Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 7154 | UHER David | 2005 | --- | 1. / Žáci 14-16 let | 0:37:22.3 | 0:00:00.0 | ||
2 | diplom | 7017 | MAŘÍK Petr | 2006 | SK BIKETIME BULLS PÍSEK | 2. / Žáci 14-16 let | 0:37:28.5 | 0:00:06.2 | ||
3 | diplom | 7047 | HABR Jakub | 2006 | Sport Invest MTB Team | 3. / Žáci 14-16 let | 0:37:39.8 | 0:00:17.5 | ||
4 | diplom | 7104 | KOLÁŘ Václav | 2004 | --- | 4. / Žáci 14-16 let | 0:37:45.5 | 0:00:23.2 | ||
5 | diplom | 7028 | HALÁS Václav | 2007 | Cykloteam KOLARNA Olomouc | 1. / Žáci 12-13 let | 0:37:50.0 | 0:00:27.7 | ||
6 | diplom | 7059 | BRUCKNER Filip | 2006 | Ivar CS | 5. / Žáci 14-16 let | 0:38:20.2 | 0:00:57.9 | ||
7 | diplom | 7040 | LISÝ Vít | 2008 | Expres CZ - Tufo Team Kolín | 2. / Žáci 12-13 let | 0:38:40.0 | 0:01:17.7 | ||
8 | diplom | 7099 | ZOUHAR Tadeáš | 2005 | ACT leraK Blansko | 6. / Žáci 14-16 let | 0:39:22.0 | 0:01:59.7 | ||
9 | diplom | 7115 | SEČKAŘ Marek | 2004 | --- | 7. / Žáci 14-16 let | 0:39:45.5 | 0:02:23.2 | ||
10 | diplom | 7098 | JIROUŠ Vincent | 2008 | Rouvy Specialized Cycling Team | 3. / Žáci 12-13 let | 0:39:52.0 | 0:02:29.7 | ||
11 | diplom | 7157 | HABR Jan | 1978 | Sport Invest MTB Team | 1. / JTM Doprovod | 0:39:53.0 | 0:02:30.7 | ||
12 | diplom | 7110 | MACH Miroslav | 2006 | --- | 8. / Žáci 14-16 let | 0:40:56.5 | 0:03:34.2 | ||
13 | diplom | 7006 | PANUŠOVÁ Anna | 2006 | BIKE FREAKS HOLICE | 1. / Žákyně 14-16 let | 0:41:00.0 | 0:03:37.7 | ||
14 | diplom | 7111 | HRDINA Adam | 2008 | --- | 4. / Žáci 12-13 let | 0:41:16.2 | 0:03:53.9 | ||
15 | diplom | 7014 | BLAŽEK Aleš | 2007 | JAROSLAV KULHAVÝ CYCLING TEAM | 5. / Žáci 12-13 let | 0:41:17.5 | 0:03:55.2 | ||
16 | diplom | 7005 | HANUŠ František | 2008 | POCTA - BikeGallery | 6. / Žáci 12-13 let | 0:41:22.2 | 0:03:59.9 | ||
17 | diplom | 7141 | HÝŽĎAL Vít | 2005 | KOLOKROUŽEK Zlín | 9. / Žáci 14-16 let | 0:41:24.2 | 0:04:01.9 | ||
18 | diplom | 7114 | PETRILÁK Matouš Nathaniel | 2004 | OK Dobříš | 10. / Žáci 14-16 let | 0:41:59.2 | 0:04:36.9 | ||
19 | diplom | 7004 | KRÁTKÁ Zuzka | 2008 | BIKE FREAKS HOLICE | 1. / Žákyně 12-13 let | 0:42:16.2 | 0:04:53.9 | ||
20 | diplom | 7142 | BERKA Tadeáš | 2009 | North Bike Junior Team | 1. / Žáci 10-11 let | 0:42:52.0 | 0:05:29.7 | ||
21 | diplom | 7100 | LÁCHA Filip | 2005 | --- | 11. / Žáci 14-16 let | 0:43:12.2 | 0:05:49.9 | ||
22 | diplom | 7019 | PAVELKOVÁ Barbora | 2007 | SupGirls | 2. / Žákyně 12-13 let | 0:43:16.0 | 0:05:53.7 | ||
23 | diplom | 7124 | MARŠÁLEK Adam | 2006 | GHOST Team | 12. / Žáci 14-16 let | 0:43:19.4 | 0:05:57.1 | ||
24 | diplom | 7134 | ZAVADIL Mikuláš | 2011 | --- | 1. / Žáci 8-9 let | 0:43:19.4 | 0:05:57.1 | ||
25 | diplom | 7044 | STRÁNSKÁ Sofie | 2008 | ACTIVE TOUR TEAM | 3. / Žákyně 12-13 let | 0:43:23.0 | 0:06:00.6 | ||
26 | diplom | 7042 | STRÁNSKÝ Daniel | 2010 | ACTIVE TOUR TEAM | 2. / Žáci 10-11 let | 0:43:39.4 | 0:06:17.1 | ||
27 | diplom | 7095 | JANATA Lukáš | 2011 | --- | 2. / Žáci 8-9 let | 0:43:43.9 | 0:06:21.6 | ||
28 | diplom | 7035 | PANUŠ Jakub | 2009 | BIKE FREAKS HOLICE | 3. / Žáci 10-11 let | 0:45:22.9 | 0:08:00.6 | ||
29 | diplom | 7071 | NEUMANOVÁ Kristýna | 2007 | SK TOUR SPORT Třebíč | 4. / Žákyně 12-13 let | 0:45:31.2 | 0:08:08.9 | ||
30 | diplom | 7084 | JANATA Jakub | 2011 | --- | 3. / Žáci 8-9 let | 0:45:45.2 | 0:08:22.9 | ||
31 | diplom | 7009 | BOHÁNSKÁ Vanesa | 2010 | ROHOZEC AMULET TEAM | 1. / Žákyně 10-11 let | 0:45:48.4 | 0:08:26.1 | ||
32 | diplom | 7023 | KOUDELKA Matyáš | 2006 | Elite sport Boskovice | 13. / Žáci 14-16 let | 0:45:48.4 | 0:08:26.1 | ||
33 | diplom | 7129 | KOLÁŘ Jan | 2007 | SK CHLISTOV | 7. / Žáci 12-13 let | 0:46:39.2 | 0:09:16.9 | ||
34 | diplom | 7093 | ZAZVONIL Štěpán | 2008 | Velo Akademie Kladno | 8. / Žáci 12-13 let | 0:46:41.2 | 0:09:18.9 | ||
35 | diplom | 7026 | KOHOUT Jindřich | 2011 | Velo Akademie Kladno | 4. / Žáci 8-9 let | 0:46:41.7 | 0:09:19.4 | ||
36 | diplom | 7015 | VOBORNÍK FILIP | 2008 | IVAR CS - AUTHOR TEAM | 9. / Žáci 12-13 let | 0:47:18.7 | 0:09:56.4 | ||
37 | diplom | 7092 | ČERNÍN Ondřej | 2008 | TJ SOKOL SMOLKOV | 10. / Žáci 12-13 let | 0:48:00.4 | 0:10:38.1 | ||
38 | diplom | 7053 | ZÍTKA Samuel | 2012 | BIKE TEAM NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ | 5. / Žáci 8-9 let | 0:48:04.9 | 0:10:42.6 | ||
39 | diplom | 7127 | TOUŠEK Jan | 2009 | --- | 4. / Žáci 10-11 let | 0:48:33.6 | 0:11:11.3 | ||
40 | diplom | 7010 | KOČOVÁ Barbora | 2007 | INT CZ | 5. / Žákyně 12-13 let | 0:48:36.6 | 0:11:14.3 | ||
41 | diplom | 7075 | BEDNAŘÍK Jan | 2007 | S-Sport Hronov | 11. / Žáci 12-13 let | 0:48:37.2 | 0:11:14.8 | ||
42 | diplom | 7156 | HRUBÁ Gábina | 1977 | --- | 1. / JTM Doprovod | 0:49:00.4 | 0:11:38.1 | ||
43 | diplom | 7074 | ČERNÝ Antonín | 2008 | BSK Cyklo-Market juniors | 12. / Žáci 12-13 let | 0:49:00.7 | 0:11:38.3 | ||
44 | diplom | 7021 | KŘUPALA Jakub | 2009 | KOLOKROUŽEK Zlín | 5. / Žáci 10-11 let | 0:49:28.9 | 0:12:06.6 | ||
45 | diplom | 7043 | KUDRNA Tomáš | 2009 | CYCOLOGY NORTH BIKE CLUB | 6. / Žáci 10-11 let | 0:49:44.4 | 0:12:22.1 | ||
46 | diplom | 7070 | ŠKOPEK Patrik | 2011 | Author Team Stupno | 6. / Žáci 8-9 let | 0:49:47.1 | 0:12:24.8 | ||
47 | diplom | 7113 | SALAQUARDOVÁ Sofie | 2009 | BSK Cyklo-Market juniors | 2. / Žákyně 10-11 let | 0:49:47.6 | 0:12:25.3 | ||
48 | diplom | 7155 | GRAFHUTLEROVÁ Petra | 1976 | --- | 2. / JTM Doprovod | 0:49:49.1 | 0:12:26.8 | ||
49 | diplom | 7020 | DRONGOVÁ Eliška | 2010 | TUFO CykloZákladna Otrokovice | 3. / Žákyně 10-11 let | 0:49:51.4 | 0:12:29.1 | ||
50 | diplom | 7091 | TOBRMAN Robin | 2011 | COPR TJ Přeštice | 7. / Žáci 8-9 let | 0:50:03.1 | 0:12:40.8 | ||
51 | diplom | 7066 | LANG Robert | 2008 | --- | 13. / Žáci 12-13 let | 0:50:08.1 | 0:12:45.8 | ||
52 | diplom | 7022 | KŘUPALOVÁ Kristýna | 2008 | KOLOKROUŽEK Zlín | 6. / Žákyně 12-13 let | 0:50:09.1 | 0:12:46.8 | ||
53 | diplom | 7152 | SZÖLLÖS Štefan | 2010 | --- | 7. / Žáci 10-11 let | 0:50:38.9 | 0:13:16.6 | ||
54 | diplom | 7064 | KRÁTKÝ Tomáš | 2008 | KOLA-BBM.CZ | 14. / Žáci 12-13 let | 0:50:48.4 | 0:13:26.1 | ||
55 | diplom | 7083 | HAMÁČEK Matěj | 2011 | Apache Loko Trutnov | 8. / Žáci 8-9 let | 0:51:21.1 | 0:13:58.8 | ||
56 | diplom | 7069 | PETRÁČKOVÁ Anna | 2008 | Triatlon LOKO Trutnov | 7. / Žákyně 12-13 let | 0:51:21.4 | 0:13:59.1 | ||
57 | diplom | 7082 | ČERNÍN Lukáš | 2009 | TJ SOKOL SMOLKOV - HUPNAKOLO.CZ | 8. / Žáci 10-11 let | 0:51:28.1 | 0:14:05.8 | ||
58 | diplom | 7046 | VOLÁK Ondřej | 2006 | pocta | 14. / Žáci 14-16 let | 0:52:32.4 | 0:15:10.1 | ||
59 | diplom | 7136 | KŘÍŽ Vojtěch | 2010 | --- | 9. / Žáci 10-11 let | 0:52:35.6 | 0:15:13.3 | ||
60 | diplom | 7086 | HÝŽĎAL Vojtěch | 2010 | KOLOKROUŽEK Zlín | 10. / Žáci 10-11 let | 0:52:35.9 | 0:15:13.6 | ||
61 | diplom | 7131 | SEMERÁDOVÁ Zuzanka | 2007 | ACT leraK Blansko | 8. / Žákyně 12-13 let | 0:52:51.6 | 0:15:29.3 | ||
62 | diplom | 7121 | MLEJNEK Adam | 2011 | POCTA BikeGallery | 9. / Žáci 8-9 let | 0:53:01.4 | 0:15:39.1 | ||
63 | diplom | 7153 | MLEJNEK Jan | 1968 | pocta | 2. / JTM Doprovod | 0:53:01.9 | 0:15:39.6 | ||
64 | diplom | 7094 | ZAZVONIL Jáchym | 2011 | Velo Akademie Kladno | 10. / Žáci 8-9 let | 0:53:11.4 | 0:15:49.1 | ||
65 | diplom | 7126 | PETERKA Šimon | 2011 | Bike Club Kralovice | 11. / Žáci 8-9 let | 0:53:18.1 | 0:15:55.8 | ||
66 | diplom | 7148 | ČERNÝ Antonín | 1975 | --- | 3. / JTM Doprovod | 0:54:08.6 | 0:16:46.3 | ||
67 | diplom | 7144 | GAMBA Filip | 2011 | BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM | 12. / Žáci 8-9 let | 0:54:21.1 | 0:16:58.8 | ||
68 | diplom | 7151 | NOHÁČ Matěj | 2009 | --- | 11. / Žáci 10-11 let | 0:54:31.8 | 0:17:09.5 | ||
69 | diplom | 7030 | TRLLOVÁ Šárka | 2007 | BAKAKO Nová Paka | 9. / Žákyně 12-13 let | 0:54:37.3 | 0:17:15.0 | ||
70 | diplom | 7050 | MAREŠOVÁ Natálie | 2010 | BIKE TEAM NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ | 4. / Žákyně 10-11 let | 0:54:39.3 | 0:17:17.0 | ||
71 | diplom | 7024 | KOPŘIVOVÁ Adéla | 2010 | BIKE TEAM NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ | 5. / Žákyně 10-11 let | 0:54:42.3 | 0:17:20.0 | ||
72 | diplom | 7065 | HALLER Maxmilián | 2011 | --- | 13. / Žáci 8-9 let | 0:54:45.6 | 0:17:23.3 | ||
73 | diplom | 7143 | DUBEN Štěpán | 2011 | AGROFERT cyklo tým | 14. / Žáci 8-9 let | 0:55:39.6 | 0:18:17.3 | ||
74 | diplom | 7087 | PETRÁČEK Milan | 2009 | Triatlon LOKO Trutnov | 12. / Žáci 10-11 let | 0:55:58.3 | 0:18:36.0 | ||
75 | diplom | 7018 | KOUDELKOVÁ Lucie | 2008 | Elite sport Boskovice | 10. / Žákyně 12-13 let | 0:56:14.8 | 0:18:52.5 | ||
76 | diplom | 7112 | DURDIL Tomáš | 2010 | BSK Cyklo-Market juniors | 13. / Žáci 10-11 let | 0:56:49.1 | 0:19:26.8 | ||
77 | diplom | 7125 | KŘÍŽ Jakub | 2010 | BIKE TEAM NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ | 14. / Žáci 10-11 let | 0:56:50.1 | 0:19:27.8 | ||
78 | diplom | 7057 | KOŽELUH David | 2008 | IVAR CS - AUTHOR TEAM | 15. / Žáci 12-13 let | 0:56:50.6 | 0:19:28.3 | ||
79 | diplom | 7103 | VRANÝ Matěj | 2006 | Skiandbike Kunratice Team | 15. / Žáci 14-16 let | 0:58:01.3 | 0:20:39.0 | ||
80 | diplom | 7031 | BEDĚRKA Matyáš | 2009 | BIKE FREAKS HOLICE | 15. / Žáci 10-11 let | 0:58:07.6 | 0:20:45.3 | ||
81 | diplom | 7058 | TRLLO Lukáš | 2010 | BAKAKO Nová Paka | 16. / Žáci 10-11 let | 0:58:15.6 | 0:20:53.3 | ||
82 | diplom | 7029 | ZMEŠKAL Adam | 2010 | POCTA-BikeGallery | 17. / Žáci 10-11 let | 0:58:19.6 | 0:20:57.3 | ||
83 | diplom | 7011 | FOUSKOVÁ Veronika | 2012 | BIKE TEAM NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ | 1. / Žákyně 8-9 let | 0:58:45.6 | 0:21:23.3 | ||
84 | diplom | 7072 | MOULIS Ondřej | 2009 | IVAR CS AUTHOR TEAM | 18. / Žáci 10-11 let | 0:58:48.6 | 0:21:26.2 | ||
85 | diplom | 7063 | LAŠKOVÁ Anežka | 2009 | TJ SOKOL SMOLKOV - HUPNAKOLO.CZ | 6. / Žákyně 10-11 let | 0:58:50.3 | 0:21:28.0 | ||
86 | diplom | 7123 | DOLEŽAL Marek | 2008 | --- | 16. / Žáci 12-13 let | 0:59:25.8 | 0:22:03.5 | ||
87 | diplom | 7116 | TOMÁŠ Šimon | 2008 | North Bike Club Junior Team | 17. / Žáci 12-13 let | 0:59:29.8 | 0:22:07.5 | ||
88 | diplom | 7033 | BLAŽKOVÁ Jolana | 2010 | Nasavrky Bikers | 7. / Žákyně 10-11 let | 0:59:31.3 | 0:22:09.0 | ||
89 | diplom | 7034 | PANTŮČKOVÁ Anna | 2009 | ACT leraK Blansko | 8. / Žákyně 10-11 let | 0:59:41.5 | 0:22:19.2 | ||
90 | diplom | 7068 | ORLOWSKÁ Pavlína | 2011 | --- | 2. / Žákyně 8-9 let | 0:59:55.5 | 0:22:33.2 | ||
91 | diplom | 7067 | ADÁMEK Robin | 2011 | Bike team Alby Znojmo | 15. / Žáci 8-9 let | 1:00:03.5 | 0:22:41.2 | ||
92 | diplom | 7078 | KOPECKÝ Matyáš | 2008 | SkiAndBike Kunratice | 18. / Žáci 12-13 let | 1:00:44.5 | 0:23:22.2 | ||
93 | diplom | 7060 | PROCHÁZKA Samuel | 2012 | --- | 16. / Žáci 8-9 let | 1:01:06.0 | 0:23:43.7 | ||
94 | diplom | 7062 | LAŠKOVÁ Eliška | 2012 | TJ SOKOL SMOLKOV - HUPNAKOLO.CZ | 3. / Žákyně 8-9 let | 1:01:30.3 | 0:24:08.0 | ||
95 | diplom | 7147 | LAŠEK Radim | 1976 | --- | 4. / JTM Doprovod | 1:01:30.8 | 0:24:08.5 | ||
96 | diplom | 7032 | KANDOVÁ Michaela | 2009 | TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou | 9. / Žákyně 10-11 let | 1:01:42.3 | 0:24:20.0 | ||
97 | diplom | 7150 | MALINA Aleš | 2009 | --- | 19. / Žáci 10-11 let | 1:02:58.3 | 0:25:36.0 | ||
98 | diplom | 7119 | ŠAROCH Marek | 2010 | Skiandbike Kunratice Team | 20. / Žáci 10-11 let | 1:02:58.3 | 0:25:36.0 | ||
99 | diplom | 7149 | VESELÝ Matěj | 2009 | --- | 21. / Žáci 10-11 let | 1:02:59.5 | 0:25:37.2 | ||
100 | diplom | 7122 | KUBELKOVÁ Nikola | 2008 | CYCOLOGY NORTH BIKE CLUB | 11. / Žákyně 12-13 let | 1:03:45.3 | 0:26:23.0 |