Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | Lap1 | # | Lap2 | # | Lap3 | # | Lap4 | # | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 7 | KOPECKY Julia | 2004 | LRTV Swift | 1. / Juniorky | 0:36:24.3 | 0:00:00.0 | 08:55.7 [1] | 1 | 09:00.9 [1] | 1 | 09:08.9 [1] | 1 | 09:18.7 [1] | 1 | ||
2 | 13 | HLADÍKOVÁ Kateřina | 2004 | IVAR CS - AUTHOR TEAM | 2. / Juniorky | 0:36:44.1 | 0:00:19.7 | 08:56.7 [2] | 2 | 09:01.1 [2] | 2 | 09:20.1 [2] | 2 | 09:25.9 [2] | 2 | ||
3 | 6 | RUMAC Elisa | 2003 | DP66 GIANT | 3. / Juniorky | 0:37:34.8 | 0:01:10.4 | 09:11.5 [3] | 3 | 09:16.6 [3] | 3 | 09:27.9 [5] | 3 | 09:38.6 [5] | 3 | ||
4 | 22 | SANDER Laura Lizette | 2004 | Pärnu Kalevi Spordikool | 4. / Juniorky | 0:37:52.6 | 0:01:28.2 | 09:23.5 [7] | 7 | 09:26.1 [5] | 5 | 09:28.9 [6] | 5 | 09:33.9 [3] | 4 | ||
5 | 23 | CANCIANI Lisa | 2004 | DP66 GIANT | 5. / Juniorky | 0:38:01.0 | 0:01:36.7 | 09:26.2 [9] | 9 | 09:31.4 [6] | 8 | 09:26.9 [4] | 6 | 09:36.4 [4] | 5 | ||
6 | 4 | PAPO Alice | 2003 | DP66 GIANT | 6. / Juniorky | 0:38:05.3 | 0:01:40.9 | 09:23.9 [8] | 8 | 09:20.2 [4] | 4 | 09:23.9 [3] | 4 | 09:57.2 [7] | 6 | ||
7 | 2 | KIPFMÜLLER Fabienne | 2003 | BIKE DO IT RACING TEAM / VC Meilen | 7. / Juniorky | 0:38:15.1 | 0:01:50.7 | 09:16.4 [6] | 6 | 09:39.7 [8] | 7 | 09:31.6 [7] | 7 | 09:47.2 [6] | 7 | ||
8 | 21 | JOHANSSON Alma | 2004 | Mölndals CK | 8. / Juniorky | 0:38:53.3 | 0:02:28.9 | 09:13.0 [4] | 4 | 09:37.1 [7] | 6 | 09:47.9 [8] | 8 | 10:15.1 [12] | 8 | ||
9 | 1 | ZEMANOVÁ Kristýna | 2003 | IVAR CS - AUTHOR TEAM | 9. / Juniorky | 0:39:22.5 | 0:02:58.1 | 09:13.2 [5] | 5 | 10:00.2 [10] | 9 | 09:55.4 [9] | 9 | 10:13.6 [10] | 9 | ||
10 | 24 | RŮŽIČKOVÁ Anna | 2004 | DUKLA PRAHA | 10. / Juniorky | 0:39:51.6 | 0:03:27.2 | 09:39.7 [11] | 11 | 09:51.9 [9] | 10 | 10:04.7 [10] | 10 | 10:15.2 [13] | 10 | ||
11 | 14 | JEŘÁBKOVÁ Barbora | 2004 | IVAR CS - AUTHOR TEAM | 11. / Juniorky | 0:40:18.3 | 0:03:53.9 | 09:35.7 [10] | 10 | 10:07.9 [12] | 11 | 10:19.4 [12] | 11 | 10:15.1 [11] | 11 | ||
12 | 16 | TERŠL Anna | 2004 | SKIANDBIKE KUNRATICE TEAM | 12. / Juniorky | 0:40:29.0 | 0:04:04.6 | 09:52.4 [13] | 13 | 10:06.1 [11] | 12 | 10:25.4 [13] | 12 | 10:04.9 [8] | 12 | ||
13 | 3 | KELLER Nina | 2003 | Danis Bike Team / RMC Appenzell | 13. / Juniorky | 0:40:34.8 | 0:04:10.4 | 09:44.0 [12] | 12 | 10:14.9 [13] | 13 | 10:25.6 [14] | 13 | 10:10.2 [9] | 13 | ||
14 | 12 | KOTLÍNOVÁ Simona | 2003 | ČEZ Cyklo Team Tábor | 14. / Juniorky | 0:42:15.3 | 0:05:50.9 | 09:56.7 [14] | 14 | 10:28.4 [15] | 14 | 10:44.4 [16] | 14 | 11:05.6 [16] | 14 | ||
15 | 19 | MITRYCHOVÁ Michaela | 2004 | kola-bbm.cz | 15. / Juniorky | 0:42:32.0 | 0:06:07.6 | 10:28.5 [16] | 16 | 10:49.9 [19] | 18 | 10:40.4 [15] | 15 | 10:33.1 [14] | 15 | ||
16 | 5 | JAQUET Prisca | 2003 | Team Menoud Bike / VTT Balcon du Jura | 16. / Juniorky | 0:42:38.8 | 0:06:14.4 | 10:34.2 [17] | 17 | 10:37.1 [18] | 17 | 10:51.9 [17] | 16 | 10:35.4 [15] | 16 | ||
17 | 10 | BARTOŠOVÁ Martina | 2003 | EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN | 17. / Juniorky | 0:43:17.5 | 0:06:53.1 | 10:38.7 [19] | 19 | 10:29.4 [16] | 16 | 11:00.4 [18] | 17 | 11:08.9 [17] | 17 | ||
18 | 15 | KNIHOVÁ Kateřina | 2003 | Expres Cz - Tufo Team KolÍn | 18. / Juniorky | 0:44:36.5 | 0:08:12.1 | 10:36.2 [18] | 18 | 10:54.9 [20] | 20 | 11:18.9 [20] | 20 | 11:46.4 [19] | 18 | ||
19 | 9 | BRAVENCOVÁ Denisa | 2003 | CYKLO TEAM KOLARNA | 19. / Juniorky | 0:45:26.7 | 0:09:02.3 | 10:45.5 [20] | 20 | 11:23.6 [21] | 21 | 11:32.1 [21] | 21 | 11:45.4 [18] | 19 | ||
20 | 17 | KOLÁŘOVÁ Justýna | 2004 | AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV | 20. / Juniorky | 0:45:47.5 | 0:09:23.1 | 10:46.2 [21] | 21 | 10:35.9 [17] | 19 | 11:02.1 [19] | 18 | 13:23.1 [21] | 20 | ||
21 | 11 | MINAŘÍKOVÁ Klára | 2003 | ČEZ Cyklo Team Tábor | 21. / Juniorky | 0:46:19.3 | 0:09:54.9 | 10:49.7 [22] | 22 | 11:25.9 [22] | 22 | 12:00.2 [22] | 22 | 12:03.4 [20] | 21 | ||
22 | 18 | ŠMÍDOVÁ Adéla | 2003 | Author team Stupno | 22. / Juniorky | 0:47:18.5 | 0:10:54.1 | 10:11.5 [15] | 15 | 10:20.1 [14] | 15 | 12:00.6 [23] | 19 | 14:46.1 [22] | 22 | ||
23 | 25 | ANDELTOVÁ Eva | 2004 | GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team | 23. / Juniorky | 0:34:59.0 | - 1 Lap(s) | 11:48.4 [23] | 23 | 13:01.9 [23] | 23 | 10:08.5 [11] | 23 | --- | --- | ||
--- | 8 | DRBOHLAVOVÁ Eliška | 2003 | KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou z.s. | . / Juniorky | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 20 | BENTVELD Leonie | 2004 | NWV Groningen | . / Juniorky | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |