Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 7749 | RUBAČ Tomáš | 2005 | Head Pro Team Opava | 1. / Žáci 14-16 let | 0:31:39.1 | 0:00:00.0 | ||
2 | diplom | 7732 | KUBINA Štěpán | 2006 | SK JiříTeam Ostrava | 2. / Žáci 14-16 let | 0:34:34.3 | 0:02:55.2 | ||
3 | diplom | 7702 | HALÁS Václav | 2007 | CYKLO TEAM KOLARNA Olomouc | 1. / Žáci 12-13 let | 0:37:25.6 | 0:05:46.5 | ||
4 | diplom | 7741 | GAJDOŠ Štěpán | 2005 | 4EVER CykloBulis | 3. / Žáci 14-16 let | 0:37:52.9 | 0:06:13.7 | ||
5 | diplom | 7737 | HALFAR Štěpán | 2006 | --- | 4. / Žáci 14-16 let | 0:37:53.3 | 0:06:14.2 | ||
6 | diplom | 7734 | VÁLA Ondřej | 2007 | SKI Jiří team ostrava | 2. / Žáci 12-13 let | 0:38:16.6 | 0:06:37.5 | ||
7 | diplom | 7716 | JAKLOVÁ Ema | 2008 | SK EDIE team | 1. / Žákyně 12-13 let | 0:39:35.1 | 0:07:56.0 | ||
8 | diplom | 7739 | LANČA Dominik | 2010 | SKI Klub Kopřivnice | 1. / Žáci 10-11 let | 0:42:52.1 | 0:11:13.0 | ||
9 | diplom | 7738 | HOHN Martin | 2009 | SKI Klub Kopřivnice | 2. / Žáci 10-11 let | 0:44:03.6 | 0:12:24.5 | ||
10 | diplom | 7746 | KLUČKA Václav | 2009 | KILPI KIDS RACING TEAM | 3. / Žáci 10-11 let | 0:44:42.6 | 0:13:03.5 | ||
11 | diplom | 7745 | KLUČKOVÁ Hanka | 2010 | KILPI KIDS RACING TEAM | 1. / Žákyně 10-11 let | 0:44:45.9 | 0:13:06.7 | ||
12 | diplom | 7744 | BEDĚRKA Matyáš | 2009 | BIKE FREAKS HOLICE | 4. / Žáci 10-11 let | 0:45:13.6 | 0:13:34.5 | ||
13 | diplom | 7735 | VÁLOVÁ Eliška | 2009 | --- | 2. / Žákyně 10-11 let | 0:45:18.9 | 0:13:39.7 | ||
14 | diplom | 7718 | KUBÍNEK Vojtěch | 2011 | --- | 1. / Žáci 8-9 let | 0:45:19.6 | 0:13:40.5 | ||
15 | diplom | 7704 | FOUSKOVÁ Veronika | 2012 | BIKE TEAM NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ | 1. / Žákyně 8-9 let | 0:45:46.9 | 0:14:07.7 | ||
16 | diplom | 7731 | KUBĚNOVÁ Daniela | 2009 | Kilpi Kids Racig Team | 3. / Žákyně 10-11 let | 0:50:31.4 | 0:18:52.3 | ||
17 | diplom | 7747 | ORLOWSKÁ Pavlína | 2011 | Praha Troja | 2. / Žákyně 8-9 let | 0:50:32.1 | 0:18:53.0 | ||
18 | diplom | 7707 | GAMBA Filip | 2011 | BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM | 2. / Žáci 8-9 let | 0:51:18.1 | 0:19:39.0 | ||
19 | diplom | 7742 | LUKÁŠ David | 2006 | --- | 5. / Žáci 14-16 let | 0:54:34.9 | 0:22:55.8 | ||
--- | 7748 | ZÍTKA Samuel | 2012 | BIKE TEAM NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ | . / Žáci 8-9 let | DSQ | --- | |||
--- | 7710 | HALÁS Antonín | 2011 | CYKLO TEAM KOLARNA Olomouc | . / Žáci 8-9 let | DNF | --- | |||
--- | 7728 | NAVRÁTIL Fanda | 2011 | --- | . / Žáci 8-9 let | DNF | --- | |||
--- | 7701 | KŘUPALA Jakub | 2009 | KOLOKROUŽEK Zlín | . / Žáci 10-11 let | DNS | --- | |||
--- | 7703 | BOHÁNSKÁ Vanesa | 2010 | ROHOZEC AMULET TEAM | . / Žákyně 10-11 let | DNS | --- | |||
--- | 7705 | KŘUPALOVÁ Kristýna | 2008 | KOLOKROUŽEK Zlín | . / Žákyně 12-13 let | DNS | --- | |||
--- | 7706 | NOVÁK Vojtěch | 2007 | BIKE FREAKS HOLICE | . / Žáci 12-13 let | DNS | --- | |||
--- | 7708 | ŠTROFOVÁ Natálie | 2012 | PNEUALU Team | . / Žákyně 8-9 let | DNS | --- | |||
--- | 7709 | PAVELKOVÁ Barbora | 2007 | SupGirls | . / Žákyně 12-13 let | DNS | --- | |||
--- | 7711 | PROCHÁZKOVÁ Martina | 2011 | BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM | . / Žákyně 8-9 let | DNS | --- | |||
--- | 7712 | KOČOVÁ Barbora | 2007 | INT CZ | . / Žákyně 12-13 let | DNS | --- | |||
--- | 7713 | SEMERÁD Mára Semiš | 2012 | CYKLOSTAR TREK MERCEDEZ-BENZ Praha | . / Žáci 8-9 let | DNS | --- | |||
--- | 7714 | VĚNTUS Tadeaš | 2011 | sportovnikurzy.cz | . / Žáci 8-9 let | DNS | --- | |||
--- | 7715 | LAŠKOVÁ Anežka | 2009 | TJ SOKOL SMOLKOV - HUPNAKOLO.CZ | . / Žákyně 10-11 let | DNS | --- | |||
--- | 7717 | LAŠKOVÁ Eliška | 2012 | TJ SOKOL SMOLKOV - HUPNAKOLO.CZ | . / Žákyně 8-9 let | DNS | --- | |||
--- | 7719 | ČERNÍN Lukáš | 2009 | TJ SOKOL SMOLKOV - HUPNAKOLO.CZ | . / Žáci 10-11 let | DNS | --- | |||
--- | 7720 | KOŽUŠNÍKOVÁ Julie | 2008 | KILPI KIDS RACING TEAM | . / Žákyně 12-13 let | DNS | --- | |||
--- | 7721 | MENŠÍK Max | 2011 | --- | . / Žáci 8-9 let | DNS | --- | |||
--- | 7722 | BLAŽEK Albert | 2008 | Team Forman Kids Nový Jičín | . / Žáci 12-13 let | DNS | --- | |||
--- | 7723 | ČERNÍN Ondřej | 2008 | TJ SOKOL SMOLKOV | . / Žáci 12-13 let | DNS | --- | |||
--- | 7724 | BUKOVSKÝ Ondřej | 2010 | DK Bike shop Racing team | . / Žáci 10-11 let | DNS | --- | |||
--- | 7725 | CHUDÝ Vojta | 2008 | FORMAN CINELLI Kids | . / Žáci 12-13 let | DNS | --- | |||
--- | 7726 | POLÁŠEK Richard | 2008 | Bike 2000 | . / Žáci 12-13 let | DNS | --- | |||
--- | 7727 | SMAŽILOVÁ Markéta | 2006 | Sanitka66 Holešov | . / Žákyně 14-16 let | DNS | --- | |||
--- | 7729 | KROUPOVÁ Eliška | 2010 | SK EDIE team | . / Žákyně 10-11 let | DNS | --- | |||
--- | 7730 | KROUPA Jiří | 2008 | SK EDIE team | . / Žáci 12-13 let | DNS | --- | |||
--- | 7733 | KOTEK Adrian | 2010 | LK Svinec | . / Žáci 10-11 let | DNS | --- | |||
--- | 7736 | VALERIÁN Ondřej | 2012 | KOLOKROUŽEK Zlín | . / Žáci 8-9 let | DNS | --- | |||
--- | 7740 | AGEL Tobiáš | 2011 | AGROFERT cyklo tým | . / Žáci 8-9 let | DNS | --- | |||
--- | 7743 | LUBAS Jan | 2007 | Lawi Sport Team | . / Žáci 12-13 let | DNS | --- | |||
--- | 7750 | NERUDA Matěj | 2011 | BSK Cyklo-Market juniors | . / Žáci 8-9 let | DNS | --- |