAM | 3. / Žáci 14-16 let | 0:51:09.5 | 0:03:31.9 | ||
8 | diplom | 7699 | JOHN Antonín | 2008 | IVARCS - AUTHOR TEAM | 5. / Žáci 12-13 let | 0:51:27.7 | 0:03:50.2 | ||
9 | diplom | 7659 | HOFFMANN Ondra | 2007 | --- | 6. / Žáci 12-13 let | 0:52:00.2 | 0:04:22.7 | ||
10 | diplom | 7657 | SEDLÁČKOVÁ Veronika | 2007 | IVAR CS – AUTHOR TEAM | 1. / Žákyně 12-13 let | 0:53:02.2 | 0:05:24.7 | ||
11 | diplom | 7692 | MELICHAR Pepa | 2006 | IVAR CS AUTHOR TEAM | 4. / Žáci 14-16 let | 0:53:24.7 | 0:05:47.2 | ||
12 | diplom | 7637 | VAJSEJTL Jan | 2009 | Skiandbike Kunratice Team | 1. / Žáci 10-11 let | 0:54:20.7 | 0:06:43.1 | ||
13 | diplom | 7669 | PANUŠOVÁ Anna | 2006 | BIKE FREAKS HOLICE | 1. / Žákyně 14-16 let | 0:54:24.2 | 0:06:46.6 | ||
14 | diplom | 7622 | KOHOUT Jindřich | 2011 | Velo Akademie Kladno | 1. / Žáci 8-9 let | 0:54:37.7 | 0:07:00.1 | ||
15 | diplom | 7620 | HALÁS Václav | 2007 | CYKLO TEAM KOLARNA Olomouc | 7. / Žáci 12-13 let | 0:54:40.0 | 0:07:02.5 | ||
16 | diplom | 7658 | HOFFMANN Šíma | 2010 | --- | 2. / Žáci 10-11 let | 0:54:40.5 | 0:07:02.9 | ||
17 | diplom | 7643 | HORÁČEK jakub | 2007 | --- | 8. / Žáci 12-13 let | 0:54:44.7 | 0:07:07.1 | ||
18 | diplom | 7649 | ŽITNÝ Adam | 2008 | CYKLOSTAR Trek Mercedes-Benz Praha MTB Team | 9. / Žáci 12-13 let | 0:55:59.9 | 0:08:22.4 | ||
19 | diplom | 7633 | LANG Robert | 2008 | MLADÁ BOLESLAV | 10. / Žáci 12-13 let | 0:56:32.9 | 0:08:55.4 | ||
20 | diplom | 7629 | STRÁNSKÁ Sofie | 2008 | ACTIVE TOUR - STAMIMAX TEAM | 2. / Žákyně 12-13 let | 0:56:37.2 | 0:08:59.6 | ||
21 | diplom | 7679 | NERAD Ondřej | 2008 | BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM | 11. / Žáci 12-13 let | 0:57:53.4 | 0:10:15.9 | ||
22 | diplom | 7634 | TRLLOVÁ Šárka | 2007 | BAKAKO Nová Paka | 3. / Žákyně 12-13 let | 0:58:34.7 | 0:10:57.1 | ||
23 | diplom | 7683 | POPELKA Filip | 2007 | Adastra Sokol Veltěž | 12. / Žáci 12-13 let | 0:58:38.4 | 0:11:00.9 | ||
24 | diplom | 7686 | KLUČKA Václav | 2009 | KILPI KIDS RACING TEAM | 3. / Žáci 10-11 let | 0:58:55.9 | 0:11:18.4 | ||
25 | diplom | 7636 | DOLEŽAL Marek | 2008 | --- | 13. / Žáci 12-13 let | 0:59:00.2 | 0:11:22.6 | ||
26 | diplom | 7681 | ČERNÝ Antonín | 1975 | --- | 1. / JTM Doprovod | 0:59:19.5 | 0:11:41.9 | ||
27 | diplom | 7632 | ČERNÝ Antonín | 2008 | BSK Cyklo-Market juniors | 14. / Žáci 12-13 let | 0:59:21.0 | 0:11:43.5 | ||
28 | diplom | 7685 | KLUČKOVÁ Hanka | 2010 | KILPI KIDS RACING TEAM | 1. / Žákyně 10-11 let | 0:59:29.5 | 0:11:52.0 | ||
29 | diplom | 7626 | KOČOVÁ Barbora | 2007 | INT CZ | 4. / Žákyně 12-13 let | 1:00:38.7 | 0:13:01.1 | ||
30 | diplom | 7656 | MOLHANCOVA Nikol | 2008 | SK VELO PRAHA | 5. / Žákyně 12-13 let | 1:00:40.2 | 0:13:02.6 | ||
31 | diplom | 7696 | KOPŘIVOVÁ Adéla | 2010 | BIKE TEAM NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ | 2. / Žákyně 10-11 let | 1:02:45.3 | 0:15:07.8 | ||
32 | diplom | 7650 | FARA Jan | 2010 | Ivar cs autor team | 4. / Žáci 10-11 let | 1:03:02.9 | 0:15:25.3 | ||
33 | diplom | 7647 | JOHÁNEK štěpán | 2010 | BSK cyklomarket juniors | 5. / Žáci 10-11 let | 1:03:14.4 | 0:15:36.8 | ||
34 | diplom | 7652 | PLANÍK Martin | 2006 | --- | 5. / Žáci 14-16 let | 1:04:23.9 | 0:16:46.3 | ||
35 | diplom | 7677 | DLOUHÝ Jonáš | 2011 | BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM | 2. / Žáci 8-9 let | 1:04:25.1 | 0:16:47.6 | ||
36 | diplom | 7690 | ORLOWSKÁ Pavlína | 2011 | Praha Troja | 1. / Žákyně 8-9 let | 1:04:38.9 | 0:17:01.3 | ||
37 | diplom | 7646 | VENCBAUER Ondřej | 2010 | --- | 6. / Žáci 10-11 let | 1:05:00.0 | 0:17:22.5 | ||
38 | diplom | 7662 | LIENERTOVÁ Monika | 2008 | Bikeclinic Junior team | 6. / Žákyně 12-13 let | 1:05:17.1 | 0:17:39.5 | ||
39 | diplom | 7661 | LIENERTOVÁ Ema | 2011 | Bikeclinic Junior team | 2. / Žákyně 8-9 let | 1:05:21.9 | 0:17:44.3 | ||
40 | diplom | 7639 | HAŠKOVÁ Kateřina | 2009 | BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM | 3. / Žákyně 10-11 let | 1:06:10.4 | 0:18:32.8 | ||
41 | diplom | 7623 | STRÁNSKÝ Daniel | 2010 | ACTIVE TOUR - STAMIMAX TEAM | 7. / Žáci 10-11 let | 1:06:20.1 | 0:18:42.6 | ||
42 | diplom | 7640 | KUBELKOVÁ Nikola | 2008 | CYCOLOGY NORTH BIKE CLUB | 7. / Žákyně 12-13 let | 1:06:57.1 | 0:19:19.6 | ||
43 | diplom | 7697 | KANDOVÁ Michaela | 2009 | TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou | 4. / Žákyně 10-11 let | 1:07:00.9 | 0:19:23.3 | ||
44 | diplom | 7642 | HORÁČEK adam | 2008 | --- | 15. / Žáci 12-13 let | 1:07:37.1 | 0:19:59.5 | ||
45 | diplom | 7641 | MAŠKOVÁ Eliška | 2008 | Velo Akademie Kladno | 8. / Žákyně 12-13 let | 1:07:58.8 | 0:20:21.3 | ||
46 | diplom | 7689 | ROBERT Johánek | 1976 | --- | 2. / JTM Doprovod | 1:08:02.6 | 0:20:25.0 | ||
47 | diplom | 7644 | KOPECKÝ Matyáš | 2008 | SkiAndBike Kunratice | 16. / Žáci 12-13 let | 1:08:04.6 | 0:20:27.0 | ||
48 | diplom | 7663 | LUKÁŠ David | 2006 | --- | 6. / Žáci 14-16 let | 1:08:08.9 | 0:20:31.3 | ||
49 | diplom | 7695 | KUBÍK Vojtěch | 2012 | --- | 3. / Žáci 8-9 let | 1:09:53.6 | 0:22:16.0 | ||
50 | diplom | 7694 | RUSŇÁKOVÁ Kamila | 2011 | Velo Akademie Kladno | 3. / Žákyně 8-9 let | 1:10:20.3 | 0:22:42.8 | ||
51 | diplom | 7693 | BRABEC Jakub | 2011 | BikePuzzle | 4. / Žáci 8-9 let | 1:11:02.8 | 0:23:25.3 | ||
52 | diplom | 7666 | POKORNÁ Adéla | 2009 | Bitters Superior Cyklofit Team | 5. / Žákyně 10-11 let | 1:11:48.7 | 0:24:11.1 | ||
53 | diplom | 7630 | LHOTÁKOVÁ Kristýna | 2011 | ROHOZEC AMULET TEAM | 4. / Žákyně 8-9 let | 1:11:50.6 | 0:24:13.0 | ||
54 | diplom | 7627 | PROCHÁZKOVÁ Martina | 2011 | BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM | 5. / Žákyně 8-9 let | 1:11:55.3 | 0:24:17.8 | ||
55 | diplom | 7625 | GAMBA Filip | 2011 | BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM | 5. / Žáci 8-9 let | 1:12:02.1 | 0:24:24.5 | ||
56 | diplom | 7667 | HONZEJK Tadeáš | 2012 | BITTERS SUPERIOR CIKLOLIVE TEAM | 6. / Žáci 8-9 let | 1:12:45.1 | 0:25:07.5 | ||
57 | diplom | 7700 | RŮŽIČKOVÁ Šarlota | 2009 | --- | 6. / Žákyně 10-11 let | 1:13:04.8 | 0:25:27.2 | ||
58 | diplom | 7664 | DVOŘÁK Radek | 2006 | --- | 7. / Žáci 14-16 let | 1:16:05.6 | 0:28:28.1 | ||
59 | diplom | 7684 | SIMON Štěpán | 2008 | --- | 17. / Žáci 12-13 let | 1:17:48.3 | 0:30:10.7 | ||
60 | diplom | 7687 | MAŠEK David | 1974 | --- | 3. / JTM Doprovod | 1:21:29.2 | 0:33:51.6 | ||
61 | diplom | 7621 | LHOTÁKOVÁ Sofie | 2013 | ROHOZEC AMULET TEAM | 6. / Žákyně 8-9 let | 1:28:43.4 | 0:41:05.8 | ||
62 | diplom | 7645 | HORÁČEK Maxmilián | 2009 | TJ Sokol Dobřichovice | 8. / Žáci 10-11 let | 1:30:00.2 | 0:42:22.6 | ||
63 | diplom | 7651 | HORÁČEK Daniel | 2012 | TJ Sokol Dobřichovice | 7. / Žáci 8-9 let | 1:57:48.8 | 1:10:11.2 | ||
64 | diplom | 7691 | HORÁČEK Jaromír | 1974 | --- | 4. / JTM Doprovod | 1:57:48.8 | 1:10:11.2 | ||
--- | 7624 | FOUSKOVÁ Veronika | 2012 | BIKE TEAM NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ | . / Žákyně 8-9 let | DNS | --- | |||
--- | 7628 | BLAŽEK Aleš | 2007 | JAROSLAV KULHAVÝ CYCLING TEAM | . / Žáci 12-13 let | DNS | --- | |||
--- | 7631 | BLAŽKOVÁ Jolana | 2010 | Nasavrky Bikers | . / Žákyně 10-11 let | DNS | --- | |||
--- | 7635 | TRLLO Lukáš | 2010 | BAKAKO Nová Paka | . / Žáci 10-11 let | DNS | --- | |||
--- | 7648 | DÖRNER Jakub | 2008 | SK Svojkov Haven Team | . / Žáci 12-13 let | DNS | --- | |||
--- | 7653 | KANDOVÁ Tereza | 2006 | --- | . / Žákyně 14-16 let | DNS | --- | |||
--- | 7654 | BONDY Štěpán | 2011 | CYCOLOGY NORTH BIKE CLUB | . / Žáci 8-9 let | DNS | --- | |||
--- | 7655 | NÝDRLE Miloslav | 2008 | INOX cycling team | . / Žáci 12-13 let | DNS | --- | |||
--- | 7660 | MILITKÝ Lukáš | 2012 | --- | . / Žáci 8-9 let | DNS | --- | |||
--- | 7671 | OBDRŽÁLEK Matěj | 2011 | --- | . / Žáci 8-9 let | DNS | --- | |||
--- | 7672 | VRANÝ Dominik | 2004 | Skiandbike Kunratice Team | . / Žáci 14-16 let | DNS | --- | |||
--- | 7673 | VRANÝ Matěj | 2006 | Skiandbike Kunratice Team | . / Žáci 14-16 let | DNS | --- | |||
--- | 7674 | JOHN Antonín | 2008 | IVARCS - AUTHOR TEAM | . / Žáci 12-13 let | DNS | --- | |||
--- | 7675 | JOHN Eduard | 2009 | IVAR CS - AUTHOR TEAM | . / Žáci 10-11 let | DNS | --- | |||
--- | 7676 | KRISTL Lukáš | 2007 | IVAR CS - AUTHOR TEAM | . / Žáci 12-13 let | DNS | --- | |||
--- | 7680 | KUBELKOVÁ Nikola | 2008 | CYCOLOGY NORTH BIKE CLUB | . / Žákyně 12-13 let | DNS | --- | |||
--- | 7688 | HENDRICH Daniel Maximus | 2008 | BIKE FREAKS HOLICE | . / Žáci 12-13 let | DNS | --- |