Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | INT1-1 | # | INT1-2 | # | 1.lap | # | INT2-1 | # | INT2-2 | # | 2.lap | # | INT3-1 | # | INT3-2 | # | 3.lap | # | INT4-1 | # | INT4-2 | # | 4.lap | # |
---|
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | INT1-1 | # | INT1-2 | # | 1.lap | # | INT2-1 | # | INT2-2 | # | 2.lap | # | INT3-1 | # | INT3-2 | # | 3.lap | # | INT4-1 | # | INT4-2 | # | 4.lap | # | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 701 | MITTERWALLNER Mona | 2002 | Racing Team Haiming | 1. / Juniorky | 0:58:51.2 | 0:00:00.0 | --- | 14 | 05:21.8 [1] | 1 | 14:52.3 [1] | 1 | 04:33.2 [1] | 1 | 05:21.1 [1] | 1 | 14:29.1 [1] | 1 | 04:29.0 [1] | 1 | 05:19.6 [1] | 1 | 14:38.8 [1] | 1 | 04:34.2 [1] | 1 | 05:31.3 [1] | 1 | 14:50.8 [1] | 1 | ||
2 | 703 | SZCZECINSKA Matylda | 2002 | Polish Cycling Federation | 2. / Juniorky | 1:04:19.1 | 0:05:27.9 | --- | 3 | 06:02.3 [7] | 5 | 15:32.1 [4] | 4 | 04:44.9 [5] | 4 | 06:02.1 [3] | 3 | 16:04.5 [2] | 3 | 04:51.8 [5] | 2 | 06:10.1 [2] | 2 | 16:18.5 [2] | 2 | 04:47.3 [3] | 2 | 06:16.3 [3] | 2 | 16:23.8 [2] | 2 | ||
3 | 702 | HOLLAND Cornelia | 2002 | Naturfreunde Wilhelmsburg | 3. / Juniorky | 1:04:51.6 | 0:06:00.4 | --- | 1 | 06:02.3 [6] | 3 | 15:34.6 [5] | 5 | 04:43.7 [4] | 5 | 06:10.1 [5] | 5 | 16:16.1 [3] | 5 | 04:51.1 [3] | 5 | 06:12.1 [3] | 4 | 16:30.8 [3] | 5 | 04:43.0 [2] | 3 | 06:22.8 [4] | 3 | 16:30.0 [3] | 3 | ||
4 | 704 | HOLUBOVÁ Adéla | 2002 | kola-bbm.cz | 4. / Juniorky | 1:05:02.1 | 0:06:10.9 | --- | 4 | 05:53.3 [3] | 4 | 15:25.3 [3] | 3 | 04:46.4 [6] | 3 | 06:09.8 [4] | 4 | 16:23.5 [5] | 4 | 04:52.4 [6] | 4 | 06:17.3 [4] | 5 | 16:32.3 [4] | 4 | 04:52.8 [4] | 4 | 06:28.4 [5] | 4 | 16:40.8 [4] | 4 | ||
5 | 705 | DAUBERMANN Luisa | 2002 | Stevens MTB Racing Team / The Global Fine Art | 5. / Juniorky | 1:05:19.8 | 0:06:28.6 | --- | 7 | 05:37.5 [2] | 2 | 15:10.3 [2] | 2 | 04:41.9 [3] | 2 | 06:01.6 [2] | 2 | 16:19.5 [4] | 2 | 04:59.1 [8] | 3 | 06:24.3 [7] | 3 | 16:50.8 [7] | 3 | 04:55.3 [5] | 5 | 06:34.6 [6] | 5 | 16:59.0 [6] | 5 | ||
6 | 711 | NOVOTNÁ Aneta | 2003 | ADASTRA Cycling Team | 6. / Juniorky | 1:05:56.3 | 0:07:05.1 | --- | 6 | 06:00.6 [5] | 6 | 15:51.8 [6] | 6 | 04:50.9 [8] | 6 | 06:13.8 [7] | 7 | 16:33.8 [7] | 7 | 04:51.1 [4] | 7 | 06:20.1 [5] | 6 | 16:37.0 [5] | 6 | 04:59.5 [6] | 6 | 06:15.3 [2] | 6 | 16:53.5 [5] | 6 | ||
7 | 709 | DORSCHT Lina | 2002 | CONWAY FACTORY RACING | 7. / Juniorky | 1:06:53.8 | 0:08:02.6 | --- | 13 | 05:58.6 [4] | 7 | 15:54.3 [7] | 7 | 04:50.0 [7] | 7 | 06:10.3 [6] | 6 | 16:25.8 [6] | 6 | 04:53.3 [7] | 6 | 06:24.1 [6] | 7 | 16:46.8 [6] | 7 | 05:07.5 [12] | 7 | 06:49.1 [10] | 7 | 17:46.8 [11] | 7 | ||
8 | 707 | KADLECOVÁ Zuzana | 2002 | ADASTRA Cycling Team | 8. / Juniorky | 1:08:27.1 | 0:09:35.9 | --- | 2 | 06:33.3 [11] | 9 | 16:28.8 [9] | 9 | 04:38.2 [2] | 8 | 06:30.6 [8] | 8 | 16:45.3 [8] | 8 | 04:48.9 [2] | 8 | 06:49.1 [10] | 8 | 17:29.0 [10] | 8 | 04:59.8 [7] | 8 | 06:48.1 [8] | 8 | 17:43.8 [9] | 8 | ||
9 | 713 | OBOŘILOVÁ Tereza | 2002 | GT OPPORTUNITY BRNO | 9. / Juniorky | 1:09:07.1 | 0:10:15.9 | --- | 8 | 06:49.0 [16] | 11 | 16:45.3 [10] | 10 | 04:55.2 [9] | 10 | 06:37.6 [10] | 10 | 17:08.8 [9] | 10 | 04:59.4 [9] | 9 | 06:54.8 [11] | 9 | 17:27.8 [9] | 9 | 05:09.3 [13] | 9 | 06:52.6 [11] | 9 | 17:45.0 [10] | 9 | ||
10 | 714 | ZAWIERTA Patrycja | 2002 | Polish Cycling Federation | 10. / Juniorky | 1:09:19.8 | 0:10:28.6 | --- | 19 | 06:45.6 [14] | 15 | 17:24.8 [15] | 15 | 05:04.5 [15] | 14 | 06:49.1 [12] | 12 | 17:36.3 [11] | 11 | 05:06.6 [11] | 11 | 06:37.6 [8] | 11 | 17:11.8 [8] | 11 | 05:02.1 [8] | 10 | 06:38.3 [7] | 10 | 17:06.8 [7] | 10 | ||
11 | 716 | BEDRNÍKOVÁ Karolína | 2003 | EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN | 11. / Juniorky | 1:10:11.5 | 0:11:20.3 | --- | 5 | 06:14.8 [8] | 8 | 16:27.1 [8] | 8 | 04:59.4 [12] | 9 | 06:31.6 [9] | 9 | 17:22.3 [10] | 9 | 05:15.4 [15] | 10 | 06:58.3 [12] | 10 | 18:13.0 [13] | 10 | 05:14.8 [14] | 11 | 07:02.6 [13] | 11 | 18:09.0 [13] | 11 | ||
12 | 728 | KRAVANJA Andrea | 2003 | TSV Benediktbeuern-Bichl/StevensSchubertRacingTeam | 12. / Juniorky | 1:10:40.3 | 0:11:49.1 | --- | 16 | 06:36.3 [12] | 13 | 16:51.6 [11] | 11 | 04:58.9 [11] | 11 | 07:54.3 [26] | 16 | 18:41.0 [20] | 15 | 05:10.9 [12] | 15 | 06:44.6 [9] | 13 | 17:39.5 [11] | 12 | 05:04.8 [9] | 12 | 06:48.8 [9] | 12 | 17:28.0 [8] | 12 | ||
13 | 708 | VAVERKOVÁ Kateřina | 2002 | COPR TJ PŘEŠTICE | 13. / Juniorky | 1:11:41.0 | 0:12:49.8 | --- | 15 | 06:52.0 [17] | 16 | 17:31.1 [16] | 16 | 05:03.5 [13] | 16 | 06:51.3 [14] | 14 | 17:57.8 [14] | 14 | 04:59.9 [10] | 14 | 07:06.8 [15] | 14 | 18:03.5 [12] | 14 | 05:05.8 [10] | 13 | 07:11.6 [15] | 13 | 18:08.5 [12] | 13 | ||
14 | 706 | BOKROS Csenge Anna | 2003 | Limitless XCO Team Nagykanizsa | 14. / Juniorky | 1:12:02.0 | 0:13:10.8 | --- | 12 | 06:31.0 [10] | 10 | 17:11.1 [12] | 12 | 05:03.5 [13] | 12 | 06:44.6 [11] | 11 | 17:53.5 [12] | 12 | 05:19.1 [17] | 12 | 07:01.8 [13] | 12 | 18:25.0 [14] | 13 | 05:24.3 [15] | 15 | 07:08.1 [14] | 14 | 18:32.3 [14] | 14 | ||
15 | 717 | GRATZER Viktoria | 2003 | Racing Team Haiming | 15. / Juniorky | 1:12:33.8 | 0:13:42.6 | --- | 9 | 06:44.8 [13] | 12 | 17:19.3 [14] | 14 | 04:58.5 [10] | 13 | 07:02.6 [15] | 13 | 17:55.5 [13] | 13 | 05:13.1 [13] | 13 | 07:16.8 [17] | 15 | 18:27.8 [15] | 15 | 05:07.1 [11] | 14 | 07:40.1 [18] | 15 | 18:51.0 [16] | 15 | ||
16 | 712 | ZIEBA Julia | 2002 | Polish Cycling Federation | 16. / Juniorky | 1:13:24.3 | 0:14:33.1 | --- | 10 | 06:47.6 [15] | 14 | 17:18.8 [13] | 13 | 05:13.0 [18] | 15 | 07:03.1 [16] | 15 | 18:18.5 [16] | 16 | 05:20.4 [18] | 16 | 07:04.6 [14] | 16 | 18:48.8 [16] | 16 | 05:25.1 [17] | 16 | 07:25.9 [16] | 16 | 18:58.0 [17] | 16 | ||
17 | 732 | VICENTINI Sara | 2003 | Focus xc Italy Team | 17. / Juniorky | 1:13:50.8 | 0:14:59.6 | --- | 30 | 06:28.8 [9] | 18 | 17:45.3 [17] | 17 | 05:18.2 [22] | 18 | 07:06.6 [17] | 18 | 18:33.5 [18] | 18 | 05:34.4 [24] | 18 | 07:08.8 [16] | 18 | 18:58.5 [17] | 18 | 05:34.1 [22] | 18 | 07:02.4 [12] | 17 | 18:33.3 [15] | 17 | ||
18 | 729 | GRUBER Valentina | 2003 | LRV Steiermark | 18. / Juniorky | 1:14:14.0 | 0:15:22.8 | --- | 21 | 06:59.3 [18] | 20 | 17:46.6 [18] | 18 | 05:12.0 [17] | 17 | 06:50.3 [13] | 17 | 18:04.8 [15] | 17 | 05:29.1 [21] | 17 | 07:22.8 [18] | 17 | 19:03.8 [18] | 17 | 05:34.1 [21] | 17 | 07:45.9 [19] | 18 | 19:18.8 [18] | 18 | ||
19 | 731 | MARENGHI Sara | 2003 | Focus xc Italy Team | 19. / Juniorky | 1:15:11.2 | 0:16:20.0 | --- | 17 | 07:03.8 [21] | 19 | 17:46.6 [18] | 18 | 05:21.0 [23] | 20 | 07:18.6 [20] | 20 | 18:37.5 [19] | 19 | 05:30.4 [22] | 19 | 07:25.1 [19] | 19 | 19:09.5 [20] | 19 | 05:24.9 [16] | 19 | 07:34.5 [17] | 19 | 19:37.5 [21] | 19 | ||
20 | 720 | DRBOHLAVOVÁ Eliška | 2003 | KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou z.s. | 20. / Juniorky | 1:16:19.5 | 0:17:28.3 | --- | 18 | 07:30.3 [26] | 23 | 18:37.3 [23] | 23 | 05:08.0 [16] | 23 | 07:09.0 [18] | 22 | 18:27.3 [17] | 21 | 05:28.1 [20] | 21 | 07:35.3 [22] | 21 | 19:05.8 [19] | 20 | 05:34.6 [23] | 20 | 08:01.9 [22] | 20 | 20:09.0 [22] | 20 | ||
21 | 730 | KLIEN Fiona | 2003 | URC Bikerei | 21. / Juniorky | 1:16:51.7 | 0:18:00.5 | --- | 20 | 07:01.3 [20] | 21 | 17:58.3 [21] | 21 | 05:15.2 [19] | 21 | 07:30.1 [22] | 21 | 19:10.0 [23] | 22 | 05:30.4 [23] | 22 | 08:07.8 [26] | 22 | 20:10.3 [25] | 22 | 05:32.1 [20] | 22 | 08:00.1 [21] | 23 | 19:33.0 [19] | 21 | ||
22 | 723 | KRUTÍLKOVÁ Kateřina | 2003 | TEAM FORMAN CINELLI | 22. / Juniorky | 1:17:01.2 | 0:18:10.0 | --- | 22 | 07:28.6 [25] | 24 | 18:40.8 [24] | 24 | 05:25.5 [28] | 25 | 07:27.3 [21] | 24 | 19:23.0 [25] | 25 | 05:35.7 [26] | 25 | 07:28.1 [20] | 25 | 19:20.3 [21] | 24 | 05:28.6 [18] | 24 | 07:46.1 [20] | 21 | 19:37.0 [20] | 22 | ||
23 | 710 | ZAWIERTA Magdalena | 2002 | Polish Cycling Federation | 23. / Juniorky | 1:17:23.7 | 0:18:32.5 | --- | 11 | 07:00.3 [19] | 17 | 17:51.1 [20] | 20 | 05:16.0 [21] | 19 | 07:15.6 [19] | 19 | 18:52.5 [21] | 20 | 05:24.1 [19] | 20 | 07:41.8 [23] | 20 | 19:57.3 [24] | 21 | 05:45.6 [24] | 21 | 08:21.4 [24] | 22 | 20:42.8 [24] | 23 | ||
24 | 721 | ŠEVĆÍKOVÁ Dorka | 2003 | 4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. | 24. / Juniorky | 1:17:46.5 | 0:18:55.3 | --- | 27 | 07:27.0 [24] | 25 | 18:50.6 [25] | 25 | 05:15.2 [20] | 24 | 07:30.3 [23] | 25 | 18:53.8 [22] | 24 | 05:15.1 [14] | 23 | 07:50.3 [24] | 23 | 19:37.0 [23] | 23 | 05:30.9 [19] | 23 | 08:11.3 [23] | 24 | 20:25.0 [23] | 24 | ||
26 | 719 | PLESKAČOVÁ Natálie | 2003 | EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN | 26. / Juniorky | 0:57:54.5 | - 1 Lap(s) | --- | 23 | 07:09.3 [22] | 22 | 18:21.6 [22] | 22 | 05:21.7 [25] | 22 | 07:36.4 [24] | 23 | 19:14.8 [24] | 23 | 05:34.7 [25] | 24 | 07:55.1 [25] | 24 | 20:18.1 [26] | 25 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
27 | 727 | HENDRYCHOVÁ Lucie | 2003 | Bike Freaks Holice | 27. / Juniorky | 0:59:41.6 | - 1 Lap(s) | --- | 24 | 07:43.5 [29] | 28 | 18:59.6 [27] | 27 | 05:24.7 [27] | 27 | 08:05.1 [28] | 27 | 20:12.3 [27] | 27 | 05:39.2 [27] | 27 | 08:21.8 [28] | 27 | 20:29.7 [27] | 27 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
28 | 725 | DOSTÁLOVÁ Lucie | 2003 | LYKO KLUB PRACHATICE z.s. | 28. / Juniorky | 1:00:38.6 | - 1 Lap(s) | --- | 28 | 07:35.8 [27] | 27 | 19:01.8 [28] | 28 | 05:28.2 [29] | 28 | 08:07.8 [29] | 28 | 20:32.5 [29] | 28 | 06:00.9 [31] | 29 | 08:17.8 [27] | 28 | 21:04.2 [29] | 28 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
29 | 726 | KŘIKAVOVÁ Šárka | 2003 | kola-bbm.cz | 29. / Juniorky | 1:02:18.2 | - 1 Lap(s) | --- | 29 | 07:57.5 [32] | 32 | 20:12.8 [32] | 32 | 05:44.5 [30] | 32 | 08:39.6 [32] | 31 | 21:05.5 [30] | 31 | 05:47.2 [29] | 31 | 08:26.1 [29] | 30 | 20:59.8 [28] | 29 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
30 | 724 | KNIHOVÁ Kateřina | 2003 | EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN | 30. / Juniorky | 1:03:19.5 | - 1 Lap(s) | --- | 26 | 07:52.6 [30] | 29 | 19:47.3 [31] | 31 | 05:52.7 [31] | 31 | 08:31.1 [30] | 30 | 21:30.8 [31] | 30 | 05:46.4 [28] | 30 | 08:46.4 [30] | 31 | 22:01.3 [30] | 30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
31 | 733 | SANSONNENS Ellen Noelle | 2003 | Procraft racing team | 31. / Juniorky | 1:08:19.3 | - 1 Lap(s) | --- | 25 | 07:53.1 [31] | 30 | 19:22.0 [29] | 29 | 05:21.7 [26] | 29 | 08:00.1 [27] | 29 | 20:20.5 [28] | 29 | 05:51.9 [30] | 28 | 08:52.4 [31] | 29 | 28:36.6 [31] | 31 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
32 | 718 | RUMAC Elisa | 2003 | JAM'S BIKE TEAM BUJA A.S.D. | 32. / Juniorky | 0:25:39.8 | - 2 Lap(s) | --- | 33 | 07:39.1 [28] | 31 | 19:33.0 [30] | 30 | 06:06.7 [32] | 30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
33 | 715 | THYS Tiany | 2002 | T&T MTB racing team | 33. / Juniorky | 0:43:15.5 | - 2 Lap(s) | --- | 32 | 08:16.1 [33] | 33 | 20:59.3 [33] | 33 | 06:07.7 [33] | 33 | 08:35.8 [31] | 32 | 22:16.2 [32] | 32 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
25 | 722 | HOVORKOVÁ Aneta | 2003 | ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE | 25. / Juniorky | Running | 1:42:38.9 | --- | 31 | 07:24.1 [23] | 26 | 18:55.8 [26] | 26 | 05:21.2 [24] | 26 | 07:42.3 [25] | 26 | 19:42.0 [26] | 26 | 05:17.4 [16] | 26 | 07:33.3 [21] | 26 | 19:22.3 [22] | 26 | --- | --- | --- | 25 | --- | --- |