Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | 1.Kolo | # | 2.Kolo | # | 3.Kolo | # | 4.Kolo | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 6580 | BUKOVSKÝ Ondřej | 2010 | DK Bike shop Racing team | 1. / Žáci 10-11 let | 0:20:03.7 | 0:00:00.0 | 04:58.2 [2] | 2 | 04:48.5 [1] | 1 | 05:03.0 [1] | 1 | 05:14.0 [1] | 1 | ||
2 | diplom | 6513 | KŘUPALA Jakub | 2009 | KOLOKROUŽEK Zlín | 2. / Žáci 10-11 let | 0:21:08.0 | 0:01:04.2 | 04:58.2 [1] | 1 | 05:09.0 [2] | 2 | 05:27.2 [2] | 2 | 05:33.5 [2] | 2 | ||
3 | diplom | 6531 | BEDĚRKA Matyáš | 2009 | BIKE FREAKS HOLICE | 3. / Žáci 10-11 let | 0:21:38.8 | 0:01:35.0 | 04:59.0 [3] | 3 | 05:15.7 [3] | 3 | 05:38.2 [3] | 3 | 05:45.7 [4] | 3 | ||
4 | diplom | 6518 | BOHÁNSKÁ Vanesa | 2010 | ROHOZEC AMULET TEAM | 1. / Žákyně 10-11 let | 0:22:23.9 | 0:02:20.2 | 05:07.1 [5] | 5 | 05:33.2 [4] | 4 | 05:45.3 [4] | 4 | 05:58.2 [6] | 4 | ||
5 | diplom | 6542 | KLUČKA Václav | 2009 | KILPI KIDS RACING TEAM | 4. / Žáci 10-11 let | 0:22:30.3 | 0:02:26.5 | 05:06.2 [4] | 4 | 05:43.7 [7] | 6 | 05:51.2 [6] | 6 | 05:49.0 [5] | 5 | ||
6 | diplom | 6565 | ČERNÍN Lukáš | 2009 | TJ SOKOL SMOLKOV - HUPNAKOLO.CZ | 5. / Žáci 10-11 let | 0:22:38.0 | 0:02:34.2 | 05:19.7 [8] | 8 | 05:44.0 [8] | 8 | 05:53.5 [7] | 7 | 05:40.7 [3] | 6 | ||
7 | diplom | 6526 | KLUČKOVÁ Hanka | 2010 | KILPI KIDS RACING TEAM | 2. / Žákyně 10-11 let | 0:22:39.7 | 0:02:35.9 | 05:14.4 [6] | 6 | 05:33.7 [5] | 5 | 05:48.2 [5] | 5 | 06:03.2 [8] | 7 | ||
8 | diplom | 6532 | KOPŘIVOVÁ Adéla | 2010 | BIKE TEAM NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ | 3. / Žákyně 10-11 let | 0:23:03.4 | 0:02:59.7 | 05:15.1 [7] | 7 | 05:40.7 [6] | 7 | 06:02.5 [10] | 8 | 06:05.0 [9] | 8 | ||
9 | diplom | 6645 | HOHN Martin | 2009 | SKI Klub Kopřivnice | 6. / Žáci 10-11 let | 0:23:27.8 | 0:03:24.0 | 05:36.7 [9] | 9 | 05:52.2 [9] | 9 | 05:57.2 [8] | 9 | 06:01.5 [7] | 9 | ||
10 | diplom | 6553 | MAZAL Vojtěch Radek | 2010 | Drahanský sport team | 7. / Žáci 10-11 let | 0:24:05.7 | 0:04:02.0 | 05:48.7 [11] | 11 | 05:59.2 [10] | 10 | 05:58.5 [9] | 10 | 06:19.2 [10] | 10 | ||
11 | diplom | 6520 | DRONGOVÁ Eliška | 2010 | TUFO CykloZákladna Otrokovice | 4. / Žákyně 10-11 let | 0:25:22.2 | 0:05:18.4 | 05:48.1 [10] | 10 | 06:35.0 [12] | 11 | 06:26.7 [11] | 11 | 06:32.2 [11] | 11 | ||
12 | diplom | 6659 | BAČÍK Ondřej | 2009 | --- | 8. / Žáci 10-11 let | 0:26:11.8 | 0:06:08.0 | 06:05.2 [12] | 12 | 06:32.5 [11] | 12 | 06:48.2 [13] | 12 | 06:45.7 [12] | 12 | ||
13 | diplom | 6546 | RŮŽIČKOVÁ Šarlota | 2009 | --- | 5. / Žákyně 10-11 let | 0:26:53.4 | 0:06:49.7 | 06:11.1 [13] | 13 | 06:51.0 [13] | 13 | 06:44.0 [12] | 13 | 07:07.2 [13] | 13 | ||
14 | diplom | 6662 | KRAMOLÍŠ Max | 2009 | --- | 9. / Žáci 10-11 let | 0:20:42.0 | - 1 Lap(s) | 06:21.0 [14] | 14 | 06:56.5 [14] | 14 | 07:24.5 [15] | 14 | --- | --- | ||
15 | diplom | 6619 | KOTEK Adrian | 2010 | LK Svinec | 10. / Žáci 10-11 let | 0:20:49.0 | - 1 Lap(s) | 06:42.0 [15] | 15 | 07:05.5 [15] | 15 | 07:01.5 [14] | 15 | --- | --- | ||
16 | diplom | 6548 | BACHOVÁ Zuzana | 2010 | --- | 6. / Žákyně 10-11 let | 0:25:53.7 | - 1 Lap(s) | 07:16.6 [16] | 16 | 09:13.5 [16] | 16 | 09:23.5 [16] | 16 | --- | --- | ||
--- | 6559 | LAŠKOVÁ Anežka | 2009 | TJ SOKOL SMOLKOV - HUPNAKOLO.CZ | . / Žákyně 10-11 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6563 | SZÖLLÖS Štefan | 2010 | ADASTRA Cycling Team | . / Žáci 10-11 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6566 | TRLLO Lukáš | 2010 | BAKAKO Nová Paka | . / Žáci 10-11 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6571 | KNOBLOCH Adam | 2010 | IVAR - CS AUTHOR TEAM | . / Žáci 10-11 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6574 | ŠPOK Stanislav | 2009 | --- | . / Žáci 10-11 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6601 | KROUPOVÁ Eliška | 2010 | SK EDIE team | . / Žákyně 10-11 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6616 | RYSOVÁ Petra | 2009 | Bike Rysáci | . / Žákyně 10-11 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6620 | KOŘISTKOVÁ Anna | 2009 | Head Pro Team Opava | . / Žákyně 10-11 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6623 | VÁLOVÁ Eliška | 2009 | --- | . / Žákyně 10-11 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6646 | LANČA Dominik | 2010 | SKI Klub Kopřivnice | . / Žáci 10-11 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6679 | FOŘT Tomáš | 2009 | --- | . / Žáci 10-11 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6680 | FOŘTOVÁ Veronika | 2009 | --- | . / Žákyně 10-11 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6686 | HYKL Kryštof | 2010 | --- | . / Žáci 10-11 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |