Techniserv Cup - Na kole regionem Kyjovského Slovácka

Silniční cyklistika
DATUM :27.9.2020 MÍSTO :Kyjov
POŘADATEL : Český svaz cyklistiky

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.kolo # 2.kolo #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.kolo # 2.kolo #
1 116 detail závodníka VOREL Lukáš CZE 2008 Skiandbike Kunratice Team 1. /  Mladší žáci 0:54:49.0 0:00:00.0 19:30.7 2 37:16.9 1
2 105 detail závodníka KUBĚNA Daniel CZE 2008 Akademie cyklistických sportů 2. /  Mladší žáci 0:54:49.9 0:00:00.8 19:30.6 1 37:17.2 2
3 106 detail závodníka ŽUFÁNEK Antonín CZE 2008 Ck Dacom Pharma Kyjov 3. /  Mladší žáci 0:54:52.2 0:00:03.1 19:30.9 4 37:17.3 3
4 120 detail závodníka HUBÁČEK Jaroslav CZE 2008 TJ Favorit Brno 4. /  Mladší žáci 0:54:53.5 0:00:04.4 19:32.7 8 37:18.7 7
5 124 detail závodníka LIPENSKÝ Matouš CZE 2008 Tufo Pardus Prostějov Z.S. 5. /  Mladší žáci 0:54:53.7 0:00:04.6 19:31.5 6 37:18.1 6
6 113 detail závodníka BRADNA Vítek CZE 2008 Kc Kooperativa Jablonec Nad Nisou Z.S. 6. /  Mladší žáci 0:54:58.1 0:00:09.0 19:31.2 5 37:18.0 5
7 118 detail závodníka DUBEC Martin CZE 2008 Team Forman Cinelli 7. /  Mladší žáci 0:55:01.4 0:00:12.3 19:34.5 10 37:20.9 8
8 102 detail závodníka FILGAS Matouš CZE 2008 Ack Stará Ves Nad Ondřejnicí 8. /  Mladší žáci 0:55:58.6 0:01:09.5 19:30.7 3 37:17.6 4
9 104 detail závodníka KUCHAŘ Josef CZE 2008 ACT leraK Blansko 9. /  Mladší žáci 0:58:12.0 0:03:22.9 19:32.0 7 38:17.4 9
10 125 detail závodníka KOTAČKA Robin CZE 2008 Vysočina cycling 10. /  Mladší žáci 0:58:40.4 0:03:51.3 19:33.1 9 38:35.4 10
11 110 detail závodníka KANIŠČEV Alexandr CZE 2009 cyklo team KOLARNA 11. /  Mladší žáci 1:00:44.6 0:05:55.5 19:35.5 12 38:37.6 11
12 111 detail závodníka BRADÁČ Michal CZE 2010 Dukla Praha 12. /  Mladší žáci 1:02:04.8 0:07:15.7 19:51.3 13 41:04.1 14
13 119 detail závodníka BLAŽEK Albert CZE 2008 Team Forman Cinelli 13. /  Mladší žáci 1:02:05.7 0:07:16.6 19:34.9 11 39:08.9 12
14 103 detail závodníka FRÝDEK Lukáš CZE 2008 ACT leraK Blansko 14. /  Mladší žáci 1:02:57.5 0:08:08.4 19:54.1 15 41:03.5 13
15 128 detail závodníka MAREK Matěj CZE 2010 TJ Favorit Brno 15. /  Mladší žáci 1:04:30.5 0:09:41.4 19:51.8 14 41:37.1 15
16 107 detail závodníka KALKUS Tobiáš CZE 2010 Ck Dacom Pharma Kyjov 16. /  Mladší žáci 1:13:17.8 0:18:28.7 23:06.0 17 47:49.1 16
17 112 detail závodníka STRAKATÝ Šimon CZE 2010 Dukla Praha 17. /  Mladší žáci 1:17:33.8 0:22:44.7 23:00.0 16 49:42.8 17
--- 109 detail závodníka MARHEFKA Alex CZE 2008 Ck Dacom Pharma Kyjov . /  Mladší žáci 1:14:56.6 OTL 26:32.7 --- 50:16.9 ---
--- 115 detail závodníka LALÁK Lukáš CZE 2009 Kovo Praha . /  Mladší žáci 1:17:49.2 OTL 24:01.0 --- 50:55.5 ---
--- 127 detail závodníka HERŠKOVIČ Oliver CZE 2009 TJ Favorit Brno . /  Mladší žáci 1:20:51.0 OTL 25:14.3 --- 51:54.9 ---
--- 126 detail závodníka KUCHAŘ Jáchym CZE 2009 ACT leraK Blansko . /  Mladší žáci DNF --- 20:27.6 --- --- ---
--- 117 detail závodníka DRÁBEK Nikola CZE 2009 Skp Duha Lanškroun . /  Mladší žáci DNS --- --- --- --- ---
--- 121 detail závodníka BRANČ Matyáš CZE 2008 TJ Favorit Brno . /  Mladší žáci DNS --- --- --- --- ---
--- 122 detail závodníka TROUSIL Jakub CZE 2010 TJ stadion Louny . /  Mladší žáci DNS --- --- --- --- ---
--- 123 detail závodníka DEDEK Matěj CZE 2009 Tufo Pardus Prostějov Z.S. . /  Mladší žáci DNS --- --- --- --- ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru