Český pohár XCO MTB Zadov - sobota

MTB
DATUM :8.8.2020 MÍSTO :Zadov

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta INT1-1 # INT1-2 # 1.lap # INT2-1 # INT2-2 # 2.lap # INT3-1 # INT3-2 # 3.lap #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta INT1-1 # INT1-2 # 1.lap # INT2-1 # INT2-2 # 2.lap # INT3-1 # INT3-2 # 3.lap #
1 605 detail závodníka BERNÁT Adam CZE 2005 DUKLA PRAHA 1. /  Kadeti 0:41:57.1 0:00:00.0 --- 1 05:02.5 [3] 1 13:18.1 [1] 1 04:13.0 [1] 1 05:13.5 [2] 1 14:12.8 [3] 1 04:19.2 [5] 1 05:26.0 [6] 1 14:26.1 [5] 1
2 609 detail závodníka HORÁK Ondřej CZE 2005 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 2. /  Kadeti 0:42:21.1 0:00:23.9 --- 9 05:12.2 [7] 7 13:55.9 [4] 4 04:20.0 [3] 3 05:22.5 [7] 3 14:16.3 [4] 3 04:17.2 [1] 2 05:22.8 [5] 2 14:08.8 [1] 2
3 603 detail závodníka ELBADRI Jakub CZE 2005 IVAR CS - AUTHOR TEAM 3. /  Kadeti 0:42:28.8 0:00:31.7 --- 4 04:58.5 [1] 3 13:34.6 [2] 2 04:24.5 [10] 2 05:16.0 [3] 2 14:30.3 [6] 2 04:27.7 [8] 4 05:20.5 [3] 3 14:23.8 [4] 3
4 601 detail závodníka NOVOTNÝ Ondřej CZE 2005 DUKLA PRAHA 4. /  Kadeti 0:42:40.1 0:00:42.9 --- 16 05:11.7 [6] 10 14:05.6 [8] 8 04:24.0 [9] 8 05:17.0 [4] 5 14:07.1 [2] 4 04:18.7 [4] 3 05:28.0 [8] 4 14:27.3 [6] 4
5 611 detail závodníka DOBRÝ Lukáš CZE 2005 FUTURE CYCLING - NORTHWAVE 5. /  Kadeti 0:42:58.6 0:01:01.4 --- 8 05:06.7 [4] 5 13:55.6 [3] 3 04:24.0 [8] 4 05:22.0 [6] 4 14:29.3 [5] 5 04:32.7 [11] 5 05:16.8 [2] 5 14:33.6 [7] 5
6 678 detail závodníka TAKÁCS-VALENT Márk HUN 2004 Hungarian MTB National Team 6. /  Kadeti 0:43:05.3 0:01:08.2 --- 49 05:18.2 [9] 25 14:45.8 [18] 18 04:22.5 [7] 14 05:09.0 [1] 11 14:06.8 [1] 8 04:24.7 [6] 10 05:06.3 [1] 6 14:12.6 [2] 6
7 613 detail závodníka KUNČÍK Matěj CZE 2004 ROUVY Specialized 7. /  Kadeti 0:43:09.1 0:01:11.9 --- 7 05:32.0 [19] 13 14:14.6 [10] 10 04:26.8 [12] 11 05:37.8 [11] 12 14:40.1 [9] 10 04:17.7 [2] 7 05:27.3 [7] 8 14:14.3 [3] 7
8 608 detail závodníka CHÝLE Filip CZE 2004 Ústecké centrum cyklistiky 8. /  Kadeti 0:43:24.1 0:01:26.9 --- 14 05:11.2 [5] 9 14:05.4 [7] 7 04:20.1 [4] 6 05:21.8 [5] 6 14:31.8 [7] 6 04:30.9 [10] 6 05:34.0 [9] 9 14:46.8 [9] 8
9 606 detail závodníka HLÁVKA Adam CZE 2004 SUPERIOR RIDERS 9. /  Kadeti 0:43:34.3 0:01:37.2 --- 2 05:17.7 [8] 4 14:00.6 [5] 5 04:24.8 [11] 6 05:35.3 [9] 7 14:48.3 [10] 7 04:28.2 [9] 9 05:21.3 [4] 7 14:45.3 [8] 9
10 602 detail závodníka PÁVEK Matyáš CZE 2004 KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou z.s. 10. /  Kadeti 0:43:52.6 0:01:55.4 --- 3 05:00.0 [2] 2 14:16.1 [11] 11 04:22.5 [6] 10 05:34.5 [8] 10 14:38.1 [8] 9 04:27.2 [7] 11 05:42.3 [13] 10 14:58.3 [10] 10
11 604 detail závodníka KERL Maximilian CZE 2004 Author Team Stupno 11. /  Kadeti 0:44:30.3 0:02:33.2 --- 5 05:22.3 [12] 6 14:03.1 [6] 6 04:17.5 [2] 5 05:49.3 [19] 9 14:52.3 [11] 11 04:17.9 [3] 8 06:04.5 [28] 11 15:34.8 [21] 11
12 612 detail závodníka JEŽEK Václav CZE 2005 IVAR CS - AUTHOR TEAM 12. /  Kadeti 0:44:53.1 0:02:55.9 --- 6 05:21.2 [11] 8 14:07.8 [9] 9 04:21.8 [5] 9 05:38.8 [12] 8 15:19.1 [15] 13 04:43.7 [28] 13 06:01.0 [24] 14 15:26.1 [17] 12
13 616 detail závodníka RUBEŠ Daniel CZE 2005 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 13. /  Kadeti 0:44:53.2 0:02:56.1 --- 10 05:23.7 [15] 12 14:23.3 [12] 12 04:33.3 [20] 12 05:47.0 [18] 14 15:24.3 [17] 14 04:41.0 [23] 14 05:40.0 [11] 13 15:05.4 [11] 13
14 617 detail závodníka PAŘEZ Tomáš CZE 2004 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 14. /  Kadeti 0:45:11.8 0:03:14.7 --- 17 05:28.0 [16] 16 14:37.8 [15] 15 04:38.3 [27] 17 05:40.5 [13] 15 15:18.3 [14] 15 04:41.7 [25] 15 05:40.3 [12] 15 15:15.6 [12] 14
15 637 detail závodníka POLÁŠEK Ondřej CZE 2004 BIKE 2000 15. /  Kadeti 0:45:27.8 0:03:30.7 --- 27 05:53.7 [29] 28 15:10.6 [26] 26 04:29.8 [14] 24 05:43.0 [14] 20 14:59.8 [13] 16 04:36.5 [15] 16 05:51.5 [17] 16 15:17.3 [13] 15
16 614 detail závodníka VENCL Libor CZE 2004 Eleven Black.ET team 16. /  Kadeti 0:45:30.3 0:03:33.2 --- 19 05:23.5 [14] 15 14:25.8 [13] 13 04:31.0 [17] 13 05:36.0 [10] 13 14:58.3 [12] 12 04:36.2 [14] 12 05:59.8 [23] 12 16:06.1 [31] 16
17 623 detail závodníka POSPÍŠIL Matěj CZE 2004 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 17. /  Kadeti 0:45:39.6 0:03:42.4 --- 21 05:31.8 [18] 18 14:50.6 [20] 20 04:29.8 [15] 19 05:52.5 [20] 17 15:25.8 [18] 19 04:40.5 [22] 18 05:54.3 [18] 17 15:23.1 [16] 17
18 621 detail závodníka ŠÍSL Bořek CZE 2004 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 18. /  Kadeti 0:45:48.6 0:03:51.5 --- 20 05:46.0 [27] 23 14:56.3 [23] 23 04:33.6 [21] 21 06:00.8 [26] 22 15:32.1 [21] 21 04:39.0 [18] 22 05:50.0 [15] 18 15:20.1 [15] 18
19 619 detail závodníka VIK Matěj CZE 2004 DUKLA PRAHA 19. /  Kadeti 0:45:56.8 0:03:59.7 --- 25 05:30.2 [17] 20 14:43.3 [17] 17 04:30.3 [16] 16 06:02.0 [27] 18 15:30.6 [20] 17 04:37.7 [16] 17 06:08.3 [30] 19 15:42.8 [25] 19
20 607 detail závodníka HOJKA František CZE 2005 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 20. /  Kadeti 0:46:01.1 0:04:04.0 --- 11 05:41.7 [23] 19 14:51.6 [21] 21 04:38.6 [30] 22 05:45.5 [15] 19 15:28.3 [19] 20 04:41.7 [24] 20 05:58.3 [22] 20 15:41.1 [23] 20
21 610 detail závodníka VONDRÁČEK Matyáš CZE 2004 ROUVY Specialized 21. /  Kadeti 0:46:05.8 0:04:08.7 --- 23 05:40.0 [22] 22 14:53.1 [22] 22 04:27.8 [13] 20 06:09.8 [33] 23 15:38.3 [23] 22 04:35.5 [13] 21 05:58.0 [20] 21 15:34.3 [20] 21
22 642 detail závodníka DEGENKOLB Hannes GER 2004 RSV Schwarzenberg Team Auto Riedel e.V. 22. /  Kadeti 0:46:11.6 0:04:14.4 --- 44 05:54.0 [30] 35 15:31.1 [32] 32 04:33.1 [18] 31 05:46.0 [16] 25 15:21.6 [16] 25 04:39.2 [19] 25 05:34.3 [10] 22 15:18.8 [14] 22
23 615 detail závodníka SAMEC Filip CZE 2005 IVAR CS - AUTHOR TEAM 23. /  Kadeti 0:46:18.8 0:04:21.7 --- 18 05:23.2 [13] 14 14:40.6 [16] 16 04:36.3 [24] 18 05:46.8 [17] 16 15:34.1 [22] 18 04:42.5 [26] 19 06:13.8 [37] 23 16:04.1 [30] 23
24 622 detail závodníka BÖHM Marian CZE 2004 HEAD PRO TEAM OPAVA 24. /  Kadeti 0:46:23.6 0:04:26.4 --- 29 05:37.2 [20] 24 15:06.3 [24] 24 04:41.1 [35] 25 06:03.0 [28] 26 15:50.1 [27] 26 04:38.2 [17] 26 05:51.0 [16] 24 15:27.1 [18] 24
25 654 detail závodníka KIRCHBERGER Tobias GER 2005 RSV Moosburg /Stieglbauer Racingteam 25. /  Kadeti 0:46:23.8 0:04:26.7 --- 38 05:44.3 [25] 29 15:17.8 [28] 28 04:40.8 [33] 29 05:56.0 [22] 27 15:38.8 [24] 27 04:40.0 [21] 27 05:57.8 [19] 26 15:27.1 [18] 25
26 624 detail závodníka WEINBERG Peat GER 2004 SSV Mounty Altenberg 26. /  Kadeti 0:46:27.1 0:04:29.9 --- 12 05:38.7 [21] 17 14:49.6 [19] 19 04:41.6 [36] 23 06:00.5 [25] 24 15:55.6 [30] 24 04:39.5 [20] 23 06:04.3 [27] 25 15:41.8 [24] 26
27 618 detail závodníka VENC Adam CZE 2004 GT OPPORTUNITY BRNO 27. /  Kadeti 0:46:46.6 0:04:49.4 --- 13 05:21.0 [10] 11 14:27.6 [14] 14 04:44.0 [42] 15 06:12.5 [38] 21 16:11.8 [38] 23 04:45.2 [30] 24 06:10.8 [34] 27 16:07.1 [32] 27
28 620 detail závodníka UHER David CZE 2005 SK BIKETIME BULLS PÍSEK 28. /  Kadeti 0:46:59.6 0:05:02.4 --- 26 05:43.5 [24] 26 15:07.4 [25] 25 04:43.8 [41] 26 06:08.5 [32] 29 15:54.5 [29] 28 04:47.0 [32] 28 06:02.3 [25] 28 15:57.6 [29] 28
29 638 detail závodníka PAVLÍČEK Patrik CZE 2004 CK LOKO Rakovník 29. /  Kadeti 0:47:04.3 0:05:07.2 --- 45 06:01.5 [37] 39 15:29.3 [31] 31 04:33.1 [19] 30 05:56.5 [23] 28 15:40.1 [25] 29 04:45.2 [29] 29 06:04.1 [26] 29 15:54.8 [28] 29
30 629 detail závodníka SOUČEK Jakub CZE 2005 SKIANDBIKE KUNRATICE TEAM 30. /  Kadeti 0:47:08.1 0:05:10.9 --- 24 06:06.0 [41] 31 15:28.6 [30] 30 04:38.3 [29] 32 06:16.0 [43] 34 16:00.8 [31] 33 04:42.7 [27] 33 05:58.1 [21] 31 15:38.6 [22] 30
31 645 detail závodníka ZONYGA David CZE 2005 VRV TEAM 31. /  Kadeti 0:47:14.3 0:05:17.2 --- 22 05:52.0 [28] 27 15:18.3 [29] 29 04:38.1 [26] 28 06:13.0 [39] 31 16:03.3 [32] 31 04:33.2 [12] 30 06:08.3 [31] 30 15:52.6 [27] 31
32 625 detail závodníka KOMÁREK Tomáš CZE 2004 ACT LERAK Blansko 32. /  Kadeti 0:47:36.6 0:05:39.4 --- 15 05:44.3 [26] 21 15:11.1 [27] 27 04:42.6 [38] 27 06:13.5 [40] 30 16:11.3 [37] 32 04:45.5 [31] 32 06:17.0 [42] 32 16:14.1 [35] 32
33 668 detail závodníka KROC Vladimír CZE 2005 Akademie cyklistických sportů 33. /  Kadeti 0:47:43.8 0:05:46.7 --- 52 05:56.0 [35] 40 15:35.3 [34] 34 04:38.3 [28] 34 06:00.0 [24] 32 15:41.6 [26] 30 04:49.5 [34] 31 06:19.3 [43] 33 16:26.8 [42] 33
34 673 detail závodníka JASKIEWICZ Leszek POL 2005 Warszawski Klub Kolarski 34. /  Kadeti 0:47:49.8 0:05:52.7 --- 63 06:03.5 [39] 49 16:08.8 [45] 45 04:44.6 [44] 45 05:53.0 [21] 39 15:50.8 [28] 37 04:51.0 [36] 36 05:47.0 [14] 34 15:50.1 [26] 34
35 634 detail závodníka SVATOŠ Tomáš CZE 2004 CYKLO - SKI klub Polička 35. /  Kadeti 0:47:57.3 0:06:00.1 --- 42 05:55.0 [32] 34 15:32.8 [33] 33 04:35.3 [23] 33 06:12.3 [37] 33 16:06.8 [34] 34 04:50.0 [35] 34 06:12.3 [35] 35 16:17.5 [37] 35
36 626 detail závodníka HAVELKA Štěpán CZE 2004 ADASTRA Cycling Team 36. /  Kadeti 0:48:14.5 0:06:17.4 --- 34 05:55.2 [34] 30 15:36.6 [36] 36 04:37.3 [25] 35 06:12.3 [36] 35 16:17.3 [40] 36 04:48.0 [33] 35 06:08.8 [32] 36 16:20.6 [39] 36
37 630 detail závodníka KUPSKÝ Michal CZE 2004 DRAHANSKÝ SPORT 37. /  Kadeti 0:48:18.5 0:06:21.4 --- 32 06:04.3 [40] 37 15:45.3 [40] 40 04:42.3 [37] 37 06:17.8 [44] 38 16:19.1 [42] 39 04:56.0 [43] 38 06:16.5 [41] 38 16:14.0 [34] 37
38 648 detail závodníka MAYER Jakub CZE 2005 KC SLAVIA PRAHA 38. /  Kadeti 0:48:23.5 0:06:26.4 --- 36 06:02.7 [38] 36 15:43.1 [38] 38 04:48.6 [45] 39 06:21.8 [46] 40 16:22.8 [43] 40 04:53.5 [37] 37 06:21.5 [45] 39 16:17.6 [38] 38
39 667 detail závodníka SCHMIDT Nils GER 2005 SSV Wildpoldsried - Team Wildrad 39. /  Kadeti 0:48:25.0 0:06:27.9 --- 56 05:55.0 [31] 41 15:52.1 [41] 41 04:44.1 [43] 41 06:06.3 [30] 37 16:11.1 [36] 38 05:00.2 [45] 40 06:13.5 [36] 37 16:21.8 [40] 39
40 633 detail závodníka TOMAN Patrik CZE 2005 BIKE PRO RACING 40. /  Kadeti 0:48:36.5 0:06:39.4 --- 43 06:12.0 [47] 44 16:06.6 [44] 44 04:43.1 [39] 43 06:13.8 [41] 44 16:13.3 [39] 42 04:55.7 [42] 41 06:15.0 [40] 40 16:16.6 [36] 40
41 653 detail závodníka CHOVANEC Tomáš CZE 2004 4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 41. /  Kadeti 0:48:48.5 0:06:51.4 --- 50 06:18.0 [53] 52 16:09.3 [46] 46 04:40.6 [32] 44 06:11.5 [35] 42 16:10.1 [35] 41 04:57.2 [44] 42 06:15.0 [39] 41 16:29.1 [43] 41
42 646 detail závodníka SÝKORA Josef CZE 2005 HEAD PRO TEAM OPAVA 42. /  Kadeti 0:48:57.8 0:07:00.6 --- 54 06:17.0 [50] 54 16:17.3 [47] 47 04:55.8 [53] 48 06:04.3 [29] 46 16:27.6 [45] 45 04:54.5 [40] 44 06:10.0 [33] 42 16:12.8 [33] 42
43 672 detail závodníka SCHWEIZER Anton GER 2004 TSV Böhringen MTB Team /Bikecenter Alb Specialized 43. /  Kadeti 0:49:23.3 0:07:26.1 --- 41 06:09.3 [43] 42 16:00.1 [42] 42 04:39.6 [31] 42 06:15.0 [42] 41 16:22.8 [44] 43 05:07.0 [56] 43 06:47.5 [54] 43 17:00.3 [50] 43
44 632 detail závodníka MAZŮREK Tomáš CZE 2004 TUFO CZ OTROKOVICE 44. /  Kadeti 0:49:40.0 0:07:42.9 --- 40 06:25.2 [56] 48 16:34.8 [52] 52 04:59.8 [55] 54 06:25.8 [47] 53 16:39.8 [46] 49 05:02.0 [48] 48 06:07.5 [29] 44 16:25.3 [41] 44
45 666 detail závodníka LOOS Piet GER 2005 RSG Nordheide 45. /  Kadeti 0:49:47.0 0:07:49.9 --- 55 06:26.0 [57] 59 16:48.1 [58] 58 04:50.6 [51] 56 06:07.8 [31] 48 16:06.3 [33] 46 04:53.7 [38] 46 06:38.5 [50] 45 16:52.5 [46] 45
46 627 detail závodníka BARTH Matěj CZE 2004 MS Bike Academy racing 46. /  Kadeti 0:50:00.8 0:08:03.6 --- 31 06:10.8 [46] 38 15:41.8 [37] 37 04:49.6 [49] 38 06:32.0 [49] 43 17:02.3 [50] 44 05:01.5 [47] 45 06:42.8 [51] 46 17:16.5 [52] 46
47 657 detail závodníka GRYGAR Matyáš CZE 2005 BIKE PRO RACING 47. /  Kadeti 0:50:19.0 0:08:21.9 --- 59 06:14.8 [49] 56 16:37.8 [55] 55 04:52.8 [52] 53 06:21.5 [45] 49 16:45.8 [47] 51 04:54.2 [39] 50 06:20.3 [44] 47 16:55.3 [49] 47
48 644 detail závodníka KOUBA Daniel CZE 2004 CYCLO RACING TEAM RAKOVNÍK 48. /  Kadeti 0:50:24.3 0:08:27.1 --- 33 06:33.0 [61] 51 16:21.8 [49] 49 05:02.3 [57] 51 06:36.1 [53] 52 17:14.5 [54] 52 05:06.5 [54] 52 06:30.5 [46] 49 16:47.8 [44] 48
49 640 detail závodníka URBAN Miroslav CZE 2005 VRV TEAM 49. /  Kadeti 0:50:27.8 0:08:30.6 --- 30 06:01.5 [36] 32 15:45.1 [39] 39 04:49.3 [48] 40 06:42.1 [56] 45 17:11.3 [53] 47 05:00.7 [46] 47 07:04.0 [61] 48 17:31.3 [56] 49
50 647 detail závodníka TABARA Šimon CZE 2005 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 50. /  Kadeti 0:50:40.0 0:08:42.9 --- 53 06:17.8 [51] 53 16:36.6 [53] 53 05:04.6 [59] 57 06:35.5 [52] 54 17:09.5 [51] 54 05:06.5 [54] 54 06:33.3 [48] 50 16:53.8 [47] 50
51 651 detail závodníka LIPENSKÝ Vít CZE 2005 TUFO PARDUS Prostějov z.s. 51. /  Kadeti 0:50:41.8 0:08:44.6 --- 39 06:14.0 [48] 43 16:06.3 [43] 43 04:49.3 [47] 46 06:59.8 [62] 50 17:15.3 [55] 50 05:08.8 [59] 51 06:59.3 [58] 52 17:20.0 [53] 51
52 680 detail závodníka HUDEČEK Jan CZE 2004 TUFO CZ OTROKOVICE 52. /  Kadeti 0:50:53.3 0:08:56.1 --- 48 06:18.0 [52] 50 16:28.1 [51] 51 04:49.1 [46] 50 06:39.3 [54] 51 17:10.8 [52] 53 05:04.2 [51] 53 06:44.3 [53] 51 17:14.3 [51] 52
53 643 detail závodníka NĚMEC Jan CZE 2004 Cykloteam Ostrov 53. /  Kadeti 0:51:07.8 0:09:10.6 --- 73 06:10.0 [45] 65 17:17.8 [62] 62 05:05.6 [60] 62 06:32.5 [50] 61 17:01.3 [49] 58 05:02.8 [49] 57 06:33.0 [47] 54 16:48.5 [45] 53
54 636 detail závodníka ŠTĚPÁNEK Adam CZE 2004 DK BIKESHOP Racing Team 54. /  Kadeti 0:51:28.3 0:09:31.1 --- 35 06:35.7 [62] 55 16:36.6 [53] 53 04:50.3 [50] 52 06:51.3 [59] 56 17:21.5 [57] 55 04:54.5 [41] 55 07:03.8 [60] 55 17:30.0 [54] 54
55 635 detail závodníka DRAGOUN Václav CZE 2005 COPR TJ PŘEŠTICE 55. /  Kadeti 0:51:29.5 0:09:32.4 --- 28 06:31.3 [60] 46 16:40.1 [56] 56 04:34.1 [22] 49 07:02.5 [64] 55 17:54.8 [61] 61 05:21.5 [65] 61 06:14.3 [38] 56 16:54.5 [48] 55
56 650 detail závodníka RUBAČ Tomáš CZE 2005 HEAD PRO TEAM OPAVA 56. /  Kadeti 0:51:47.0 0:09:49.9 --- 50 06:27.8 [58] 57 16:44.3 [57] 57 04:59.1 [54] 58 06:40.5 [55] 57 17:21.3 [56] 56 05:05.3 [53] 56 06:43.5 [52] 53 17:41.3 [58] 56
57 649 detail závodníka SVĚTLÍK Adam CZE 2005 BIKE PRO RACING 57. /  Kadeti 0:52:06.5 0:10:09.4 --- 69 06:31.0 [59] 61 16:59.1 [60] 60 05:01.6 [56] 60 06:34.0 [51] 59 17:29.8 [58] 60 05:19.7 [64] 60 06:54.8 [56] 58 17:37.5 [57] 57
58 628 detail závodníka BRABEC Adam CZE 2005 BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV 58. /  Kadeti 0:52:13.5 0:10:16.4 --- 46 06:09.7 [44] 45 16:26.6 [50] 50 05:09.6 [64] 55 06:51.0 [58] 58 17:46.3 [60] 57 05:13.5 [62] 58 07:33.8 [64] 60 18:00.5 [62] 58
59 641 detail závodníka CHALUPNÝ David CZE 2005 ROUVY Specialized 59. /  Kadeti 0:52:18.3 0:10:21.1 --- 58 06:23.0 [54] 58 16:50.3 [59] 59 05:09.1 [63] 59 06:43.5 [57] 60 17:38.1 [59] 59 05:07.7 [58] 59 06:54.1 [55] 57 17:49.8 [59] 59
60 655 detail závodníka PRAVDA David CZE 2004 HEAD PRO TEAM OPAVA 60. /  Kadeti 0:52:34.3 0:10:37.1 --- 64 06:24.0 [55] 60 17:03.3 [61] 61 05:02.3 [58] 61 06:58.8 [61] 62 18:00.3 [62] 62 05:11.3 [61] 62 06:55.0 [57] 61 17:30.5 [55] 60
61 631 detail závodníka SEDLÁK Lukáš CZE 2005 FORCE FOJTÍK WILIER TEAM 61. /  Kadeti 0:53:17.5 0:11:20.3 --- 37 05:55.2 [33] 33 15:35.8 [35] 35 04:43.6 [40] 36 06:10.3 [34] 36 16:17.6 [41] 35 05:09.2 [60] 39 09:47.8 [71] 59 21:24.0 [71] 61
62 661 detail závodníka MARTINÁSEK Matěj CZE 2005 HEAD PRO TEAM OPAVA 62. /  Kadeti 0:53:55.8 0:11:58.6 --- 71 06:49.5 [66] 68 17:43.2 [64] 64 05:06.2 [61] 64 07:02.0 [63] 64 18:14.2 [63] 64 05:14.0 [63] 64 07:00.0 [59] 62 17:58.3 [61] 62
63 671 detail závodníka SVOBODNÍK Nikola CZE 2005 Aspire sportovní centrum mládeže 63. /  Kadeti 0:54:07.7 0:12:10.6 --- 59 07:05.5 [69] 67 17:53.9 [67] 67 05:18.7 [66] 65 06:56.0 [60] 65 18:17.2 [64] 65 05:35.5 [68] 66 06:35.3 [49] 64 17:56.5 [60] 63
64 656 detail závodníka MAREK Matyáš CZE 2005 PROFI SPORT Cheb 64. /  Kadeti 0:54:32.5 0:12:35.3 --- 62 06:42.0 [64] 62 17:29.1 [63] 63 05:07.8 [62] 63 07:12.8 [65] 63 18:25.8 [65] 63 05:03.0 [50] 63 07:23.8 [63] 63 18:37.5 [65] 64
65 659 detail závodníka ŠVIDRNOCH Jakub CZE 2004 BIKE 2000 65. /  Kadeti 0:54:58.0 0:13:00.8 --- 61 06:48.3 [65] 64 17:47.1 [65] 65 05:26.8 [67] 66 07:27.3 [67] 67 18:52.0 [67] 66 05:05.0 [52] 65 07:38.8 [66] 65 18:18.8 [63] 65
66 675 detail závodníka JANSA Mikuláš CZE 2005 Cykloteam MXM Hulín 66. /  Kadeti 0:55:11.0 0:13:13.8 --- 70 07:01.5 [68] 69 18:03.6 [69] 69 05:16.6 [65] 67 07:18.5 [66] 66 18:39.0 [66] 67 05:32.0 [67] 67 07:19.3 [62] 66 18:28.3 [64] 66
67 674 detail závodníka GEIGLE Jakob GER 2005 B&W bike.cases Merida Team 67. /  Kadeti 0:55:37.5 0:13:40.3 --- 57 06:08.2 [42] 47 16:20.8 [48] 48 04:40.8 [34] 47 06:30.8 [48] 47 16:48.8 [48] 48 05:07.0 [56] 48 11:26.8 [72] 67 22:27.7 [72] 67
68 679 detail závodníka ŘÍHA Lukáš CZE 2004 Author Team Stupno 68. /  Kadeti 0:57:01.5 0:15:04.3 --- 65 06:54.3 [67] 66 18:01.6 [68] 68 05:27.8 [69] 69 07:27.5 [68] 68 19:17.0 [68] 68 05:45.5 [71] 68 07:49.3 [67] 68 19:42.8 [69] 68
69 660 detail závodníka PROCHÁZKA Ondřej CZE 2005 Short Bike Academy Opletal 69. /  Kadeti 0:57:16.0 0:15:18.8 --- 66 06:36.2 [63] 63 17:53.8 [66] 66 05:29.8 [71] 68 08:27.3 [72] 70 20:20.3 [72] 70 05:26.0 [66] 69 07:34.1 [65] 69 19:01.8 [66] 69
70 652 detail závodníka VAGNER Vilém CZE 2005 GT OPPORTUNITY BRNO 70. /  Kadeti 0:57:50.7 0:15:53.6 --- 47 07:59.5 [72] 72 18:44.8 [71] 71 05:32.3 [72] 71 07:31.3 [69] 69 19:26.5 [69] 69 05:36.5 [69] 70 07:58.6 [69] 70 19:39.3 [67] 70
71 665 detail závodníka TOMAN Pavel CZE 2005 SK BIKETIME BULLS PÍSEK 71. /  Kadeti 0:58:17.2 0:16:20.1 --- 68 07:23.7 [71] 71 18:42.1 [70] 70 05:29.3 [70] 70 07:58.8 [71] 72 19:55.0 [71] 72 05:36.8 [70] 71 07:58.0 [68] 71 19:40.0 [68] 71
72 663 detail závodníka STODOLA Matěj CZE 2005 Cyklo Bendl 72. /  Kadeti 0:59:26.9 0:17:29.8 --- 67 07:19.3 [70] 70 18:55.3 [72] 72 05:27.1 [68] 72 07:41.5 [70] 71 19:41.5 [70] 71 05:47.8 [72] 72 08:15.8 [70] 72 20:50.0 [70] 72
73 676 detail závodníka NĚMEC Matouš CZE 2005 CYKLO - SKI klub Polička 73. /  Kadeti 0:45:24.3 - 1 Lap(s) --- 72 08:39.5 [73] 73 21:46.0 [73] 73 06:33.1 [73] 73 09:40.0 [73] 73 23:38.2 [73] 73 --- --- --- --- --- ---
--- 662 detail závodníka MUSIJENKO Alex CZE 2004 PROFI SPORT Cheb . /  Kadeti DNF --- 04:59.7 [-] --- 12:03.5 [-] --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 677 detail závodníka MIŇOVSKÝ Prokop CZE 2005 IVAR CS - AUTHOR TEAM . /  Kadeti DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru