Jilemnická 50

Běžecké lyžování
DATUM :29 - 31.1.2021 MÍSTO :Vítkovice - Roudnice

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Výsledky -
Načítání ...
Číslo Jméno Nár. Čas 1. mezičas 2. mezičas 3. mezičas
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Číslo Jméno Nár. Čas 1. mezičas 2. mezičas 3. mezičas
517 ČERNÁ Petra CZE 4:55:59.4 0:23:17.5 1:59:15.6 3:40:27.9
1087 ČERNÝ Ondřej CZE 2:49:50.4 0:13:23.2 1:07:25.3 2:06:13.2
707 ČERNÝ Václav CZE 3:41:14.0 0:17:10.3 1:27:22.8 2:44:48.5
5021 DROBNÍK Michal CZE 2:40:54.7 0:13:11.6 1:05:23.9 2:00:07.3
586 EHL Jaroslav CZE 2:35:22.4 0:12:33.0 1:03:28.2 1:56:16.8
5213 FRANCKE Michal CZE 2:26:36.3 0:12:00.2 1:00:06.1 1:49:42.4
5109 HERBS Filip CZE 2:40:35.5 0:13:35.1 1:05:52.5 2:00:02.9
1129 HOLBA Tomáš CZE 3:55:34.4 0:18:09.6 1:35:04.3 2:54:51.5
1143 HOLBA Tomáš CZE 3:48:22.7 0:17:57.3 1:34:41.1 2:54:18.8
597 HOLÝ Lukáš CZE 2:39:59.2 0:13:41.3 1:06:28.9 1:59:50.8
538 HORNYCH Miroslav CZE 2:40:01.9 0:13:08.3 1:05:43.2 1:58:58.9
5175 HYNEK Tomáš CZE 4:43:57.0 0:21:59.8 1:58:41.5 3:40:23.1
91 JANATA Karel CZE 3:06:18.9 0:14:50.7 1:13:48.4 2:18:40.3
1073 JINDŘIŠKOVÁ Naděžda CZE 4:48:35.4 0:22:47.7 1:59:46.0 3:37:21.0
5381 KŘOUSTEK Karel CZE 3:32:32.0 0:17:27.8 1:26:54.7 2:39:11.7
1059 KŘOUSTEK Martin CZE 3:00:18.8 0:14:44.5 1:12:12.9 2:13:48.1
527 LANDKAMMER Dominik CZE 3:31:37.5 0:17:01.7 1:23:23.6 2:38:50.3
1045 LEPKA Martin CZE 2:47:15.0 0:13:54.2 1:08:29.9 2:04:58.5
1069 MALEČEK Martin CZE 3:13:45.1 0:16:55.2 1:19:29.1 2:25:52.6
1090 MALÍK Tomáš CZE 2:35:36.9 0:13:14.2 1:04:30.8 1:57:14.2
1043 MARHOUN Petr CZE 2:37:04.3 0:12:51.2 1:04:26.8 1:57:17.7
1111 MICHÁLEK Martin CZE 3:15:29.0 0:15:35.3 1:17:08.7 2:23:35.7
1080 OBERREITER Michal CZE 3:35:07.6 0:17:03.6 1:25:13.8 2:40:01.2
737 ONDERKA Radim CZE 4:41:24.7 0:31:14.5 1:56:06.2 3:25:24.7
5029 ONDRÁČEK Jakub CZE 4:36:03.0 0:20:35.1 1:52:36.1 3:28:32.9
591 ONDRÁČEK Marek CZE 3:18:12.6 0:15:58.4 1:20:08.3 2:27:31.0
1107 PELA Zbyněk CZE 2:54:29.0 0:15:16.5 1:12:15.1 2:11:49.0
528 POTOČEK Miroslav CZE 4:03:50.0 0:17:51.4 1:29:52.4 2:58:27.6
555 PROSS David CZE 2:57:40.1 0:14:52.8 1:14:07.2 2:13:58.6
5153 RUCKER Lukáš CZE 3:46:54.2 0:17:28.1 1:30:33.1 2:49:19.0
709 RÜCKER Jakub CZE 2:55:26.4 0:13:33.1 1:10:18.0 2:09:50.4
1108 ŘÍČAN Daniel CZE 3:28:27.5 0:16:39.1 1:24:40.6 2:35:45.8
135 SAJDL Martin CZE 2:31:00.8 0:12:00.2 1:00:43.6 1:52:30.5
735 SAMEK Petr CZE 5:09:57.2 0:23:43.5 2:03:07.3 3:47:48.1
683 SEDLÁK Aleš CZE 3:06:50.0 0:14:37.9 1:14:39.2 2:18:06.4
583 SEEMAN Tomáš CZE 3:36:59.2 0:17:29.8 1:28:43.2 2:43:40.4
551 SIKYR Josef CZE 4:49:24.2 0:20:58.7 1:53:16.5 3:20:26.0
713 SKLEPNIK Jiří CZE 3:53:28.6 0:18:18.1 1:32:52.1 2:55:13.8
1032 SZABO Ivan CZE 4:08:27.6 0:18:48.0 1:32:24.2 3:04:35.4
112 ŠÍR Václav CZE 3:30:12.1 0:17:39.7 1:26:35.2 2:38:26.1
77 ŠTĚPÁNEK Petr CZE 4:30:52.6 0:20:38.4 1:44:28.7 3:21:34.2
5028 ŠTĚPÁNEK Petr CZE 4:04:36.8 0:19:20.8 1:40:58.6 3:15:51.3
129 TEPLÝ Ondřej CZE 2:59:52.9 0:15:20.3 1:15:46.7 2:16:40.9
1036 TEPLÝ Robert CZE 2:49:51.8 0:14:25.3 1:09:35.2 2:08:34.8
5034 TIŠER Robert CZE 3:30:48.4 0:17:23.4 1:26:13.1 2:37:55.3
1121 VALEČKA Adam CZE 3:09:31.0 0:15:33.5 1:18:29.9 2:21:30.9
553 VEBER Josef CZE 2:38:42.9 0:13:01.5 1:04:48.1 1:58:29.5
97 VLK Pavel CZE 3:51:01.9 0:17:33.6 1:30:17.3 2:49:23.3