Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | 1.Kolo | # | 2.Kolo | # | 3.Kolo | # | 4.Kolo | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 6243 | KŘUPALA Jakub | 2009 | KOLOKROUŽEK Zlín | 1. / Žáci 10-11 let | 0:13:05.3 | 0:00:00.0 | 03:15.0 [2] | 2 | 03:21.7 [2] | 2 | 03:22.4 [1] | 2 | 03:06.0 [1] | 1 | ||
2 | diplom | 6255 | RADA Vojtěch | 2010 | SkiAndBike Kunratice | 2. / Žáci 10-11 let | 0:13:06.2 | 0:00:00.9 | 03:14.8 [1] | 1 | 03:21.4 [1] | 1 | 03:22.7 [2] | 1 | 03:07.2 [2] | 2 | ||
3 | diplom | 6367 | HEJZEK Martin | 2010 | MS Bike Academy Racing | 3. / Žáci 10-11 let | 0:13:31.5 | 0:00:26.2 | 03:16.5 [3] | 3 | 03:26.2 [4] | 3 | 03:26.9 [3] | 3 | 03:21.7 [4] | 3 | ||
4 | diplom | 6433 | STRÁNSKÝ Daniel | 2010 | ACTIVE TOUR - STAMIMAX TEAM | 4. / Žáci 10-11 let | 0:13:32.2 | 0:00:26.9 | 03:19.3 [4] | 4 | 03:24.7 [3] | 4 | 03:27.2 [4] | 4 | 03:20.9 [3] | 4 | ||
5 | diplom | 6247 | BOHÁNSKÁ Vanesa | 2010 | ROHOZEC AMULET TEAM | 1. / Žákyně 10-11 let | 0:14:04.6 | 0:00:59.3 | 03:19.7 [5] | 5 | 03:29.2 [5] | 5 | 03:38.4 [9] | 5 | 03:37.2 [9] | 5 | ||
6 | diplom | 6263 | BEDĚRKA Matyáš | 2009 | BIKE FREAKS HOLICE | 5. / Žáci 10-11 let | 0:14:14.0 | 0:01:08.7 | 03:22.1 [6] | 6 | 03:33.4 [6] | 6 | 03:36.7 [7] | 6 | 03:41.7 [12] | 6 | ||
7 | diplom | 6446 | VEITOVÁ Lucie | 2010 | Autho team Stupno | 2. / Žákyně 10-11 let | 0:14:17.6 | 0:01:12.3 | 03:30.2 [8] | 8 | 03:33.4 [7] | 7 | 03:39.9 [12] | 7 | 03:33.9 [6] | 7 | ||
8 | diplom | 6250 | DRONGOVÁ Eliška | 2010 | TUFO CykloZákladna Otrokovice | 3. / Žákyně 10-11 let | 0:14:18.1 | 0:01:12.8 | 03:28.9 [7] | 7 | 03:35.4 [9] | 8 | 03:39.9 [12] | 8 | 03:33.7 [5] | 8 | ||
9 | diplom | 6297 | ČERMÁK Denis | 2010 | ADASTRA Cycling Team | 6. / Žáci 10-11 let | 0:14:31.7 | 0:01:26.4 | 03:35.0 [9] | 9 | 03:39.4 [10] | 9 | 03:39.4 [11] | 9 | 03:37.7 [10] | 9 | ||
10 | diplom | 6329 | VOJÁK Matěj | 2009 | Author Team Stupno | 7. / Žáci 10-11 let | 0:14:33.2 | 0:01:27.9 | 03:42.5 [14] | 14 | 03:35.2 [8] | 10 | 03:38.2 [8] | 10 | 03:37.2 [8] | 10 | ||
11 | diplom | 6447 | MELKA David | 2010 | Author Team Stupno | 8. / Žáci 10-11 let | 0:14:34.5 | 0:01:29.2 | 03:41.5 [13] | 13 | 03:43.9 [13] | 11 | 03:31.9 [5] | 11 | 03:36.9 [7] | 11 | ||
12 | diplom | 6318 | JOHÁNEK Štěpán | 2010 | BSK cyklomarket juniors | 9. / Žáci 10-11 let | 0:14:42.0 | 0:01:36.7 | 03:43.8 [15] | 15 | 03:42.7 [11] | 13 | 03:35.4 [6] | 12 | 03:39.9 [11] | 12 | ||
13 | diplom | 6282 | MAZAL Vojtěch Radek | 2010 | Drahanský sport team | 10. / Žáci 10-11 let | 0:14:54.0 | 0:01:48.7 | 03:46.8 [16] | 16 | 03:42.7 [12] | 15 | 03:38.7 [10] | 13 | 03:45.7 [14] | 13 | ||
14 | diplom | 6308 | ZMEŠKAL Adam | 2010 | POCTA-BikeGallery | 11. / Žáci 10-11 let | 0:14:59.7 | 0:01:54.4 | 03:40.3 [11] | 11 | 03:45.2 [14] | 11 | 03:48.7 [15] | 14 | 03:45.4 [13] | 14 | ||
15 | diplom | 6448 | UŠEL Ondřej | 2010 | Skiandbike Kunratice Team | 12. / Žáci 10-11 let | 0:15:01.0 | 0:01:55.7 | 03:41.0 [12] | 12 | 03:45.9 [15] | 14 | 03:47.9 [14] | 15 | 03:45.9 [15] | 15 | ||
16 | diplom | 6269 | KANDOVÁ Michaela | 2009 | TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou | 4. / Žákyně 10-11 let | 0:15:30.8 | 0:02:25.5 | 03:40.2 [10] | 10 | 03:59.4 [20] | 16 | 03:57.7 [18] | 16 | 03:53.4 [16] | 16 | ||
17 | diplom | 6437 | RUMANOVÁ Tereza | 2010 | MS Bike Academy Racing | 5. / Žákyně 10-11 let | 0:15:45.3 | 0:02:40.0 | 03:57.9 [20] | 20 | 03:48.7 [16] | 17 | 03:56.9 [16] | 17 | 04:01.7 [20] | 17 | ||
18 | diplom | 6412 | BARTOŠOVÁ Lucie | 2010 | CCC - Cycling Club Chomutov | 6. / Žákyně 10-11 let | 0:15:52.3 | 0:02:47.0 | 03:56.9 [18] | 18 | 03:55.4 [17] | 18 | 03:59.7 [19] | 18 | 04:00.2 [19] | 18 | ||
19 | diplom | 6379 | PAVLATA Václav | 2009 | --- | 13. / Žáci 10-11 let | 0:15:57.2 | 0:02:51.9 | 04:02.5 [21] | 21 | 03:58.4 [19] | 20 | 03:57.2 [17] | 19 | 03:58.9 [17] | 19 | ||
20 | diplom | 6369 | ŠEBIAN Samuel | 2009 | --- | 14. / Žáci 10-11 let | 0:16:05.7 | 0:03:00.4 | 04:05.8 [24] | 24 | 03:58.4 [18] | 21 | 04:01.9 [20] | 21 | 03:59.4 [18] | 20 | ||
21 | diplom | 6313 | BLÁHA Tomáš | 2009 | --- | 15. / Žáci 10-11 let | 0:16:16.0 | 0:03:10.7 | 03:57.0 [19] | 19 | 04:03.2 [21] | 19 | 04:01.9 [21] | 20 | 04:13.7 [23] | 21 | ||
22 | diplom | 6404 | STÝBLO Daniel | 2010 | MS BIKE Academi racing | 16. / Žáci 10-11 let | 0:16:18.7 | 0:03:13.4 | 04:04.8 [23] | 23 | 04:04.4 [22] | 23 | 04:04.4 [22] | 22 | 04:04.9 [22] | 22 | ||
23 | diplom | 6300 | PETERKOVÁ Adéla | 2009 | Bike Club Kralovice | 7. / Žákyně 10-11 let | 0:16:25.8 | 0:03:20.5 | 04:04.4 [22] | 22 | 04:11.2 [23] | 24 | 04:06.2 [23] | 24 | 04:03.9 [21] | 23 | ||
24 | diplom | 6265 | RŮŽIČKOVÁ Šarlota | 2009 | --- | 8. / Žákyně 10-11 let | 0:16:43.3 | 0:03:38.0 | 03:54.9 [17] | 17 | 04:11.7 [24] | 22 | 04:13.4 [24] | 23 | 04:23.2 [24] | 24 | ||
25 | diplom | 6444 | KOLAŘÍKOVÁ Rozárka | 2009 | VELO Akademie Kladno | 9. / Žákyně 10-11 let | 0:17:57.3 | 0:04:52.0 | 04:19.6 [26] | 26 | 04:27.7 [25] | 25 | 04:30.7 [25] | 25 | 04:39.2 [25] | 25 | ||
26 | diplom | 6380 | KOŽÍŠEK Josef | 2009 | Bikeclinic | 17. / Žáci 10-11 let | 0:13:41.0 | - 1 Lap(s) | 04:15.5 [25] | 25 | 04:34.9 [26] | 26 | 04:50.4 [26] | 26 | --- | --- | ||
27 | diplom | 6274 | BACHOVÁ Zuzana | 2010 | --- | 10. / Žákyně 10-11 let | 0:15:30.3 | - 1 Lap(s) | 05:01.4 [27] | 27 | 05:05.9 [27] | 27 | 05:22.9 [27] | 27 | --- | --- | ||
28 | diplom | 6375 | VURBS Nela | 2010 | --- | 11. / Žákyně 10-11 let | 0:16:54.1 | - 1 Lap(s) | 05:19.9 [28] | 28 | 05:20.7 [28] | 28 | 06:13.4 [28] | 28 | --- | --- | ||
--- | 6277 | BLAŽKOVÁ Jolana | 2010 | Nasavrky Bikers | . / Žákyně 10-11 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6303 | SZÖLLÖS Štefan | 2010 | ADASTRA Cycling Team | . / Žáci 10-11 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6304 | TRLLO Lukáš | 2010 | BAKAKO Nová Paka | . / Žáci 10-11 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6312 | KUDRNA Tomáš | 2009 | CYCOLOGY NORTH BIKE CLUB | . / Žáci 10-11 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6317 | KRÁLÍK Adam | 2009 | CCeX | . / Žáci 10-11 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6320 | KNOBLOCH Adam | 2010 | IVAR - CS AUTHOR TEAM | . / Žáci 10-11 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6339 | URBAN Matěj | 2010 | --- | . / Žáci 10-11 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6389 | MACÍK Antonín | 2009 | --- | . / Žáci 10-11 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6470 | MARTAN Matěj | 2009 | --- | . / Žáci 10-11 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6510 | DUCHON Jan | 2010 | --- | . / Žáci 10-11 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |