Šumavský MTB maraton České spořitelny
DATUM : | 1.8.2020 | MÍSTO : | Zadov - Churáňov |
---|
POŘADATEL : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | 1.Kolo | # | 2.Kolo | # | 3.Kolo | # | 4.Kolo | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 6514 | BEČVÁŘ Oliver | 2009 | OVLADEJKOLO - Trek Bikes | 1. / Žáci 10-11 let | 0:14:27.5 | 0:00:00.0 | 03:14.1 [5] | 5 | 03:39.4 [1] | 2 | 03:45.2 [2] | 2 | 03:48.7 [1] | 1 | ||
2 | diplom | 6345 | STRÁNSKÝ Daniel | 2010 | ACTIVE TOUR TEAM | 2. / Žáci 10-11 let | 0:14:28.8 | 0:00:01.2 | 03:08.6 [1] | 1 | 03:43.2 [3] | 1 | 03:45.9 [3] | 1 | 03:50.9 [2] | 2 | ||
3 | diplom | 6354 | KŘUPALA Jakub | 2009 | KOLOKROUŽEK Zlín | 3. / Žáci 10-11 let | 0:14:36.5 | 0:00:08.9 | 03:12.1 [3] | 3 | 03:42.9 [2] | 3 | 03:45.2 [1] | 3 | 03:56.2 [3] | 3 | ||
4 | diplom | 6368 | JANŮ Tomáš | 2009 | Bike puzzle team | 4. / Žáci 10-11 let | 0:15:04.7 | 0:00:37.2 | 03:12.3 [4] | 4 | 03:52.7 [5] | 4 | 03:59.7 [5] | 4 | 03:59.9 [4] | 4 | ||
5 | diplom | 6343 | BOHÁNSKÁ Vanesa | 2010 | ROHOZEC AMULET TEAM | 1. / Žákyně 10-11 let | 0:15:16.9 | 0:00:49.3 | 03:11.2 [2] | 2 | 03:57.7 [7] | 5 | 04:04.4 [6] | 6 | 04:03.4 [6] | 5 | ||
6 | diplom | 6502 | VIKTORA Michal | 2010 | LYKOKLUB Prachatice | 5. / Žáci 10-11 let | 0:15:17.7 | 0:00:50.2 | 03:21.3 [8] | 8 | 03:52.2 [4] | 7 | 03:57.7 [4] | 5 | 04:06.4 [7] | 6 | ||
7 | diplom | 6336 | DRONGOVÁ Eliška | 2010 | TUFO CykloZákladna Otrokovice | 2. / Žákyně 10-11 let | 0:15:32.6 | 0:01:05.1 | 03:24.4 [10] | 10 | 04:00.2 [8] | 9 | 04:05.4 [8] | 9 | 04:02.4 [5] | 7 | ||
8 | diplom | 6391 | TOUŠEK Jan | 2009 | --- | 6. / Žáci 10-11 let | 0:15:39.5 | 0:01:12.0 | 03:16.3 [6] | 6 | 04:05.4 [10] | 8 | 04:04.9 [7] | 8 | 04:12.7 [9] | 8 | ||
9 | diplom | 6402 | KLUČKA Václav | 2009 | KILPI KIDS RACING TEAM | 7. / Žáci 10-11 let | 0:15:40.5 | 0:01:12.9 | 03:18.3 [7] | 7 | 03:54.7 [6] | 6 | 04:13.2 [10] | 7 | 04:14.2 [10] | 9 | ||
10 | diplom | 6390 | KLUČKOVÁ Hanka | 2010 | KILPI KIDS RACING TEAM | 3. / Žákyně 10-11 let | 0:16:14.4 | 0:01:46.8 | 03:24.7 [11] | 11 | 04:00.9 [9] | 10 | 04:10.9 [9] | 10 | 04:37.7 [19] | 10 | ||
11 | diplom | 6387 | ROTHBAUEROVÁ Karolína | 2009 | Biketime Bulls Písek | 4. / Žákyně 10-11 let | 0:16:15.6 | 0:01:48.1 | 03:23.4 [9] | 9 | 04:22.2 [15] | 14 | 04:17.4 [11] | 11 | 04:12.4 [8] | 11 | ||
12 | diplom | 6500 | IGLER Jan | 2010 | LYKO klub Prachatice | 8. / Žáci 10-11 let | 0:16:21.0 | 0:01:53.4 | 03:27.1 [12] | 12 | 04:15.4 [14] | 12 | 04:23.9 [13] | 13 | 04:14.4 [11] | 12 | ||
13 | diplom | 6539 | DINGA Jan | 2010 | BSK racing | 9. / Žáci 10-11 let | 0:16:22.8 | 0:01:55.2 | 03:32.1 [14] | 14 | 04:07.7 [11] | 11 | 04:25.4 [15] | 12 | 04:17.4 [12] | 13 | ||
14 | diplom | 6431 | HÝŽĎAL Vojtěch | 2010 | KOLOKROUŽEK Zlín | 10. / Žáci 10-11 let | 0:16:26.0 | 0:01:58.4 | 03:28.1 [13] | 13 | 04:14.9 [13] | 13 | 04:24.2 [14] | 14 | 04:18.7 [14] | 14 | ||
15 | diplom | 6551 | NOVÁK Vojtěch | 2010 | Bike Team Špindlerův Mlýn | 11. / Žáci 10-11 let | 0:16:45.5 | 0:02:17.9 | 03:54.8 [17] | 17 | 04:14.4 [12] | 15 | 04:18.2 [12] | 15 | 04:17.9 [13] | 15 | ||
16 | diplom | 6352 | KOPŘIVOVÁ Adéla | 2010 | BIKE TEAM NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ | 5. / Žákyně 10-11 let | 0:17:16.6 | 0:02:49.1 | 03:39.9 [15] | 15 | 04:33.2 [16] | 16 | 04:33.2 [17] | 16 | 04:30.2 [17] | 16 | ||
17 | diplom | 6501 | HAŠKOVÁ Kateřina | 2009 | BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM | 6. / Žákyně 10-11 let | 0:17:36.9 | 0:03:09.3 | 03:53.9 [16] | 16 | 04:35.7 [17] | 17 | 04:37.4 [19] | 17 | 04:29.7 [16] | 17 | ||
18 | diplom | 6381 | PANTŮČKOVÁ Anna | 2009 | ACT leraK Blansko | 7. / Žákyně 10-11 let | 0:17:37.4 | 0:03:09.8 | 03:55.2 [18] | 18 | 04:37.2 [19] | 18 | 04:36.2 [18] | 18 | 04:28.7 [15] | 18 | ||
19 | diplom | 6474 | BLÁHA Tomáš | 2009 | --- | 12. / Žáci 10-11 let | 0:17:55.2 | 0:03:27.7 | 04:16.8 [24] | 24 | 04:36.4 [18] | 20 | 04:26.9 [16] | 19 | 04:34.9 [18] | 19 | ||
20 | diplom | 6557 | KABOUREK Jindřich | 2009 | Fortex Ski Moravský Beroun | 13. / Žáci 10-11 let | 0:19:01.2 | 0:04:33.7 | 04:18.3 [25] | 25 | 04:48.4 [21] | 22 | 04:56.7 [22] | 21 | 04:57.7 [22] | 20 | ||
21 | diplom | 6447 | ŠTURM Jan | 2010 | Velosport Domažlice | 14. / Žáci 10-11 let | 0:19:02.5 | 0:04:34.9 | 04:16.1 [23] | 23 | 04:54.2 [24] | 25 | 04:54.4 [21] | 22 | 04:57.7 [22] | 21 | ||
22 | diplom | 6529 | NETIK Lukáš | 2009 | --- | 15. / Žáci 10-11 let | 0:19:04.2 | 0:04:36.7 | 04:09.6 [21] | 21 | 04:55.4 [25] | 21 | 05:04.7 [26] | 23 | 04:54.4 [21] | 22 | ||
23 | diplom | 6491 | LEUCHTER Adam | 2009 | --- | 16. / Žáci 10-11 let | 0:19:05.7 | 0:04:38.2 | 04:06.1 [20] | 20 | 04:44.4 [20] | 19 | 04:58.2 [23] | 20 | 05:16.9 [27] | 23 | ||
24 | diplom | 6448 | ŠAROCH Marek | 2010 | Skiandbike Kunratice Team | 17. / Žáci 10-11 let | 0:19:17.7 | 0:04:50.2 | 04:14.8 [22] | 22 | 04:54.2 [23] | 23 | 05:01.4 [24] | 24 | 05:07.2 [26] | 24 | ||
25 | diplom | 6434 | DURDIL Tomáš | 2010 | BSK Cyklo-Market juniors | 18. / Žáci 10-11 let | 0:19:19.7 | 0:04:52.2 | 04:23.1 [26] | 26 | 05:01.7 [26] | 27 | 04:53.4 [20] | 25 | 05:01.4 [24] | 25 | ||
26 | diplom | 6375 | KOSÍKOVÁ Nela | 2010 | --- | 8. / Žákyně 10-11 let | 0:19:21.6 | 0:04:54.1 | 04:03.2 [19] | 19 | 05:06.7 [28] | 24 | 05:08.4 [27] | 26 | 05:03.2 [25] | 26 | ||
27 | diplom | 6414 | PETERKOVÁ Adéla | 2009 | Bike Club Kralovice | 9. / Žákyně 10-11 let | 0:20:03.9 | 0:05:36.3 | 04:56.4 [36] | 36 | 05:11.4 [29] | 30 | 05:04.2 [25] | 30 | 04:51.7 [20] | 27 | ||
28 | diplom | 6531 | JANOŠÍKOVÁ Lenka | 2010 | Fischer Ski klub Šumava | 10. / Žákyně 10-11 let | 0:20:32.6 | 0:06:05.0 | 04:36.9 [28] | 28 | 05:14.9 [30] | 28 | 05:17.4 [32] | 28 | 05:23.2 [28] | 28 | ||
29 | diplom | 6477 | SKÁLOVÁ Adéla | 2009 | --- | 11. / Žákyně 10-11 let | 0:20:57.7 | 0:06:30.2 | 04:54.4 [34] | 34 | 05:06.2 [27] | 29 | 05:10.5 [28] | 29 | 05:46.4 [29] | 29 | ||
30 | diplom | 6532 | SAMIEC Dominik | 2009 | --- | 19. / Žáci 10-11 let | 0:14:27.2 | - 1 Lap(s) | 04:24.8 [27] | 27 | 04:50.9 [22] | 26 | 05:11.4 [29] | 27 | --- | --- | ||
31 | diplom | 6450 | VESELÝ Matěj | 2009 | --- | 20. / Žáci 10-11 let | 0:15:21.5 | - 1 Lap(s) | 04:48.6 [31] | 31 | 05:19.7 [31] | 31 | 05:13.2 [31] | 31 | --- | --- | ||
32 | diplom | 6574 | AMLER Robin | 2010 | --- | 21. / Žáci 10-11 let | 0:15:38.2 | - 1 Lap(s) | 04:47.1 [30] | 30 | 05:24.2 [33] | 32 | 05:26.9 [33] | 32 | --- | --- | ||
33 | diplom | 6452 | MANSFELD Šimon | 2009 | --- | 22. / Žáci 10-11 let | 0:15:39.7 | - 1 Lap(s) | 05:06.1 [39] | 39 | 05:20.7 [32] | 34 | 05:12.9 [30] | 33 | --- | --- | ||
34 | diplom | 6559 | BULKA Štěpán | 2009 | TJ Blatná | 23. / Žáci 10-11 let | 0:16:00.8 | - 1 Lap(s) | 04:55.3 [35] | 35 | 05:29.4 [34] | 33 | 05:35.9 [34] | 34 | --- | --- | ||
35 | diplom | 6487 | SMOLÍKOVÁ Anna | 2010 | Fischer Ski Klub Šumava Vimperk | 12. / Žákyně 10-11 let | 0:16:14.9 | - 1 Lap(s) | 04:52.2 [32] | 32 | 05:44.7 [36] | 36 | 05:37.9 [35] | 35 | --- | --- | ||
36 | diplom | 6543 | COUFALOVÁ Barča | 2009 | Cufíci | 13. / Žákyně 10-11 let | 0:16:27.4 | - 1 Lap(s) | 04:53.7 [33] | 33 | 05:47.2 [37] | 37 | 05:46.4 [36] | 36 | --- | --- | ||
37 | diplom | 6565 | LUKAŠÍK Michal | 2009 | --- | 24. / Žáci 10-11 let | 0:16:42.0 | - 1 Lap(s) | 04:58.1 [37] | 37 | 05:33.4 [35] | 35 | 06:10.4 [39] | 37 | --- | --- | ||
38 | diplom | 6435 | HORÁČEK Maxmilián | 2009 | TJ Sokol Dobřichovice | 25. / Žáci 10-11 let | 0:16:45.2 | - 1 Lap(s) | 04:43.3 [29] | 29 | 06:13.2 [39] | 39 | 05:48.7 [37] | 38 | --- | --- | ||
39 | diplom | 6360 | RŮŽIČKOVÁ Šarlota | 2009 | --- | 14. / Žákyně 10-11 let | 0:16:49.4 | - 1 Lap(s) | 04:59.7 [38] | 38 | 05:55.2 [38] | 38 | 05:54.4 [38] | 39 | --- | --- | ||
40 | diplom | 6525 | DRÁBIK Daniel | 2010 | --- | 26. / Žáci 10-11 let | 0:19:31.2 | - 1 Lap(s) | 05:15.8 [40] | 40 | 06:53.9 [40] | 40 | 07:21.4 [41] | 40 | --- | --- | ||
41 | diplom | 6561 | BARTOŠ Přemysl | 2010 | TJ Lokomotiva Břeclav | 27. / Žáci 10-11 let | 0:19:57.7 | - 1 Lap(s) | 05:47.3 [41] | 41 | 07:10.2 [41] | 41 | 07:00.2 [40] | 41 | --- | --- | ||
42 | diplom | 6364 | BACHOVÁ Zuzana | 2010 | --- | 15. / Žákyně 10-11 let | 0:22:20.1 | - 1 Lap(s) | 06:07.9 [42] | 42 | 08:10.9 [42] | 42 | 08:01.2 [42] | 42 | --- | --- | ||
--- | 6334 | RADA Vojtěch | 2010 | SkiAndBike Kunratice | . / Žáci 10-11 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6378 | MAZAL Vojtěch Radek | 2010 | Drahanský sport team | . / Žáci 10-11 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6385 | SZÖLLÖS Štefan | 2010 | ADASTRA Cycling Team | . / Žáci 10-11 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6395 | KUDRNA Tomáš | 2009 | CYCOLOGY NORTH BIKE CLUB | . / Žáci 10-11 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6397 | SALAQUARDOVÁ Sofie | 2009 | BSK Cyklo-Market juniors | . / Žákyně 10-11 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6405 | HAVLOVÁ Eliška | 2010 | ADASTRA BIKE TEAM | . / Žákyně 10-11 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6419 | PANUŠ Jakub | 2009 | BIKE FREAKS HOLICE | . / Žáci 10-11 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6422 | KRÁLÍK Adam | 2009 | CCeX | . / Žáci 10-11 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6423 | TRLLO Lukáš | 2010 | BAKAKO Nová Paka | . / Žáci 10-11 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6453 | KNOBLOCH Adam | 2010 | IVAR - CS AUTHOR TEAM | . / Žáci 10-11 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6515 | NEZBEDA Tomáš | 2009 | --- | . / Žáci 10-11 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6605 | KACHLÍK Adam | 2009 | Cycling Academy Tábor | . / Žáci 10-11 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |