Techniserv Cup - Na kole regionem Kyjovského Slovácka

Silniční cyklistika
DATUM :27.9.2020 MÍSTO :Kyjov
POŘADATEL : Český svaz cyklistiky

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.kolo # 2.kolo #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.kolo # 2.kolo #
1 257 detail závodníka JADRNÁ Veronika CZE 2006 Sportcomplex Břeclav 1. /  Starší Žákyně 0:54:47.5 0:00:00.0 19:31.1 5 37:16.6 3
2 304 detail závodníka KRÁTKÁ Zuzka CZE 2008 BIKE FREAKS HOLICE 1. /  Mladší žákyně 0:54:48.0 0:00:00.4 19:31.1 6 37:16.8 5
3 260 detail závodníka DUBCOVÁ Štěpánka CZE 2006 Team Forman Cinelli 2. /  Starší Žákyně 0:54:49.9 0:00:02.4 19:31.7 10 37:16.4 1
4 258 detail závodníka HERMANOVÁ Beata CZE 2007 Sportcomplex Břeclav 3. /  Starší Žákyně 0:54:50.8 0:00:03.2 19:30.3 2 37:18.5 10
5 254 detail závodníka STRAKATÁ Vendula CZE 2007 Dukla Praha 4. /  Starší Žákyně 0:54:52.0 0:00:04.4 19:31.6 9 37:16.8 4
6 270 detail závodníka BRADÁČOVÁ Nikola CZE 2007 ACT leraK Blansko 5. /  Starší Žákyně 0:54:52.6 0:00:05.0 19:30.7 3 37:17.1 7
7 265 detail závodníka MIKULÁŠKOVÁ Alice CZE 2007 TJ Favorit Brno 6. /  Starší Žákyně 0:54:53.2 0:00:05.7 19:33.0 15 37:19.9 14
8 253 detail závodníka LHOTÁKOVÁ Adéla CZE 2007 BIKE FREAKS HOLICE 7. /  Starší Žákyně 0:54:54.2 0:00:06.7 19:31.7 11 37:17.4 8
9 252 detail závodníka KROUPOVÁ Zuzana CZE 2006 Akademie cyklistických sportů 8. /  Starší Žákyně 0:54:55.0 0:00:07.4 19:31.4 7 37:17.7 9
10 255 detail závodníka LALÁKOVÁ Anna CZE 2006 Kovo Praha 9. /  Starší Žákyně 0:54:56.6 0:00:09.0 19:30.3 1 37:17.0 6
11 261 detail závodníka POLÁŠKOVÁ Ema CZE 2007 Team Forman Cinelli 10. /  Starší Žákyně 0:54:58.5 0:00:10.9 19:32.1 12 37:20.3 15
12 251 detail závodníka BOŘÁNKOVÁ Lucie CZE 2007 Akademie cyklistických sportů 11. /  Starší Žákyně 0:54:58.6 0:00:11.1 19:32.2 13 37:19.5 13
13 271 detail závodníka KAŇKOVSKÁ Nela CZE 2006 Mapei Merida Kaňkovský 12. /  Starší Žákyně 0:55:05.4 0:00:17.9 19:34.4 17 37:19.2 12
14 266 detail závodníka ŠTEFANOVÁ Martina CZE 2006 TJ Favorit Brno 13. /  Starší Žákyně 0:55:08.4 0:00:20.9 19:32.6 14 37:18.9 11
15 269 detail závodníka RICHTEROVÁ Karolína CZE 2006 Tufo Pardus Prostějov Z.S. 14. /  Starší Žákyně 0:57:47.9 0:03:00.4 19:31.5 8 38:03.5 16
16 305 detail závodníka DUBCOVÁ Anna CZE 2008 Team Forman Cinelli 2. /  Mladší žákyně 0:58:40.4 0:03:52.9 19:33.9 16 38:35.7 17
17 302 detail závodníka CERMANOVÁ Antonie CZE 2008 Author Team Stupno 3. /  Mladší žákyně 0:58:40.5 0:03:53.0 19:30.8 4 37:16.5 2
18 268 detail závodníka LAZAROVÁ Elen CZE 2007 TJ Favorit Brno 15. /  Starší Žákyně 1:01:15.6 0:06:28.0 19:34.5 18 39:10.9 18
19 259 detail závodníka HRŮZOVÁ Sára CZE 2006 Sportcomplex Břeclav 16. /  Starší Žákyně 1:07:31.4 0:12:43.9 20:07.2 19 43:12.2 19
20 301 detail závodníka KROUPOVÁ Jolana CZE 2009 Akademie cyklistických sportů 4. /  Mladší žákyně 1:07:33.4 0:12:45.9 21:20.0 20 44:09.3 20
21 306 detail závodníka JAHODOVÁ Tereza CZE 2009 Team Forman Cinelli 5. /  Mladší žákyně 1:12:13.9 0:17:26.4 21:55.4 21 47:15.2 21

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru