Hustopeče AGROTEC Tour ŠKODA AUTO
DATUM : | 8.8.2020 | MÍSTO : | Hustopeče |
---|
POŘADATEL : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 7370 | HALÁS Václav | 2007 | CYKLO TEAM KOLARNA Olomouc | 1. / Žáci 12-13 let | 0:56:51.6 | 0:00:00.0 | ||
2 | diplom | 7413 | HRDINA Adam | 2008 | --- | 2. / Žáci 12-13 let | 0:56:53.9 | 0:00:02.2 | ||
3 | diplom | 7418 | KOUDELKA Matyáš | 2006 | Elite sport Boskovice | 1. / Žáci 14-16 let | 0:57:10.1 | 0:00:18.4 | ||
4 | diplom | 7403 | ZOUHAR Tadeáš | 2005 | ACT leraK Blansko | 2. / Žáci 14-16 let | 1:01:13.8 | 0:04:22.1 | ||
5 | diplom | 7371 | STRÁNSKÝ Daniel | 2010 | ACTIVE TOUR TEAM | 1. / Žáci 10-11 let | 1:04:21.1 | 0:07:29.4 | ||
6 | diplom | 7388 | HENDRICH Daniel Maximus | 2008 | BIKE FREAKS HOLICE | 3. / Žáci 12-13 let | 1:04:33.1 | 0:07:41.4 | ||
7 | diplom | 7394 | NEJEDLÝ Lukáš | 2008 | Vokolek_Cycling_Team | 4. / Žáci 12-13 let | 1:05:40.8 | 0:08:49.1 | ||
8 | diplom | 7374 | KOČOVÁ Barbora | 2007 | INT CZ | 1. / Žákyně 12-13 let | 1:08:25.3 | 0:11:33.6 | ||
9 | diplom | 7427 | KOMINAK Michael | 2010 | KAKTUS-BIKE Team Bratislava | 2. / Žáci 10-11 let | 1:10:35.7 | 0:13:44.0 | ||
10 | diplom | 7384 | KLUČKA Václav | 2009 | Kilpi kids racing team | 3. / Žáci 10-11 let | 1:10:45.0 | 0:13:53.3 | ||
11 | diplom | 7426 | KOMINAK Branislav | 1979 | --- | 1. / JTM Doprovod | 1:10:48.5 | 0:13:56.8 | ||
12 | diplom | 7397 | LORENC Adam | 2009 | Vokolek-Cycling-Team | 4. / Žáci 10-11 let | 1:10:49.8 | 0:13:58.1 | ||
13 | diplom | 7387 | KLUČKOVÁ Hanka | 2010 | Kilpi kids racing team | 1. / Žákyně 10-11 let | 1:11:40.5 | 0:14:48.8 | ||
14 | diplom | 7393 | TRLLOVÁ Šárka | 2007 | BAKAKO Nová Paka | 2. / Žákyně 12-13 let | 1:13:38.7 | 0:16:47.1 | ||
15 | diplom | 7411 | HEGAR Matyáš | 2008 | Život na Kolech | 5. / Žáci 12-13 let | 1:15:01.0 | 0:18:09.3 | ||
16 | diplom | 7398 | TRLLO Lukáš | 2010 | BAKAKO Nová Paka | 5. / Žáci 10-11 let | 1:15:38.2 | 0:18:46.6 | ||
17 | diplom | 7406 | MAREK Matěj | 2010 | TJ Favorit Brno | 6. / Žáci 10-11 let | 1:15:46.2 | 0:18:54.6 | ||
18 | diplom | 7430 | KOUDELKOVÁ Lucie | 2008 | Elite sport Boskovice | 3. / Žákyně 12-13 let | 1:15:53.2 | 0:19:01.6 | ||
19 | diplom | 7391 | FRÖHLICHOVÁ Lucie | 2011 | Galaxy Cyklošvec Stevens | 1. / Žákyně 8-9 let | 1:16:13.0 | 0:19:21.3 | ||
20 | diplom | 7375 | ČERNÝ Antonín | 2008 | BSK Cyklo-Market juniors | 6. / Žáci 12-13 let | 1:16:41.8 | 0:19:50.1 | ||
21 | diplom | 7422 | ČERNÝ Antonín | 1975 | --- | 2. / JTM Doprovod | 1:16:41.8 | 0:19:50.1 | ||
22 | diplom | 7417 | HUSÁKOVÁ Jolana | 2008 | ACT leraK Blansko | 4. / Žákyně 12-13 let | 1:19:38.2 | 0:22:46.5 | ||
23 | diplom | 7414 | PODOLOVÁ Klára | 2005 | Rohálov bike team | 1. / Žákyně 14-16 let | 1:19:48.1 | 0:22:56.4 | ||
24 | diplom | 7380 | PANTŮČKOVÁ Anna | 2009 | ACT leraK Blansko | 2. / Žákyně 10-11 let | 1:20:20.4 | 0:23:28.8 | ||
25 | diplom | 7396 | KUBÍNEK Vojtěch | 2011 | --- | 1. / Žáci 8-9 let | 1:20:47.6 | 0:23:55.9 | ||
26 | diplom | 7376 | GAMBA Filip | 2011 | BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM | 2. / Žáci 8-9 let | 1:24:01.4 | 0:27:09.7 | ||
27 | diplom | 7386 | PANTŮČKOVÁ Tereza | 2011 | ACT leraK Blansko | 2. / Žákyně 8-9 let | 1:24:21.6 | 0:27:29.9 | ||
28 | diplom | 7431 | GAMBA Lukáš | 1984 | BITTERS SUPERIOR CIKLOLIVE TEAM | 3. / JTM Doprovod | 1:24:25.4 | 0:27:33.7 | ||
29 | diplom | 7409 | HEJTMÁNEK Matěj | 2005 | --- | 3. / Žáci 14-16 let | 1:25:47.7 | 0:28:56.0 | ||
30 | diplom | 7429 | HERŠKOVIČ Oliver | 2009 | --- | 7. / Žáci 10-11 let | 1:27:38.9 | 0:30:47.2 | ||
31 | diplom | 7378 | HALÁS Antonín | 2011 | CYKLO TEAM KOLARNA Olomouc | 3. / Žáci 8-9 let | 1:29:57.4 | 0:33:05.7 | ||
32 | diplom | 7383 | KOSÍKOVÁ Nela | 2010 | --- | 3. / Žákyně 10-11 let | 1:29:57.6 | 0:33:05.9 | ||
33 | diplom | 7425 | ORLOWSKÁ Pavlína | 2011 | Praha Troja | 3. / Žákyně 8-9 let | 1:30:22.6 | 0:33:30.9 | ||
34 | diplom | 7432 | KUBÍNEK Daniel | 1967 | --- | 4. / JTM Doprovod | 1:30:27.7 | 0:33:36.0 | ||
35 | diplom | 7415 | PODOLOVÁ Kamila | 2009 | Rohálov bike team | 4. / Žákyně 10-11 let | 1:30:56.4 | 0:34:04.7 | ||
36 | diplom | 7412 | HEGAR Jan | 2009 | --- | 8. / Žáci 10-11 let | 1:31:03.4 | 0:34:11.7 | ||
37 | diplom | 7424 | WOLF Miroslav | 1976 | Třebíč | 5. / JTM Doprovod | 1:38:04.1 | 0:41:12.4 | ||
38 | diplom | 7423 | WOLFOVÁ Amálie | 2012 | Beany | 4. / Žákyně 8-9 let | 1:38:09.3 | 0:41:17.6 | ||
39 | diplom | 7399 | MENŠÍK Max | 2011 | --- | 4. / Žáci 8-9 let | 1:40:33.8 | 0:43:42.1 | ||
40 | diplom | 7434 | KRUZA Vít | 2008 | --- | 7. / Žáci 12-13 let | 1:44:07.3 | 0:47:15.6 | ||
41 | diplom | 7389 | KANDOVÁ Michaela | 2009 | TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou | 5. / Žákyně 10-11 let | 1:45:26.0 | 0:48:34.3 | ||
42 | diplom | 7420 | HORÁK Tomáš | 2010 | TJ Favorit Brno | 9. / Žáci 10-11 let | 1:46:04.3 | 0:49:12.6 | ||
43 | diplom | 7433 | BERNAT Mikuláš | 2011 | TJ Favorit Brno | 5. / Žáci 8-9 let | 1:49:38.2 | 0:52:46.5 | ||
44 | diplom | 7410 | RUMPLÍK Daniel | 2010 | TJ Favorit Brno | 10. / Žáci 10-11 let | 1:50:07.0 | 0:53:15.3 | ||
45 | diplom | 7408 | GRATZOVÁ Tereza | 2009 | TJ Favorit Brno | 6. / Žákyně 10-11 let | 2:18:48.8 | 1:21:57.1 | ||
--- | 7407 | BARTŮNĚK Lukáš | 2005 | ENDEKA BASSTA team | . / Žáci 14-16 let | DNF | --- | |||
--- | 7419 | DVOŘÁK Vojtěch | 2010 | --- | . / Žáci 10-11 let | DNF | --- | |||
--- | 7428 | DRONGOVÁ Eliška | 2010 | TUFO CykloZákladna Otrokovice | . / Žákyně 10-11 let | DNF | --- | |||
--- | 7372 | DRHOVÁ Eva | 2008 | Bike Team Špindlerův Mlýn | . / Žákyně 12-13 let | DNS | --- | |||
--- | 7373 | PROCHÁZKOVÁ Martina | 2011 | BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM | . / Žákyně 8-9 let | DNS | --- | |||
--- | 7377 | ŠTROFOVÁ Natálie | 2012 | PNEUALU Team | . / Žákyně 8-9 let | DNS | --- | |||
--- | 7379 | VOBORNÍK FILIP | 2008 | IVAR CS - AUTHOR TEAM | . / Žáci 12-13 let | DNS | --- | |||
--- | 7381 | ADÁMEK Robin | 2011 | Bike team Alby Znojmo | . / Žáci 8-9 let | DNS | --- | |||
--- | 7382 | LANG Robert | 2008 | --- | . / Žáci 12-13 let | DNS | --- | |||
--- | 7385 | PŇOVSKÝ Sebastian | 2011 | Silvini team | . / Žáci 8-9 let | DNS | --- | |||
--- | 7390 | HANUŠ František | 2008 | POCTA - BikeGallery | . / Žáci 12-13 let | DNS | --- | |||
--- | 7392 | DUBEN Štěpán | 2011 | AGROFERT cyklo tým | . / Žáci 8-9 let | DNS | --- | |||
--- | 7395 | GALUŠKOVÁ Adéla | 2008 | KOLOKROUŽEK Zlín | . / Žákyně 12-13 let | DNS | --- | |||
--- | 7400 | ZVĚDĚLÍK Jakub | 2011 | ACS Drak Vrbno | . / Žáci 8-9 let | DNS | --- | |||
--- | 7401 | POZORSKÝ Martin | 2012 | Drahanský sport team | . / Žáci 8-9 let | DNS | --- | |||
--- | 7402 | POZORSKÁ Ivona | 2010 | Drahanský sport team | . / Žákyně 10-11 let | DNS | --- | |||
--- | 7404 | KUČERA Daniel | 2012 | --- | . / Žáci 8-9 let | DNS | --- | |||
--- | 7405 | DÖRNER Jakub | 2008 | SK Svojkov Haven Team | . / Žáci 12-13 let | DNS | --- | |||
--- | 7416 | KONEČNÝ Lukáš | 2011 | --- | . / Žáci 8-9 let | DNS | --- | |||
--- | 7421 | ZÁBLACKÝ Maxim | 2012 | --- | . / Žáci 8-9 let | DNS | --- |